Opinie o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Komu

Komu dam podwyżkę . LisZ/Mirów/

Znasz mnie, a ja Ciebie

Chciałem pogratulować takiego toku myślenia wszystkim. Przenieśliście się do piaskownicy i kłócicie o grabki i łopatkę. Nie jestem za nikim ale zastanówcie się nad sobą wszyscy. Ta nienawiść, zawiść, klniecie, obrażanie, niezrozumienie. Mi jako osobie dorosłej i szanującej się byłoby wstyd pisać w takiej formie niezależnie jak mnie ktos skrzywdził czy okłamał. Pracodawca jak każdy chce zarobić i kreuje sobie firme tak jak mu się podoba (przeciez to "jego"firma), a pracownik...no cóż będąc nim powiem wprost, jak mi się nie podoba to mogę iść dalej i nikt po mnie płakać nie będzie, a gdzie indziej otwierac beda ramiona. Trzeba byc normalnym i szukac normalnych bo są jeszcze tacy ludzie w tej firmie (pozdro dla produkcji). A przyslowiowe "h***" zawsze będą. Niech sobie i zatrudni pół rodziny...co mi do tego ? Jak mu tak wygodnie. Niech się grzmoci kto z kim tam lubi co mi do tego ? Butami w życie czyjeś wchodzic ? Choc jest to niesprawiedliwe to ich firma nie moja. Nie musicie komentowac bo i tak nie odpisze, ani juz wiecej tu nie zagoszcze. Pozdrawiam CAŁĄ firmę.

Nick ci o t!y.

Myślał (usunięte przez administratora)

Nick ci o t!y.

(usunięte przez administratora)lisz pallleeee hheehehheeh

Radek

Witam Jak wyglądają zarobki w firmie dla operatora CNC ? Jak wygląda park maszynowy ? Jakie kursy są mile widziane ?

@Radek

Podpinam się ale widzę że ciężko tutaj znaleźć coś po za typowym polskim narzekaniem ... Najlepiej pewnie pytać kadr i kierownictwa.

@Andrzej

Co ci mam odpowiedziec? Stawki dla początkujących operatorów ustala pracodawca. W tej chwili wraz z premią (ktora jest różna), nockami to cos koło 3500 na rękę. Jesli chodzi o park maszynowy to sa 4 linie i 2 maszyny wolnostojące w tym jedna nowa w trakcie rozruchu. Robota jak robota, raz trza gonić jak proces niestabilny a raz jest spokojnie. W razie czego do pomocy sa liderzy i inzynierowie. Ekipa jest zgrana :) Jesli chodzi o wpadki, to nikt nie jest karany a problem jest rozwiazywany. Dlaczego do tego doszlo itd.

ScoobyDoo

Odnośnie premi premie są grupowe więc jeśli ktoś z twojego działu zawinił a ty grzecznie będziesz opalać się na basenie czy jeździć na nartach również masz po premi ;)

ScoobyDoo

Tak tak oczywiście nikt nie jest karany za pomieszanie materiału jest dochodzenie owszem któremu działowi uwalić premie za uderzenie wózkiem w jakąś ścianę kosz również albo po premi albo nawet zostaniesz zwolniony również przyjeżdżając swoim autem musisz uważać czy zostały sprawnie założone filtry bo unoszący pył wokół zakładu osiada sie na samochodzie idzie wyczuć to pod ręka firma już nie raz polerowała samochody nie tylko zakładowe ale i zakładów obok ;)

@ScoobyDoo

Piszesz o wozkach. Ja piszę o dziale cnc. Tak btw to weźcie się do roboty

alex
@ScoobyDoo

Scoooby Doo hmm jak już poruszasz takie tematy to fajnie byłoby dodać też, że jakiś czas temu ten system filtracyjny został wymieniony i jest zainstalowany nowy wewnątrz- wiec nie ma raczej możliwości żeby się to powtórzyło.

Leń 450
@Andrzej

Spi*e*rdal*aj

@alex

Wystarczy spojrzeć na blachy przy filtrach różnych filtrach jaka rdza w około i nie tylko ale okej a skoro jest teraz w środku to zapylenie pewnie się zmniejszyło :d

Alex
@ScoobyDoo

Jak czytam twoje wypowiedzi to się zastanawiam czy ty wogóle rozróżnisz filtr o rury. (usunięte przez administratora) do kwadratu

Maciek
@Radek

Proces to jakiś koszmar gościu co jeździł na wózku został inżynierem procesu który nie ma pojęciu o CNC płytki strzelają jak w sylwestra ... To tak jak minister zdrowia jest historykiem . Amatorzy

Dżony
@Maciek

Inżynier inżynierem ale o UR tez mozna dlugo mowic tam też dobre agenty robią

Zwolniony

Witam ja pracowalem na cnc ale z (usunięte przez administratora) nie da rady wspolpracowac. Napina sie jak plandeka na zuku. Jest chamski dla nowych pracownikow tak jakby pozjadal wszystkie rozumy. Jak my mlodzi po szkole mamy zostac w zakladzie jak pracuja tam takie buraki.

