Opinie o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Dziekujemy

Podwyzka bardzo fajna, dobrze ze stala dla kazdego. Cała załoga dziękuje Prezesowi.

Jolanta
@Dziekujemy

jesli nie jest to tajemnicą czy powiesz jaka to kwota jest dla każdego ? czy nowy pracownik też już ma ją w pensji ?

XYZ
@Jolanta

Kilkaset złotych brutto i dla wszystkich niezależnie czy agencyjny czy pod firmą. Wg mnie bardzo OK.

Morawiecki

Podwyżki w całym kraju w na poziomie 10-15% ciekawe jakie podwyzki czekają nas w hirsz. Zobaczymy czy to taka firma dobra która pracownikow jak rodzinę traktuje.

Magdalena
@Morawiecki

Nie wypowiadali się nic w sprawie tych podwyżek?

@Morawiecki

Gadka będzie ta sama co od lat. Firma ma małą sprzedaż, bla bla .(usunięte przez administratora)

@Morawiecki

W kwestiach placowych ta firma toczy się na samo dno gliwickiej strefy ekonomicznej. Kilka lat temu płacili całkiem nieźle jak na strefowe warunki . Teraz konkurują o pracowników z kilkoma okolicznymi zakładami mającymi reputację zbliżona do placówek funkcjonujących w naszym województwie w latach czterdziestych ubiegłego wieku. If you know what I mean... Przedstawiają raporty placowe z których wynika że kasjer w dyskoncie zarabia więcej niż elektryk w zakładzie za płotem. I tak sobie do tych fajnych firm zza płotu równają. Elektryka szukają już 3 miesiące - za pieniadze które oferują nikt nie chce tu przyjść. Tak się właśnie mają te raporty płacowe do realiów rynkowych. Ja tylko przypomnę że średnia pensja w Polsce za maj 2022 wyniosła prawie 6300 brutto.

Pracownik#2

100% racji. Firma od jakiegoś czasu rozwija pakiet benefitów zamiast podwyższyć wynagrodzenie pracowników. Tak jest taniej i to ładnie wygląda w ogłoszeniach o pracę. Ekstra że są owocowe wtorki , bilety na koncerty, szkolenia z motywacji i 2h wolnego w urodziny. Tylko że to wszystko staje się sprawą trzeciorzędna w obecnej sytuacji. Motywacją i jabłkami nie zapłacę za paliwo ani nie spłacę raty kredytu która w pół roku wzrosła 2x. Fajnie że dostaliśmy dodatek na paliwo ale panie prezesie te 70zl brutto ulgi nie przynosi.

Pracownik z długim stazen
@Pracownik#2

Marudzicie jak zwykle. Firma zrobiła duży progress do przodu. Gdzie sa lepsze zarobki? W sest za płotem? Nie zartuj

Pracownik#2
@Pracownik#2

Ok prezes . Szacun za szybką reakcję na mój post. Dzięki za podwyżkę.

Kazik

Witam. Z dniem dzisiejszym ogloszono podwyżki dla WSZYSTKICH pracownikow w wysokości 600 zł Brutto. Pozdrawiam i dziekuje za podwyżkę !!!

Eryk

Grafiki pojawiają się w czwartek lub piątek na nastepny tydzień. Nie wiem czy to jakaś norma zapisana w regulaminie wewnątrz zakładowym, który i tak nie może być ważniejszy niż kodeks pracy ale chyba coś poszło w złym kierunku. Nie wiem czy to brak znajomości przepisów czy zwykłe lenistwo bo poprawiać się nie chce. Żenada.

@Eryk

Mamy maj i dalej to samo...bo ludzi nie ma...a co mnie to obchodzi ?!

Ewelina
@Eryk

Ale skoro jest problem z grafikami i nie znasz przyczyny, to może warto szefowie czy komuś kto o tym decyduje powiedzieć o tym kłopocie? Były jakieś rozmowy o tym?

Eryk
@Ewelina

Były. Nic to nie dało. W piątki nanoszone zmiany na następny tydzień. Żenada

nowy

Chodzą słuchy na Gliwicach że chłopaki z UR zarabiają najlepiej na Śląsku, podobno żeby ich reszta regionu i pół Polski dogoniła zarobkami to potrzeba ok. 3-4 lat. Są jakieś wolne wakaty? Pewnie kandydaci wbijają oknami i drzwiami.

