Opinie o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. w Gliwice

bezrobotny

jak wygląda test operatora wózka?

@bezrobotny

Dostaniiesz 2000 i sie ciesz

@anonymous

W chwili obecnej, najniższe wynagrodzenie to 3000 brutto. Do tego dochodzą miesięczne premie, bony, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, multisport, bony sodexo za pomysły racjonalizatorskie itp.

Iwona

W maju pojawiła się w internecie informacja o planowej przez firmę inwestycji, która spowoduje również stworzenie nowych miejsc pracy. http://www.dziennikzachodni.pl/strefa-biznesu/a/milionowe-inwestycje-w-gliwickiej-podstrefie-ksse,12117204/ Wiecie może coś więcej o wspominanej w artykule rozbudowie zakładu oraz nowych maszynach i liniach technologicznych?

Nikt
@Iwona

Budowa drugiej hali zakończy się na początku 2019 roku.

gość

Kazdy kto pójdzie na rozmowę to się dowie co i jak. Chyba że i tam będą ludzi na.wstępie oklamywac.

Iwona

@gośćmógłbyś powiedzieć coś więcej o systemie pracy stosowanym w firmie?

@Iwona

System pracy 3zmiany i praca w soboty i niedziele, a wolne w tygodniu więc można imprezować w środy itp

poki co jeszcze pracuje :)
@anonymous

normalny system pracy w tej firmie istnieje tylko dla pracownikow administracyjno-biurowych! i co poniektorych pracownikow produkcji(wyjatki) reszta zapiernicza w systemie 4ro,lub 5cio brygadowym...masz wolna jedna sobote,lub niedziele w miesiacu-reszte pracujesz!za prace masz dodatek jakis tam_ale weekendow wolnych niemasz!-zawswze i tak Ci beda mowic ze masz dobrze i ze weekend masz kiedy indziej w tygodniu i masz z niego kozystac!wtedy mozesz imprezowac,grilowac itp! tytlko czy przecietny pracownik tego akurat chce? tak czy owak zawsze w tych systemach 4 brygadowych,lub 5cio brygadowych zawsze Ci wylicza Twoje niedopracowanie dni nominalnie pracujacych w kwartale i uwaga!!!!-bedzie trzeba dopracowac swoje niby-niedopracowanie godzin i sie okaze ze np.wolne za 11.11(sobota i do tego swieto) za co nalezy sie wolne w inny dzien!-dostaniecie wolne ale i tak w dzien wolny wypadajace akurat z Waszego grafiku.....inaczej niema wolnego!

Leszno
gość

Ile.by nie było to przy systemie 5brygadowym za mało. W Ngk dostaniesz to samo za normalny system pracy.

Iwona

@Gość nie jestem związana z firmą Hirschvogel Components Poland. Jestem pracownikiem gowork.pl i staram się poznać, między innymi dzięki Waszym opiniom, jak wygląda praca w firmie. Jeśli masz inne niż @agula_t zdanie, również chętnie je usłyszę, tylko proszę o nie używanie wulgaryzmów. W jakim dziale firmy pracujesz? Czy benefity, o których wspomniała @agula_t nie są dostępne dla wszystkich pracowników?

@Iwona

Benefity o których wspomniałam są dostępne są dla wszystich pracowników.

Iwona

@agula_t dziękuję za odpowiedz na moje pytanie. Rzeczywiście wygląda na to, że firma oferuje szeroki zakres benefitów, szczególnie jeśli chodzi o możliwości rozwoju oraz wspomaganie zdrowego trybu życia.

@Iwona

Nosz (usunięte przez administratora) mać,w biurach dostaliście kolejne zadanie typu "dbaj o dobre imię firmy na forach internetowych" ?!

John

Witam, system czterobrygadowy jest u was?

@John

Różnie od 3 do 5 brygad

Grzywol

Czy sa przyjecia?? markus87mg87@gmail.com

@Grzywol

Przyjęcia są teraz,potrzebują w ciul ludzi z doświadczeniem z pracą za granicą z językiem niemieckim,zarobki 5600brutto

gest
@Gość

A tak na serio, ile nowy dostaje u was na początek?

@gest

Na jakie stanowisko?

gest
@agula_t

Na operatora produkcji. Wiem, ze stawiaja nowa hale i bede potrzebowac 50 osób.Na jaka stawke moge liczyc na poczatek

@gest

2000 na rękę

Iwona

@jaa na jakie benefity mogą liczyć osoby pracujące na tym stanowisku? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w tym charakterze w Hirschvogel Components Poland.

