Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Łukasz

Witam. Na jakie zarobki mozna liczyc aktualnie na stanowisku operator maszyny ? Prosze o szczerosc. Dzieki. Pozdro

kalafior
@Łukasz

z 1800

Młodziak

Pilkington to fajna firma, mają niezłe wynagrodzenie z różnymi pochodnymi fajnie.

babeczka

a jak wyglada praca dla kobiet

@stary Nie ma się z czego śmiać. Pilkington ma dużo różnych dodatków dla pracowników na co w innych firmach narzekają.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Młodzik

@Gal anonim Widzę, że sporo dodatków można w firmie dostać, super.

stary
@Młodzik

cha cha cha ..........

stary
@Młodzik

cha cha cha ..........

Gal anonim

Firma daje co miesiąc do 10% premii (uzależniona od obrotu firmy w danym miesiącu) W ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych: 1. możliwość udziału w imprezach sportowych oraz kulturalno- oświatowych, coroczne dofinansowanie do indywidualnego wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”), świadczenia świąteczne i rzeczowe, karty Multisport, zapomogi losowe i pożyczki na cele remontowe lub budowlane, 2. Udział w programach prozdrowotnych – np. coroczne szczepienia przeciw grypie finansowane przez pracodawcę, 3. Możliwość udziału w różnych programach i projektach prowadzonych przez pracodawcę, 4. Przystąpienie do pracowniczego programu inwestycyjnego, 5. Możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo-pożyczkowej w dowolnym momencie zatrudnienia. Składka miesięczna wynosi 2% wynagrodzenia zasadniczego brutto, a o pożyczkę możesz się ubiegać już po potrąceniu 3-ciej składki, 6. Jeżeli nie posiadasz ubezpieczenia na życie, proponujemy Ci przystąpienie do pracowniczego ubezpieczenia grupowego, 7. Możliwość dofinansowania dodatkowego kształcenia (szkolenia/studia), 8. Podnoszenie Twoich kwalifikacji oraz pakiet szkoleń.

Młodzik

Czy Pilkington Polska ma jakieś nowe oferty pracy dla osoby na stanowisko technika utrzymania ruchu? Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o firmie? Jak się pracuje? Czy są jakieś dodatki typu socja?

Ktoś

A jak wygląda praca w obsłudze klienta niemieckiego? Jakich zarobków można się spodziewać, jaka jest tam atmosfera pracy? Spełniam wszystkie kryteria, mam doświadczenie.

Alicja

@KJ jeżeli chodzi o zarobki to z pewnością dowiesz się wszystkiego podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Kto na tę chwilę może pomóc użytkownikowi @KJ dowiedzieć się więcej na temat pracy na stanowisku Kontrolera Jakości? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na tym stanowisku?

KJ

Witam, Chciałem zapytać jak wygląda praca Kontrolera Jakości w Pilkingtonie IGP w Krakowie ? I jakich zarobków można się spodziewać na tym stanowisku ?

Maniek

Pilkington Polska to świetna firma, producent bardzo specjalistycznego szkła. Jeśli dla kogoś jest to nic nie znaczące to z całą pewnością może szukać innej pracy.! Myślę, że w każdej firmie są osoby którym się coś nie podoba zawsze mają jakieś ale.

clock

obecnie na start 13 pln jak sie sprawdzisz po 3 miesiacach dostajesz 13,80 chyba. do tego co miesiac niezaleznie od zajmowanego stanowiska (pisze o produkcji) masz premie produkcyjna . kazde stanowisko ma inne przelicznik premi, (chodzi o odpowiedzialnosc i wysiłek fizyczny) chyba na prasie co wkleja ramki ma najwiecej, potem myjkowy, dalej zgaduje ze gietarkowy i tiokolarze. butylarz na samym koncu razem ze skoczkiem. zarobki minimum 2500 na reke. + nadgodziny liczone w +50%, soboty setki ale w pierwszej kolejnosci staraja ci sie je oddac dniem wolnym. w sezonie jest taki nawał pracy ze nie maja ci kiedy oddac i setki wyplacaja po okresie rozliczeniowym czyli po chyba 3 miesiacach. robota na 3 zmiany, regulami pracy i odstepy w przerwie miedzy praca przestrzegane na maxa. jednak moze ci sie trafic tydzien na 3 zmiane czyli na 22 do 6. konczysz w sobote o 6 rano i kiero moze wstawic cie na poniedzialek na 6 rano. nie idzie tak szybko sie przestawic w rezultacie spisz pare godzin. chyba ze porządny alko reset. najczęściej przyjmują na produkcje i spedycje. klimat w pracy zalezy od oddziału i ludzi ktorzy w nim pracują.

Alicja

@Maja, na stronie internetowej Pilkington Polska możesz znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.pilkington.com/pl-pl/pl/o-firmie/kariera/oferty-pracy

Maja

Czy sa przyjecia do biura? ?

Alicja

@olo w komentarzu wspominasz między innymi o nieprzyjemnej atmosferze, która panuje w firmie. W jakim konkretnie dziale? Dlaczego uważasz, że atmosfera jest negatywna?

Alicja

@Janek opisujesz warunki pracy na jakim stanowisku? Należy pamiętać, że warunki mogą się od siebie różnić, w zależności od stanowiska.

olo
@Alicja

Alicja ty chyba nie masz pojęcia oczym piszesz ,albo tak też tobie kazali pisać . Jakie są różnice w warunkach pracy na danym stanowisku ,gdzie można sobie usiąśc i posiedzieć tak żeby mistrz albo kierownik się nie przyczepił ? To co obiecujecie na rozmowie nie jest do końca prawdą .Kasa może i jest ok. ale atmosfera w zakładzie jest na dnie .Firma nic nie daje dodatkowego oprócz pracy w wolnym czasie czyli dużo przymusowych nadgodzin - oczywiście płatnych (ale czy chętnych?) .I wiele by można było pisać ale nie oto przecież chodzi .Pracujemy bo potrzebujemy pieniędzy a ta firma jest jakąs formą utrzymania ale też nie jedyną w Krakowie . Pozdrawiam

Janek

Jestem doświadczonym pracownikiem i byłem na rozmowie. Myślę że proponowali dobrą stawkę ale mocno kierownik podkreślał i dał do zrozumienia o tym że jedyny czas na zaczerpnięte oddechu to 15 min przerwy. I nikt nie gwarantuje umowy na czas nieokreślony co też jest sporym minusem. Dodatki za dojazdy czy mieszkania tylko na rok. Co do atmosfery na zakładzie to jak na masówce czyli kiepsko. Liczę że może ktoś napisze z pracowników coś więcej który widział na własne oczy jak jest i co jest. Pozdro

Alicja

@taki jeden i jak? Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej, o której wspominałeś? Jeżeli tak, to jak przebiegła? Może miałbyś jakieś rady dla przyszłych kandydatów. @Jerzyk to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w Pilkington Polska. Wspominasz, że w firmie są perspektywy dalszego rozwoju. Takie rzeczy się bardzo ceni! Możesz powiedzieć coś więcej w tym temacie? @olek, nie zgadzasz się z wypowiedzią @Jerzyk? Masz odmienne zdanie? Czekamy na Twoją opinię.

@Alicja

Jerzyk pracuje jako kierownik tak że co miał napisać....

Jerzyk

Pilkington Polska to bardzo udana firma, maja perspektywy dalszego rozwoju.

taki jeden

chodzi mi o operatora maszyn, możliwe jest to, że można zarobić ponad 3000 netto z podstawą, premią i 100% płatnym sobotami?

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.