Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Prawda jest taka, że samorząd za późno zadziałał. Wytłumaczcie tą obojętność samorządu przez te wszystkie miesiące? Przecież to już się dzieje od lutego ubiegłego roku! Jedyne co nam zabrakło to ostry sprzeciw regionu, aby nie niszczyć lokalnej gospodarki. Osobiście oddałem głos na marszałka Geblewicza bo uważam, że równowaga władzy to jedyna opcja sprawiedliwości. I rozumiem, dotowali budowę mostu itd. Ale gdzie teraz byli przez ostatni rok aby dbać o dobro swojego samorządu? PIS nas wycyckał i dlatego liczyliśmy na samorząd...

Hiacenty

Teraz niech wam te Conchity i karierowicze utrzymają rodziny oraz pomogą znaleźć pracę za miedzą. Mocni w gębie są.

!

Panowie pomóżcie dajcie dobre kontakty do pracy w Niemieckich stoczniach tu !!!! Namiary na dobre firmy !!!!

?
@!

Dokładnie bądżmy my mądrzejsi jako koledzy zespół pomóżmy sobie sami - PIS chce powrotu rodaków do kraju, a sami wyganiają nas z tego kraju - ludzi ciężkiej pracy ,którzy za miedzą są najlepsi tylko u nas jest problem !!! Bo jak to mówił Sienkiewicz - "Hu... (usunięte przez administratora) i kamieni kupa " Facet coś chyba wiedział ,bo tak to wygląda i za PIS , a moim zdaniem to jeszcze gorzej wygląda jak za SLD i PO ,bo za nich pracownik otrzymał wypłaty i odprawy ,a tu za PIS - praca , postojowe - głodówka i zero wypłat ,odszkodowań , odpraw mają w dup....e pracownika !!! Solidarność Pan Duda nawet mu oko nie drgnie na upadłość i tak naprawdę likwidacja miejsc pracy i nasza sytuacja pracowników bez wynagrodzeń itd. Smutne ale PIS to banda gorsza od SLD i PO tak z tego wychodzi ,bo ST3 to firma ich państwowa !!!!

ważne !

Minister Grubarczyk zdeżył się z fachowcami on to pacynka nie ma zielonego pojęcia o offshore nasza firma przestarzała i uboga technologicznie ,a Gryfia to nowoczesny twór stocznia new - klękajcie narody - to żaden fachowiec kompletne zero wiedzy człowiek do odwołania i wyrzucenia za top co mówił nam pod HR - rozkłada ręce(usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Rostock

To kiedy ruszamy z budową łodzi podwodnych? Już mam się pakować?

Napiszę tak, to jest wstyd i to ogromny, to co pseudo pro ludzki rząd z nami wyprawia. W imię polskiej gospodarki odmawia sprzedaży firmy tak aby uratować miejsca pracy i wierzycieli. Szczecin był zawsze obcy Warszawie, tylko kraść cegły potrafili by ją odbudować. Tylko zastanawia mnie jeden fakt, jak teraz nasi pracownicy zagłosują w wyborach majowych?! Od kilku lat wyprowadzano pieniądze przez swoich doradców, mimo braku wypłat dla załogi pieniądze na najem służbowych mieszkań się znajdywały. Proszę tylko nie ubliżajcie sobie, że ten siedział i udawał, że pracuje. Wszyscy wiemy jaka była sytuacja i TT były wystawiane na sprzątanie ale to tylko i wyłącznie z faktu, że nie było kontraktów do realizacji. Krzyczycie też na biurowiec, ale spójrzcie, jak zabrakło dziewczyn z HR to nastąpiło nagłe oburzenie. St3 to my, wszyscy jej pracownicy, działajacy na ostateczne zadowolenie klienta i na nasz poziom pracy. Jeśli ktoś dalej myśli, że nastąpiła w tym kraju dobra zmiana to niech się zastanowi jak przeżyć teraz luty i marzec bez wypłaty. Wszyscy są winni tylko nie PiS, ale powiedzcie proszę, kto powinien być najpewniejszym gwarantem wypłat wynagrodzeń i dalszych pochodnych jak nie skarb państwa? Chronologia mówi, że ostatnie 5 lat to czas stracony dla naszej firmy i wszyscy wiemy kto w tym czasie rządził. Teraz do tych bardziej technicznych, to co, teraz na naszej linii tech. będziemy statki złomować zamiast walcować blachy? Brawo za pomysł dla rządu ????

