Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

A to wogóle warto jechać do Belgii jak obcinaja ponad 100h?interesuja mnie szczere wypowiedzi gdyż mam od nich jechać

byly

Kazda firma ma jakies perturbacje w platnosciach,ale tutaj zdarzaly sie nawet wyplaty na prosbe pracownika przed czasem,Kolczyk nie pisze opinii.

zona

Hello a co sadzicie o nowym zastecy menadzera pseudonim POKI (Pokemon) ? Jest wporzo ???

Jgbj
@zona

Pala!!! Podobno. Hlopom obciol ponad 100h loncznie

Gej
@Jgbj

To jeszcze nikt go nie plama?

Xxx

Kolego kolczyk nie korzysta z internetu.... A gdybyś go znał to byś wiedział że to nie są jego słowa....

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Kolczyk

W tej chwili firma płaci na czas ba nawet przed terminem. Chyba faktycznie mieli przejściowe problemy i oby tak pozostało. Co do samych spóźnień to faktycznie były rzędu 1 max 3 dni. Firma ma obecnie dużo kontraktów, dbają o ludzi aby mieli zapewnioną ciągłość zatrudnienia i nie musieli bez sensu zjeżdżać do domu i szukać nowej roboty. Słyszałem, że ma ruszyć budowa w Szwecji i to nie jedna. Byłoby super 183 dni w Belgi a potem 183 dni w Szwecji i tak na okrągło. Firmę polecam, roboty dużo, ludzie fajni co prawda trzeba mieć nerwy ze stali ale i z tym da się wytrzymać.

xxx

To sa spoznienia rzedu 2-3 dni.

Iza

@Obecny, @Pracownik, @Działalność a zgłaszaliście gdzieś to, że firma SN Strukton Sp. z o.o. zalega z płatnościami? Może warto to zgłosić i wyjaśnić? Czy sytuacja do sierpnia się zmieniła? Jak wyglądają płatności aktualnie? Informacje bardzo przydadzą osobom zainteresowanym pracą.

Klama

Jak ktoś kapuje tak jak ja to jest ok

I sytuacja się powtarza - 15 już dawno minął a pieniążków nie widać.... Stary nie płaci ludziom za uczciwie i rzetelnie wykonaną pracę tylko trzyma kasę na swoim koncie. Jak można go nazwać???

Scyczoryk

Ludzie marudzita i marudzita. starzy na młodych , młodzi na starych. Niech każdy robi swoje a dobrze bedzie. Najwarzniejsze to rzeby robota była i tyle.

Uczciwy

Ty Marek to starzy wala w (usunięte przez administratora) a mlodzi robia wszystko za nich stary nawet nie wie co to rzedna po za tym jaka jest twoja wydolnosc exportowcu 4 piwa co zrobiles dla firmy stoisz za sciana i mowisz to ja zrobilem m sam majac 5 ludzi stary (usunięte przez administratora)

działalność

I znowu płacą na raty

Działalność 2
@działalność

Nie pierwszy i nie ostatni raz

Pracownik Esenu

Witam!Pracuje od jakiegos czasu w w ESENIE na działalnosci.Zakladajac dzialalnosc pani od kadr pieknie zilustrowała forme zarobkow w firmie(kto wtajemniczony wie o co chodzi)w kazdym badz razie im wiecej godzin tym wieksza pensja.Zostalem skierowany to (usunięte przez administratora)na budowe (usunięte przez administratora),niby kierownik a zero pojecia.Nie ma pojecia o rysunkach technicznych. Wszystko chciałby zrobic najlepiej na wczoraj i jak najmniejszym nakładem godzin,a prezes za to go głaszcze po "głowie" i dostaje premie.Obiecuje tobie jako pracownikowi złote gory a tak naprawde (usunięte przez administratora)i wyciska z ciebie ostatnie soki.Tak wiec za bardzo u niego nie idzie zarobic. Zadne interwencje nie daja skutku,czy telefon do biura w Sopocie czy całego prezesa.Wiadomo ze prezes bedzie za kierownikiem co mu kase stuka.Kto za bardzo sie udziela i dochodzi swojego,temat jest z nim krotki w sensie "pisz wypowiedzenie".Panowie kto zostanie skierowany z Polski do (usunięte przez administratora)lepiej niech w PL zostanie.Niby na dzialalnosci mozesz godzin robic ile chcesz a tak naprawde jestes uzalezniony od kierownika.Pieniadze miały byc dobre a w tym miesiacu po opłatach dzaiłalnosci na małym zusie 1500E z tego zyc i utrzymac rodzine.Kazdy ma swoj wybor.Chciałem podzielic sie tylko opinia.

na działalności zawsze trzeba miec swoje ciuchy nikt nikomu nie mydli oczu. a jak ludzie chleja i chca nawaleni wejsc na budowe to nic dziwnego ze zjezdzaja do domu nawet w piatek wieczorem. ja jestem zadowolony z roboty i w struktonie i w samnordzie tez robilem. jak chcesz zarobic to sie musisz narobic! a jak przyjezdzaja mlode szczeniaki bez doswiadczenia co wiedza wszystko najlepiej i nie sluchaja starszych to niech lepiej zostana w domku u mamusi!!! pozdro dla wszystkich eksportowcow ktorzy nie boja sie pracy

exportowy72

na eksport jedziesz żeby zapier..alać a nie na wakacje. jak ktoś nie marudzi, robi swoje i słucha kierownika może wyciągnąć spoko stawke a i nawet zawnioskowac o podwyzke. teraz juz wogule nie mozna narzekac bo nie trzeba zjezdzac po pol roku tylko mogą cie przerzucić z Belgii na inny kraj np na Holandie.

dik85

Kasa dobra, płaca na czas, czego chciec wiecej. Pracujesz to zarabiasz, proste. Chcialoby sie zarobic tyle w Polsce ale o tym to mozna sobie pomarzyc. Pozdro dla wszystkich eksportowcow!

Jurek

Ja pracuje dla nich od lat z krótkimi przerwami nie narzekam i zawsze wracam . Jak ktoś jest dobry i zna sie na robocie to nie ma problemu. Polecam zarobki dobre, kasa na koncie na czas, kwatery też moga być.

mariusz

robota bez zarzutów, wiadomo jak jest w budowlance. ja mialem budowe w samej antwerpi, blisko do kwatery, fajne chlopaki w zespole. moze komus trafilo sie zle towarzystwo czy warunki ale ja nie narzekam

jaro

Zawsze się znajdą tacy co są niezadowoleni. Pewnie jednemu z drugim nie chciało się pracować albo coś źle zamontowali Kierownik obciążył za złą robotę i od razu , jak to firma nie dobra bo nie płaci.

Rozsądny

Tak, jasne. Za chwile we wpisach pojawi sie juz, ze nic nie płacą, praca po 30 godzin na dobę, a zakwaterowanie w kartonach... Oczywiście konkurencja robi robotę, skoro juz nawet tu łowią uwagę pracownika i zamieszczają swoje nabory na budowę. Szkoda tylko, ze posługuje sie szkalowaniem opinii innych. Jak to jednak w życiu bywa, los odpłaci i zginą od własnej broni, czyli kłamstw i pomówień. Anonimowe wypowiedzi to plaga obecnych czasów, maile na @gmail zakładane i kasowane po wylaniu wiadra hejtu na innych. Jedyna nadzieja w rozsądku czytających. Pozdrawiam.

3wp-

no właśnie, kwestia zakwaterowania, chciałabym wiedzieć jakie dają warunki i ogólnie czy dużo osób na kwadracie meldują

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)