Opinie o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

SzukałemPracy

Uwielbiam czytać takie komentarze, potem człowiek szuka pracy i nie dowie się niczego rzeczowego. To nie są już te czasy gdzie agencje pobierają 30% wynagrodzenia... Ludzie poczytajcie a dopiero wtedy się wypowiadajcie, bo z tego co wiem jest wiele firm, które na początek zatrudniają tylko przez agencję żeby zniwelować ryzyko zatrudnienia polskich "Januszy biznesu" a jak widać wszędzie tacy są ...

Qmaty

Prawdę pisze się 3 razy???? A tak na serio coś z netem miałem i myślałem że te dwa nie "poszły", ale skupiłbym się na treści.

Qmaty

Do: Ja z dnia 28.06.2018 Nie chodzi o pracę przez Manpowera! Fachowiec nie przyjdzie pracować przez agencję pracy, która pobiera sobie od 20 do 30% wynagrodzenia pracownika.

@Qmaty

Pracownicy zatrudniani są bezpośrednio w Hirschvogel Components Poland - stąd ogloszenie jest publikowane również na naszym profilu. Agencja pracy tymczasowej wspiera jedynie proces rekrutacji. Prosimy o nie rozpowszechnianie informacji mijających sie z prawdą.

Manpower
@Qmaty

Witam serdecznie, Manpower nie pobiera żadnych opłat od kandydatów ani pracowników. Zgodnie z prawem Agencje zatrudnienia nie mogą pobierać opłat za takie usługi. Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Qumaty a 3 razy to samo napisał :D

MetalMaster 77

Nie chodzi mi o pracę pod Manpowerem. Fachowiec nie przyjdzie pracować pod agencją pracy gdzie zabiera ona od do(usunięte przez administratora) % wynagrodzenia.

Na hali jest spory hałas i duże zapalenie. W dzisiejszych czasach nie warto marnować sobie zdrowia. A firma nie ceni sobie pracowników. (usunięte przez administratora)

Mira

Może ktoś podpowie jak prowadzą w firmie rekrutacje?

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Iwona

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Hirschvogel Components mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Czy są przyznawane benefity od firmy? Podzielcie się informacjami.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Hirschvogel Components Poland?

Normalnie, w firmie pracuje ok 200 osób, wszyscy sa na Ty łącznie ze szczeblem kierowniczym. Nie ma szefowania kierownikowania inzynierowania. Jest normalnie. Wspólna jadalnia gdzie zawsze jest z kim pogadać, ludzie zawsze i z kazdym witaja sie przez podanie reki nawet jesli sie nie znają. Atmosfera normalna kazdy zna swoje miejsce od poczatku. Nikt nad nikim nie stoi nie pogania nie mierzy czasu. W trakcie pracy jest czas na fajke czy pogadac z innymi i dopoki Twoje obowiazki sa wypelniane jak nalezy nikt sie bie czepia.

Oszukany

Dzisiaj zostałem zwolniony bez przyczyny . Przyczyna była taka że zostałem regularnie okradany w szatni gdy zwrocilem na to uwagę owszem lider zareagował zmieniliśmy zamki, potem dostałem l;ist z pogróżkami do szafki wcisniety przez szpare zignorowalem go jako dziecinne zabawy ale gdy tydzień temy zobaczyłem szubienice zrobiona z kamizelek na moje szafce przestraszyłem się i zglosilem to . Niestety firma kompletnie nie zrobila nic aby mi pomoc tylko po dzisiejszych rozmowach naj lep[iej pozbyli się mnie jako nie wygodnego świadka nie udolnosci i mało z tego idąc z liderem i kierownikiem do szatni na drzwiach wisiał wezel na moi reczniku zrobiony z kamizelki symbolizowal koniec mojej kadencji w tym zakładzie. Powiem szczerze jeden wielki haos , praca ponad sily i możliwości ludzki, naj gorsze to bezduszność i brak kompetencji przelozonym postawionym wyżej OMIJAJCIE TO MIEJSCE PRACY CZYSTE NIEWOLNICTWO I BRAK POMOCY DLA OSOB POSZKODOWANYCH oni wiedzieli ze to ich wina dopuszczając do takiego stanu rzeczy abym został zastraszany potem grożono mi a naj lepiej pozbyć się poszkodowanego zawlniajac jego a tolerowanie wszechobecnie nadużywanie srodków odurzających w pracy co nawet było widać zwalniając jednego gościa z biura za posiadanie i i dilerkę. Szkoda czasu na takiego nie zetelnego pracodawcę ostrzegam

hehe
@Oszukany

@oszukany Biedactwo jesteś, szkoda mi Cię. Ile przepracowałeś w firmie że takie rzeczy gadasz? Szubienica z kamizelek? Coś ty? A jak to się robi? Uważaj co piszesz.

@Oszukany

Jeśli do pracy przyszedłeś tylko po to żeby postać, pogadać i irytować wszystkich swoimi super radami to faktycznie źle trafiłeś. Pracowałeś w dziale logistyki wystarczyło trochę zorganizować sobie pracę i wszystko byłoby ok. Raz jest więcej roboty, raz mniej. Masz po prostu zbyt bujną wyobraźnię, zamiast myśleć o tym jak usprawnić swoją pracę, chociales zmieniać pół zakładu. Pracuje tu parę lat i nigdy nie spotkałam się z kradzieżą. A co do używek... Nawet nie wiesz o czym piszesz. Nie masz pojęcia co dzieje się na zakładzie, usłyszysz coś przez przypadek i przekazujesz dalej po swojemu. Do pracy przychodzi się pracować a nie na ploteczki!

