Opinie o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Witam jaka jest oferowana stawka na Magazyniera? Czy po okresie próbnym jest coś więcej?

X

Powoli staży i doświadczeni pracownicy odchodzą także prędzej czy później nie będzie kim robić a widać to chodz by po tym że pełno wakatów jest a brak chętnych. PREZES dał podwyżki? Wyrównał stawki żeby były mniej więcej takie same czyli stary rzetelny pracownik dostał kilka złotych. Tyle w temacie.

Matko bosko

Co to znowu za cyrki?

Cyrk
@Matko bosko

(usunięte przez administratora) Baby cowy się wstydzicie prowdy? Dyć to jest rechts co tam było napisane! A mozno pogodomy z tymi co to tukej przyjechali?

Radek
@Cyrk

Naucz się języka chłopie bo słoma z butów i pustego łba wystaje. Nie masz czym się szczycić

Jo
@Radek

Co ma preclu śląski do słomy z butów ? Sloma to wystaje Tobie ze łba.

AA

Elo . Jak wygląda płaca dla nowych pracowników i aspekt odzieży w Firmie ? Też jak w innych Automobile trzeba nosić długi rękaw czy narękawki ?

Lajt
@AA

Krótki rękaw :) nie trzeba nosic nic oprócz rękawic i czasem okularów

Sebix

Siema . Jak wygląda płaca i czy trzeba pracować w długim rękawie lub naramiennikach ja w innych automotiwach

Operator

Te zadania powinien wykonywac operator CNC Czy w tej firmie też tak sie odbywa praca jak w innych ? Poprawne czytanie rysunku technicznego Uruchomienie linii CNC wg zleceń produkcyjnych na podstawie kart ustawczych maszyny Raportowanie statusów maszyny Wypisywanie raportów pomiarowych Obsługa przyrządów pomiarowych hmm dlaczego są kasowane wypowiedzi wasze ?

Zamiast tutaj ,trzeba smarować na google. Tam nie usuną komentarze bez zgody autora. Niech ten cały biurowiec dam wyjdzie i pracuje na hali.

Potworek

Ciekawy pomysł jednak na google trzeba się zalogować a nie od wczoraj wiadomo, że nie ma to jak puścić anonimowego paszkwila...

PCC21

dlaczego nie mozna dodać opini ?

@PCC21

Można, tylko mamy wolność wypowiedzi i są posty kasowane.

@Zainteresowany

Móje wypowiedzi został skasowany juz 4 razy , no niestety , prawdy sie nie dowiesz :(:(:( PRAWDA W OCZY KOLE !!!!

PCC21

Witam dzis opowiem wam o pracy jako operator cnc( PCC21 ) w firmie hirschvogel i o kierownictwie :) To zaczynamy ! Praca jako operator jest ciezko do opisania ponieważ na brak pracowników (usunięte przez administratora)minimum na dwóch maszynach lub czterech :( Jakie operator ma obowiązki : obsługa maszyn cnc ,korekty, wymiany narzedzia , grzebanie w programach , przezbrojenia podstawianie koleb na wióry i ubijanie ich plus wywóz koleb pełnych wiór , dziennie czyszczenie szyb wymiana chłodziwa jak i kontrola ph , czyszczenie granitów(usunięte przez administratora) smarowanie i jeszcze praca jako kontrolee jakosci tz maszyny 3d , chropowatosc , oznakowanie , opticline bardzo dużo papierologi jak to w automotive , do tego dochodzi ci praca jako magazynier :D przywożenie surowego towaru jak i pustych opakowań , wykładanie go i po produkcji znowu pakowanie, oklejanie, zabezpieczanie , i wywóz do załadowania na cieżarówke :(:( wszystko idzie na akord nawet pulpit!! jak szybo przycisniesz gdy maszyna stoi tz wymiana narzedzie lub stacja mierzaca i pomot sie zawiesił bo spadnie ci efektywnosc pracy i premia bedzie mniejsza jak i z targetem na produkcje czesci wszystko ma pływ i zalezy od ciebie jak szybko biegasz ! Sam na dwóch maszynach zrobisz ponad 400szt a na jedna palete kartonowa wchodzi 90 szt to masz od 4-5 palet na zmiane ! Pewnie myslisz że to juz koniec twoich obowiazków a ja ci odpowiem że grubo się mylisz haha :) (usunięte przez administratora) Teraz kwestia wynagrodzenia za tą robote tak sałabo płacą że nie ma komu robić i nawet sie nie dziwie ..ale sie chwalą ze na kantyne ci dadza (usunięte przez administratora)zł , jeden posiłek waży około 800-1000g a że jest na wage(usunięte przez administratora)zł/kg to starcza ci na 5-6 dni , jak byś chciał na miesiąc to do wydania masz (usunięte przez administratora)zł i starczy ci na dwie bułki ze serem i czym tu sie chwalić jak w Aamazonie (usunięte przez administratora)zł na dzien i w miesiacu (usunięte przez administratora)zł wydasz to bedzie max a w hirschvogel pare setek złotych .. kolejny minus tej firmy to grafik ze masz narzucone z góry soboty i niedziele i masz być i koniec niby płatne 30 % za sobote i dzień wolnego a 60% za Niedziele i dzień wolnego to w innych firmach każdy zapyta czy masz ochote przyjść za sobote 50% a za niedziele 100% . (usunięte przez administratora) Przepraszam za szerość .