H*u*j*

Zasada odbić się szatnia 15 min. i teamboard. Koniec odbić się szatnia 15 min koniec pracy. Hi life.

@H*u*j*

Czyli pasuje Ci taki system? A ile zmian jest, jedna czy więcej?

Kucie

Gratulacje dla (usunięte przez administratora)twój szwagier zrobił to co do niego należało . Nowa wymyślona posada.brawo.

Kucie

Na kuciu i wszystkim zna się po 2 miesiącach,wspaniały człowiek.ideał. W Hcp Gratulacje.

Myślący Inaczej
@Kucie

Mi nie może kacać ale z rozmowy z innymi pracownikami "Frodo". Zna sie tylko na 5 Way. ( jest to jego czarny konik) a może czarny olek :P

Kucie

Jak to wam karze to macie robić ? Czego nie rozumiecie

Kucie

Wie co robi. Chcecie by było dobrze? To On wie co by było dobrze! Co i jak!

Kucie

Nowy kierownik super gość,pomocny zna się na rzeczy. Nareszcie ktoś na odpowiednim stanowisku.

Witek

potwierdzam w 100%!

A czemu uważasz inaczej? Stało się cos?

ScoobyDoo

Zarobki jak na strefę okej warunki tragiczne zapylenie metaliczne przekroczenie hałasu pomiary robione chyba w weekendy jak maszyny nie idą gdyby nie łapówki dla pipu jak to się mówi pieniądz załatwi wszystko to firma nie istnieje zero zainteresowania pracownikiem większość kierownictwa nie zna się na pracy wiedzą o wiele mniej od pracowników ludzie fałszywi mówią co innego i robią co innego nie można tam nikomu ufać jeśli chcesz bronić swoich racji jedyna opcja jest pisanie do głównej siedziby w Niemczech żeby ktoś się za tą polską patologie wziol oby wam ten piec na gaz wyje*alo w powietrze razem z tym waszym biurowcem łamanie przez kierownictwo szefostwo własnego regulaminu pracy oraz kodeksu pracy nie dajcie się zwieść pozorom i miłymi usmieszkami to jest jedna wielka rodzina w sensie że brat brata w pupę harata wyciągnie konsekwencji tylko z pracowników ale szefostwo za swoje błędy nie ponosi konsekwencji

Kudłaty Rogers
@ScoobyDoo

Drogi Andrzeju zapomniałeś dodać ze zaklad pracy czasami daje pizze i można zabrać dla całej rodziny wielodzietnej na tydzień tak żeby inni nie zjedli... 7 dużych pizz? Serio?

Asia
@ScoobyDoo

Panie! gdzie przecinek, gdzie kropka? Czy od tego zapylenia nabawił się Pan dysgrafii?

@ScoobyDoo

Jak ci źle to wiesz co robić.

@Asia

Droga Asiu od zapylenia to ty masz (usunięte przez administratora)

@Pracownik z długim stazem

Pracownik z długim stażem = pracownik z długim językiem wnioskuje jedno jesteś na każde ich pierdnięcie i tylko przytakujesz a w domu wyżywasz się na babie czy tam chłopaku :)

@Asia

Dysgrafi ??? Dobrze ci siadło na głowę to jest to jest interpunkcja a jeśli chodzi o przecinek to(usunięte przez administratora)

@ScoobyDoo

Zwolnij się albo zamilcz. Chyba cie faktycznie przegrzalo albo z tego zapylenia beret zryło.

@Pracownik z długim stazem

I tu jest właśnie przykład jak traktuje się pracowników w tej firmie pracowniku z długim stażem tak jest w tej firmie zwolnij się albo zamilcz :) więc sami wyciągnijcie wnioski.

Magdalena
@ScoobyDoo

Są jakieś dodatki za te warunki? (zapylenie metaliczne, przekroczenie hałasu)

Leń
@Asia

Dowal się o sens zdania a nie o gramatykę. Wielka pani z hr

nic
@ScoobyDoo

Dokładnie tak się tam traktuje pracowników. Albo milczysz, albo się zwalniaj. Dlatego tam już nie pracuje :) pozdrawiam

@Magdalena

Dodatek ? Nie ma żadnych dodatków a po tygodniu pracy twój nos potrzebuje kolejnego tygodnia na to żeby normalnie funkcjonował a po przepracowaniu kilku lat twój to głosu poprostu podnosi się do takiego stopnia że krzyczysz a tobie się wydaje że mówisz normalnie po przepracowaniu ponad 5 lat możesz czytać już z ruchu warg ;)

Przyszły (być może) pracownik

Hej, jak wygląda praca w tej firmie w dziale utrzymania ruchu i na jakie płace można liczyć na początku zatrudnienia?

