Pilkington

Skierniewice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Pilkington
3 2 6 1

Opinie o Pilkington

...

W biurze tragedia..pod względem atmosfery i wynagrodzeń

xxxpracownik

w NSG GRUP Pilkington w Skierniewicach jeżeli chodzi o zarobki to na okolice nie są złe... ale praca jest bardzo ciężka a nawet niebezpieczna wiec za takie ryzyko zawodowe trochę mało płacą. Atmosfera tez nie jest za ciekawa dyrekcja nakłada na wykorzystanie każdej minuty w produkcji, żadnej KAWY na zakładzie itp. gdzie sami sobie w biurze popijają. Potrafią zabrać całą premie którą pracownik wypracował za błąd pracownika uszkodzenie szkła, nieporządek na stanowisku pracy itp. Ogólnie polecam ale trzeba być twardym psychicznie.

Zostaw opinię o Pilkington - Skierniewice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pilkington