Teneco

Gliwice

Opinie o Teneco

andrzej

...no tak, ale informacje ..............dawno pisane, a jak jest teraz? czy dalej pracuje się "pod agencją" czy może już od początku w firmie? napisze coś

remik

zawsze można do firmy wysłać cv i list motywacyjny @ola,spróbować zawsze warto.

Edek

Byłem tam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i ... szlak mnie trafil-praca na produkcji pod agencja pracy przez 3 miesiące za ... 1700 zl na reke a później możliwość przejcia pod Teneco za niewiele większe pieniądze tak ze na 2 klockow na reke nie ma.To jest smiech na sali i kpina.Korporacja która ma rocznie wielomiliardowe obroty na produkcji części samochodowych posiadajaca zakłady w roznych krajach placi nędzne grosze.Ja mogę sobie tylko wyobrazić jak to tam w srodku wygląda.Ludzie,stawmy opor temu bo to jest nienormalne żeby we własnym kraju nie można było zyc normalnie.Tam powinno być od 2500 zl na początek wzwyż,to wtedy i ludzie będą mieć checi do pracy i na pewno nie będzie takich rotacji.Mamy ceny w sklepach jak na zachodzie a zarobki takie ze z uczciwej pracy na chleb nie idzie zarobić.Niech zarząd firmy sam sobie dymy za taka kase.

Edek
@Edek 30.12.2015 17:37

Jak szukają niewolnikow to niech się do Afryki przeniosą albo niech zatrudnia tych Arabow co się teraz pchaja do Europy.Moze będą im robic za takie pieniądze.Niestety tak jest teraz wszędzie a ludzie się na to zgadzają tylko ciekawe z czego potem będą te emerytury.

za_mali

Powiem tak HR kiepski bo nie potrafią określić na czym im zależy, nie znają zakresu obowiązków i jedyne czym Panie z działu kadr się wyróżniają to język - nic więcej. Brak kompetencji do przeprowadzania rozmów oraz podmiotowe podejście do człowieka. ODRADZAM

allan

(usunięte przez administratora)aha marne pieniądze no i mistrzowie myslacy ze sa bogami a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umieją

Adam

nie polecam

tarfue

Cieżaka praca fizyczna slabe zarobki

Zostaw opinię o Teneco - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teneco