Opinie o Invest4Elite Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Invest4Elite Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Invest4Elite Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invest4Elite Sp. z o.o. w Warszawa

Klaudia Nowy wpis

Czy ciężko dostać się do tej firmy ?

Katarakta Nowy wpis

Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)na początku płacą z opóźnieniem, a finalnie zostajesz bez pensji. Hotel się sypie, brakuje pracowników, sprzętów, niezbędnych materiałów do pracy. (usunięte przez administratora)

anonymous Nowy wpis

Ladne pokoje

Renata Nowy wpis

@bezimienny, dlaczego negatywnie oceniłeś Fort Hotel? Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i może być odczytana jako niewiarygodna. Dlaczego oceniasz negatywnie kontakt z menadżerką? Może warto było sobie dać więcej czasu na lepsze poznanie zespołu? Czy możesz napisać na jakim dziale pracowałeś?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Invest4Elite Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
bezimienny

Beznadziejna i nieprzyjemna menadżerka!

Renata

@hummus Rozumiem, że pracowałeś jako kelner w firmie Fort Hotel? Czy inni pracowniczy mogą potwierdzić Twoją informację o wypłacie pensji? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym, może zaistniały jakieś inne czynniki, na które pracodawca nie miał wpływu? Na jaką umowę są zatrudniani kelnerzy w Fort Hotel?

hummus

Hotel Fort to (usunięte przez administratora) Dosyć że nie płacą pensji to jeszcze pracownicy z kuchni robią z człowieka debila żeby się nie podzielić serwisem kelnerskim.

były pracownik !

ludzie trzymajcie się daleko daleko od tego hotelu to jest farsa . człowiek pracuje i nie dostaje za swoją pracę nawet złotówki bo restauracja musi mieć na zaopatrzenie ! to jest żenada i żenadą pogania .

kajmany

nie płacą!!!

MarcinStaniaszek

ogólne wrażenie na temat pracodawcy to jeden wielki cyrk. pieniądze to 10zł na rękę(tak jak wszędzie prawie) i uwaga co do wypłaty,to nie żart-dostajesz dopiero po 20 najwczesniej jesli masz umowe zlecenie . Ja po pierwszym przepracowanym miesiącu poszedłem po wypłate bo tak ustaliłem że będę odbierał do"ręki",pani ksiegowała powiedziała ze nie ma już wypłat bo pieniądze na wypłaty się skończyły i proszę przyjsc jutro co i uczyniłem...Pani księgowała jak mnie zobaczyła powiedziała,,czego Pan chce ?"...ręce mi opadły poprostu...po dłużej rozmowie okazało się,że to moja wina że nie mam wypłaty bo za mały utarg robie...pieniądze oczywiśćie zostały mi wypłacone ale 100zł za mała,tłumaczyłem ze za mało do odsyłali mnie do menagera a menager ze zobaczy w papierach,cisza do tej pory... ludzie którzy zarzadzaja tym hotelem i restauracja nie mają nic wspólnego z gastronomia i dziwia mi dlaczego takie niskie obroty mają jak,UWAGA,zwykły kelner o godzinie 6"00 musi sam otwierac restauracje.Do godziny 10"00nie mam praktycznie nikogo kto mógłby kierować restauracja,tak jest zresztą wieczorem-kelner może zrobić wszystko co tylko może...współczuje gościom,którzy tam przychodzą... plusem jest to ze serwis kelnerski z imprezy nie przytula hotel tylko kelnerzy,podział jest na wszystkich którzy robią tą impreze, reasumując jeśli chcesz nauczyć sie kelnerstwa to omijaj szerokim łukiem to miejsce ale jeślito Twoja pierwsza praca to zobacz i spróbuj jak to jest byc własnym menagerem i dyrektorem bo nikt Cie tego tam nie nauczy... pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Invest4Elite Sp. z o.o. - Warszawa

Invest4Elite Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Modlińska 310/312
    03-152 Warszawa