Stary
@Przyszły (być może) pracownik

9 tys brutto minimum

Przyszły (być może) pracownik
@Stary

Być może na lepszym stanowisku, natomiast ja pytam o osobę początkującą

Gabriela
@Stary

Nawet z małym doświadczeniem? Brzmi nieźle ty tak na poważnie?

@Gabriela

Zadzwon zapytaj. Nie ma co pisać w internecie. Ale tak, ta stawka jest realna.

@Pracownik z długim stazem

No i te 9 im dalej mało wiec napewno dali im więcej wystarczy zobaczyć jakimi autami jezdza

Mariusz

Ile trzeba mieć doświadczenia żeby tyle zarobić?

Ed

Opinia jest fałszywa.

Majkel
@Przyszły (być może) pracownik

Tutaj od wszystkich prawdy się nie dowiesz. Większość komentujących tu ludzi rozpowszechnia nieprawdziwe informacje, 9 tyś brutto nowy pracownik na pewno nie dostanie ????(na niższym stanowisku).

Jolanta
@Majkel

tez tak mysle ze to za wysoka stawka jak na kogos nowego w branzy i na stanowisku, może ktoś wreszcie weźmie nas szukajacych serio i napisze stawkę

Nickowaty

Jeśli chodzi o machining, to tam dopiero święte krowy pracują. Niewiele jest osób, które rzeczywiscie znają się na obróbce. Lider MW to chyba jedyny lider który zasłużył na stanowisko na którym pracuje. Operatorzy mega nieogarnięci a zachowuja sie jak inżynierowie XD na kantynie to widac za kogo się uważają. Wieczne narzekanie i niezadowolenie, wiecznie mało, ale żeby poszerzyć zakres swojej wiedzy to brak chętnych. Taki mały wywód po dzisiejszej akcji. Pozdro z kucia, trzymajcie sie chłopaki

@Nickowaty

Ale ze o co ci chodzi?

Ehh

Z czytaniem ze zrozumieniem też macie problem?

@Ehh

Problem mamy z tobą. Czepiasz się machiningu. Zapomnialem, przecież to kucie ma fory i jest najlepszym działem w firmie... Przyjdz na jeden dzien, porób i wtedy oceniaj. Wszędzie dobrze kaj nas nie ma. A co do MW tak masz rację, bardzo fajny synek, tak samo jak reszta ekipy. Pozdro Pc 21

Banda zje**bany*h idio*tuf

Leń

Ok

Joanna

Witam. Jaka stawka na start dla doświadczonego pracownika na produkcji ? Macie jakieś podwyżki co roku ? Czy stawka jest stała ? Jak wyglądają premie ?

@Joanna

Stawki są zadowalające. Wiadomo ze każdy ma inną. Podwyżki są co roku, albo indywidualne za wkład w pracę a cała reszta zazwyczaj inflacyjne. Kilka procent. Premie są uzaleznione od różnych rzeczy. Zależy od działu. Glownym czynnikiem jest produktywność maszyn. I premie też są bardzo ok.

Dawid S PC2

HANYSY , GOROLE , KROJCOKI !!! Na początku mojej przygody z hirschvogel ( SKRAWANIE) bardzo dużo marudziłem i narzekałem że dużo pracy ( brak pracowników ) i słaba płaca , ALE ! po siedmiu miesiącach firma doceniała nasz trud i dostałem aneks do umowy z którego jestem zadowolony :) Zalety Firmy : 1 .Dobre wynagrodzenie z czasem 2 . Pomocne i miłe HR 3. Bardzo dobre szkolenia BHP 4. Grafik do przodu na trzy miesiące Wady : 1. Bardzo długa umowa przez Agencje (dużo pracowników nie chce pracować przez Agencje bo myśli że są przyjęci na chwile jak to jest w innych firmach ) 2. Słaba podstawa na początku zatrudnienia 3. Słabe szkolenia i odległe w czasie Teraz opowiem wam jak wygląda praca na PC2 Emag RING GEAR - sprawna i nowa maszyna na której rzadko są problemy ( przyjemna praca ) Monfort PINION - stara i wiecznie zepsuta maszyna na której jest udręka pracować ( Dzienny problem z biciem i nie tylko ) Kierownik : Miła osoba, wysoka kultura osobista , pomocny w każdej sprawie Liderzy : Trzy zmiany super ekipa Operatorzy : Wesoła ekipa Inżynierowe : 1. (usunięte przez administratora) " toksyczny " tak jak już kiedyś ktoś go opisał ( prawda sam się przekonałem ) - obskoczył wszystkie działy i każdemu grał na nerwach ( zrobić sensacje i aferę ) nikt za nim nie przepada wystarczy zapytać :( dosłownie nikt :( są ciągle skargi od pracowników jak i liderów ( król sensacji i szukania dziury w całym ) zawsze ma coś dla swojej obrony i każdemu wmawia że "masz sobie nie dopowiadać " 2 . (usunięte przez administratora) Bardzo miły, pomocny, bezproblemowa osoba w każdej sprawie ci pomoże . DUŻY PLUS za kulturę osobista jak i poczucie humoru . Utrzymanie ruchu PCC2 : Max dwie osoby która ma pojęcie jak i co naprawić :( każdy wie o kim mowa , reszta to są po to by skasować błąd na PROMOCIE ( reset -start ) brak wiedzy , ale mam nadzieje że kiedyś to się zmieni i ogarną maszyny ( monfort ) . Tyle w temacie Ja osobiście polecam prace na PCC2 każdy ma swoje zdanie i nie mam zamiaru tu nikogo przekonywać :) przyjdz i zobacz sam że jest fajnie :)