Gogus

Ten chłop z CNC prawdę mówi i to nie tylko na jego dziale jest tak ciężko na innych działach produkcji jest tak samo omijajcie tą firmę nie warto tu pracować piszę szczerze pozdrawiam CNC trzymajcie fason

Mark Twain

Jakie były podwyżki dla pracowników w 2021?

Rozbawiony
@Mark Twain

Podwyżki? A cóż to takiego? Zakład zatrzymał się z podnoszeniem wynagrodzeń ze stawkami na etapie roku 2018. Zostały udostępnione niby jakieś wytyczne, kto może się starać o podwyżkę, ale to takie ogólne, że większość pracowników się pod to nie łapie. Chodzą słuchy, że w czerwcu mają być aneksy do umów z podwyżkami. Ciekawe tylko ile tego będzie. Inne firmy na strefie w ostatnim czasie mocno podniosły pensje. Na początku roku każdy dostał 3% "inflacyjnej" i to tyle.

były niewolnik
@Rozbawiony

haha, pewnie te słynne 150 brutto :D

@Mark Twain

Temat podwyżek w tej firmie jest jak temat UFO dużo się gada nikt ich nie widział dla pracodawcy inflacja to podwyżka i nie ważne że Nowak siedział 6 miesięcy na l4 a kolejne 6 drapał się po torbie a Kowalski wylewał siódme poty według firmy zasłużyli oby dwoje na tyle samo czyli 3 % inflacji i tak samo jest z stażem możesz pracować 5 lat przyjdzie swiezak i dostaniesz taka sama podwyżkę jeśli chodzi o indywidualne podwyżki tak jak wspomniano wyżej nie ma tego od 2018 r a jeśli już coś chcesz to musisz chodzić i się prosić a zlewają cie tak jak uczono ich na szkoleniach zero szacunku to ja mam się prosić o podwyżkę? To pracodawca powinien ocenić twój trud włożony w pracę ocenić przeprowadzić rozmowę i wynagrodzić a jak się nie odezwiesz to przecież im to na rękę cichy pracownik to wygodny pracownik w tej firmie nie masz prawa walczyć o swoje pan szanowny prezes zastrzegał się że nigdy nie zatrudni obcokrajowców i co? Za nie długo będzie ich więcej tutaj niż Polaków w dodatku to my chcemy pracować nadgodziny a nie możemy a Ukraińcy po 12/14 h pracują bo pod firma i mogą więc gołym okiem widać do czego dążysz panie prezesie zamiast dać swoim zarobić wolisz dać zarobić obcokrajowcowi taka polityka ludzie z 10 letnim stażem na dzień dobry dostają w innych firmach stawkę większą niż tu przepracowane przez 10 lat w dodatku w takich warunkach tu nie ma dbania o dobro firmy tylko dobro własnej pupy... Pozdrawiam i polecam omijać tą firmę szerokim łukiem jeśli masz rodzinę i chcesz ja wyżywić.

Rozbawiony
@Szczery

Ważne ze na pocieszenie zamiast podwyżek rozdali każdemu firmowe Bidony ????

