Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

No to (usunięte przez administratora)pomógł tak jak myślałem. I się biedak skarżył że za dużo zarabiamy. Nie ma wstydu ten człowiek.!!!! Nie dla PIS w Szczecinie ! W tym kraju nie ma mądrych ludzi do rządzenia !!! Oni napychają kieszenie a my nie mamy wypłat , piękna POLITYKA !!!!

spawacz

Ty Gróbarczyku idź do pracy za 21 zeta brutto i spróbuj zabrać 4 osobowa rodzinę do kina. Człowieku czy Ty to rozumiesz?

śmieszy minister

Ten to jest pomocny chłop(usunięte przez administratora)

Weglaż

Co wy tu piszecie dzbanyy gdzie są pity? gdzie odprawy. (usunięte przez administratora)

Ciekawe gdzie pujdzie pracować przybrany syn szift lidera pan konczita nie nadaje się nawet zamiatania chali

Były, zadowolony.

Panie, kup pan sobie slownik.

Wojtach
@Były, zadowolony.

Slownik? Co to jest slownik? Może masz na myśli "słownik ortograficzny"?

Były, zadowolony.
@Wojtach

Ale mi pojechałeś, ojejku, chyba zapadnę się pod Ziemię. Jeśli znasz tylko jeden "słownik ortograficzny" to masz płytką wiedzę. W zależności od tego, której z nich dotyczy, można wyróżnić kilka grup słowników: Językowe języka, np. polskiego (lub jednojęzyczny) – zbiór słów (haseł) wraz z opisem ich znaczenia lub znaczeń, zawiera typ odmiany słowa dla języków fleksyjnych, etymologię i przykłady użycia słowa dla każdego ze znaczeń (tzw. konkordancję); ortograficzny – zbiór słów (haseł) bez opisu znaczeń, zawiera jedynie informacje o normatywnej odmianie i pisowni wyrazów; ortoepiczny – dający zalecenia dotyczące wymowy w szerokim tego słowa znaczeniu, a więc fonetyki, fleksji i składni wyrazów budzących w tym zakresie wątpliwości, np. Słownik poprawnej polszczyzny; ortofoniczny – dający zalecenia dotyczące poprawnej wymowy; dwujęzyczny (np. francusko-polski) – zbiór słów jednego języka („wejściowego”) wraz z odpowiednikami w drugim języku („wyjściowym”), zawiera opis gramatyczny, odmianę i często przykłady użycia w drugim języku; frazeologiczny – zbiór idiomów i fraz typowych dla danego języka; frazeologiczny dwujęzyczny – zbiór specyficznych i bezpośrednio nieprzetłumaczalnych wyrażeń jednego języka i ich tłumaczeniem na drugi wraz z przykładami użycia w języku tłumaczonym (pierwszym); terminologiczny (np. prawniczy) – zbiór wyrażeń charakterystycznych dla jakieś dziedziny wiedzy wraz z opisem ich znaczenia; wyrazów obcych – zbiór słów jakiegoś języka pochodzących (przyjętych) z innych języków; biograficzny – zbiór życiorysów; tematyczny – zbiór pojęć, wyrażeń i rozwiązań z jakiejś dziedziny wiedzy, np. „poradnik spawacza”; encyklopedyczny – zbiór haseł (artykułów hasłowych) uporządkowanych alfabetycznie lub rzeczowo i zawierających opisania bardziej szczegółowe niż w słowniku języka, ale mniej szczegółowe niż w wielkiej encyklopedii powszechnej; jednak granica między pojęciami „słownik encyklopedyczny” a „encyklopedia” jest niewyraźna. etymologiczny – zbiór haseł wraz z opisem ich etymologii, jednocześnie z reguły duże słowniki językowe również zawierają pewne wyjaśnienia etymologiczne; częstotliwościowy (frekwencyjny) – zbiór wyrazów lub związków frazeologicznych uszeregowanych zgodnie z częstością ich występowania, np. w mowie pisanej, mówionej itd., zwykle uszeregowanie rozpoczyna się od słowa/wyrażenia najczęściej spotykanego; archaizmów – zbiór wyrazów, które nie są w języku obecnie używane; regionalizmów – zbiór wyrazów typowych dla danego regionu; a tergo – zbiór słów uszeregowanych w kolejności alfabetycznej, ale według liter od końca wyrazów; rymów – pozwala na łatwe odnalezienie rymujących się wyrazów, szczególnie popularny w kulturze anglosaskiej (ang. rhyming dictionary); wyrazów bliskoznacznych – zbiór haseł o tym samym bądź podobnym znaczeniu; paronimów (wyrazów podobnych), homonimów (wyrazów jednakowo brzmiących, ale mających różne znacznie), antonimów (wyrazów o przeciwnym znaczeniu), czasami łączny, np. Słownik synonimów i antonimów. Specjalistyczne geograficzne – zbiory opisowe państw, miejscowości, krain i regionów, przyrodnicze – grupujące słownictwo oraz nazewnictwo fauny i flory. techniczne – grupujące nazewnictwo oraz zagadnienia techniczne. naukowe – zbiory słownictwa ogólnego lub specjalistycznego dla danej nauki – chemii, fizyki, matematyki. Podział ze względu na objętość wielki słownik – zawiera dużą ilość haseł i są one bardzo starannie opracowane; mały słownik – zawiera niewiele haseł i są one skromniej opracowane; słownik kieszonkowy – zawiera mało haseł, krótko opracowanych. Podział ze względu na sposób wydania słownik wydany w formie książkowej; słownik w formie elektronicznej.ki, byle naukowy. Jeżeli do Ciebie istnieje tylko "słownik ortograficzny" to masz płytka wiedzę. (usunięte przez administratora)