A ja proponuje głosować na jedyna wolnorynkowa opcje w tym kraju czyli Konfederację. Jako jedyni uważają ze firmy maja być prywatne a nie „publiczne”. Gdyby st3 czy Gryfia były prywatne to dzisiaj by funkcjonowały podobnie do Remontowej Shipbuilding w Gdańsku. Niech już rządy przestaną przeszkadzać a ludzie się sami dorobią. Zanim zaczniecie pluć jadem usiądzcie przed komputerem i sprawdźcie ich program na fb.

Kłamią !!!

Byłem dzisiaj w Stoczni Szczecińskiej z CV (13.02.202) po tym spotkaniu Grubarczyka w ST3 (stocznie przyjmują wszyscy mamy oferty pracy) nikogo nie przyjmują nie ma ofert pracy dla nas ! Pani z ochrony mnie wygoniła , nawet nie mogłem złożyć dokumentów !!! Chciałem złożyć w sekretariacie cv ale nie mogłem wejść - Ochrona ma powiedziane chyba żeby nas nie wpuszczać !!!

BOR

Firma będzie robić za złom. POLSKA W PIGUŁCE.

Dove

Trzeba do tvn iść oni mają jeszcze siłę, pokaz im jak grubarczyk zapewniał pracowników że nie muszą się martwić, chodzi jedynie nie oddadzą kasę za styczeń i odprawy oraz odszkodowania i niech robią co chcą z firmą

Pracujący od dawna

Wiadomo co było na tym spotkaniu?i niech (usunięte przez administratora) oddają moje wynagrodzenie. (usunięte przez administratora)

Stalowy Układ Nerwowy

Wszyscy się wypowiadają na temat firmy oraz co z nią zrobić ale chyba bez pieniędzy na działalność, wypłaty i zaległe należności. O tym nikt nie wspomina, cisza. Spokojnie jak w lesie, zapomnieli.

?
@Stalowy Układ Nerwowy

To co mówili na tym spotkaniu?

Liderek

Dalej leci ten Kabarecik. Myślałem że już koniec.

Ty

Tak racja. Niech najpiewr kase oddadza. I to nie prawda ze wszyscy dostali propozycje pracy w Gryfii. Poza tym pod swiatlym zarzadem Zaremby slabo widze przetrwanie Gryfii dluzej niz rok

NICK

To spotkanie nic nie wniesie nowego, znowu usłyszymy puste obietnice tak jak wcześniej. Na dodatek jak tam będą prezesi MSR Gryfia i SS i ogłoszą fuzje tych trzech firm to będzie jeden wielki (usunięte przez administratora) bez jakiejkolwiek przyszłości. Zaraz wybory więc tego...

DNV

Nie wierzę że będą normalne propozycje ! Co teraz 22 brutto?

Ludzie to już koniec tego bagna

Proszę o informacje o której godzinie i dokładnie gdzie jest to spotkanie?

Laluś

bo to nie skarb państwa, tylko normalna firma

Syndyk

Kasa będzie najszybciej za jakieś 6 miesięcy jak przyjdzie Syndyk i ogranie papiery. Wy się nadal łudzicie że coś tu będzie?

St3

Tam został kierownik od surowców nie narzędziowki.

? TB
@St3

A za podwyżką wynagrodzenia ma i magazyn surowców i narzędziownie - Bo to fachowiec od wszystkich działów nie wiecie !!!! Jak ktoś przejmuje coś to albo ma wiedzę bo za to woła podwyżkę ,albo nie ma wiedzy i nie bierze działu , o którym nie ma zielonego pojęcia !!!! A tu przedszkole wygrało kasa i nie wiedza !!!!

Pensje w ST3 ? Recepta !

Cześć! Wiecie co może spowodować, że pojawi się temat szybkiego wypłacenia pensji za styczeń i poszukiwania kasy na wynagrodzenia? Otóż jest rozwiązanie - niech wszyscy pracownicy ST3, co do jednej osoby, zwolnią się teraz z art.55. Wszyscy razem ! I dalej - o nas musi usłyszeć Unia Europejska za pośrednictwem mediów! Jeśli prezes, właściciele, minister, rząd, PIS tak nas traktują, odzierają z godności i szacunku, to nie mamy wyjścia, odchodźmy wszyscy i od razu pozwy do sądu ! Prywatnie z w/w możemy się rozliczyć w inny sposób. Pięknym za nadobne.