Brawo ty
@Rozbawiony

Wiecznie źle i niedobrze...zastanow sie jak to dziala, a potem komentuj o podwyzkach...rozumiem, ze powinny byc ale skoncz pieprzyc o jakichs bidonach...wielkie halo. Zglos sie na produkcje to dam Ci te 5 zł sobie kupisz dwa snickersy bo gwiazdorzysz

@Brawo ty

Widzę że bidon idealnie pasuje do roweru, a więc jak tobie tak dobrze bo mamusia podstawi pod nos obiadek kupi papier do pupy l opłaca ci abonament za telefon to ty skończ pieprzyc ludzie chcą walczyć o swoje a ty bronisz złodzieji bo tak na prawdę ciebie też mają w pupie bo na Twoje miejsce mają 3 Ukraińców chwaście widać że jesteś z tych o których wspominałem czyli cichy pracownik to wygodny pracownik czas zweryfikuje twoje podejście jak choć trochę zaczniesz walczyć o swoje a te 5 zł wrzucaj se do puszki przyda Ci się na wakacje na które pewnie nie dostaniesz urlopu

Brawo ty
@Szczery

Wczasy zaliczone, kupe siana odłożyłem, że na prawie nowy samochód mam, rodzina zadowolona, bidon w rowerze pasuje idealnie...poodkladam te 5 zł dla Ciebie. Chcesz co miesiac czy raz na rok tą piątkę do puszki ?

@Brawo ty

Jesteśmy z ciebie dumni! Oby tak dalej wzór pracownik. Nie odkładaj sam dla siebie daj dzieciom trochę duża ta rozbieżność miesiąc? Rok? Widzę że dzieci z kieszonkowego zadowolone 5 zł na rok czy na miesiąc kurde nie dość że wzór pracownik to i wzór ojciec takich nam trzeba

Lipa
@były niewolnik

Otóż to masz racje dokładnie takie są ;(spoko ze najniższa krajowa podnoszą o 200 brutto tutaj po półtorej roku dostajesz 150 …

Ankieta pracownicza

Ja tylko chciałem Paniom z kadr przypomnieć czym jest benefit - za wikipedią - Benefit (z łac. bene – dobrze, facere – czynić) – ogólne określenie dodatkowego świadczenia pracodawcy dla pracownika. Jednymi z najczęściej oferowanych benefitów są szkolenia, kursy, konferencje[1], a także prywatna opieka medyczna[2]. Do benefitów zalicza się również świadczenia w naturze – tak zwane deputaty, w postaci piwa (deputat piwny)[3] lub węgla – dla pracowników kopalni. Także wpisanie w wyniki ankiety, że pracujecie nad podwyżkami jako nad benefitami utwierdzacie Załogę w słuszności nad tym, że cała Hala się śmieje z Waszej niekompetencji. A i na przyszłość, to zamiast wysyłać pptx, wyślijcie pdf. Jeszcze jedno, tym wpisem pod wykresem, że "wykres czytamy od lewej do prawej" pokazujecie jaki macie szacunek do współpracowników. Jak Wy tak do ludzi, to potem nie dziwcie się, że ludzie HR nie szanują, bo i za co? Na szacunek trzeba zasłużyć.

Zawiedziony
@Ankieta pracownicza

Ta ankieta to wogole porażka… większości nie chcą wprowadzić typu podniesienie gruszy która od 3 lat stoi w miejscu czyli realnie jest 15% mniej przez inflacje zliczając te 3 lata…. Porażka… ta firma powoli staje się żartem…polecam omijać szerokim łukiem

Śmiech
@Ankieta pracownicza

Firma uznaje za benefit to ze mamy parking ????

X

Powinny powstać związki zawodowe!!!

Ali
@X

Które na pewno sprawią, że z nieba zacznie spadać manna i inne gratisy

Zmotywowany
@X

Otóż to jestem za :)

Kiedy podwyżki

Podwyżki nie dla wszystkich śmiech na sali ta firma to jedna wielka katastrofa słyszeliście o czerwcowych podwyżkach napiszcie coś w komentarzach co sądzicie o tym może coś się ruszy bo widzę że w tej firmie kogucik jednak wszystkich równo nie traktują

Smutny
@Kiedy podwyżki

Nie dla wszystkich a i tak ci co dostaną to śmieszne 150 zł -.-

Przemek

Jakie są realne zarobki miesięczne? Są nadgodziny i weekendy?

