Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

4×500+

heh ja się zwolnilem z tego syfu i dobrze że już nie muszę tyrac jak wy za mniej od ukrow trzeba było myśleć wcześniej:)

Jędruluś

Oj tam oj tam. I tak będziecie tyrac i tak. Nawet jak normę zrobia na 750 metry

co dalej

w piatek wyplata No czy znowu sie posypia wypowiedzenia? Chlopaki juz gadaja TA WYPLATA BEDZIE ODPOWIEDZIA CZY ZOSTAC???? CZY SPADAC Z TEJ FIRMY !!!!!

Szklanka

Chyba idę się jednak napić ???? A cha zapomniałem że już dawno tą śmieszną wypłata się skończyła ???? I nie mam nawet za co się napić.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Szklanka

Dawno już tak nie miałem że gdy idę do pracy to mi się rzygać chce.

Smakosz browaru

Witam. Chcialbym oznajmić ze mam dziś do pracy na 14. W tej chwili pije.W pracy też będę pił. Nie zależy mi już na tym (usunięte przez administratora). Dziś 500 metrów nie będzie. Haha. Będę pił zimne piwko. Pozdrawiam.

Abc
@Smakosz browaru

Śmieszne ha ha .

Zorro

Jeszcze nie długo czasu zostało. Teraz w Niemczech piszą prawo żeby pozwolić Ukraincąm pracować u nich wolno i bez debilnych zaproszeń. Kiedy to prawo będzie zrealizowane, to z 1 mln. Ukraińskich pracowników w Polsce zostanie się 50-100 tys. Tędy zobaczymy co będzie. Musimy opuścić kraj w którym dużo obywateli tak nienawidzą Ukrainców. Chcę jak młody Ukrainec przeprosić przed Polakami za pytanie historycznie, nie jesteśmy nośicelami tej ideologii którą włożyła Rosja wam w głowę. I chciałbym poprosić Państwa nie robić Ukraińców winnymi we wszystkich grzechach ziemnych. Jeżeli zjadłeś śledzi z kwaśnym mliekiem, to sraczka u ciebie od tego że ty to zjadł, a nie od Ukrainca! Jak mnie opowiadali Polacy w poważnym wieku i z dużym doświadczeniem, to w Polsce zawsze tak było - chcesz zarobić, musisz (usunięte przez administratora) a nie gadać. Z czasem wszystko wstanie na swoje miejsca. Piłkington normalny pracodawca. A kasa wzrośnie z czasem. Powodzenia i wszystkiego dobrego.

takaprawda
@Zorro

Też czekamy aż wszyscy wyjedziecie wtedy zaczyna nam więcej płacić bo pracodawców już całkiem zapiecze (usunięte przez administratora) Wynajmę wam nawet autokar ale proszę wyjedzcie bo was tu NIE CHCEMY.

Marianek

Ostatnio bardzo spadła jakość szyb które są produkowane w Krakowie kierownictwo oczywiście nie widzi związku z tym że spadły płace w tej firmie i na stanowiskach roboczych już powoli nie ma kto szkolić. To wkrótce (usunięte przez administratora) bo opłacalni klienci kopna nas w (usunięte przez administratora) i będzie po zabawie marianek z Bartłomiejem poleca na zbity pysk... Skoro nie chce dołożyć głupich 250 zl do wypłaty to będą mieli 250tys zł miesięcznie mniej dochodu : D

Hurtownik

Podwyżek nie chcą dawać. Z urlopami też problem. Premie coraz niższe. Ale ważne że kasa dla firmy się zgadza. Wprowadzili czterobrygadowke. Dostali 17 wypowiedzeń i odwołują ja po pierwszym dniu. Porażka.

Hgf
@Hurtownik

Odwolali ta 4 brygadowke na hartowni?

Rozpacz w biały dzień

Tego to się nie spodziewalem Taka niby super firma a tu niespodzianka Praca na3 zmiany ciężka fizycznie a zarobki poniżej krytyki Premie w tym miesiącu pogrążyły pół zakładu TAK NAS DOCIENIAJA!!!!! DYREKTORZE o co chodzi? Kiedyś chciało się tu pracować Były dobre zarobki Wiedzieliśmy ze pracujemy za godne wynagrodzenie w pocie czoła a teraz??? Czy mamy się wszyscy zwolnić? Ludzie którzy maja staż pracy doświadczenie..... DYREKTORZE to może kierownik jest do zmiany bo za czasów Mariana P nie było takich sytuacji Poza tym im więcej godzin i nadgodzin tym mniejsza wypłata!!! PRZECIEZ PO TO PRACUJEMY ZEBY ZAROBIC!!!! Nie wiem kto przyznaje Premie ale niech sobie je WSADZI W (usunięte przez administratora) I TO GLEGOKO MOZE JAK MU DOJDZIE DO MOZGU TO ZACZNIE MYSLEC PO LUDZKU

Popieram
@Rozpacz w biały dzień

Mają w nosie pracowników ważne ze kierownik i dyrektor mają odpowiednią wypłatę Owszem mają stanowisko ale kapletnie nie wiedzą jaka jest ciężka praca na hali I żeby ludzi zatrzymać to TRZEBA IM PLACIC ZA PRACE JAKA WYKONUJA 3000 w górę a nie k....wa w DÓŁ!!!

