Opinie o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Voice Net Sp z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Voice Net Sp z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voice Net Sp z.o.o w Rzeszów

Dawid

3 pierwsze miesiące wszystko bezproblemowo, natomiast od kilku miesięcy borykamy się z problemem braku dostępu do internetu ,średnio co 30/40 minut internet nie działa, po próbie połączenia się pokazuje się tylko napis brak dostępu do internetu, przyjazd techników i "naprawa" nic nie daje tłumaczą się wymianą nadajników w miejscu oddalonym o jakieś 30km przy czym sąsiedzi korzystają cały czas bezproblemowo

Sanok

Tragedia tv zacinała a neta wiecznie nie było. W dodatku żądają zapłaty za okres kiedy dawno umowa wygasła, z miesięcznym wymówieniem i oddaniem sprzętu. Robią co chcą i jeszcze straszą sądem. Trudno nazwać to poważna firma.

Kamila

Pracuje w Voice-Net już bardzo długo i jestem bardzo zadowolona. Praca w bardzo miłej atmosferze. Polecam wszystkim.

Tom

Ciekawa firma. Przez Covid opuznienia... ok W październiku zeszłego roku przyjechał gość i stwierdził że za nisko są słupy elektryczne załatwiłem w ciągu miesiąca wyższe słupy informowałem voice net i nic. Mieliśmy mieć światłowód na święta BN albo zaraz po świętach a tu nic do tej pory. W maju dzwoniłem na infolinię pani powiedziała że w systemie nie ma dostosowanej linii a koniec projektu do końca czerwca to jakaś paranoja czy nikt nie ma kontroli nad takimi firmami które ludzi robią w bambuko. Kłamią na każdym kroku. Żenada

@Tom

A moze trzeba było poprosić o rozmowę z jakimś kierownikiem? Z doświadczenia wiem, że to pomaga rozwiązywać problemy niż gadac z panią na infolinii

Jarosław
@Tom

Tom to, że kłamią na potęge i nie tylko to normalka w tego typu pseudo firmach jak VOICE NET, ZICOM czy ORANGE itp. Jak Ty byś się spóźnił np. z zapłatą abonamentu za inetrnet to szybko potrafią go wyłączyć i jeszcze straszą odsetkami a, że oni w tym przypadku nie wywiązują się z umowy jaka ona by nie była ustna czy pisemna to po takich pseudo firmach spływa to jak po przysłowiowej kaczce i przyszłych klientów mają daleko w du..e i tak to wykalkulują, że pieniądze z POPC i tak sobie przygarną. A ty (usunięte przez administratora) kliencie i tak do nas przyjdziesz bo nie będziesz miał innej alternatywy a ,że czekasz na to dwa trzy a może i pięć to oni mają to dalego gdzieś .

@Jarosław

Zgadzam się absolutnie z tobą,tak właśnie jest jak piszesz nie wywiązują się z niczego wiecznie jakieś awarie,nie zapłaciłam przez 2 tygodnie rachunku a wręcz żądają żeby było płacone do każdego 10 tego mc ja zapłaciłam 24 jakoś już następny rachunek przyszedł o 3 zł większy niż normalnie,ale jeśli zdążają się z ich strony niedogodności z powodu braku internetu to powinni też ponieść jakieś konsekwencje,, masakra żeby nie było porządnej firmy z dostępem internetu do domu w miarę racjonalnie cenowo... ręce opadają na to wszystko.

Przedstawiciel Handlowy

Nie było rekrutacji. Po 40 min oczekiwania na rekrutera w osobie Pani Beaty S. wstałem i wyszedłem. Żenująca wizytówka dla marki.

Nie było pytań.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
AJ

KILKA LAT TKWIŁAM W MULTIMEDIA GDZIE BYŁA TRAGICZNA JAKOSC ,CIĄGŁE PRZERWY NA KONCU ZAPŁACIŁAM IM HARACZ W KWOCIE PRAWIE 300ZŁ ŻEBY SIĘ UWOLNIC OD NICH.NIE MOGĘ ZROZUMIEC ŻE UOKi K MA TAK SKONSTRUOWANE PRZEPISY ŻEBY TEGO NIE POKONAC I TYM SPOSOBEM DYCHAJĄ NA HARACZACH. A KIEDY PRZESZŁAM DO WOIVE- NET ZOBACZYŁAM JAKOŚC TV. I INTERNETU .JA W PRZECIWIENSTWIE DO INNYCH KTÓ RZY MAJĄ PROBLEMY POZA JEDYM ŻE PRZEDŁUŻAJĄC UMOWE PODNIESIONO MI CENE O 10ZŁ MIMO ŻE NIE ZAUWAŻYŁAM ZMIAN CEN U INNYCH OPERATORÓW SIECI--PRZECHODZĄC DO VOICE --NET WYBIERAŁAM SI Ę KUPIC NOWY TELEWIZOR BO TAKA BYŁA JAKOSC OBRAZU,.I GŁOSU ,ALE NIE ZDĄŻYŁAM I DOBRZE BO PO PODŁĄCZENIU ZOBACZYŁAM JAK POWINIEN DZIAŁAC TELEWIZOR ,MULTIMEDIA TYLKO NISZCZYŁA SPRZĘT .POWINIEN KTOS UKRÓCIC TYM NACIĄGACZOM I (usunięte przez administratora) .JA ODNIOSŁAM WRAŻENIE ŻE SĄ SKUTECZNIE CHRONIENI