Mlody daMicki

Chodzą słuchy, że konczita kiełbasa wrócił do Austrii i szykuje się na eurowizje

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Rudy

Jak ktoś jest dobry to zaraz znajdzie robotę. Dużo ludzi ma już nową pracę ;)

@Rudy

On był najlepszy.

Firestarter

Tylko Rudy z Polity tam ciężko pracował. Reszta się obijała. Łącznie ze mną.

Elektryczny pastuch
@Firestarter

I ja w (usunięte przez administratora) grałem...pozdrawiam caly dział utrzymania ruchu wspaniali ludzie których żal...

Laluś

pisowcy już 5 lat odbudowują. ich odbudowa polega przede wszystkim na ładowaniu swoich ludzi na dyrektorów i do rad nadzorczych

!

Na zaległe wypłaty za przepracowany styczeń czeka w tej chwili 300 osób. Nie wiadomo jednak ilu osobom ST3 winna jest jeszcze zaległe pieniądze. - Zostałem bez roboty, bez odprawy, bez pensji - mówi były pracownik ST3 Offshore. - Zwolniłem się z firmy z artykułu 55. Miałem propozycję pracy w Holandii, ale nie mam świadectwa pracy i nie mogę się zatrudnić. Zostałem bezrobotnym. - Nie byłem przygotowany na taką sytuację - przyznaje jeden z pracowników - Nie mam oszczędności. Wydałem na kupno mieszkania. Teraz je remontuję. Muszę też spłacać raty do banku. Nie mamy pieniędzy. Czy będę musiał mieszkanie oddać bankowi? - pyta. Kiedy świadectwa pracy? - Chciałem zatrudnić w Niemczech, tam dawali mi ponad 2 tysiące euro, ale nie mam świadectwa pracy - przyznaje kolejny pracownik. - Nie mogę wyjechać aż tak daleko od rodziny. Parę lat temu, byłem na kontrakcie w Holandii. Do domu przyjeżdżałem co trzy tygodnie. Nie mogę tego scenariusza powtórzyć, bo mi się rozpadnie rodzina. I to przez kogo? Wie pani jak to jest dla faceta jak nie może zapewnić bytu swojej rodzinie? - Niestety, wszystkie osoby pracujące w dziale kadr odeszły z firmy - przyznaje Cezary Krasodomski p.o. prezesa ST3 Offshore. - Nie było możliwe zatrudnienie firmy kadrowej z dnia na dzień i wydawanie PIT-ów czy świadectw pracy. Teraz już mamy taką firmę, rozpoczęliśmy wydawanie PIT-11, myślę, że od wtorku rozpoczniemy wydawanie świadectw pracy. Za wysokie zarobki - To właśnie dlatego, że pracownicy za dużo zarabiali wywróciło się ST3 Offshore - powiedział minister Marek Gróbarczyk z Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej na konferencji prasowej w sprawie przyszłości ST3 Offshore. - Nie było zleceń, a trzeba było płacić bardzo wysokie wynagrodzenia. Średnia w fabryce wynosiła około 7 tysięcy zł. Wiem, że mamy rynek pracownika, ale firma może pracownikowi zapłacić tyle na ile ją stać. - Jestem wściekły - mówi pracownik - Przez kogo to wszystko? Kto nam to zafundował? A teraz minister mówi, że w ST3 było nas za dużo, że za dużo zarabiamy. To chyba minister za dużo zarabia. Kiedy zapłacą zaległe - Gdzie są