Mareczek

Dobrze napisane Premie miały być trochę niższe a tu K.....WA!!!!!! to moja reakcja po zobaczeniu kwita Co ja mam zrobić z taką jałmużna Wyrobilem godziny nadgodziny setki a wypłata? Nóż K...WA. BRAK MI SLOW Idę się nawalic najtańszym piwem bo na lepszą chwile luzu przy świecie mnie nie stać Tak ze może mnie nie być jutro w tym chorym zakładzie pracy

IREK

nowo zatrudnionym obiecują cykliczne podwyżki co 3 miesiące. nie dodali tylko ze podwyżka należny sie pracownikowi który obsługuje kolejne stanowisko. zęby obsługiwać kolejne stanowisko musi cie kierownik skierować na szkolenie hehehe, i tym sposobem u nas np. w Białymstoku ludzie na jednym stanowisku pracują po parę dobrych lat.

Rozczarowana

Pilkington przez Dyrektora to międzynarodowa i szanowna firma szkoda tylko że traktują nas Polaków jak murzynów. Na pierwszej rozmowie gwarantują min. 2300 na rękę od pon. do piątku. A w rzeczywistości musisz (usunięte przez administratora) w soboty i nadgodziny żeby tyle wziąść. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Ale słowa dyrektora że on ma Ukraińców na nasze miejsca. Niczym się nie przejmuje a wręcz przeciwnie dąży do tego by starzy pracownicy się pozwalniali bo po co im tyle płacić skoro ukraincom da mniej i są szczęśliwi. Tylko oni oprócz wypłat dostają dofinansowanie do wynajmu mieszkania a my to co (usunięte przez administratora) Wczoraj w naszym zakładzie złożyło 17 osób wypowiedzenia I pewnie jeszcze dojdzie parę osób. Naiwyzsza pora by PIP się zainteresował tym wszystkim.

Ps
@Rozczarowana

Ukraińcom nie płacą mniej.....poza tym ich zaangażowanie i chęci pozostawiają wiele do życzenia

Wkurwiony sasha

Dyrektorowi (usunięte przez administratora) się w główce liczy ze za grosze ludzie będą (usunięte przez administratora) na 4 brygady wyjęte z (usunięte przez administratora) ,ucinanie pieniędzy pracownikom to hobby buraka Dyrektora

Wkur....pracownik!!!!

Traktowanie pracowników to kpina. Zakład ma w dipie ludzi....im bardziej się starasz tym bardziej wykorzystają. Ukraińcy są bardziej docenieniani. Zarobki to żart i kpina. Rozpiska nadgodzin..... zmuszanie do pracy w weekendy...straszą 4brygadowka. O warunkach pracy na zakładzie - gorac, kurz już nie ma co się rozpisywać/ wypłaty w żabce lepsze.... pisac można bez końca na temat tych złodzieji bez mozgow......

Zły Hartownik

Firma zeszła na psy. Zarobki obiecane nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Dział Hartownia to nieporozumienie. Pięć kaleczy szkło. Ludzie zajezdzani do reszty Non stop mało i mało. To co obiecują i proponują nie pokrywa się Z wypłata.

Oszukany

Skur... zlodz... Praca miała być super Trzy zmiany jest ok. A teraz 4 brygadowka na siłę. Wypłaty wręcz śmieszne.

garfik
@Oszukany

Ppodwyzkach inflacyjnych i zmianie przelicznikow za ciecie o 900 zl mniejsza wyplata czy oni sa powazni wypowiedzenie l4 i dowidzenia z tym syfem.Za koszenie trawy w spuldzielni zarobie tyle samo co u nich na jedna zmiane.A biedronka to juz dla nich powazna kakurencja.

Wkurzony

Witam. Chciałbym podzielić się opinia o Białymstoku. Wszak nie pracowałem tam,ale byłem na rozmowie o prace. Ręce opadają jaką stawkę proponują .... 14,50 brutto za godzinę. WychodZi ok 10 zl na czysto. Za taką ciężką pracę taką stawkę proponować?Gdy usłyszałem to miałem ochotę wstać , trzasnac drzwiami i wyjś,ale chciałem zobaczyć jak wygląda praca Na produkcji.Na pierwszy rzut ok w miarę ok.Fakt że zasuwaja ostro chlopaki.Ale dopóki tak będą płacić to moim zdaniem nie znajdą normalnego pracownika na produkcję...Trzeba dac ludziom zarobic (nawet w okresie probnym) to będą pracować.

Co powiecie i pracy w Białymstoku? Jak na produkcji jest?

Elwira

Pilkington ma opinię dobrego pracodawcy to i praca jest dobra!!!

Cracus
@Elwira

zgadza się nawiązując do tego wpisu ELWIRA pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.