Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Mati

Jestem zadowolony z pracy jako przedstawiciel. Fajna praca i nie ma tylu spadow co w novum czy telestradzie. Pracuje 6 miesiąc i jest dobrze

Hanna

@Pracownik, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Od kiedy pracujesz w Voice Net? Jaką umowę dostałeś na początek? I jak z perspektywy nowo zatrudnionej osoby wygląda praca w firmie? @CE, czy możesz rozwinąć swoją opinię? Dlaczego posiadasz takie zdanie? Warto poprzeć je przykładami z własnego doświadczenia. Każda wyczerpująca i merytoryczna wypowiedź jest istotna dla osób szukających pracy w Voice Net.

Bea

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy. Zarówno poszukujący pracy jak i potencjalni klienci.

Zielono mi....
@Bea

O widzę, że ktoś komuś kradnie nick hmmm ciekawe, kto komu....???? Ktoś by chciał spowrotem wrócić do VN, a tu lipa pozostała mu tylko Telestrada!!!! A kysz, Zielono mi ????????????

CE
@Bea

masz rację, jak najdalej od nich

Hanna

@brass, a czy w firmie istnieją realne możliwości rozwoju? Prowadzone są jakieś wewnętrzne szkolenia zarówno na początku, jak i w trakcie pracy w Voice Net? @pi, rozumiem, że pracujesz w Voice Net, tak? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Rzeszów, a czy wiadomo Ci coś na temat prowadzonych aktualnie, ciekawych rekrutacji?

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
maly

jak ktos pracuje jeszcze w biurze to moze prubowac pracy w tej firmie,ale jako przedstawiciel,stanowczo odracam,slaba oferta i drogo,powtarzajace sie kanaly telewizyjne i mnustwo regionalnych ciezko sprzedac taka oferte,a wyplat smiech na sali.

pi
@maly

Coś chyba przesadzasz że nie da się sprzedawać 100 kanałów za 19 zł kto według Ciebie ma lepszą ofertę internet 36 Mb/za 24 zł po prostu nie chciało Ci się pracować i to wszystko nie wciskaj nikomu ciemnoty

Rzeszów

Proponuję złożyć CV. Pracodawca ok. Proponują dobre warunki. Na rozmowie o wszystko możesz zapytać co Cie interesuje.

Hanna

@opinia, rozumiem, że pracujesz w Voice Net i jesteś zadowolony z tego miejsca pracy. Czy mógłbyś napisać coś stricte na temat pracodawcy, a nie usług, które oferuje? Chętnie dowiem się na przykład, czy w firmie można bez problemu liczyć na umowę o pracę oraz czy istnieją jakieś możliwości awansu. Na stronie internetowej firmy widziałam kilka aktualnych ofert pracy - szczegóły tutaj: http://www.voice-net.pl/kariera . Co o nich sądzicie? Będziecie aplikować?

Rzeszowiak
@Hanna

Nie warto szkoda czasu na prace w.tej firmie ,szczegółowo do poczytania we wczesniejszych komentarzach ktore nie zostały jeszcze usunięte

Hanna

@czy to ważne, myślę, że akurat samo "nie polecam" nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu, dlaczego chciałam dopytać, dlaczego tak uważasz? @Wielbiciel, możesz opisać, jak wyglądała Twoja praca w Voice Net Sp z.o.o? Jak oceniasz warunki proponowane przez pracodawcę? @Stefan, długo pracowałeś w Voice Net Sp z.o.o? Co Twoim zdaniem powinno zmienić się w firmie, aby stała się atrakcyjniejsza dla pracowników? Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów - zapraszam do podania dokładnych uwag i argumentów.

czy to wazne

Stefan pojechal ostro,ale mysle ze powiedzial prawde,kazdy ma jakies zdanie,nie bede sie wypowiatal,powiem tylko tak,niepolecam tej firmy,a wy niepytajcie dla czego..

Obserwator

Czytać się już tego nie da! Co wy ludzie tu wyprawiacie. Jak ja mam się dowiedzieć coś o pracodawcy jak tu takie rzeczy są wypisywane. Nie wiecie do czego ten portal służy. Przecież to jakaś chora akcja z tymi wpisami!

Wielbiciel

Witam A kto ma pisać opinie jak nie byli pracownicy. Każda z tych opinii które według niektórych (są złośliwe , nieprawdziwe) są jak najbardziej prawdą. Pracowałem dłuższy czas w tej firmie także coś też widziałem.

Wielbicielka
@Wielbiciel

Opinia jest potrzebna oczywiście ale taka która opisuje prawdę.A tutaj osobiście ktoś chce zaszkodzić. Proponuję prywatne załatwienie sprawy a nie na forum wypisywanie takich głupot. Żale wylane przez monitor czy to odwaga hmmm raczej jej brak. Proponuję ta swoja grę rozegrać osobiście a nie tutaj.