moje pieniądze - zastanawia się pracownik. - Zwolnili mnie w grudniu z winy pracodawcy, ale muszą - zgodnie z umową - zapłacić mi odprawę, a to pensja razy pięć miesięcy. Kiedy je otrzymam? - Zaległe wynagrodzenia? W tej chwili wiadomo, że będą one pokrywane przez syndyka - twierdzi minister. - Ostatnie wynagrodzenia były wypłacone w grudniu - przyznaje Cezary Krasodomski. - Kiedy pracownicy będą mogli liczyć na zaległe pieniądze? Zależy to od dwóch rzeczy. Istnieje przecież Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, który jest uruchamiany w postępowaniu upadłościowym, a druga rzecz, to kiedy syndyk zajmie się sprzedażą majątku i pozyska pieniądze. https://gs24.pl/szczecin-zaloga-st3-bez-pracy-bez-pieniedzy-za-to-z-klopotami/ar/c3-14792882

Górnik

Nam 14-stki wypłacili. Najlepsze że wydali na to 391mln. Według informacji które media podają 42tysiące osób kopie w ziemi. Mowa o jednej kopalni w której nie ma zysku od lat.

Haman stalowy
@Górnik

I czym sie chwalisz pasożycie a nam nie wyplacili wyplat cieszy cie to pajacu? Idz bobruj dalej

@Haman stalowy

Cieszy mnie że twój głos poszedł na PiS a teraz płaczesz.

Zabieram głos

Dziś w Radio Szczecin Pan poseł Szałabawka kolejny raz być może nieświadomie skłamał, że zakład jest przestarzały w domyśleniu nie można produkować podstaw o większym rozmiarze (średnica rur). Może Pan poseł powinien podpytać fachowców ? Może nawet tych kiedyś zatrudnionych w ST3 z rodziny Pana posła ? Lepiej powtarzać kłamstwa aż staną się prawdą. Nikt nie zapyta Panów posłów i ministra ile by kosztowała w takim razie wymiana i modyfikacja linii produkcyjnej ? Firma przechodziła w ostatnim czasie kilka auditów przez firmy zagraniczne zainteresowane prowadzeniem produkcji offshorowej ale nikt z funduszu MARS nie był zainteresowany sprzedażą. Przyjęto scenariusz o przestarzałej technologii i przejęciu przez nowoczesną MSR Gryfia.

antygryf

Nie ma kasy dla ST3 ,trzeba szykować na podwyżkę 12 % dla górników.

Bambo
@antygryf

Jak widzę wy tu tylko wyliczacie co kto komu a co to st3 grupa ludzi co nic nie robiła udawali że jest produkcja połowa z was to (usunięte przez administratora) a teraz trzeba się wziąć za pracę skończyło się eldorado bo wy musicie mieć ilu was tam zostało garstka

Rosja
@Bambo

Fajo nie siej fermentu dymaj na gryfi za miske ryżu wszyscy pracownicy st3 offshore mają głęboko w du...p Gryfie

@Bambo

Przyklaskujesz i godzisz się na biedne życie. Typowy Polaczek boi się zmian w życiu i zasuwa za drobne w Gryfii. Ukraińce mają więcej godności i szacunku niż Ty. Fabryk nie powinno się zamykać. Poczytaj sobie ile niemieckich fabryk w Polsce dotujemy z portflela podatników. Teraz Górnicy chcą więcej. Najlepiej żreć gruz jak ty i pracować całe życie za miskę ryżu.

