Budman Mirosław Mańko

Gliwice

Opinie o Budman Mirosław Mańko

lord

niestety podzielam złe wrażenie w temacie tej firmy. ze strony pośrednika mogę w 100% potwierdzić że potrafią wykręcić z realizacji inwestycji oferując bezpośrednio na przyniesiony do nich temat. ŻENADA nie polecam współpracy z tą pseudo działalnością!

rep

Ekipa ok, praca też, ale szef...( usunięte przez administratora )

ex

Nie czytajcie opinii Kamila , taki tam nie pracował bliżej prawdy jest Pracuś

pracuś

W tej firmie wszyscy wszystkich śledzą i donoszą na siebie. Pracując tu musisz mieć takie samo zdanie jak Szef, a najlepsze są zebrania na koniec dnia pracy gdy każdy chce już iść do domu to wtedy szef ma najwięcej do powiedzenia.

kamil

Dobrze prosperująca firma mająca potencjał. Płaca dobra jak i atmosfera.

t

Ewidentnie korzystasz z okazji, żeby pokazać swoją frustrację w internecie i przy okazji pozostać anonimowym. Gratuluję odwagi, bardzo słabe posunięcie. Nie pozdrawiam

Zostaw opinię o Budman Mirosław Mańko - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budman Mirosław Mańko