Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

XYZ

Niedawno zacząłem tu pracować.. jestem w Belgii i mi się podoba. No to pozdro

Maniek

Mam takie jedno pytanie, czy w tej firmie raczy ktoś odebrać telefon i udzielić informacji, pod ofertami pracy są podawane tel. do kontaktu ale nikt nie raczy ich odebrać.

Miodek

... przyczynami, niezależnymi od nas.

@Maniek

Szanowny Panie serdecznie przepraszamy za utrudnienia w kontakcie, spowodowane były przycznami niezależnymi od nas. Proszę zostawić swój numer oddzwonimy, bądź przesłać swoje aplikacje na adres rekrutacja@snstrukton.com. Pozdrawiamy

Olek

Hej, chce się przyjąć do firmy i się zastanawiam czy lepiej Belgia czy lepiej Szwecja. Słyszałem że i tak się pracuje i tu i tu. Prawda to? Dziena za info zwrotne z góry

@Olek

Panie Olku zapraszamy do aplikowania. Zapewne znajdzie się opcja najbardziej Panu pasująca. Pozdrawiamy Dział Kadr

Rafał
@SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

Mam pytanie, jakie są godziny pracy za granicą ? Czy soboty są pracujące ?

@Rafał

Panie Rafale w zależności od specyfiki prac na danej budoowie pracuje się czasem i w soboty również. Tak samo z ilością godzin. Zaangażowanie prac determinuje ilość godzin nadliczbowych. Pozdrawiamy

Rafał
@SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

Ja rozumiem, ale standardowe godziny pracy to 7-17 ?

Okti09

Siemka ludzie. Kiedy rusza coś w Szwecji bo w biurze mówili że w lutym i narazie cisza. I jak zarobki w se. Z góry dzięki i pozdro !

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Juras

Siedzi się po pół roku zazwyczaj w jednym kraju. Ja tak latami tu pracuje. Dobrze jest. Z roku na rok w firmie jest lepiej.

Zdun

Witam. Praca ciągła czy w systemie rotacyjnym? Czy pracodawca zapewnia nieodpłatnie zakwaterowanie, odzież roboczą, narzędzia pracy czy lunch? Transport do miejsca pracy po stronie pracownika czy pracodawcy (np. bilet lotniczy Polska - Szwecja)? Transport do pracy z miejsca zamieszkania autem służbowym czy we własnym zakresie? Jest możliwość pracy w nadgodzinach i czy są one płatne wg prawa obowiązującego w danym kraju? Pokoje ilu osobowe? Z góry dzięki za odp, pozdrawiam.

@Zdun

Praca w systemie rotacyjnym 6 na 1. Na warunkach polskich ( Zus w PL, zaliczka na podatek w SE ) firma placi za mieszkania. Jezeli wysylaja na pelnych warunkach szwedzkich wtedy, zgodnie z prawem szwedzkim, pracownik musi sam oplacic mieszkanie. Wszystkie narzedzia, odziez, dojazdy itd po stronie firmy. Nadgodziny sa placone 1:1 w zwiazku z praca rotacyjna co jest uzgodnione ze zwiazkami zawodowymi w SE. Pokoje 2-3 ososbowe.

@Cooler

Mógłbyś przybliżyć jaki standard mieszkaniowy oferuje firma i czy ubezpieczenie zdrowotne leży w gestii pracodawcy? Pracownik ma kontakt z koordynatorem, który pomaga mu załatwiać ważniejsze sprawy na miejscu? Jako dynamiczna firma budowlana w sektorze kubaturowego budownictwa konstrukcyjnego i żelbetowego SN Strukton wygrała przetarg budowlany w Belgii i w związku z tym poszukuje murarzy do układania klinkieru oraz bloków wielkoformatowych. Proszę Was o komentarze o tym, jak się Wam pracuje i czy polecacie tego pracodawcę?

@Piotr

Standard mieszkaniowy bardzo dobry. Wystarczy przegladnąć ich FB gdzie są zdjęcia z kwater. Koordynator jest na miejscu i pomaga w załatwianiu spraw.

Izabela
@Cooler

Rzeczywiście, firma aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Można znaleźć tam informacje nie tylko na temat zakwaterowania ale również warunków pracy, czy swoistego rodzaju wywiadów z aktualnie pracującymi osobami. Dla zainteresowany podaje link do profilu: https://www.facebook.com/snstrukton/ Czy koordynator jest również otwarty na opinie i sugestie pracowników?

Zdun

Zus w PL od jakiej kwoty jest odprowadzany?

@Zdun

Od 4 tysiecy iles tam , chyba 4800. Nie wiem dokladnie ale to jest pelna kwota jaka dopuszcza Zus przy delegowaniu. Na Szwecje na razie , na ta robote w Gotheborgu sklad jest juz chyba pelny. W kwietniu rusza duzy kontrakt gdzies tam godzine od sztokholmu. No ale jak jestes dnaprawde wymiatacz to zapewne cie gdzies wcisna. Chyba, ze do Belgi to od zaraz mozna ale tam wola ludzi na dzialalnosciach bo mozna wiecej godzin robic.