Pozytywny
@nowy

Ponieważ to mediana. Tego nie ogarniesz nowy. Produkcja je ryż, UR mięso a biurowi kapustę. Gołąbki jak nic ???? Wszyscy mają pełne brzuszki.

Miska ryżu
@nowy

Kierownictwo firmy chyba bierze do serca powiedzenie premiera, że Polacy mają tyrać (usunięte przez administratora). Wszędzie wyrównania, produkcja ma zarabiać tyle samo co ur, ur ma nie mieć podwyżki inflacyjnej bo zarabiają w górnej granicy mediany, kpina! Kij z tym, że dojazdy do pracy zdrożały niemiłosiernie, kierownictwa to nie rusza, wszakże mają auta służbowe. O dofinansowaniu na dojazdy nie ma co pytać, bo taki benefit nie przejdzie. Ale za to jest darmowy parking!

HR / Hirschvogel
@nowy

Witam, tak, w Dziale Utrzymania Ruchu mamy 1 wolny wakat - stanowisko: Mechatronik. Zapraszamy do aplikowania: - przez naszą stronę www: albo - po prostu przesyłając CV na adres mailowy: HCP.rekrutacja@hirschvogel.com Zachęcamy też do telefonicznego kontaktu z działem HR pod numerem 32 7750 528

@Miska ryżu

To dobrze że produkcja będzie zarabiac jak dział UR ktory w tej firmie ma sie jak pączek w maśle. Skoro zarobki rzędu 9 tys brutto dla was mało to chętnie się zamienie.

Bogacz

Jest rekrutacja do mmr to mozesz aplikować i zobaczyć jak rzeczywiscie wyglada 9 brutto

Dwu imienny 2
@Bogacz

Czemu kasujecie komentarze odnośnie pana Bogdana? Prawda w oczy kole? Dobrze napisane było że żadne pieniądze nie są warte pracy z takim kierownikiem

Przyszły pracownik
@HR / Hirschvogel

Dzień dobry, Uda się na początek zarobić 9 000 brutto?

PCC2
@Przyszły pracownik

Na dziale cnc niewiele mniej kolego

HR/Hirschvogel
@Przyszły pracownik

Dzień dobry! Takich informacji nie udzielamy na portalach internetowych. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na konkretne stanowisko, tam porozmawiamy o Pana kompetencjach i doświadczeniu zawodowym - to wszystko ma wpływ na możliwe wynagrodzenie. Lista otwartych wakatów jest dostępna na www.hirschvogel.com. Pozdrawiam serdecznie Ba.

Pracownik niższej kategorii
@HR/Hirschvogel

Proszę nie wprowadzać przyszłych pracowników w błąd. W dziale Utrzymania Ruchu ani kompetencje , ani doświadczenie , ani zaangażowanie nie ma najmniejszego wpływu na wynagrodzenie. Wpływ ma tylko i wyłącznie RAPORT PŁACOWY stworzony na podstawie danych z jakichś (usunięte przez administratora). Czy ktoś ostatnie 3 lata się starał czy przestał na palarni - wszyscy zostali potraktowani tak samo. Ani złotówki podwyżki.

@PCC2

O czym ty mówisz? Maks co moze dostac zwykly pracownik to 7 tys i to brutto. Na początek zapomnij o takiej kasie.

Lenie

Nie

Lenie

Nie

@Miska ryżu

Dofinansowanie do dojazdów akurat mamy.

To jak w koncu jest na dziale cnc albo cnc narzędziownia?

Ubaw

Firma dalej myśli ze jest rok 2017 i jacy to oni nie są najlepsza firma na strefie… prawda jest taka ze stawki są super śmieszne na większości działów… podwyżki były no cóż jak było wiadomo (usunięte przez administratora) dostały po 500 ogarnięci po 300 a większość 150-100 albo nic… polecam poszukać ofert pracy na strefie w Zabrzu bo tam średnio na dzień dobry można znaleźć oferty w przedziale 4.5-5.5 tys brutto ;) gdzie średnia Hirschvogel to 4tys

@Ubaw

Zgadza się. Jak dobrze poszukasz to te 4 , 4,5na rękę dostaniesz. Firma eko okna nie w Zabrzu a Kornicach. Z nich powinien się HCP uczyć. Polska firma a weekendy płaci tak jak trzeba.

