Opinie o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) w Poznań

ha

PRACOWAŁEM OD SAMEGO POCZATKU TEJ FIRMY I NIESTETY ZREZYGNOWAŁEM BO NIE DOŚĆ ŻE OSZUKAŁ MNIE NA PIENIĄDZACH TO JESZCZE UCINAŁ GDZIE SIĘ DA I NIE PISZCZIE TAKICH GŁUPOT A ON ZAWSZE WYJDZIE NA SWOJE I NAWET MA WE WSZYSTKIM WTYKI DAJ NA LUZ POPRACUJ DŁUŻEJ I UPOMNIEJ O SWOJE TO ZOBACZYCIE A TU DOBRE OPINIE PISZĄ PRACOWNICE BIUR BO MUSZA I MAJĄ OS NIEGO PRYKAZ HAHA

byly stary

Jakis frustrat tutaj bzdury wypisuje,murarze na dzialalnosci po 4000 euro wyciagaja w SN,kazdy moze firme zalozyc i zmieniac nazwy jak chce ,konkurencja na rynku jest taka ze sie oplaca na dzialalnosci zatrudniac i czesc,kilku starych robi tutaj juz od poczatku firmy,jeszcze nie odeszli,z reguly takie bzdety pisza pseudofachowcy i pijaki,za napisanie publicznie ze firma oszukuje mozna sie spodziewac reakcji i konsekwencji prawnych.

byly stary

Pracowałem u nich - teraz mam karencje,nie odpisują godzin,a nawet czasem jest więcej jak dobrze pójdzie robota,niestety trzeba się znać na robocie i pracować,nie ma miejsca dla (usunięte przez administratora),widziałem nieraz gości jak wiszą w robocie na telefonie albo zbrojarzy jak wiążą rekami najpierw drut, a później zdziwko ze go zwalniają,ja już stary jestem ale przerobiłem u wszystkich kierowników,nie jest źle ,powtarzam trzeba pracować rzetelnie.A ci z działalności jak nałapią godzin to całkiem niezła kasa,lepiej jak na umowie.Panowie jak się przyjmujecie to nie (usunięte przez administratora) ,coś trzeba umieć bo później na budowie jaja wychodzą.Zawsze można se poszukać roboty u belgusa ale podatki cie zjedzą.I trzeba mieć swoje mieszkanie,dojazdy itd.Inne firmy odciągają po 500 euro kaucji za mieszkanie wszystkim ,tutaj jeszcze tego nie było.

kran

Witam jestem w Antwerpii od lutego na wlasnej działalności z firma SN strukton i mam zamiar tu pracowac do konca miesiąca (kwietnia) bo dluzej nie dam sie dymac na kase. (usunięte przez administratora)eu/godz × ok 170 =(usunięte przez administratora)u ×4.2 =(usunięte przez administratora)l a teraz musisz zapłaci firmie 1800 zl za stancje i dojazdy -1200zl ZUS i ok400 podatku = (usunięte przez administratora)zl zarabiasz netto. A na zycie tu tzeba 200 euro. Ja jestem zobaczylem i jade do domu bo robic za granica za(usunięte przez administratora) eu /godz dziekuje

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Żona

"Również żona", jestem pewna, że wysnuta przez Ciebie teoria nie będzie miała miejsca. Mąż pracował 180 dni na umowie i od jakiegoś czasu jest na działalności.

To niestety prawda

Żona

Niestety murarze mają akord i nie zawsze dobrze wychodzą. Lepiej mają cieśle i zbrojarze, a także operatorzy dźwigu, bo tu płacone jest za godzinę. Dużo zależy też od stawki. Teraz przyjmują tylko na działalności i stawki są różne, zależy kto i co wynegocjuje. A z tego co wiem wahają się od 14 nawet do 17 euro za godzinę. Ale warto pojechać nawet za najniższą. Pokazać się przez ten pierwszy miesiąc i negocjować podwyżkę. A dobrych pracowników chcą zawsze zostawić.