Bambo
@Górnik

Co wam się należy za spanie po WC na 8 godz pracowaliście może z godzinę znam was tam połowę co najmniej tylko bo wy bo wam

Górnik

Zapomniałem dodać że jutro znaczynają strajk. Także niech nikt nie mówi że Polski nie stać na budowę mieszkań dla młodych, na dofinansowanie st3, dobrze działającą służbę zdrowia, i najważniejsze na podwyżki dla Polskiej inteligencji uczącej nasze dzieci od małego. Nic tylko uciekać z tego kraju

Z

A wiedzieliście, ze już nie ma strony internetowej ST3?

@Z

Jest jeszcze

X
@...

Wróciła. Przez ostatni tydzień nie było

OK

Gróbarczyk: produkcja w ST3 zostanie wznowiona, pracownicy mogą czuć się bezpieczni 04 lutego 2020 | PAP Produkcja w ST3 Offshore zostanie wznowiona, a pracownicy firmy mogą czuć się bezpieczni - zapewnił we wtorek minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. W styczniu spółka zgłosiła wniosek o upadłość. Trwają intensywne prace również w ministerstwie nad przygotowaniem rozwiązania w tym zakresie - podkreślił na wtorkowej konferencji Gróbarczyk, odnosząc się do trudnej sytuacji firmy ST3 Offshore ze Szczecina. W styczniu br. zarząd ST3 Offshore zadecydował o złożeniu do sądu wniosków o umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego i ogłoszenie upadłości. Firma produkuje stalowe fundamenty morskich farm wiatrowych. Pracuje w niej ok. 300 osób. Wszystkich pragnę zapewnić, że ta produkcja w ST3 zostanie wznowiona, chociaż prawdopodobnie w innej formie. Przygotowujemy rozwiązanie, które kompleksowo zabezpieczy funkcjonowanie zakładu - dodał minister. Szef resortu gospodarki morskiej pytany przez dziennikarzy o to, czy zatem pracownicy spółki mogą się czuć bezpiecznie odpowiedział: "oczywiście, że tak". Wiceminister aktywów państwowych Zbigniew Gryglas informował niedawno, że na 25 lutego br. sąd wyznaczył termin rozprawy ws. wniosku o umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego ST3 Offshore. ST3 Offshore to joint-venture dwóch partnerów: Mars FIZ i ST3 Holding GmbH. Mars jest funduszem państwowym, który ma 80 proc. udziałów ST3 Offshore. Udziały w firmie przejął w 2017 roku. ST3 Holding GmbH to spółka należąca do monachijskiej Grupy VTC. autor: Michał Boroń

załoga
@OK

,,prawdopodobnie w innej formie" ? 20 zł/ brutto na Gryfi . No teraz wszyscy czujemy się bezpieczniej hehe

Tarcza
@OK

Pamiętajcie jego słowa bo właśnie robi z gęby cholewę. Rozwiązania, po zatwierdzeniu upadłości, na kształt quasi fuzji z SRM i zarządzanie majątkiem jak to ma miejsce po upadku stoczni to rezygnacja z budowy zaawansowanych i dających wysoki zwrot projektów. Nie o take ST3 my walczyli.

Laluś
@OK

Hahaha, znowu wpadnie z naszą wielką Polityk MGW porobić sobie foteczki w garniturku i powie, że dzięki pisowi przemysł stoczniowy wstaje z kolan i w ogóle wina tuska, że ST3 upadło hahahahah