@AJ

Twojego komentarza nie da się czytać przez te drukowane litery. Przez to nie wiadomo czy piszesz pozytywnie czy negatywnie…

Beti

...szok , od wczoraj nie mam internetu bo zerwał się światłowód, na pytanie " to mamy czekać do poniedziałku " pani powiedziała że nic mi na to nie poradzi , technicy pracują od poniedziałku do piątku . Może czas zmienić ekipę , skoro place 105 zł miesięcznie to i wymagam a jeżeli internet jest niestabilny i tak jak teraz od 2 dni nie mam ani internetu ani telewizji to może jakiś bonus ? ..skończy mi się umowa i uciekam z tej oferty , nie polecam !!!

Od pewnego czasu ciągły brak internetu, dodzwonić się to trzeba swoje odczekać aby uzyskać informacje że kabel uszkodzony i tak zawsze co to za kabel.

Rycerz

Największe (usunięte przez administratora) jakie istniało jakość na tv ciągle się zmienia niby HD a czasem to jest 360 rozdzielczości także nie polecam a internet porażka nie ma takiego przepływu jaki ma być a najgorsze to że rozłącza czasami a dzisiaj wgl nie działa wirczorem i zero kontaktu z działem pomocy bo to jest (usunięte przez administratora) a nie firma nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora) naprawdę mógłbym więcej historii opisać ale szkoda moich nerwow jedynie się podzieliłem doświadcziem

Ktoś

Kiedy będzie w końcu podłączenia w miejscowości Wiercany gmina Iwierzyce pan od was chodził po domach i mówił że do końca wakacji będziecie chcieli to skończyć a na tą chwilę nikogo tu nie widać jakieś konkrety?

@Ktoś

Przecież do końca wakacji jeszcze sporo czasu :P No chyba że tam dużo podłączeń jest planowanych, ale chyba się wyrobią, no nie?

@Monika

No tak troszkę tu domów będzie do podłączenia wszyscy tu mają limity pobrane z sieci Plus itp albo są jeszcze na tych internetach radiowych i czekamy kiedy to ruszy.bo w centrum Wiercan podłączyli internet a obok leśnej ciszy poprzednia firma co to robiła założyła tylko skrzynkę bo powiedzieli że zabrakło kilku tysięcy aby nas dołączyć i Tera liczymy na voice net

Jedliczanin
@Ktoś

Ja od około 4 lat słyszę, że już za miesiąc podłączą. Dyrektor projektu nie odbiera telefonów, a w BOK co miesiąc ta sama gadka "tak wiemy, były małe problemy ale już za miesiąc podłączymy". Nie ma to jak wziąć kasę z dopłat UE i POPC, no i z roku na rok przedłużać termin zakończenia projektu zawartego w umowach. Także nie wróżę niestety jakiś rewelacji.

Internet

Witam ja pisze kilka słów odnośnie awarii Internetu w mojej miejscowości na tą chwilę Internetu na ma już 10 dzień dzwoniąc do firmy Vois-net kilka razy nikt w tej firmie nie jest wstanie dać mi odpowiedź kiedy usunął usterke i kiedy bedzie usunieta czy to jest dobry wybór operatora na dostawe internetu z firmy Vois-net z pewnoscią NIE

@Internet

A zapisy w umowie jakie masz? Może można jakoś od niej odstąpić albo ubiegać się o zwrot kosztów?

Danuta
@Internet

I jak tam sprawy się rozwiązały? W dalszym ciągu tego typu sytuacje się zdarzają czy w kwestii Internetu coś się poprawiło?

Jarosław

W Jarosławiu na ulicy zwierzynieckiej mieli podłączyć internet w marcu 2021 r, można sobie sprawdzić na stronie www.uke.gov.pl pisze jak byk planowana data rozbudowy 21-03-2021 r, a mamy 18-05-2022 i nic się nie dzieje. W marcu 2021 powiesili światlwód na słupach telefoniczny pewnie, zeby inna firma im nie weszła na słupy i nie zajeła tak jak oni to zrobili. Dzwoniąc lub wysyłając emaile do konsultantów z voice net nic nie można się dowiedzieć karzą zostawić numer telefonu i jak odbiorą telefon to informują, że oddzwonią i cisza. A dzwoniąc na infolinię to uzyskałem chamską odpowiedz na moje pytanie cytują "to , że światłowód wisi na słupach to nie znaczy, że będziemy podłącząć mieszkańców danej ulicy"

AnA
@Jarosław

W weekend na Nisku byla.usterka zostawili ja do poniedziałku technicy wstyd bez tv weekend.!,,złoże rezygnację

Danuta
@AnA

A czemu zostawili ją do poniedziałku? Może oni nie pracują w weekend?

