Opinie o U.G. Kozioł sp. jw. w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie U.G. Kozioł sp. jw.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w U.G. Kozioł sp. jw. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.G. Kozioł sp. jw. w Łazy

Krzysztof Nowy wpis

Firma godna polecenia. Świetny kontakt od początku do końca. Pomiar przeprowadzony sprawnie i dokładnie. Do tego fachowe doradztwo i uczciwe ceny. Wszystko wytłumaczone i przedstawione różne rozwiązania. Pan Grzegorz to naprawdę przemiły człowiek, który dba o to, żeby klient był zadowolony. Polecam!

Franek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

" jacek Nowy wpis04.01.2023 21:20 Inne Pytanie Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia. Wszystko odbyło się profesjonalnie. Termin realizacji zamówienia co do dnia. Rewelacyjny kontakt z firmą. Monterzy okien rewelacyjni. Pozdrawiam P. Grzesia i Pawła pełny profesjonalizm .Negatywne opinie o firmie uważam za niezasadne (chyba że konkurencja ?).Mam jeszcze kilka okien do realizacji ,na pewno skorzystam z pomocy Firmy Kozioł. Uważam ,że jest to najlepsza firma na terenie Myszkowa i okolic. Naprawdę " Też byłem zadowolony. Ale tylko do czasu wykonania termowizji zamontowanych okień i dzwi. Cały montaż to tagedia. Proszę otworzyć powyższy link (usunięte przez administratora) , aby przekonać się, jak wychwalana firma dokonała montażu. Z pozostałymi drzwiami i oknami jest podobnie.

Franek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

" jacek Nowy wpis04.01.2023 21:20 Inne Pytanie Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia. Wszystko odbyło się profesjonalnie. Termin realizacji zamówienia co do dnia. Rewelacyjny kontakt z firmą. Monterzy okien rewelacyjni. Pozdrawiam P. Grzesia i Pawła pełny profesjonalizm .Negatywne opinie o firmie uważam za niezasadne (chyba że konkurencja ?).Mam jeszcze kilka okien do realizacji ,na pewno skorzystam z pomocy Firmy Kozioł. Uważam ,że jest to najlepsza firma na terenie Myszkowa i okolic. Naprawdę " Też byłem zadowolony. Ale tylko do czasu wykonania termowizji zamontowanych okień i dzwi. Cały montaż to tagedia. Proszę otworzyć powyższy link (usunięte przez administratora) aby przekonać się, jak wychwalana firma dokonała montażu. Z pozostałymi drzwiami i oknami jest podobnie.

jacek Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z realizacji zamówienia. Wszystko odbyło się profesjonalnie. Termin realizacji zamówienia co do dnia. Rewelacyjny kontakt z firmą. Monterzy okien rewelacyjni. Pozdrawiam P. Grzesia i Pawła pełny profesjonalizm .Negatywne opinie o firmie uważam za niezasadne (chyba że konkurencja ?).Mam jeszcze kilka okien do realizacji ,na pewno skorzystam z pomocy Firmy Kozioł. Uważam ,że jest to najlepsza firma na terenie Myszkowa i okolic. Naprawdę polecam!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w U.G. Kozioł sp. jw. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zbyszek

Bardzo solidna firma pozdrawiam Pana Mirka który mierzył u nas okna wszystko pasuje

Mariusz

Stanowczo nie polecam firmy, brak fachowej wiedzy osób sprzedających w punktach, brak informacji że firma nie produkuje okien (jest tylko pośrednikiem firmy Eko-okna). Główną ideą firmy jest zdobycie pieniędzy w dniu montażu a później drogi kliencie wysyłaj sobie reklamacje. Montaż odbył się w połowie listopada 2021, do dziś (25.02.2022) zgłoszone usterki nie zostały usunięte. Odradzam bo ceny wcale nie są konkurencyjne.