Zabieram głos
@OK

Jak na razie to tylko ( jak zawsze ) puste deklaracje bez jakichkolwiek szczegółów i terminów a czas ma tu ogromne znaczenie! Właściciel Mars czyli Skarb Państwa , Ministrowie Dobrej Zmiany Sasin i Gróbarczyk nie mają świadomości co się dzieje w firmie. Miejscowi politycy i tubylcze media dyskretnie milczą, przymykają oczy i uszy. Tylko te listy i petycje od załogi psują ten sielankowy klimat bo rozpaczliwie próbują kogokolwiek zainteresować niszczeniem firmy i pracowników. Jest pożar i trzeba natychmiast gasić! Załogi w zastraszającym tempie ubywa, codziennie... Spawaczy w Polsce jest około 200 tysięcy ale tych o najwyższych standardach i umiejętnościach czyli offshorowych zatrudnionych w ST3 pozbywa lekką ręką i oddaje "za granicę". Wyszkolonych operatorów obsługujących najnowocześniejsze urządzenia na wysokim poziomie technologicznym już nie ma. Odtworzyć kadrę będzie bardzo trudno. Zastąpić "innostrańcami" się nie da - chyba , że fabryka ma produkować płoty albo wirtualne promy. Najnowocześniejsza firma na Pomorzu bez pracowników upada... Trwa agonia i oczekiwanie na trupa - wtedy "władza" coś postanowi - może wydzierżawi teren jak stocznię drobnym firmom i rzemieślnikom i ich "oczynszuje" - na dobre samochody i dobre wypłaty wystarczy. NSZZ Solidarność na 40 lecie swojego powstania polamentuje nad losem "ludziów pracy" pod bramą stoczni a Pan "zawsze" przewodniczący dostanie nawet jakiś ważny order, nasi parlamentarzyści w osobnych grupach bo są przecież zantagonizowani złożą kwiatki i ze łzą w oku będą wspominać jak to kiedyś w Szczecinie był WIELKI przemysł i jakie były możliwości.

@OK

Czy ktos w to jeszcze wierzy? Matko ludzie obudzice się. Przez tyle lat nic nie robili. Jestesmy na dnie, nie mamy kasy, a on takie bzdury plecie. Wstydu nie ma.

...

Czują się bezpieczni - to dopiero farsa !

c.d.

Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej przedstawiło koncepcję dalszego funkcjonowania szczecińskiego przedsiębiorstwa ST3 Offshore. Pomysł jego ratowania opiera się na współpracy z Morską Stocznią Remontową Gryfia i Zakładem Recyklingu Statków Szczecin. W styczniu br. zarząd ST3 Offshore zadecydował o złożeniu do sądu wniosków o umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego i ogłoszenie upadłości. Firma produkowała stalowe fundamenty morskich farm wiatrowych. Pracowało w niej ok. 300 osób. "ST3 ma dla nas ogromne znaczenie gospodarcze, jeśli chodzi o przemysł stoczniowy" - powiedział w czwartek w Szczecinie minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Jak dodał, koncepcja zakłada dalsze funkcjonowanie ST3 w oparciu o przemysł okrętowy. Propozycja ministerstwa zakłada wpisanie się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym - powiedział Maciej Styczyński z resortu gospodarki morskiej. Jak dodał, chodzi o wykorzystanie potencjału infrastrukturalnego, ludzkiego i technologicznego trzech podmiotów: Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia, ST3 Offshore oraz Zakładu Recyklingu Statków Szczecin, czyli tzw. zielonej stoczni. Styczyński powiedział, że infrastruktura zakładu pozwala bez większych zmian rozpocząć tam budowę jednostek takich jak barki czy jednostki specjalistyczne, do 3,5 tys. DWT. Jak mówił, zakład zachowa zdolność do realizacji zleceń z zakresu offshore. "Zakładamy, że finansowanie będzie oparte na współdziałaniu instytucji takiej jak Fundusz Rozwoju Spółek" - powiedział Styczyński. Mówił, że to podmiot działający na rynku stoczniowym, właściciel i Gryfii, i Stoczni Szczecińskiej. "Oczywiście (chodzi też o) oparcie się również na Stoczni Szczecińskiej i Gryfii jako podmiotów funkcjonujących na rynku, a ponadto włączenie również Agencji Rozwoju Przemysłu. Analizujemy również m.in. kwestie obligacji, środki własne, czy pozyskiwanie finansowania zewnętrznego" - powiedział. "Ten pakiet zostanie złożony jako pakiet upadłościowy, czyli jako prepakiet, do sądu, do komisarza, jako element postępowania upadłościowego z gotowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zorganizowane przedsiębiorstwo i dalsze jego funkcjonowanie" - powiedział Gróbarczyk.