@Przemek

Weekendy są, praktycznie zawsze. Za to masz wolne w tygodniu. Jest 30% więcej za sobotę i 60%za niedzielę. Ale nie odczujesz tego. Zarobi to 3k średnio

Kołalsky

Dużo z tego to prawda ale Pan Rafał Wolany zawsze znajdzie czas na rozmowę... bądź co bądź ale braku czasu na rozmowe o problemach nie można Mu zarzucić. Jeśli sie ktoś z tym nie zgadza to raczej ma problem ze sobą.

Cygan
@Kołalsky

Jednoznacznie mogę porozmawiać sobie ze ściana jakby nie było to twój pracodawca więc musi cie wysłuchać ale nie musi nic robić jednym uchem wleci drugim wyleci czasem zadaje se pytanie czy to charakter czy poprostu zawód pozdrawiam

Hala

Firma, w której skrajność goni skrajność. Coś jest poza regulaminem ale jak tak troszeczkę nagniesz to już nie. Wymyślne procedury kierownictwa, a potem zaskoczenie czemu to tak i tak było zrobione i udawanie głupka (albo i nie udawanie), że nie wie się o co chodzi. Czepianie sie o totalne pierdoły ale konkrety olewamy. Wieczne hasła "każde euro 2 razy trzeba oglądać", "nie ma kasy"...ok to jest wasz pieniądz ale kłamstwa zostawcie sobie dla małych dzieci. Wielkie oceny pracownicze, które NIC nie wnoszą. Hasła typu: "nie dawajcie za dużo roboty nowym bo się zniechęca" nie wiem co mają wnosić...to jakieś zagranie taktyczno-psychologiczne ? Nieważne... firma nie najlepsza ale nie najgorsza...jak trafisz na ludzi to jest atmosfera, jak nie...to szczerze żałuję. Pozdrawiam całą produkcje wraz z logistyką i halą.

Włóczykij

Firma nie jest tak zła jak ludzie tutaj piszą. Pieniądze nie są najgorsze a dla niektórych są naprawdę dobre. Atmosfera w pracy jest OK. Są ludzie za których oddał bym życie ale są też tacy przed którymi chował bym się na mieście aby uniknąć rozmowy z nimi. Spora część kierownictwa i kadry menadżerskiej to dobrzy ludzie na dobrym miejscu ale niestety nie wszyscy. Maszyny są ok widziałem lepsze widziałem gorsze. Specyfika pracy jest bardzo różna między działami na co wpływ mają wszystkie czynniki o których pisałem wyżej. Są socjale i to nie najgorsze i punkty za "usprawnienie pracy" które można zamienić na bony albo gadżety firmowe. Integracje jak były to były naprawdę fajne, duży plus :) No ale korona nie wybiera. Są też jakieś wyjazdy typu zjazdy na nartach albo turniej piłki nożnej. Ogólnie w zależności od tego gdzie trafisz firma może być 3/10 albo 10/10.

Stefan

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku operator maszyn CNC? Jakie maszyny znajdują się w zakładzie, na jakich sterownikach? Jest coś do programowania z pulpitu maszyny czy raczej programy są gotowe i wystarczy wcisnąć zielony guzik? Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operator maszyn CNC? Pozdrawiam

@Stefan

Maszyny są nowe, cały czas są wprowadzane zmiany. Ty raczej nie będziesz programował tylko ustawiał maszynę z panelu. Co do zarobków to jest różnie. Ogólnie nie są najniższe

Operator

Ogólnie firma nie jest taka zła jak ją malują. Są sociale, atmosfera nie najgorsza, co prawda o podwyżke ostatnio ciezko... zamówień więcej, pracy wiecej, a podwyżek nie ma bo COVID... Co ma cocid do tego, skoro sprzedajemy więcej niż przed COVIDEM. Ale osoba która awansowała czlowieka na dziale obróbki na inżyniera procesu powinna podać sie do dymisji. Gość nie ma pojęcia o parametrach skrawania, a jedyne co potrafi to krzyk, mobing i donoszenie... Mimo tego wszystkiego jak dla mnie i tak bardzo Fajna firma, z zasadami i wiele osób pracuje tutaj latami, a w sieci wypisują jak to źle im tutaj! Jak tak źle, to cytując klasyka "zapraszam (usunięte przez administratora)"!

Banita
@Operator

No i się łysemu oberwało.

Zostaw merytoryczną opinię o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.