Tornado

Hihihi pracuje bo nie lubie skakac z kwiatka na kwiatek pamietajcie ze teraz w sn ludzia odpisuja 1 godz dziennie nie pol

Tornado

Pracuje od roku wiec moje zdanie jest takie przy 200 godz wychodze 3 tys euro minus 310 hotel 110 dojazd i maly zus ze skarbowka jakies 250 e po przeliczeniu zostaje 2300 minus zycie 400 e 1900 na czysto a kierownicy i majstrzy to poganiacze bydla nic wiecej biuro kase przelicza z tab c zamiast a jest to firma o ktora mozna zachaczyc w fazie przejscia zeby przeskoczyc gdzies gdzie jest lepiej w belgiii

Ja tam nie narzekałem na pracę, nawet u kierownika Oleksego. Facet w porządku, nie dziwie mu się że morde drze na pracowników, jak to w gruncie rzeczy same barany są. (nie wszyscy oczywiście) ale większość!Logiczne jest że żeby zarobić trzeba coś zrobić,i to dobrze zrobić! A jak co nie którzy tam, idą do roboty po to aby odbębnić swoje godziny, i chować się żeby ich czasami kierownik nie namierzył, i jeszcze narzekać że jest źle, i że im pół godziny odliczyli.Pamiętajcie Panowie to wszystko działa w dwie strony, jak wy bedziecie w porządku wobec kierownika, to i kierownik bedzie w porządku wobec was.( p. Oleksy) ale faktem jest że firma trochę nieuczciwie podchodzi do pracowników, obiecują mozliwość pracy w zwiększonej ilości godzin, a tak naprawde zawijasz się po 9 godzinach, bo wszyscy idą , a ty jak zostaniesz to nie bedziesz miał jak wrocić na kwatere. pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi pracujących dla sn strukton

incubus

Od dłuższego czasu z firmą współpracuję i nie narzekam. Jak ktoś zna się na rzeczy to nie powinien mieć żadnych problemów.

Żona

Już pisałem swoje zdanie pod dawna nazwą firmy, ale się powtórzę. Mąż jest tam od roku i nie narzeka. Fakt, że firma część wypłaty ucina, ale i tak jest lepiej niż w niejednej innej firmie Jak komuś nie pasuje, to przecież nie musi tam pracowac, ale też niech nie oczernia Płaca terminowo, czasem 2 góra 3 dni poslizg, ale to nie jakaś tagedia Fakt, że u Oleksego podobno nieciekawie. Mąż był u niego na szczęście tylko miesiąc U każdego innego kierownika podobno jest ok. Na wypłaty też nie narzekamy choć mąż na działalności jest. Wszystko też zależy od pogody. W styczniu na tydzień był w Pól, więc wiele nie zarobił ale i tragedii nie ma

Oferty Pracy

Majster/Kierownik Robót Żelbetowych (Belgia) SN Strukton Sp. z o. o. 2016-01-31 Żródło: Gowork.pl Belgia ( ) Firma budowlana z 15letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową poszukuje kandydatów na stanowisko:   Majster/Kierownik Robót Żelbetowych (Belgia)    Opis stanowiska • Nadzór nad brygadami cieśli i zbrojarzy w zakresie robót żelbetowych lub/i murarskich. • Kontrola jakości, planowanie i raportowanie produkcji. • Prowadzenie robót zgodnie z harmonogramem i przepisami BHP

Marchewa
@Oferty Pracy

No tak, pomarudzic kazdy moze. Skoro tak ta firma oszukuje to dlaczego chlopaki od 10 lat wracaja do tej firmy? Od lat firma utrzymuje sie na rynku przy woelu kontrolach szczegoilnie belgijskiego Pipu I jakos nie wstrzymuja im budow za oszukiwanie ludzi. Jak to z name Polakami wszystkim nie dogodzisz a ludziska rozne. Jednym wydaje sie, ze super fachowcy a innym, ze robic nie trzeba. Firma to nie urzad pracy I dobieraja sobie ludzi aby robota szla.

Pracownik Esenu

bosko--- W Belgii Antwerpia tez.

• Jak się pracuje w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Zobacz opinie na temat firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 58 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)?

Kandydaci do pracy w SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)

SN Strukton Sp. z o.o. (w upadłości)