okna kozoł
@Mariusz

Szanowny Panie Mariuszu nigdy nie było takiej sytuacji żeby nasza firma informowała klienta że jest producentem okien z PCV jak również ani na naszej stronie www jak na fb nie ma takich informacji, rzeczywiście jesteśmy jednymi czołowymi przedstawicielami największego producenta okien w europie firmy EKO OKNA i nie uważam że jest w tym coś czego mielibyśmy się wypierać . W kwestii zgłaszanej reklamacji dotyczącej zbyt krótkich listew przy szybowych przecież został Pan poinformowany że reklamacja jest uznana a wymiana listew nie jest rzeczą nadzwyczajną ani nadzwyczaj uciążliwą po prostu proszę pozwolić dla serwisu dokonać ich wymiany . Życzę Panu żeby miał Pan tylko takie problemy czasy są dziwne gdy ludzie nie umieją ze sobą rozmawiać wystarczyło by zadzwonić j lub podjechać i po prostu porozmawiać . pozdrawiam Grzegorz

Klient
@Mariusz

Ja również kupiłem okna i miałem problem z listwami przy-szybowymi które niestety się skróciły. Przyjechał do mnie serwis z Eko-Okien i dosłownie w niecałe pół godziny wszystkie listwy które się skróciły zostały wymienione. Serwisant poinformował mnie że takie rzeczy się zdążają jeśli chodzi o listwy przy-szybowe i że jest to element wymienialny a jest to spowodowane tym że brakowało komponentów do produkcji, a taka listwa technologicznie na odcinku metra może( nie musi) się skrócić 2-3mm na metrze do 3-4 tygodni od jej wyprodukowania w zależności w jakiej temperaturze jest przechowywana, a sytuacja na rynku była trudna i wszystkiego brakowało więc listwy nie miały czasu poleżeć na magazynie. Do mnie to dotarło puki co nowe listwy wyglądają dobrze.

andrzej

Oj widzę że konkurencja was nielubi i nie dziwię się wszędzie was pełno gdzie nie postawimy budynek to już jesteście,firma MUR MAN pozdrawia firmę Kozioł

aleksander

bardzo solidna uczciwa firma pierwsze okna kupowałem u nich ponad 20 lat temu a w tamtym roku montowali okna u mojego syna tak wtedy jak i teraz bez problemów bardzo solidni i bezkonkurencyjni cenowo

Porażka, najgorzej wydane pieniądze. Pani, która sprzedaje okna jest bezczelna, właściciel firmy ma olewajace podejście, a reklamacje trwają tygodniami.... Idźcie do konkurencji

Tadeusz

Szczerze polecam bardzo solidna firma

Renata

Najgorsze okna jakie są na rynku nie polecę nikomu .Nie wiem ja można takie (usunięte przez administratora) montować .Byli n reklamacji miała nie wiać a to nic nie dało teraz reklamacja minęła

Witam, wymienialiśmy okna w całym domu. Ogólnie problem zaczął się podczas montażu - na protokole odbioru prac wpisaliśmy, że niektóre okna źle "chodzą". Podobno to kwestia regulacji ... przyjechali, sprawdzili i tylko usłyszeliśmy, że nie umiemy okien otwierać. Na jednej szybie była skaza - tutaj producent przyjechał i wymienił - zapytaliśmy tez Panów od producenta co sądzą o tych oknach i dlaczego tak dziwnie "sprężynują". Potwierdzili nam, że są źle zamontowane. Pisałam reklamacje, ale to nic nie dało - odpisano mi w sposób lekceważący i bezczelny. Zwróciłam się o pomoc do właściciela i też nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. Ja nikomu nie polecam z własnego doświadczenia.

Maja
@Anna

Fajnie, że postanowiłaś podzielić się opinią na temat usług okna Kozioł. Mam nadzieję, że uda Ci się jakoś rozwiązać tą przykrą sytuację. Ciekawi mnie, jak wygląda praca w tej firmie z perspektywy pracowników, może ktoś się wypowie?

Eh

UOIK pomoże

Karol
@Eh

Wiesz coś więcej na temat całej sprawy? Nie ukrywam, że jestem nieco zaskoczony ostatnimi wpisami i chciałbym wyjaśnić i przede wszystkim dowiedzieć się tego, czy firma okna Kozioł aktualnie normalnie funkcjonuje? Strasznie byłoby mi miło móc to ustalić. Pomożesz? Dzięki.

