Pilkington IGP

Białystok

Pilkington IGP

Opinie o Pilkington IGP

Czacha

Ile wyjdzie na Reke przy pracy na produkcjii bez nadgodzin ?

Ricky
@Czacha 26.09.2018 15:00

16 brutto/h + premia 400-800 brutto + 3.10 brutto/h za nocki tyle dla początkujących...

Eryk Klapką
@Ricky 05.10.2018 07:53

A później ile ? Po na przykład pól roku. 19.20 brutto ?

Carl
@Ricky 05.10.2018 07:53

Ricky to ile wyjdzie za cały miesiąc na rękę ?z nadgodzinami i bez nadgodzin.

Eryk Klapną

Dzień dobry jak wygląda praca prZy szkle na produkcji. Pozdrawiam

Gamer

Witam, chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy o pracy w tej firmie. Opinii nie ma zbyt wielu, a słuchy krążą różne. Mógłby ktoś napisać w jakim systemie się pracuje, czy są to 3 zmiany, czy 4 brygadówka? Weekendy są wolne, czy trzeba robić także w sobotę i niedzielę? Chciałbym też wiedzieć jakie są warunki pracy na hali, czy jest bardzo głośno i trzeba robić w słuchawkach? Czy trzeba nosić np. kask, okulary? Jak z temperaturą? Bo w innych miastach piszą że jest strasznie gorąco. No i jak jest np. z pójściem do toalety, czy można odejść swobodnie od stanowiska, czy trzeba czekać aż ktoś zmieni? Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny!!! Pozdrawiam

Zainteresowany

Słuchajcie jak u was z zarobkami?ciężko się pracuje?

Ricky
@Zainteresowany 13.09.2018 10:17

To zależy od predyspozycji na jednym stanowisku ważniejsza siła na innym trzeba się nachodzić a na kolejnym rozsądnie rozplanować co się robi żeby nie tworzyć sobie pracy

Albatros

Witam. Ile czeka liście na odzew w sprawie pracy na produkcji po złożeniu CV. Pozdrawiam.

donek

z tego co wiem na wyższych stanowiskach płaca super, natomiast inna kowestia czy niezaleznie od lokalizacji są to takie same stawki, bo nie wiem czy wysyłać sc do nich do Wrocławia czy Białegostoku, mam dylemat

float4

dosyć ciężka fizycznie praca, ale zarobki [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Pilkington IGP - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilkington IGP