Opinie o Enformatel Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Enformatel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Enformatel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enformatel Sp. z o.o. w Rzeszów

Zasady serwisu Nowy wpis

Od 30 grudnia czekałam na dostęp do internetu. Mimo oficjalnego zgłoszenia do serwisu przez Spółdzielnię braku dostępu, Spółka ma w dalekim poważaniu problem, Oczywiście z serwisantem niema żadnego kontaktu, bo wyłącza telefon. Przy licznych awariach z dostępem do internetu, kontakt nacechowany jest arogancją. Zastanawiam się jak długo jeszcze Spółdzielnia będzie tolerować ten stan rzeczy lub jakie ma układu, że nic w obszarze nie działa. 48 godz. na usunięcie awaria - awarie wodociągowe usuwane są niezwłocznie a Spółce trzeba aż 48 godz. W świecie komercyjnym takie podejście byłoby natychmiastowym rozwiązaniem współpracy. Elżbieta

@Zasady serwisu

Szanowni Państwo, Firma Enformatel jedynie działa jako serwis dla zgłoszeń Klientów Spółdzielni. Ale cała sieći wszystkie urządzenia sieciowe są własnością Spółdzielni . Jeśli problem leży po stonie sieciowej lub sprzętowej to Enformatel działa jedynie na zlecenie Spódzielni. Najskuteczniejszą formą kontaktu z serwisem jest wysłanie wiadomości pod adres : serwis @enformatel.pl wiadomość trafia bezpośrednio do pierwszego wolnego technika.

@Zasady serwisu

Przesłuchałem wszystkie rozmowy dotyczące zgłoszeń serwisowych i nie znalazłem takich które mógłbum uznać za "ordynarne" ze strony techników . Również sprawdziłem zgłoszenia które zostały przyjęte od 1 grudnia do dziś i wszystkie są zrealizowane. Dlatego sądze ,że problem leżał po stronie sieciowej i nie został zgłoszony do Enformatela przez Właściciela sieci. Jeśli jednak problem nadal jest proszę wysłać wiadomość pod adres sswider@enformatel.pl , postaram się sprawdzić na czym polega problem.

@Stanisław

Dzień dobry, Niestety do dziś nie otrzymał wiadomości dotyczacej zgłoszenia.

Czy firma Enformatel Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Babilon40

Od dwóch dni zgłaszam problem z internetem. Połączenie ewidentne jest zrywane. Operator ma 48 godzin na interwencję. W dni wczorajszym, zadzwonił serwisant sprawdził połączenie i twierdzi, że według niego wszystko jest Ok. i proszę obserwować. Tak Mnie to zirytowało, że pozwoliłem sobie kulturalnie bez wyzwisk podnieść glos to Pan mnie zbył w następujący sposób. Proszę połączyć się kablem do wejścia LAN 2 ja zrobię reset i zaraz ponownie oddzwonię. I tak Pan mnie zbył, kontakt ze mną nie został zarejestrowany, żeby nie wyciągnąć od serwisanta konekwencji. 3 dzień się męczę i enformatel ma to w (usunięte przez administratora) Z daleka od tej firmy, odradzam nie polecam.

Tik
@Babilon40

Firma katastrofa zbywa mnie już 6 miesięcy ma problemy techniczne z dostarczeniem usług jak w umowie odradzam

Stanisław
@Tik

Dzień dobry, Wszędzie tam gdzie istnieją nasze sieci światłowodowe staramy się instalować usługi dwa dni po podpisaniu umowy. Niestety bywają obszary gdzie nie posiadamy naszych zasobów , a wybudowanie nowego odcinka często obarczone jest wieloma problemami jak pozwolenia i zgody właścicieli działek na postawienie słupa lub wykopanie kanalizacji teletechnicznej lub wyrażenia zgody na przewieszenie kabla. Brak takowych dokumentów skutecznie uniemożliwia wybudowanie nawet krótkiego odcinka. Oczywiście brany jest również pod uwagę aspekt ekonomiczny , jeśli koszty budowy są większe od zysków to szukamy innych rozwiązań . Chętnie sprawdzę tą sprawę osobiście proszę wysłać lokalizację pod adres sswider@enformatel.pl

Na stronie internetowej InfoPraca.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Enformatel Sp. z o.o.. Poszukiwani są Przedstawiciel Handlowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Stanisław

Witaj, Praca Przedstawiciela Handlowego jest specyficzna , daje sporo satysfakcji ,ale nie zawsze jest kolorowo. Ja pracuję kilka lat w tej firmie jako PH i jestem zadowolony. Nie ukrywam ,że jest to praca dla wytrwałych i ambitnych ,ale daje fajne wyniki i zadowolenie Osobiście Polecam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Enformatel Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Enformatel Sp. z o.o. - Rzeszów

Enformatel Sp. z o.o.
  • Mieszka I 73C