@Karol

A może wystarczy zdzwonić ? nie koniecznie w celu ustalenia czy firma pracuje trzeba prowadzić dochodzenie . Wszystkie dane teleadresowe łącznie z numerami telefonów znajdują się na www.oknkoziol.pl pracujemy bez zakłóceń zapraszamy .

Baska
@Anna

Miałam podobną sytuacje ,słaby towar, kiepsko wstawiony, nie wspomnę o reklamacji . Następne zamówienie już z innej firmy .Oczywiście zapomniałam napisać proszę sprawdzać faktury.Jednym słowem nie polecam

Bartek

Witam. (usunięte przez administratora)hwali się Pan na forach że jesteście producentem stolarki aluminiowej i sprzedajecie ją w przystępnych cenach o bardzo dobrych parametrach Uw. Rzeczywistość chyba sie nieco różni. Sprzedaje Pan stolarkę aluminiową bez oznakowania i nie wystawia Pan deklaracji zgodności (deklaracji właściwości użytkowych) , w ten sposób oszczędza Pan ponieważ nie deklaruje zgodności produktu z katalogiem, co za tym idzie nie jest ona wykonana poprawnie. W oknach konstrukcjach HST które powinny byc najcieplejsze nie stosujecie pianki pomiędzy przegrodami ( pół szalami) , tam gdzie jest przekładka termiczna. Dzięki temu zaoszczędza Pan kilkanaście zł na konstrukcji. Proszę o wyjaśnienie ponieważ można to łatwo zweryfikować w konstrukcjach aluminiowych.

Szymon
@Bartek

Krótko odniosę się do "opinii" użytkownika "Bartek". Niby "Bartek" zna firmę od podszewki, a pisze totalne bzdury o szkoleniach, wyzysku, czasie pracy, harmonogramach, itp. Widać, że nie wie nic o firmie, a udaje znawcę tematu. Zastanawiające jest jak niskie pobudki kierują aby pisać tak ewidentnie mijające się z prawdą rzeczy. W temacie stolarki aluminiowej też niby próbuje pokazać swoją wiedzę, a tak naprawdę nie rozróżnia pianki od wkładki ze styropianu, które są umieszczane np. w profilach aluminium "ciepłego" AliPlast Star... Widać, że jest to próba rozkręcenie dziwnej dyskusji, której kwintesencją będzie pewnie straszenia donosami do wszystkich możliwych instytucji jak za głębokiej komuny. Z drugiej strony łatwiej jest komuś wyładowywać swoją frustrację anonimowo, czy nawet podszywając się pod kogoś na jakiejś stronie w internecie, niż odważyć się podjąć dyskusję twarzą w twarz...

Okna Kozioł
@Bartek

Bez wdawania się w zbędne dyskusje wyjaśniamy: Firma U. Kozioł, G. Kozioł sp. jw. (dział produkcji aluminium: Alupremium) posługuje się kaskadową deklaracją zgodności AliPlast Sp. z o.o. Jednocześnie wobec nieprawdziwych opinii w stosunku do U. Kozioł, G. Kozioł sp. jw. zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Grzegorz
@Bartek

Panie Tomaszu jak niskimi pobudkami trzeba się kierować dokonując takich wpisów .Doskonale pan wie ze produkowane przez nas okna z profili aliplast posiadają wszystkie niezbędne atesty dostępne zreszta na naszej stronie a skonfigurowane są dużo ponad wymagania w deklaracji wydaje mi się ze nie dorósł pan do prowadzenia własnej działalności i w taki sposób wiele pan nie osiągnie

Darek

Witam.przychodze do pkt sprzedaży w Olkuszu. mówię Panu że potrzebuję porządne okna do mojego domu.prosze o wycenę.-zrobil Pan wycenę w ciągu 2 min a jak chciałem coś lepszego to powiedział że to i tak za dobre do mojego domu.chcialem zostawić ponad 20 tys a on zaproponował 12.nie wiem z kąd bierzecie obsługę ale to masakra

GRZEGORZ
@Darek

biuro regionalne w Olkuszu prowadzone jest przez jednego z naszych najbardziej doświadczonych przedstawicieli z prawie dwudziestoletnim stażem zarzut że zbyt szybko dokonał wyceny i oferta była zbyt niska jest co najmniej dziwny 70% sprzedawanych przez nas okien są to okna klasy Premium VEKA SCHUKA CLICON ilość montowanych przez nas okien miesięcznie to ok tyś jednostek okiennych i dla tego faktycznie jesteśmy w stanie oferować bardzo konkurencyjne ceny ale czy można mieć do nas o to pretensje ?