Potworek
@Po pachy

Zainteresowałeś mnie pracą za taką stawkę. Nie mam jednak jeszcze doświadczenia zawodowego. Pytanie czy we wspomnianej przez Ciebie firmie trzeba mieć już jakąś wiedzę i doświadczenie czy muszę znaleźć jakąś firmę frajera, która mnie przeszkoli i wszystkiego nauczy?

Julka
@Ubaw

Ja prauje na strefie w zabrzu po 6 latach same nocki z dodatkiem nocnym i premia 2500 na rękę praca 6 dni w tygodniu za weekendy wolne w tygodniu

@Julka

No to gratuluje. (usunięte przez administratora) nie brakuje

@Po pachy

Że co? Napisz jeszcze raz, tylko teraz jakimś przyzwoitym językiem bo część komentarza została ukryta, więc bez wulgaryzmów proszę.

Zakkk
@Julka

Jestes niepelnosprawna?

Ilona
@Zakkk

Czemu tak stwierdzasz? Wgl dużo tu osób z orzeczeniem jest?

Zakkk

Ta firma to katastrofa, ludzie tam tyrajacy w (usunięte przez administratora) huku goracu mysla ze tak ma byc ????????????

Mateusz

Siema! Po powrocie z Niemiec szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego wszedłem na to forum. Przypuszczam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Gliwic. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.? Czy firma dba o pracowników? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Mateusz

HR / Hirschvogel
@Mateusz

Dzień dobry! Odnośnie kantyny: tak, mamy dofinansowanie. Od 1.03. 2022 będzie ono już wynosić 185zł, z czego 170zł to dofinansowanie posiłków w kanytnie, a 15zł to dofinansowanie do przekąsek i napojów w automatach. Działa to tak, że te kwoty co miesiąc są "ładowane" na kartę pracownika i można z nich korzystać do wyczerpania. Niewykorzystana kwota nie przechodzi na kolejny miesiąc. Pozdrawiam i życzę powodzenia w powrocie na rynek pracy w Polsce! Informacje o otwartych wakatach w naszej firmie można znaleźć tu: https://jobs.hirschvogel.com/go/Otwarte-stanowiska-pracy/5048901/ Można też po prostu wysłać CV na adres: HCP.rekrutacja@hirschvogel.com

Wujo

Wszystkie piękne słowa ,że najważniejszy jest człowiek , że jesteśmy One Hirschvogel to możemy sobie wsadzić do pustej kieszeni. Najważniejszy jest raport płacowy.Pan prezes madry czlowiek a nie wie , że jak pracownik 3 lata nie dostaje podwyżki to jego motywacja i zaangażowanie spada do zera.

Świnka morska

Pan prezes przeczyta. Jesteśmy mechatronikami, możemy znaleźć pracę w każdej dużej firmie na strefie. Niezależnie od tego jakie maszyny ustawiamy. Zrozumienie oraz dbałość o jakie dbamy, standardy nie powinna by zaprzeczać naszym kompetencjom. Po ostatnich rozmowach nawet nie chcecie mam przesłać danych które zobaczyliśmy dla naszych kolegów.

@Świnka morska

Tu sie mylisz kolego. Jesli na rozmowie powiesz gdzie pracujesz odrazu odrzuca twoje cv bo beda mieli problem przebić aktualna stawke ktora jest ponad standardy

Chomik
@Świnka morska

Te kompetencje to widać na podstawie awarii i tempie ich usuwania na PC2???? Ciekaw jestem skoro tak źle zarabiacie dlaczego tu jeszcze pracujecie a nue w tych innych firmach ????