@Iwona

Benefity: premia miesięczna, pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez HCP, karta multisport dofinansowana, pilka nozna, hala sportowa, kursy językowe za free,szkolenia za free, bony, kasa za pomysly nie czapeczki, wczasy pod grusza itp.

Nie kasa tylko reczniki

@agula_t

Kurs językowy w soboty jak nie będziesz szedł do pracy

zaalezy od stanowiska. Jako wozkowy masz 2600b + premia

Ślusarz

Jakie Zarobki pod firma ?

@Ślusarz

Takie same jak na początek, nic to nie zmienia tylko zamiast miesięcznych umów masz na rok

Zulu

Warunki wiadomo jakie są. Nie dla miękkich, płaczliwych synków.

@Zulu

A warunki to hałas, zapylenie, w lato 40 stopni, drgania no i zapierdziel i opierdziel czyli standard

sin

Oczywiste jest, że jak się pojawiają odpowiednie premie to już jest dobry znak, że są w stanie zapewnić stabilne zatrudnienie. Ale czy jest u nich na czas?

Ulu

Jaka lase mozna dostac na poczatek w tej firmie

Firma porazka kasa jak wszedzie na strefie atmosfera beznadziejna system pracy szkoda gadac trzy soboty w miesiacu za 30 % dodatku szkodliwosc MAKSYMALNA zapylenie, halas, wysoka temperatura. Wozkowi sa nikim w tej firmie !!! Popychadlami ktorzy robia wszystko... Nie jezdza tylko na wozkach... Na rozmowie oszukuja w zywe oczy!!! Jedyny plus to dobre i nowe wozki nic po za tym.

Zgadza się atmosfera porażka, szefowie mają gdzieś operatorów a team lider robi co chce bez brudzenia sobie rąk

PGFa

Z tymi pomysłami to popieram głupota jakich mało taka opinia ludzi ale sam nie mam zdania ten kolo sie umawia na szkolenie od pocztaku roku ale ciagle go nie ma w robocie praca ogolnie ok ludzie raczej ok ale trzeba uwazac na niekturych z kasa ujdize

@PGFa

Za warunki Pracy kasa to porażka

@anonymous

Taa ludzie ok tylko trzeba uważać na brygadzistów teamliderów ludzi z biura i operatorów na hali ale jest ok :-(

nowy

mam propozycje pracy jako magazynier jakie sa faktyczne zarobki jako wozkowy. pracy sie nie boje tylko tez chcialbym jakos zarobic. czy moze ktos napisac jak sie tam pracuje i ile na poczatek daja

KJ

Ludzie niby mili ale większość to konfidenci, w tej firmie nie ceni się umiejętności ale dupowłazów i wazeliniarstwo, hałas, zapylenie i syf na hali masakra a temp w lecie taka ze nie da się wytrzymać 40C to norma. Przerwa 1 30 min. i 2 po 10 min za hałas ale zapomnij że je wykorzystasz a te CIP czyli wymyśl coś dla firmy usprawnij i nie dość tego jeszcze sam musisz zrobić bo przecież nie tylko operatorem musisz być ślusarzem, mechanikiem spawaczem i nie wiadomo kim jeszcze a firma oszczędza na tym grube tysie no ale po co płacić firmie zewnętrznej jak jelenie zrobią to za free oo sorry nie za free za firmową czapeczkę parasol i długopis i 100 premii na święta bożego a firma kosi miliony. O kadrze nie wspomnę ludzie baz pojęcia o wykonywanych obowiązkach. Jakaś śmieszna niby czterobrygadówka ale nawet tego dobrze zaplanować nie umieją jako taki plus to nie najgorsza kasa.

@KJ

Nie większość a wszyscy to konfidenci, robią wszystko by podpierdzielić, i głównie dla satysfakcji

@anonymous

O brygadzistach nawet nie wspominam, uznają że podpiedzielanie to ich praca i powiedzą ci to prosto w oczy

Hiszpan

Sowa słyszałeś chyba te słowa od kogoś kto rekrutuje tam pracowników bo nawet wózkowi mają tam ...... Zatrudnij się i spróbuj popracować w tej atmosferze a uwierz, że zarobki to zejdą na dalszą kwestię. W pracy to podstawa dobra atmosfera a wtedy i każde zarobki będą ok dlatego też stworzono tą stronę abyś mógł spojrzeć na każdą firmę z innej strony ale nic nie przekona jak nie popracujesz wśród różnego rodzaju ludzi i "przyjaznej" atmosferze. Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 11 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 67 ocen.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.