Olo
@Darek

Cześć Darek Tak czytam i widzę Darek ,że Ty nie potrafiłeś załatwić sprawy. Jak chciał Ci sprzedać dobre okna za 12 tys. a Ty potrzebowałeś wydać 20 to się od razu chłopu mówi. Dogadali byście się na 19 tys- może 19500. Ty byś był zadowolony, on trochę mniej bo wiesz, musi zapłacić większy podatek. Podatek od głupoty a czyjej to sam sobie odpowiedz

@GRZEGORZ

Ten człowiek z Olkusza nie ma żadnego pojęcia o oknach . Wciska tylko jakieś okna z Ełku. (usunięte przez administratora) i beznadziejna obsługa.

Bartek
@Darek

Masakra. Popieram. Brak doświadczenia i kompetencji.

Czy firma okna Kozioł w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

klient

Jestem (niestety) klientem tej firmy a jak byli u mnie i zapytałem pracowników czy zostali przeszkolenii ze sposobu wykorzystania produktu którego używają, dostałem wymijającą odpowiedź, z której wywnioskowałem że nie. Efekt końcowy jest mizerny, co również wskazuje na brak wiedzy.

@klient

Nie ma i nigdy nie było żadnych szkoleń. Liczy się tylko zysk A nie pracownik.

Grzegorz

Okna Kozioł to jedna z najbardziej doświadczonych firm branży Stolarki okiennej z ponad 27letnim doświadczeniem zapraszamy do współpracy zorganizowane Brygady montażowej Zapewniamy ciągłość zleceń i szkolenia z nowych systemów montażu obecnie prowadzimy również nabór pracowników przy produkcji stolarki aluminiowej

@Grzegorz

Mam kilka zdjęć z montażu ekip z tej firmy. Brak słów. Za co oni pieniądze biorą.

Rafał

Firma Kozioł gorąco polecam. Pierwsze okna które mi montowali to 2009r.chodza do dziś bez zastrzeżeń. Kupuje tylko u nich. Dziś nowa dostawa nowego okna.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie okna Kozioł?

od poniedziałku do piątku od 8 do 17 w soboty od 9 do 13 Zapraszamy

okna kozioł

Wiem że podejmowanie się odpowiedzi na tchórzliwe anonimowe wpisy jest bez celowe i przypomina kopanie się z koniem ale doczekaliśmy się bardzo nie ciekawych czasów gdy każdy bezkarnie może każdego zmieszać z błotem kryjąc się za anonimowością .Od 1992r dostarczyliśmy i w dużej części zamontowaliśmy ponad pół miliona okien i ani razu nie mieliśmy sytuacji by jakikolwiek do tego powołany organ stwierdził że zachowaliśmy się nie rzetelnie w stosunku do naszych klientów .Ten portal raczej nie jest stworzony do wyrażania opinii na temat usług lub nie uczciwej walki z konkurencją a do wymiany opinii o pracodawcach jednak z powodu anonimowej reguły jego działania okazuje się idealny do wyrażania swoich frustracji .

Klient.

(usunięte przez administratora) okna np. balkonowe wieje z każdej strony gdzie się dotknie zapiernicza wętylacja.

Zostaw merytoryczną opinię o U.G. Kozioł sp. jw. - Łazy

• Jak się pracuje w U.G. Kozioł sp. jw.?

Zobacz opinie na temat firmy U.G. Kozioł sp. jw. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U.G. Kozioł sp. jw.?

U.G. Kozioł sp. jw.