Robert

Zaczyna brakować ludzi w firmie. Proponuje zatrudnić jeszcze wiecej ludzi do biura np. do robienia nalepek na przyrzaądy. Jedyna firma, gdzie w dziale jakości pracuje wiecej ludzi niż na produkcji....nie ubliżając jakości. Jeszcze większe proszenie sie o przerwy. Na maszynach pracują ludzie bez wymaganego doświadczenia i egzaminów !!! Poczekajmy, aż komuś rękę uwali w nieodpowiednim miejscu. Poczekajmy jak za chwile będzie lament czemu tyle złomu wykute. Nie wiem czy to nie dociera do Pana prezesa czy to tylko zasłanianie oczu. Pozdrawiam produkcje.

Kiwi
@Robert

To tak jak z fikcyjna przerwa od hałasu,jest teoretycznie a faktycznie jej nie ma.

Ur

Witam. Jak się ma dział utrzymania ruchu mechatronicy?? Jakie maszyny obsługuje ten dział? Jak atmosfera???

Misiek

Elo....Jak tak nie pasuje Wam praca to ZWOLNIJCIE się ! Ja pierdziele ! Zmieńcie robote, zostawcie negatywa dla innych i po prostu NARA ! WIECZNE WYWODY I SRATY TATY ! Rozumiem ból ale serio tego sie czytac nie da czasem. Zwolnijcie sie to moze firma zobaczy jak jest daremnie i podejmie działania. Ja juz mam to za soba...ale polowa z Was dużo muczy a mleka nie widać.

@Misiek

Na twoje miejsce przyjdzie nowy za 3600 i będzie skakał z radości.

Agnieszka
@Po pachy

W końcu po czytaniu nie wiem czy te 3600 to ma się z doświadczeniem cnc, czy bez doświadczenia. Bo to różni piszą, że większość nie ma nawet papierów na cnc.

Koloryzowany profil,nie wygodne wpisy usuwane

Julia

Z mojej obserwacji wynika że dzieje się to wtedy gdy ludzie łamią lub naruszają regulamin, używają obelg, obrażają albo piszą z imienia i nazwiska. Kiedyś też nie wiedziałam że jest tutaj regulamin :D

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Niejadek

Zależy na jakie stanowisko

@Niejadek

No to na jakich stanowiskach są takie obcojęzyczne rozmowy? Też jestem ciekawa, dobrze śmigam po angielsku, nadawałabym się do biura albo kadr :)

Po pachy

Dział cnc. Niby taki nowoczesny a prawda jest taka ze jest wielki syf i dezorganizacja. Jestesmy operatorami, ustawiaczami, magazynierami, sprzątaczkami a jak nie ma roboty to generalnie wszystkim. Firma kompletnie nie daje możliwości rozwoju, ponad połowa pracowników nie ma kursu na cnc. Weekendy za dzien wolnego w tygodniu. Gonitwa, wieczne niezadowolenie (usunięte przez administratora), tylko patrzy do czego by się jeszcze doczepić. Rzeczy osobistych nie możesz mieć ze sobą, w telefon spojrzec nie wolno. Dobrze że oddychać jeszcze wolno. I to uwaga! Wszystko za 3tysiace złotych. Byle do końca roku.

Do pachy
@Po pachy

Warunki zatrudnienia poznales na rozmowie o prace i sie na nie zgodziles. Skoro jest tak zle to czemu jeszcze tam pracujesz?

@Do pachy

Bo na rozmowie jedno a w rzeczywistości drugie. Nic sie nie przejmuj, juz nie długo.