Mati

Murarzy klinkierowców szukają, ja jadę po nowym roku.

Adi84

ZIOMKI MACIE JAKIEŚ NR DO BIURA? BĘDĘ WDZIĘCZNY

Lolek
@Adi84

To numer do rekrutacji. Dzwoń nabór w toku +48605951854

Porrowiec29

Jaka stawka w Szwecji? I czy jest zapotrzebowanie?

lolek
@Porrowiec29

Nowe budowy będą koło GeteborGA, Dzwoń do biura . Pozdro

Adi84
@lolek

Dzięki bracie ;)

Kapral

Hej, firma jak firma na eksporcie. Z tego co zdazylem zauwazyc ludzie o duzych umiejetnosciach, doswiadczeniu oraz checi do pracy dostaja bardzo dobra kase wiec zarobic mozna. Szkoda bo mlody koordynator chyba pracuje tu z przymusu bo ciagle niedostepny, zajety i jakis zaspaly. Jest nowy starszy, pozyjemy zobaczymy. Moze organizacja sie poprawi ale i tak zle nie jest. Lubię atmosferę w SN Strukton Sp. z o.o. za: Super kwatery w Szwecji. Generalnie stawki dobre.

Krystian

Gdzie lepiej jechać do Belgii czy Szwecji? Gdzie lepsza kasa jest? Pozdro

Zulu

Firma z wieloletnim doświadczeniem. Ludzie tu pracuja nawet kilkanaście lat. Zwalniają sie i wracają. Znaczy dobrze jest! ;)

dziku

Firma dobra jest, kasa też spoko. Nie ma co narzekać bo robić wszedzie trzeba . Pzdr

Bob

Słyszałem że nowe budowy ruszają ? Ktoś coś wie?

Ciesla
@Bob

Tak oni się dużo chwalom.tym czym nie mają i nie będą mieć... z tego co mi wiadomo to potrzebują dużo cieśli na budowę w nazarecie

Gucci

Ktoś tu pisał że biuro się nie interesuje ludziskami z budów. A to nie prawda .. przyjeżdżają, interesuja się pracownikami .

Anime

Jak długo ludziska tam pracujecie? Tylko kontrakty kilkumiesięczne czy dłużej? Z projektu na projekt też się da ?

Krzychu
@Anime

Ja pracuję około 3 lat, zazwyczaj 6 mcy w jednym kraju, w miarę płynnie z jednego kontraktu na drugi . Dobrze jest :)

jariło

mam pytanie czy płacą w euro czy w złotuwkach

@jariło

Szanowny Panie Oferujemy płynność zatrudnienia na budowach w Belgii, Szwecji. Stawki są uzależnione od obowiązujacych przepisów w kraju delegowania. Jako iż jesteśmy Polską firmą, wynagrodzenie płatne jest w PLN w wysokości wyżej wymienionych. Z poważaniem Dział Kadr SN

Wiola

Mój mąż pracuje w Szwecji od kilku miesięcy i jesteśmy zadowoleni. Dobra stawka. Dobre warunki mieszkaniowe. Ogólnie dużo na plus

Young
@Wiola

A coś więcej o warunkach Wiola ? Mam propozycję z tej firmy na wyjazd.

@Young

Mówiąc szczerze to w Szwecji kwatery najlepsze jak tylko można sobie wyobrazić. Bardzo dobrze urządzone w wysokim standardzie. Sklepy potrzebne też sa blisko. Naprawdę warto jechać. Polecamy

JajamiOasfalt
@Wiola

Drogie Panie a może by tak mężowie zaczęli się wypowiadać? Jedni będą zadowoleni a inni nie. Jak obiektywnie może udzielić informacji kobieta oddalona setki kilometrów od męża(lub któraś Pani z biura????)

@JajamiOasfalt

Byłam u męża i widziałam. Pozdrawiam

JajamiOasfalt
@Wiola

Hmm...nader szybka reakcja jak na osobę której specjalnie nie zależy na dobrym imieniu firmy(czyt.osoba postronna).

@JajamiOasfalt

Panie Szanowny zapewniamy Pana, że nasze budowy wraz z kwaterami są regularnie wizytowane przez pracownice działu kadr i nie tylko. Opinia Pani Wiola jest jak najbardziej adekwatna ze stanem faktycznym. Pozdrawiamy serdecznie

Wixo

Pracuje sobie w Szwecji i spoko jest!. Pozdro

Żabson
@Wixo

A ja mam zamiar tam jechać i mam nadzieje że będzie wsio ok. Jak tam kwatery i inne rzeczy? Pozdro

@Żabson

Zapraszamy na naszą stronę FB, posiadamy tam zdjęcia kwater i można tam zasięgnąć więcej informacji na temat naszej firmy. Pozdrawiamy Kadru SN

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)