Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Alicja

@taki jeden, o jakie stanowisko pytasz?

taki jeden

ile tam można zarobić, jaką stawkę oferują nowym? dzwonili do mnie, umówiłem się wstępnie na rozmowę kwalifikacyjną

Alicja

Jaka wygląda ścieżka rozwoju pracownika w Pilkington Polska?

Iza

Pilkington Polska to producent szkła architektonicznego, należący do NSG Group.Ich misją jest być światowym liderem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań ze szkła o wysokiej wydajności.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Alicja

@Nunus ostatnio pojawiła się nowa oferta pracy na stanowisko SPECJALISTA DS. PERSONALNO-ADMINISTRACYJNYCH właśnie w Szczecinie. Zamierzacie aplikować?

Nunus

Czy Pilkington ma nowe oferty? Bardzo chętnie podjąłbym pracę w rejonie Szczecina a o firmie mam dobre zdanie. Myślę, że to firma z perspektywami, kolejny atut.

Abc
@Nunus

Ha ha z perspektywami , właśnie dostałem wypłatę 2200 zł. za miesiąc z premią

Martusia

Praca ciężka tylko szkoda, że nikt nie dodał o dobrych zarobkach. Jeśli ktoś chce zarabiać w euro musi jechać do Niemiec. Firma świetna, z wypracowaną pozycją na rynku międzynarodowym to powód do dumy .

Pracownicy po 10 Latach zwalniaja sie brach chetnych do pracy za takie pieniadze. Zatrudniaja Ukrainców bo polak nie bedzie dymał za taka kase

Optimus

Praca jest dość ciężka za średnie pieniądze,z czasem podnoszą stawki ale nawet osiągając najwyższy poziom jest to bez nadgodzin max 3000 netto o ile wyrobisz premię z czym jest coraz ciężej przez panujący (usunięte przez administratora) Jest to praca dla naprawdę silnych mężczyzn zarówno fizycznie jak i psychicznie,słabe jednostki są dość szybko zajechane więc jeśli nie czujesz się mocnym nie polecam.Atmosfera na zakładzie coraz gorsza czego przykładem jest wczorajsze zwolnienie się jednego z najlepszych pracowników(moim zdaniem) i jeszcze dwóch bardzo doświadczonych.Ogólnie firma na dość dobrym poziomie,jest socjal i wypłaty zawsze na czas ale nie jest to praca na lata bo zdrowie po prostu nie pozwoli.

Dudu
@Optimus

Te Optimus kogo wyje...

Marianek

Powiem wam prawdę. Praca jest bardzo ciężka, trzeba pracować jak 5 osób będąc tylko jedną. Bardzo wysoko są stawiane wyniki, tzn odział w Krakowie ma największą jakość wykonania w Europie ( jest w pierwszej 3). Niestety w Niemczech ta jakość jest hem daleko za nami ale tam przynajmniej człowiek zarobi minimum 4x Tyle co w Polsce. Co z tego że jakość "Firmy" jest wysoka jak płaca w Polsce powinna sięgać 3000-6000 na rękę na pracownika tak jak to jest u naszych sąsiadów Niemców 1700€. Jeżeli chcesz wolny weekend nie napalaj się tak, bo w piątek pod wieczór się dowiesz że przychodzisz w sobotę na 6 rano a jak odmówisz to usłyszysz " Takie sprawy się zgłasza wcześniej " . I tym samym sobie minusujesz, co za tym idzie przy pierwszej lepszej okazji Dadzą Ci do (usunięte przez administratora) zmianę a są 3 (6-14.14-22,22-6) i do tego cztery brygady . Najwięcej na linii zarabia Ramkowy który wbrew pozorom ma najmniej ciężką pracę bo musi tylko dopilnować tego aby szyba nie była brudna (jak wyjdzie od myjkowego) nałożyć ramkę i nakleić naklejkę. Jeżeli zaś szyba jest brudna to się drze na myjkowego że ma ją wziąć i jeszcze raz umyć. Na giętarce jest całkiem całkiem ale jak się maszyna sprzed 20 lat zepsuje to będzie to Twoja wina i nikt z z Lini nie przyjdzie i Ci pomoże tylko będzie patrzeć co ty zrobisz i jeszcze Cię będzie obgadywać. Pan Kierownik wydaje się sympatyczny, i dobrze bo tylko się wydaję a tak na prawdę jest to osoba strasznie fałszywa która przy najmniejszej sytuacji chce Cię wywalić i zatrudnić nowe osoby bo jest "miła atmosfera w pracy" . Więcej nie napiszę resztę musicie sobie dopowiedzieć.

Mk1052
@Marianek

Witam A jakie zarobki otrzymują operatorzy maszyn i czy też mają taką ciężką pracę ?