Tom
@Po pachy

Kolega napisał prawdę pracownik tak zwany Operator jest Magazynierem , ustawiaczem , kontrolerem jakości , pomocnikiem od utrzymania ruchu bo musisz im pomagać coś odkręcić i do tego posprzątać i bardzo dużo innych zadań. mam nadzieje ze jeszcze Serwis Gardę wyrzuca i my będziemy podłogi wycierać i papier do kibla nosić .. za marne pare groszy . A co ja moge dodać od siebie to firma zmusza nas do noszenie masek jak najbliższa osoba jest od mojego stanowiska pracy 3-4 m . A kierownik utrzymania ruchu(usunięte przez administratora) chyba dostał fuchę w sanepidzie i chodzi po halach i upomina jak prawidłowo masz nosić maskę a sam jej nie nosi tak jak powinna byc założona ... chyba nie ma zbyt wiele pracy ze aż tak mu sie nudzi ,na pcc2 nie potrafią bicia wyeliminować na pinionach i doprowadzic maszyny do prawidłowego funkcjonowania , zamawiają serwis zewnętrzny tacy profesjonaliści !!! Jeszcze troche to firma będzie cie zmuszać do szczepienia i wierzyć w to co ona wierzy nie liczą sie z człowiekiem , ja nikomu nie mówię jak ma zyc i co ma robic z własnym zdrowiem chcesz sie szczep nie to nie to jest twoja sprawa i twoje ciało !!! nosić maskę i sie truć dwutlenkiem węgla !!!’ każdego to powinna byc indywidualna sprawa i nikogo nie dyskryminować kazdy wie jak zadbać o własne zdrowie a napewno nie inni . A co do przyjęć na operatora Cnc to ogłoszenia sa i gdzie ci chętni ? Jak na trzy zmiany jest 11 osób Tz 3-4 osoby na zmianę a maszyn tyle ze 6 osób musi je obsługiwać a stawiają kolejne maszyny i jak będzie tak dalej to chyba kierownictwo będzie musiał je obsługiwać wraz z prezesem bo nie będzie miał kto tam stać ! normalna osoba szanująca sie wie ile jest wart i napewno nie będzie tam pracować za darmo . tyle ludzi sie zatrudniło i bardzo szybko zwolnili nawet pracownicy z większym stażem pouciekali co z tego ze ma pojęcie o tej pracy ,ukończył szkole jak lepiej nowego znowu zatrudnić na 2-3 miesiące aż nie ucieknie i tak w kółko . Dobrze ze sie zwolniłem z tej firmy i nie musze dymac za wszystkich i sie stresować słyszałem od moich kolegów którzy tam jeszcze pracują ze do stycznia pracują jak nie dostana adekwatnej wypłaty za pracownika uniwersalnego .

@Po pachy

Pracowałem na dziale CNC ( PCC2) Ciągła gonitwa , brak mozliwości rozwoju , brak personelu do pracy ciągle ktoś się zwalnia , bardzo dużo zadań masz do wykonania ale z czasem się w prawisz ... zabawne jest to jak dostajesz liste płac w zakładzie do popisanie ze operator zarobi od trzech tysiecy sześćset złotych (3600) brutto do siedmiu tysiecy (7000) brutto .. tylko że nikt tam nawet połowy nie zarabia i każdy mówi ze może za 25 lat pracy dostaniesz tą stawkę , takie mydlenie oczu i ostatni rzecz o której napisze że tam raczej nikogo nie obchodzi ile masz w głowie jak szybko się uczysz i czy masz szkołe lub kursy zrobione , każdy jest tak samo traktowany np Pracownik który przyszedł z innego działu np z inspekcji nie ma pojecia o CNC tyle samo ma płacone co ja z wiedza i po szkole z obróbki skrawaniem. Podwyszki są zakładowe nie indywidualne np cała firma po 150zł brutto dostanie , nie ma czegoś takiego że po okresie próbnym masz więcej lub normalną stawke jaka powinien otrzymać operator , nie mówiąc o tym co koledzy pisali wyżej masz wiecej obowiązków niż operator powinien wykonywać , sam kierownik kiedys na spotkaniu powiedział (usunięte przez administratora) że zgadza się z nami jaK ZERO JEDYNKOWE . Firma dobra dla początkujacych zdobyć doświadczenie. Pozdrawiam cały dział CNC .

Po kolana
@Marek

Hehe Teraz cytat:” ostatni rzecz o której napisze że tam raczej nikogo nie obchodzi ile masz w głowie jak szybko się uczysz i czy masz szkołe lub kursy zrobione” i drugi: "Podwyszki są zakładowe nie indywidualne np cała firma po 150zł brutto dostanie , nie ma czegoś takiego że po okresie próbnym masz więcej lub normalną stawke jaka powinien otrzymać operator” Gościu - ktoś taki o którym wyżej piszesz to chyba umiałby poprawnie napisać PODWYŻKA ???? Ja na prawdę nie wiem skąd Ty takie historie bierzesz? Ty wogóle wiesz co to lista płac? Chyba nie. Stawki 3600-7000 a Ty piszesz że nikt nawet połowy nie zarabia - no pewnie nie, bo połowa to 3500????. Teraz już wiem dlaczego Cię tam nie ma. Pewnie raz Ci ktoś po sobie posprzątać kazał i świat się wali. Ale jak nikt nie widzi to telefon aż przegrzany . Porostu mi Ciebie żal

@Marek

Ok Marek Marek. Szkołę masz a "podwyszke"chcesz. Zbyt krótko pracowałeś żeby wiedzieć jak to działa. Na kase nie miałeś co narzekać bo ja jakbym miał lat 20 i miał 3700 na rękę to był skakał z radości.