?
@c.d.

Pracownicy ST3, którzy chcą, znajdą zatrudnienie w naszych spółkach stoczniowych, jak również kooperujących, bo zapotrzebowanie w zakresie podwykonawców czy dzierżawców w Stoczni Szczecińskiej jest tak duże, że wszystkim dziś pracownikom możemy zaoferować pracę - podkreślał Gróbarczyk. Z kolei p.o. prezesa ST3 Offshore w restrukturyzacji Cezary Krasodomski powiedział, że złożone zostały dwa wnioski o upadłość i umorzenie postępowania restrukturyzacyjnego. "Mamy wyznaczone posiedzenie sądu w przedmiocie umorzenia postępowania restrukturyzacyjnego na 25 lutego br. Stosunkowo szybko, w przeciągu kilku tygodni spodziewamy się postępowania upadłościowego, co nam otworzy drogę do sanacji firmy zgodnie z planem ministerstwa" - dodał. Gróbarczyk był pytany przez dziennikarzy o zwrot ponad 120 mln zł dotacji unijnej, która wsparła budowę zakładu. "Te pieniądze wrócą do marszałka i będą pochodziły ze sprzedaży majątku poprzez syndyka" - odpowiedział minister. Dziennikarze pytali także, kiedy pracownicy ST3 Offshore otrzymają zaległe pensje. Zarząd poinformował jedynie, że ostatnie wynagrodzenia wypłacono pracownikom w grudniu. ST3 Offshore to joint-venture dwóch partnerów: Mars FIZ i ST3 Holding GmbH. Mars jest funduszem państwowym, który ma 80 proc. udziałów ST3 Offshore; udziały w firmie przejął w 2017 roku. Natomiast ST3 Holding GmbH to spółka należąca do monachijskiej Grupy VTC. Kacper Reszczyński

Ciekawe ile to potrwa ?

?

fajny wpis haha :)

To cholere na nich glosowales. Za 500 plus sie sprzedales? Czy telewizja Kurskiego Ci mozg wyprala. Tylko na Adriana juz nie glosuj

@

Spokojnie kolego ja dzieci już wychowałem mam gdzieś 500 plus , syn ma 27 lat pracuje i mieszka w Holandii , ma tam rodzinę i własną chatę już !!!! Ma spoko tu skończył studia i wyjechał !!! Dobrze zrobił ,a byłem przeciwny temu co zrobił !!! Ma w nosie pracę za 2000 - 2500 zł na (usunięte przez administratora) nie umowę - tam ma kontrakt już na stałe !!!!! zarabia 2500 ale euro na rękę !!! Jako logistyk !!!

Pretorian
@@

To kontrakt czy na stałe bo to dwie różne rzeczy i jakoś mi trudno pojąć jak w dwa lata już sobie chatę kupił

@
@Pretorian

kontrakt czy umowa na stałe na czas nieokreślony na stałe , a chatę kupił za 24 tys. euro i spłacają po 700 euro miesięcznie (kredyt) !!! razem zarabiają on i jego żona 4900 euro i żyją jak goście co roku wakacje po całej europie !!!

zainteresowany
@@

24 tys euro za chatę? tak tanio?

...

słyszałem zero ładu zero składu i niewolnictwo do potęgi - nadgodziny za stawkę co ustalisz - zero przepisów sporo Ukrainy bhp marionetka - jakiś mistrz lata z alkomatem rano - bezprawnie ,bo zgodnie z przepisami nie ma prawa !!! Ogólnie PRL lata 90 !!! i wcześniejsze - haha!

Haha

Koledzy z magazynu nie dają rady na dynpapie ?? Czyżby Marek z Kompletacji ?? Taka prawda na każdej firmie gdzie płacą pieniądze się zapierdziela na te pieniądze . Trzeba się wziąść za robotę I pracować A nie

Racja

Potwierdzam. Ten kto moze niech unika Dyna

Glosujcie dalej na pis. Podziekujcie Dudzie w najblizszych wyborach za upokorzenie.

Stalowy haman

Bordowym kinolom z doku nr 5 mówimy staniwcze NIE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.