@@@
@Pensje w ST3 ? Recepta !

To zwalniaj się nikt normalny nie zwolni się z paragrafu tym bardziej że bardzo dużo załogi ma podpisaną umowę na czas nieokreślony

Tarcza
@@@@

Pomimo starań nie mogę zrozumieć o co chodzi z twojej wypowiedzi. Co to znaczy, że normalni się nie zwolnią z winy pracodawcy i jaki na tą sytuację ma wpływ posiadania umowy o pracę na czas nieokreślony?

ktoś

w lidlu na kasie jest około 2,500 na rękę za 3/4 etatu :P

Pawelek

Siema Rosja , chyba wiem o którego kolegę chodzi co ma 2000 kredytu . Ale zanim wziął ten kredyt to mu trochę tłumaczyliśmy że kiedyś to może się rozsypał i powrotem wruci do Partnera za 2000 tysięcy robić i starczy mu na kredyt A gdzie opłaty , życie i utrzymanie 4 osobowej rodziny ? A teraz to już 5 osobowej bo mu się syn urodził. To wogule się nie słuchał starszych i bardziej myślących A teraz płacz i rozpacz . Pozdrowienia .

Loki

Wcale się nie dziwię, że ST3 padło, czytając wypowiedzi pracowników. Jak tak byście w Holandii czy Norwegii pracowali - to kopa byście mieli po 2 dniu

Gryfia

Masz 20 brutto plus dodatek szkodliwy 6 zł na godzinę. Do tego nielimitowana ilość nadgodzin. Nocne godziny liczone jako weekendowe . Za dużo się nie narobisz A łatwo można wyjść ponad 5 koła

...

Widocznie potrzebna kolejna restrukturyzacja ,a w drugim etapie upadek ..............?????? Za 20 zł brutto to jadą po bandzie kogo chcą do pracy - chyba firmę sprzątającą zakład , praca lżejsza od przemysłu stoczniowego !

6 zł brutto?

Pretorian
@Gryfia

Tak potwierdzam, przy 300 godzinach wyciągniesz jakieś 5 tyś . Pozdrawiam i prowadzenia

Obcy

Kredyt? Twoja sprawa baranie. 2 tys ? Sprzedaj nie bedzie kredytu

Stary stoczniowiec
@Obcy

Baran to ty jesteś i (usunięte przez administratora) jak tak szanujesz kolegę ,który kupił mieszkanie dla swojej rodziny i pracował na to ,żeby godnie żyć w swoim kraju !!! I takich baranów jak ty jest u nas za dużo dlatego musimy pracować na zachodzie baranie i prostaku !!!! I nie wyzywaj tu ludzi , kolegów , a i nie pisz po pijaku !!! Chłopcze !

Gryfia
@Pretorian

Przy 300 nadgodzinach zarobisz z ponad 8 koła A te 300 nadgodzin to spania po kątach (usunięte przez administratora)

@Gryfia

300 godzin ???? a gdzie dom i życie - ja wolę uczciwie pracować 8 godzin dziennie i zarobić nie leżałem w st3

ważne !

"Wywożą urządzenia" - Zgodę na to wydał prezes ST3 Offshore Cezary Krasodomski - informuje Jarosław Sać przedstawiciel załogi fabryki. - Wiem, że w tej chwili toczą się w Warszawie rozmowy na temat umożliwienia całkowitej wywózki niektórych urządzeń z firmy. Co dalej się z tym dzieje, tego nie wiemy. Ale przygotowane były barki do przewozu. Marszałek: Ratujmy ST3 Offshore w Szczecinie W piątek marszałek Olgierd Geblewicz w specjalnym liście do MS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. wskazuje, że jego zdaniem państwowy właściciel fabryki nie podejmuje żadnych efektywnych działań, które uzdrowiłyby sytuację firmy. - A klucz do rozwiązania złej sytuacji w ST3 Offshore pozostaje wyłącznie w rękach właściciela spółki oraz polskiego rządu - podkreśla Olgierd Geblewicz. - Stąd moje kategoryczne wezwanie o jak najpilniejsze zajęcie się dramatyczną sytuacją wST3 Offshore. Ze swojej strony deklaruję pełne wsparcie i pomoc w działaniach, które mogą uratować ST3 Offshore oraz jej załogę przed upadkiem.

@ważne !

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.