Opinie o Automobile Expert w Łódź Cegielniana 1

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Automobile Expert. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Automobile Expert o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automobile Expert w Łódź Cegielniana 1

Manager Nowy wpis

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Michał Nowy wpis

Czy to uczciwa firma ?

Miro Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że nikt nie pisze? Czy firma działa normalnie?

Ocochodzi

O co chodzi w tym wpisie? Bo w wątku zamieszczonym powyżej nie można zamieszczać opinii bez zgody AE. Może tutaj się coś dowiem? AgentOdszkodowawczyZinnnejFirmyWalczacyOprowizje 2016-12-15 06:47:46 @Toma - 2016-01-18 14:13:40 Zgodnie z Art. 763 K.C. odnośnie umowy agencyjnej to AGENT powinien zabezpieczyć się przed firmą w przypadku nie wypłacenia przez firmę prowizji. Dodatkowo kwestia "lojalności" wobec firmy i "zakazu konkurencji" nie ma istoty w wielu przypadkach. Firmy przegrywają na sądach dane spory nawet w przypadku "złamania" tych zakazów przez agentow. Art. 763 Dla zabezpieczenia roszczenia o wynagrodzenie oraz o zwrot wydatków i zaliczek udzielonych dającemu zlecenie agentowi przysługuje ustawowe prawo zastawu na rzeczach i papierach wartościowych dającego zlecenie, otrzymanych w związku z umową agencyjną, dopóki przedmioty te znajdują się u niego lub osoby, która je dzierży w jego imieniu, albo dopóki może nimi rozporządzać za pomocą dokumentów.

ooo Nowy wpis
@Ocochodzi

To chyba jak firma nie wypłaci ci należnej prowizji

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Automobile Expert się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Serdeczny

Możesz sobie darować tę firmę.

wero

O etacie zapomnij/

Kole

Do mlm-u zawsze będzie rekrutacja. Zapytaj o podstawę i rodzaj umowy.

D

Szukają.

Śląsk

a czy na śląsku też szukają agentów?"

Tiko

Obawiam się, że o żadnej podstawie nie ma mowy. Z tego co do mnie dotarło, to zaczynasz od 10 %...I tyle. Zero auta i innego wsparcia.

Lucky

Czy dają agentom jakąś podstawę?

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

student

Mam spotkanie w sprawie pracy w tej firmie. Możecie cos mi o niej powiedzieć? Nie mam żadnego doświadczenia jezeli chodzi o te branżę i nie wiem czy dam rade

dora
@student

rade moze i dasz. ale poszukaj innej firmy

?
@dora