Opinie o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna w Kraków

AS

Zrobiliście na swoim serwerze blokadę mojego konta e-mailowego, dlatego kontakty z Polteronem są nie możliwe. Sprawę egzekucji waszych zobowiązań przekazałem komornikowi. Teraz czekam na prawidłowo wypełniony PIT i kolejny nakaz zapłaty. Czyżby pomyliły się Panu role? Ucha mogę przychylić wyłącznie do gorącej prośby po przeprosinach.

AS

Od początku wiedziałem, że bez komornika się nie obejdzie. Znowu naruszacie sądowe warunki ugody.

AS

Od początku wiedziałem, że bez komornika się nie obejdzie. Znowu naruszanie sądowe warunki ugody.

Co się odwlecze..... do zoo.. 13.07.17 g.8.30 s. E-409

Firma Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna prowadziła rekrutację na stanowisko Projektant branży budowlanej (budownictwo przemysłowe). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
AS

20.06.2017 godz. 8.30 s.E-421 do zo...

Alicja

Jak prezentuje się Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna na dzień dzisiejszy? Jakie macie opinie?

kkk

Żyje ktoś jeszcze w Polteronie?:)

kkk-k
@kkk

Żyję, ale co to za życie.....A miałem złoty róg....

kkk-kk
@kkk-k

Po sznur nie sięgaj. Pamiętaj że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje.

tomek

Czy firma ma w chwili obecnej duże tematy? Czytając wcześniejsze wątki rozumiem ze temat spalarni w Szczecinie się już skończył.

tomek

tg

@do wer nie rozumiem skąd Twoja opinia i do czego się ona odnosci? skad taki pomysł że tak jest hm ?

do wer

Czy na rynku pracy jest aż tak kiepsko?

Suma

@tg, @J,@miko, @pffff , @mirek - wystarczy przezwyciężyć lenistwo i przeczytać wpisy od początku do końca a wszystko wam się wyjaśni. Jeśli to nie wystarczy to możecie przerobić to jak się mówi na "własnym garbie". W SKRÓCIE: firma wpadła w kryzys z którego już się nie podźwignie. Tematów nie ma dlatego brak ofert, wartościowi ludzie odchodzą, gdyż są tylko częściowo wynagradzani, perspektywy nijakie. Zmniejszają zatrudnienie. Reszta to bajanie.

ktoś

odradzam.naprawdę lepiej poszukać innej firmy.

Do nauki

Ludzie, czy nie potraficie sklecić dwóch zdań gramatycznie po polsku i bez błędów ortograficznych. Kto wydał wam świadectwa maturalne lub co gorsze dyplomy studiów wyższych. Z taka pisownią z powrotem do podstawówki a nie do aplikowania i oczekiwania na dodatkowe benefity. SKANDAL !!

Do MIRKA

Mirek napisz więcej o swoich kwalifikacjach, zawodowym doświadczeniu i oczekiwaniach. Może coś u mnie zarobisz.

ad mico

Czemu akurat w Świebodzicach a nie np. na Cyprze w raju podatkowym?

ad nico

Napisz skąd patrzysz i co widzisz? Jak mówią "KONIEC DZIEŁO CHWALI". Ja marzę, a ty mażysz - ucz się gramatyki.

AS

Panie (usunięte przez administratora) może zdążycie to przeczytać zanim zniknie z tego forum. Żle pan trafił. Będę walczył o swoje do końca mojego lub pańskiego. AS

A nie mówiłem
@AS

A koniec tuż, tuż.... Z powodu złej dokumentacji, ZUO Szczecin zerwał życiodajny kontrakt z Mostostalem. Projekt Szczecina pozyskany przez Polteron rodzinnymi układami, sterowany na max uzysk, kierowany skandalicznie , realizowany kuriozalnie, od początku zmierzał na półkę. To świadome pozoranctwo techniczne, organizacyjne i finansowe. Takiego tematu w Polteronie nigdy nie robiono. Obecne dochodzenie swoich racji liczonych w milionach złotych pewno odsłoni kulisy tej całej afery. Polteron przez 4 lata zainkasował od Mostostalu za swoją papierologię kilkanaście milionów złotych. Pewnie dlatego Mostostal główną winę przypisze teraz generalnemu projektantowi (Polteron) a zarząd Polteronu dyrektorowi biura, kierownikom pracowni i projektantom. Ciekawym czy w ramach uniku będzie próba postawienia firmy POLTERON w stan upadłości? W takiej sytuacji AS dalej będzie się procesował i pewno bez "bicia piany" chętnie podzieli się swymi własnymi spostrzeżeniami w tym temacie.

@A nie mówiłem

Temat Szczecina w odcinkach potencjalni aplikanci znajdą we wcześniejszych wpisach. Moje przewidywania się sprawdziły. Zastanawia wcześniejsze stwierdzenie na tym forum, że temat ten to wielki "sukces" biura. Jeśli chodziło tu o wielkie pieniądze bez przewidywanej odpowiedzialności za efekt końcowy, to zrozumiały staje się sposób planowania, podejmowanych decyzji i działań. Czy teraz ktokolwiek jest jeszcze w stanie te klocki poprzekładać tak, aby spełniały wymagania kontraktowe? Kto zapłaci karę umowną 33 mln zł ? Kto zwróci UE prawie 300 mln zł, jeśli w tym roku tematu się nie zakończy? Kto pokryje straty ? Kto się na tym obłowił a kto odpowie za epilog? Piękne pole do działania dla organów, bo chodzi tu o duże pieniądze, a ta wtopa to nie przypadek o czym wszyscy zainteresowani doskonale wiedzą.

AS

O zaległe niewypłacone wynagrodzenia. Oczywiste sprawy od blisko 4 lat toczą się w sądzie. Bez dalszego komentarza. Powodzenia w innej firmie.

kjhg

Wynajmij firmę windykacyjną. Oni sobie radzą z "idącymi w zaparte".

Zostaw merytoryczną opinię o Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna - Kraków

• Jak się pracuje w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna?

Zobacz opinie na temat firmy Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna?

Polteron Sp. z o.o. Firma Inżynieryjna
1.2/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Stoczniowców 3
    30-709 Kraków