Czy w Voice Net Sp z.o.o pracuje się na open space?

Kent

Tak. Są też kamery ;-)

@Kent

Kamery w biurze? Ale skierowane tak na stanowiska pracy czy raczej korytarze?

Daniel

Ostrzżegam przed zatrudnieniem na Handlowca.Kpina.I pseudo firma nie placi

Steph

Informatycy zatrudnieni w Voice Net to "cienkie bolki".Zglosilem usterke blisko trzy tygodnie temu.Infolinia mnie informuje ze nasi fachowcy nad tym pracuja jak tylko cos beda wiedziec to dadza znac i tak w kolko od 23.02 a mamy 9.03.

Foxie

Czy tylko mi nie działa ani internet ani telewizja?>

Anna.
@Foxie

Mi dziś wywaliło wszystko. Niedziela bez internetu i kablówki ????

Abonent

I\nternet wywala srednio 5 razy dziennie, łącze bardzo niestabilne generalnie nie polecam.

Paula
@Abonent

Internet tragedia. Szkoda było podpisywać umowe

Pracowałam w tej firmie ponad miesiąc, po pierwszym miesiącu się zwolniłam, rzeczywistość nijak nie ma się do obietnic i umowy, uważnie czytajcie umowę przed podpisaniem, po nie otrzymaniu wypłaty za przepracowany miesiąc poszłam do prawnika który wyśmiał podpisana umowę, podpunkty wyrwane z kodeksu, umowa zlecenie na 16 stron.. Pani z tej firmy powiedziała ze nie dostałam wypłaty ponieważ wszyscy klienci których zdobyłam przez miesiąc zerwali umowy.. kpina i (usunięte przez administratora) w takim razie gdzie podstawa o której pisało w umowie ? Nic dziwnego ze zerwali skoro macie beznadziejne oferty i oszukujecie ludzi

Mateusz w.

Firma tragiczna, nie spełnia czasowych planów wykonania poszczególnych zadań. Mówią że wykonają do soboty, a wykonują obiecane zadania nawet do tygodnia później. Jest to nieodpowiedzialne. Myślą że nie ponoszą za nic konsekwencji

mirex
@Mateusz w.

ZGADZAM SIĘ - PROSZĘ SIĘ NIE WIĄZAĆ Z TĄ FIRMĄ. JEST TO FIRMA ZŁODZIEJSKA KTÓRA NIE POTRAFI SIĘ WYWIĄZYWAĆ Z UMÓW. ZERO ZAUFANIA.

@Mateusz w.

Przecież nie da się od razu podłączyć wszystkich gościu samą praca zakładanie na słupach kabli nie masz pojęcia wogóle co piszesz .

Sebastian
@Ktoś

A ty masz pojecie? Pracujesz tam i wiesz jak wygląda robota? Bo dużo osób narzeka na nieterminowe wykonywanie zleceń. Jak to wygląda realnie?

ALICJA

JESTEM PRACOWNIKIEM VOICE-NET OD 12 LAT NIGDY NIE MIAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW W PRACY JEST FAJNA ATMOSFERA ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA POMOC KOLEŻANEK I KIEROWNICTWA NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU Z WYPŁATAMI I Z URLOPEM JESTEM ZADOWOLONA POZDRAWIAM

@ALICJA

Przestań się kompromitować (usunięte przez administratora), ludzie się dziwią w jakim celu jesteś tam jeszcze trzymana, akurat na twoją pomoc to można liczyć że hej. Koń by się uśmiał.

Pomocnik administratora

Dostałem ofertę pracy w firmie Voicnet na stanowisku pomocnik administratora jak oceniacie tą pracę ? Byłem na rozmowie o prace w wyżej wymienionej firmie i oceniam ją bardzo dobrze i pozytywnie. Rekruter był bardzo uprzejmy i konkrety wyjaśnił że praca polega w osiemdziesięciu procentach na pracy na zdalnej/ na miejscu w firmie a w dwudziestu procentach polega na pracy w poza firmą w terenie na prowadzeniu instalacji elektrycznej podłączaniu OLT. Czy opis który podał mi rekruter jest tym co naprawdę się wykonuje na podanym stanowisku ?

Zostaw merytoryczną opinię o Voice Net Sp z.o.o - Rzeszów

• Jak się pracuje w Voice Net Sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Voice Net Sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Voice Net Sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Voice Net Sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w Voice Net Sp z.o.o napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Voice Net Sp z.o.o
2.1/5 Na podstawie 173 ocen.

Voice Net Sp z.o.o