Eryk
@Dawid S PC2

Firma Cie doceniła ? Napisz wprost , że mieliście wszyscy do roboty nie przyjść jak podwyżki nie bedzie, a nie jakieś mydlenie rowa. Duzo robory macie ?...taaa...widze jacy zmęczeni do szatni wchodzicie i uwaleni po pracy...polewe mam z Was serio.

@Eryk

Ty wiesz najlepiej jak było. Uwaleni? Robota jest czysta to nie ma sie czym ubrudzić. Twierdzisz ze pracy mało? Zapraszam na dział.. wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A tak btw to gdzie ty robisz że aż taki uwalony i zmeczony jesteś?

Kolega
@Eryk

Eryku nasz kolega Dawid jakoś miał kokones się podpisać pod swoim postem i powiedzieć w prost że będzie się zwalniać ale dostał podwyżkę i został tak cię to boli ? tobie tych kokones brak jak to widać w szatni i wiemy kto ty jesteś bo te twoje teksty każdy zna " mydlenie rowa ,polewę z nich -was itd " tak marudzisz że ci źle to dlaczego się nie zwolnisz ? Tak długo pracujesz i biedaczek jest wykorzystywany ;( znasz takie przysłowie KOZAK W NECIE P....A W ŚWIECIE ? TO WŁAŚNIE TY HEJTER INCOGNITO . Zakładaj kolejne konta lub nazwy użytkownika i pisz te twoje incognito hejty . Ja też polecam tę firmę i nie słuchajcie tych kozaczków w internecie przyjdziecie i zostaniecie na dłużej jak prawie 90% ludzi którzy zaczęli przygodę z HCP nawet ci hejterzy którzy dalej pracują :)

@Kolega

Bo niektórzy wychodzą z założenia ze im mocniej wchodzisz w tyłek tym lepiej. Jak dla mnie mogą chodzić uwaleni w (usunięte przez administratora)po samą szyje. Trza się szanować.

Piotrek K
@Eryk

No Eryku to pojechałeś ładnie. Nie wiem kto Ty ale brawo jak koledzy pisali wczesniej. Napisz na jakim wspanialym dziale pracujesz, przyjdz, pogadajmy i powiedz gdzie jest ta robota ponad ludzkie siły. Pozdro dla kucia i chopakow z cnc :)

@Pracownik z długim stazem

Niestety szacunek nie idzie z każdym w parze

Piotrek K CC

Dodam pierwsza opinie w końcu o naszej firmie. Bedzie bardzo ogólna. Firma jak każda ma swoje wzloty i upadki. Pamietam późne początki także wiem co mówię. Stawka: ja uwazam, że za tą pracę jest super....wiadomo zawsze malo, a inflacja rośnie. Przeplyw informacji: tutaj kuleje juz od dlugiego czasu. Ludzie: bylo lepiej ale tragedii nie ma. Szkolenia: jesli chodzi o kursy tak jak kiedys (wozki, spawanie) to praktycznie brak. Duzo benefitow ( wszedzie likwiduja, a tutaj przybywa coraz wiecej). Stolowka jedzenie coraz lepsze. Narzedzia dostepne na maszynach od reki, a jesli sie zepsuje od razu sa nowe. Potrzeby (2 czy tam kawa) nie sa problemem...nie musisz wolac majstra zeby Cie podmienil. Przerwy 30 minut ale zaczynamy prace 15 minut szybciej. Jesli nie boisz sie ubrudzic, a halas, ktorego w nausznikach nie slychac i temperarura nie sa Ci straszne to mysle, ze to praca dla Ciebie. Pozdro dla wszystkich :D

Piotrek K CC

Dziekuje serdecznie za podwyżkę. Naprawde w dzisiejszych czasach to jest OGROMNY pozytyw ! Pozdro dla kucia i calej reszty :D

Zostaw merytoryczną opinię o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.