Matko bosko
@Tom

Hahaha a w Chorzowie to każdy tak sam ze sobą rozmawia?

No widzisz, jakby nie patrzeć to firma daje ci możliwość rozwoju. Tylu rzeczy się nauczysz.

Bartek

Chcialem złożyć cv na stanowisko operatora do tej firmy, ale po przeczytaniu tego wszystkiego musze zrezygnować. I nie chodzi mi o ‚nieład’ (?) panujący w tej firmie, ale o pracowników, którzy nie umieją się pogodzić z tym, że muszą coś robić. Pracuję jako operator cnc od 12 lat i możecie mi zaufać, że w żadnym zakładzie praca operatora nie polega tylko na przyciskaniu zielonego przycisku z napisem start. :) Skoro tak wam źle płacą i źle traktują, z własnego doświadczenia polecam zmienić zaklad pracy. Wszystkiego dobrego!

@Bartek

Nie zniechecaj się, ekipa jest w porządku, nawet bardzo.

Niatka
@Marek

"podwyszki" buahahahahaha! nawet nie wiedziałam, że tak się to da napisać, żenada

@Bartek

Też uważam że nie powinieneś się zniechęcać, bo ile ludzi tyle opinii i tak naprawdę nikomu nie można wierzyć bo każdy ma własny rozum, inne potrzeby i myślę że trzeba osobiście się przekonać i wysnuć własne wnioski. Ludzie zawsze będą narzekać. Nie warto zawierać przyjaźni, to praca a nie kółko wzajemnej adoracji. Chociaż spróbuj.

Zawiedziony

Firma, na pierwszy rzut oka, wydaje się dobrym miejscem pracy. Jednak raczej są to pozory. Chyba najważniejsze jest kto robi wokół siebie więcej szumu, nie patrzy się na doświadczenie i umiejętności. Odchodzi coraz więcej osób, które zostawiły w tej firmie kawał serducha i nikt nie widzi w tym nic dziwnego. Co więcej nikt nic z tym nie robi. Więc za chwilę, produkcję będzie obsługiwała "kadra". Na pewno nie jest to firma na długie lata...

ByłyRobol
@Zawiedziony

Już była na strefie firma ą i ę po sąsiedzku. Też miała gdzieś swoich pracowników. Ludzie na odchodne słyszeli, że na ich miejsce jest 15 chętnych. Ale spokojnie, zgodnie z polityką tej firmy zatrudni się świeżego z ulicy z fajnym CV, albo i dwóch na "Twoje" miejsce i pewnie za większą kasę. Ludzie już czekają w kolejce przed bramą.

@Zawiedziony

Nikt ślubu z firmą nie bierze. Kazdy ma prawo do zmian. Ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Zawiedzony

Zgadzam się, że każdy ma prawo do zmian. Tylko podejście jest dwojakie. Są ludzie którzy szukają stabilizacji i chcą się rozwijać. Oczywiście można skakać między firmami ale każdy ma swój sposób na życie zawodowe. I fakt zaufanie względem pracodawcy to już marzenie. Obiecanki cacanki a...

Julia

No niby tak ale pracownik też człowiek a nie robot. Ma prawo wymagać jakichś podstaw, chociażby szacunku i docenienia ciężkiej pracy.

benio

Witam Pan pytanie do działu obróbki ... Czy jest programista i ustawiacz obrabiarek Czy są pomocni jeśli są Jak to wygląda przy wdrażamiu nowego elementu lub pierwszej sztuki

operator

Jak sie miewa dział obróbki cnc

Zostaw merytoryczną opinię o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.