Marianek
@Mk1052

Każdy jest Operatorem Maszyn, tylko zależy gdzie Cię dadzą czy na giętarkę, myjkę, butylarkę, ramki ( na to nie licz) lub końcówka ... Wszyscy pracownicy to Operatorzy Maszyn Przetwórstwa Szkła. I każdy ma Ciężko tylko ramkowy ma najmniej wymagającą prace ale tam trafiają tylko Ci co długo robią i się na tym znają.

Ccc
@Marianek

Zapraszam zatem na ramki. Szybko się prawdy dowiesz!!!!!

Młodzik

Ciesze się gdyż mam pracę w IGP , całkiem dobre warunki . Umowa podpisana , jedynie kasa mogłaby być troszkę wyższa ale powiedziano mi, że po okresie próbnym z pewnością będzie więcej. Może jak popracuję uda mi sie wyjechać do Norwegii. To jest bardzo ważne dla mnie.

Hugo

W oknoplascie myjkowy ma lekko 3 tys bez nadgodzin.

krak

Zrezygnowałem po jednym dniu. Pracowałem w podobnej firmie za granicą i mogę powiedzieć że Pilkington Kraków chyba zbiera wszystkie stare, wycofane maszyny z Europy. Nadmierna eksploatacja pracowników przez ciągłe podnoszenie i ściąganie szkła - brak automatyzacji, maszyny z przypadku. Dojazd marny, bez swojego auta nie ma co tam się wybierać, do tego korki na Półłanki. Kasa marna. Umowy przez Pilkingtona (nie wiem jak przez agencje) kończą się tuż przed zimą i wtedy większość obsady wylatuje, od wiosny zatrudniają od nowa. Ogólnie szkoda czasu, zdrowia, nerwów.

Krakowiak

Słowa samego prezesika na zebraniu "w tym roku zwolniło się 130 osób zatrudnionych , musimy się zastanowić dlaczego?" haha Więc jeśli ktoś się zastanawia czy aplikować do tej firmy ta statystyka jest wystarczająca Kasa słaba, premie także, chodzisz ubrany jak rycerz cały czas w okularach i kasku trzeba być ostrożnym aby nie wyglądać jak Popek po skaryfikacji albo po prostu być o głowe krótszym przez swoją nieostrożność, kogoś innego lub po prostu awarii urządzenia lub np pęknięcia szyby na podnośniku. 3 zmiany, brak parkingu... aaa i aby dostać chyba 250zł brutto za paliwo trzeba mieć powyżej 19km dojazdu 500zł brutto jeśli dojazd jest pow 30km do roku pracy Ogólnie bardzo NIE POLECAM!!!

Geed

Mam 16 lat stażu na hurtowni. Mniej więcej ile tam u was szlo by zarobić?

Krakowianin

Tu nie chodzi o stawkę, ja do stawki nic nie mam, mi odpowiada. Przeczytaj raz jeszcze mój post powyżej i odpowiedz na to wszystko o co tam pytam na temat zakładu pracy i sposobu pracy ale rzeczowo i dokładnie i w sposób rzeczywisty. Jakbyś zauważył to nie pytam o stawkę czy się zwiększy czy nie ani się jej nie czepiam ale pytam o coś zupełnie innego i oczekuję odpowiedzi na temat.

bzzz
@Krakowianin

Wydaje mi się, że lepiej gdybyś aplikował bezpośrednio do Pilkington niż przez MANPOWER, w przypadku pośrednika może pojawić się więcej krótkich umów (zleceniówek), a to wiąże się z problemem "wzięcia" wolnego. Z tego co obiło mi się o uszy to dopiero po ponad roku można podpisać umowę bezpośrednio z Pilington. Praca na pewno zależy od działu na który zostałbyś przydzielony - obowiązki takie same jak każdy prcownik niezależnie przez kogo zatrudniony.

Krakowianin

Prosiłby o rzeczową i prawdziwą opinię na temat pracy na produkcji w PILKINGTON KRAKÓW na ul. Półłanki ponieważ dostałem propozycję pracy na produkcji z pośrednictwa pracy MANPOWER ze stawką 12zł brutto za godzinę +premia. Czy warto sobie tym głowę zawracać? Jak wygląda praca pracownika tymczasowego zatrudnionego przez pośrednika, gdzie trafia, co należy do jego obowiązków i jak wygląda ta praca? Proszę o poważne odpowiedzi i rzeczywisty opis sytuacji w tym zakładzie na produkcji.

bzzz
@Krakowianin

Dokładnie o pracy się nie wypowiem, gdyż ja pracuję w Automotive - także bądź cierpliwy, może ktoś z IGP opowie.

kojot

Witam, orientujecie się, jak wygląda tam praca jako kontroler jakości? dostałem zaproszenie na rozmowę, ale żeby przyjść będę musiał wziąć urlop w pracy, i nie wiem czy warto

Lola

Przyjęcia do pracy są cały czas Zapraszamy

Lola

Kobiety na produkcji pracują na butylarce gientarce a nawet na zakładaniu ramek Ale to trzeba przeżyć i wytrzymać z tymi wszystkimi hamowatymi ludźmi

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.