Poziom który reprezentuje firma Voice Net myślałem pracując tam ze jest wysoki (usunięte przez administratora).Gratulacje tej super sprzedaży i zgranego zespołu.I życzę tylko żebyście szanowali ludzi którzy pracuja a jaka jest prawda sami wiecie (usunięte przez administratora).Pozdrawiam

pani

jeśli komuś dobrze mam poradzić to na pewno nie pracę w tej firmie(usunięte przez administratora) jest bardzo dużo prawdy w tych informacjach

Krystyna
@pani

Droga " Pani", ale o jakich informacjach pani mówi, tych zmyślonych, klamliwych? Proponuję otworzyć biuro porad oficjalnie, a nie skrywać się pod nickiem....

łyskacz

słaba oferta dla klienta, słabe warunki płacowe dla handlowca, szkoda czasu.

Biedronka
@łyskacz

Leżeć i pachnieć to tylko w domu, w VN płacą za pracę, (usunięte przez administratora) kumaty i ogarnięty PH zarabia kokosy, a nie stoi na parkingu pod biedronką.

Mirka

Cześć, mam pytanie, czy pracował ktoś przy projektach dla firmy roux center? Jest powiązana chyba z voice netem. Jeśli tak, prosiłabym o jakieś info o firmie, o pracy i warunkach ogólnych, bo tu widzę bardzo negatywnie o voice net.

@Mirka

Negatywne opinie piszą negatywni ludzie(usunięte przez administratora)Ja pracuję od paru lat w tej firmie, i powiem tak robisz co do ciebie należy to wypłata plus premia jest. A czytając te posty, aż włos się na głowie Jeży, brednie brednie i jeszcze raz brednie

Pracuję

Opinię osób których już dawno nie ma w naszej firmie!Nie pracujesz żyj swoim życiem a nie ciągle zaglądasz! Firma jest ok. Płaci na czas praca też jest ok. Perspektywa na dłużej. Negatywne opinie dodawane przez ludzi którzy już dawno u nas nie pracują.

KRAKÓW
@Pracuję

a kto ma dodać taką opinię jak nie osoba która zmieniła PRACODAWCĘ. SZKODA CZASU NA PRACĘ W TEJ firmie , jest bardzo dużo minusów ale fakt możecie się sami przekonać

Rzeszów
@KRAKÓW

Pracodawcy idealnego nie ma! Firma ma zgrany zespół dobrych pracowników i dobre warunki. Opinie oczywiście powinni dodawać byli pracownicy a nie osoby pełne złości które nie widzą jak się rozładować. Opinia powinna być prawdziwa a nie zmyślona byle zaszkodzić!

Gwiazda
@KRAKÓW

Praca to praca, a w każdej pracy są minusy i plusy ,zależy jak kto podchodzi do wykonywanych zadań,jakie ma podejście do życia i do powierzonych mu obowiązków !!!

Stefan

Bardzo kiepski pracodawca.(usunięte przez administratora)

Stefania
@Stefan

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Pamiętajcie.Żeby ocenić trzeba spróbować .

żaba
@Stefania

no spróbowałem, i powiem tak nie polecam

Lubelska Dama

Widzę, że Voice Net sobie kogoś od PR wynajął - można i tak. A tak na marginesie to kto ma pisać opinię o jakimkolwiek pracodawcy ? No chyba ktoś, kto tam pracował. Widocznie część byłych pracowników czuła się fatalnie potraktowana i mają prawo do zamieszczenia opinii. Po to jest ten portal.

Oferta

Trzeba przyjść i sprawdzić tą ofertę.Z tego co wiem jest dobra niskie abonamenty telefony w dobrych cenach. Najlepiej udać się do salonów tam można zobaczyć porównanie.

hartleben
@Oferta

pan prezes wie najlepiej nie mylić z panią

Oferta
@hartleben

Ofertę może zweryfikować każdy osobiście .To nie tajemnica.Przyjść sprawdzić i się przekonać.To żadna tajemnica.

Bubu

Brak szacunku do pracowników. Obecnie są tylko 3 osoby, które pracują dłużej niż rok, z czego tylko jedna ma jakiekolwiek wyniki. To chyba świadczy źle o pracodawcy...

bububu
@Bubu

Jaki ty jesteś doinformowany! Nie pracujesz a tu takie informację.W jakim dziale są te 3 osoby bo strasznie ogólnie piszesz? Ty pewnie piszesz o swoim firmie w której pracujesz jaka to?

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o