Lubie frytki
@Oszukany

No jak to do pracy iść i trzeba pracować ? Nienormalne i ponad ludzkie siły to jest :D Gdzie ty człowieku masz socjal i wczasy pod grusza w firmie ? U nas jest to wszystko. Miła atmosfera również. Pracuje tu dobrych kilka lat i kradziezy było moze ze dwie....oczywiscie zwolniono te osoby od razu. Zakład polecam ale nie takim fajfusom i pizdeczka co chca przyjsc do pracy i marudzic ze trzeba pracowac ;)

Iwona

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - mimo że wypowiadacie się anonimowo to wciąż obowiązują Was zasady kultury oraz polskie prawo. Publikujecie komentarze na forum publicznym, na którym nie można używać obraźliwych określeń wobec nikogo. Proszę pamiętajcie, iż wszystkie komentarze, które nie spełniają regulaminu są usuwane przez administratora.

#JA

Pracuje już parę lat w tej firmie i nie slyszałem zeby kogoś okradli, ludzie zostawiają telefony, zegarki czy otwarte szafki i nic nie ginie. To samo z mobingiem ( bo to co OSZUKANY napisal to tak by musiało wygladac) zdażają sie zarty miedzy pracownikami ale nigdy nie uwlacza to komuś. Znając życie to Pan OSZUKANY przyjmując sie liczył na luz i lenistwo. Firma jest mała i raczej wszyscy sie znają, malo kiedy ktoś zostaje zwolniony ze starej kadry, zwykle to nowi wylatują ktorzy nie daja rady. Praca lekka nie jest, ale to kuźnia. Jest gorąco , zapylone czasem trzeba sie porzadnie wybrudzic no i system 4B i 5B ale nie szczegolnie narzekają na produkcji na kase. Ja polecam jesli ktoś nie boi się roboty.

Obecny ZADOWOLONY pracownik

Obecnie pracuje w Hirschvogel i moje odczucia są całkiem inne niż tutaj przedstawiono w komentarzach. Ludzie którzy tak komentują że słabe zarobki itd... to ciemnotę wam wciskają, prawda jest taka że warunki pracy są jakie są, czyli hałas i brud no niestety ale idzie się przyzwyczaić. Nie jest to praca dla leszczy czy dla gimbow którzy myślą że są panami świata. Jak dla mnie praca jest git, mogę śmiało polecic

oszukany
@Obecny ZADOWOLONY pracownik

Uwazaj na ludzi uwierz mi tak samo myslalem jak ty a mimo to firma nie zrobila nic aby mi pomoc mimo iż byłem okradany w szatni i zastraszany tylko zwolnila mnie

Obecny ZADOWOLONY
@oszukany

Ogólnie powiem Ci tyle że nie spotkałem się tutaj jak to określiłes "praca ponad ludzkie siły i mozliwosci" i brakiem kompetencji przełożonych, jeżeli są już na stanowiskach kierowniczych czyli maja jakieś kompetencje i umiejętności. Ogólnie wnioskuje z Twoich postów że sobie po prostu nie radziłes w pracy i teraz masz wielkie pretensje bo Cię zwolnili, a kontakty z wspolpracoanikami też pewnie miałeś kiepskie jeśli się tak na nich zalisz. Idź do Tenneco może tam Ci będzie lepiej :)

ssdgf
@oszukany

A co firma ci miała pomóc. Człowieku ogarnij się

Gonzo

Firma w porządku. Jest to kuźnia więc warunki pracy są, jakie są. Hałas, zapylenie, brud... Ale idziesz na rozmowę to widzisz co jest. Po pracy zawsze się umyjesz i już. Kasa...tu pojawia się magiczna bariera... ale źle nie ma. Wczasy pod gruszą, family day, bilety na koncerty, multisport, bony sodexo, paczki dla dzieci (w formie kasy), prywatna opieka medyczna. Trochę tego jest. Ja polecam

Marian

Czy to prawda ze wozkowi maja 2600 netto plus premie?ktorej nie ma?:)jakie. Zarobki sa moze ktos napisze...

ech
@Marian

Masz teraz 3000 br + premia. Na pocztek zarobisz jakieś 2800 na lapę

Maro

Ludzie omijac to miejsce z daleka!pracowalem tam kilka lat atmosfera pomiedzy pracownikami w miare. Zarobki srednie tym bardziej ze 3 zmiany I rewelacji nie ma.Cztero brygadowka to juz wogole porazka za te pieniadze.Warunki no coz brud ogromny halas!!szefostwo jak nie lizesz to nie masz. Kierowniczka mysli ze jest chocby conajmniej premierem. Nie polecam!!!!

Kierowniczka XD

Zaklad porazka! Glosno, zmiany Sobota,Niedziela w pracy! Kierowniczka wyzej Sr. .a niz du..pe ma.Robota dla ludzi bez ambicji.Placa ok 2200 na reke i moze dodatek w postaci premii jak dostaniesz.Jaki ochroniaz na bramie taki caly Zaklad.

Mmmmm

Witam, jak teraz wygląda atmosfera w pracy? Jakie są prawdziwe zarobki?

Ruda102

Witam, jak wyglada praca na kontroli koncowej? Czy duzo nadgodzin, jak kasa?

D

Witam,mam okazje pojsc na dzial ciecia,prosze o opinie o tym dziale

poki co jeszcze pracuje :)
@D

dzial ciecia jak i kazdy inny dzial produkcji niczym zbytnio sie nie wyroznia robisz swoje i tyle,i za to dostajesz niby pensje-wszedzie jest tak samo i podobnie! niespodziewanego sie zawsze jednak spodziewaj-bo rzadzi tym dzialem "szefowa"-nierowna nikomu Hera!

jill
@poki co jeszcze pracuje :)

a to w którym dziale? wlasnie znalazłam ogłoszenie i rozważam

Zostaw merytoryczną opinię o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.