Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Niezadowola ekipa produkcji

Brak należnych podwyżek dla pracowników gdy zakład zarabia więcej niż zakładano to jawne ruchanie tych co na to ciężko pracowali w (usunięte przez administratora) i porażka gratulacje dla zarządu róbcie tak dalej ....!!!

Zzz
@Niezadowola ekipa produkcji

Może chcecie się pozbyć dobrych pracowników To jesteście na dobrej drodze Podwyżki nam się należą za ta pracę !!!!

Obecny

Kraków (usunięte przez administratora), połowa to nie komunikatywna Ukraina, ty pracujesz za nich gdyż oni prostej komendy nie rozumia, kierownika można porównać do ameby, a atmosfera (usunięte przez administratora)i wyzysku całe 8h. Liderzy amatorzy, same cwaniaki i nieroby, kilka szaraczków spoko ludzie.

keksu
@Obecny

To nie ma mistrzów tylko są teraz liderzy? I co oni robią?

@keksu

Www

O który oddział chodzi???

Wwww
@Www

NAPISANE POD KRAKOWEM TO CHYBA KRAKOW

Kkkkk

Kraków to dno syn był dzisiaj na rozmowie chciał się tam przyjąć 17 zł brutto + do 20 %premi (usunięte przez administratora) śmiech na sali oczywiście olał ich. Właściciele osoby przyjmując jeśli to czytacie piepsznijcie się w łeb za 17 zł to (usunięte przez administratora) Ukraina szukajcie gdzie szczerze powiem że nawet Ukrainiec was oleje proponuję się przebrać i na maszyny na produkcję (usunięte przez administratora) wyzysk w tym kraju już dawno się skończył a we dalej żyjecie w prlu

Robol
@Kkkkk

Teraz po koronawirusie zacznie się wyzysk. Usłyszycie, że na wasze miejsce jest 10. I tak będzie. Patrioci, którzy wrócili do kraju będą szukać pracy, a i Ukraińcy wrócą i wezmą robotę za każde pieniądze.

Macie zapewnione maseczki skoro firma jest otwarta ?

Wer
@Marek

Oczywiście że mamy

@Marek

To trzeba zobaczyc i w tym uczestniczyć. Co ze są maseczki które nic nie dają ( te najzwyklejsze ) i tracą właściwości za godzinę a zmiana ma 8 a w szatniach metr na dwie osoby a w mistrzowkach po 3 osoby. Temperaturę sprawdza na jednej zminie jeśli wogole a ci co się boja ze zakład zamkną to nie zdają sobie sprawy jakie to zagrożenie Zakładu i tak nie zamkną

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Jaki

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowiskach inżynieryjnych? Ciągle wisi ogłoszenie że szukają inżynierów. Jaka stawka na początek i później?

@Jaki

Szukają bo ciagle się ktoś zwalnia :)

Jaki
@Xyz

A jakie są zarobki?

Abcd
@Jaki

Około 2,8 tys. na rękę jak w ogóle tyle

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Xyz

Kraków W biurze, czy produkcji ? Produkcja jak niżej 17 na godzinę i premie 300-400 zł jak dobrze pójdzie. I jak dobrze pójdzie to 2500 dostaniesz. Traktują cie jak (usunięte przez administratora) a jak robisz nie wiem co i skarzysz i wyzywasz ludzi i nic nie umiesz to możesz nawet dostać lidera i stawke nawet wyższa od wieloletnich pracowników. Śmiech na sali. Do tego zabierają dofinansowania bo przecież trza tych wybitnych liderów opłacić. Z biur tez się zwalniają wiec nie jest pewnie kolorowo

Aaa
@Xyz

Święta racja Lider za darcie mordy i lizanie (usunięte przez administratora) mistrzowi To dopiero awans

Abcd

No cóż ten zakład był kiedyś dobrym i w miarę uczciwym miejscem pracy Teraz niestety panowie mistrzowie to frajerzy którzy mają swoich przydupasow Najgorszy jest(usunięte przez administratora) który obecnie ma ksywe Idiota przynajmniej tak na niego mówią Reszta ujdzie o ile nie mają złego dnia Panie z mistrzowki.....Nie mam zdania Osoby na produkcji zliczysz na jednej ręce z którymi można pogadać i normalnie popracować Piszczie o wszystkim bo to cenne info

jimo

Ja tam pracowałem dość dawno i dziwi mnie że nikt nie pisze o tym że tam praca jest sezonowa. Rusza się w miarę w kwietniu i dojeżdża do października a potem kopniak do wiosny. Zatrzymują tylko starych operatorów wielostanowiskowych. No ale może się coś zmieniło przez te lata.

@jimo

Czy mistrz Arkadiusz S. tam jeszcze pracuje?

Leszek
@jimo

Dobrze, że dodałeś tę informacje, choć przez ten czas faktycznie mogło się coś zmienić. Czy kiedy tam pracowałeś stały skład pracowników mógł liczyć na stabilne i długoterminowe umowy, czy były przedłużane co jakiś czas w zależności od potrzeb kadrowych?

@Leszek

Daja umowy na stałe. Ale kierownictwo wprowadza dyskryminacje i atmosfera jest słaba a wypłaty nie rekompensują niczego

@Leszek

Starzy pracownicy mieli umowy na stałe ale nie jeden z nich w skali roku i tak wyleciał czasem za jakieś drobne rzeczy. Tam się nie znało dnia ani godziny kiedy cię wywalą ale starzy mogli się czuć bezpieczniej. Niedawno spotkałem długoletniego pracownika tej firmy i strasznie narzekał na zarobki że są bardzo małe ok 2500-2700 netto a pracować trzeba cały czas bo to linia produkcyjna i nie ma że ktoś sobie siądzie. On się stamtąd już zwolnił. Jak jesteś pupilem majstra to trochę cię to chroni szczególnie majstra Arkadiusza który ma sztamę z dyrektorem Mariuszem. Tam jest dobrze iść do hurtowni jak jeszcze istnieje bo tam praca była pewna i spokojna a na produkcji dzisiaj jesteś a jutro cię nie ma. Zresztą praca na produkcji po 50-tce nawet na butylarce staje się ciężka bo musisz stać i się kiwać cały czas.

Tak pracuje

@Pp

A majstry w Pilkingtonie teraz mają liderów na zmianie? I ci liderzy to co robią? Normalnie pracują na linii produkcyjnej? Niech zgadnę, pewnie mistrz Arek za lidera ma swojego pupilka niejakiego Górala?

@jimo

Sa mistrzowie i liderzy i liderzy na linii. Dostają stawkę godzinowa i tyle. Mistrzowie nie robią nic, na liderów spada praca Ten cały goral jest mistrzem

Chętny

Witam . Chcę się przyjąć do tej firmy i mam pytania . Jaka jest atmosfera i brygadziście no i jaka kasa tylko tak poważnie

true
@Chętny

kasa słaba, praca nudna, kompletna dezorganizacja

Kierownik
@true

Kasa slaba? Jo nie nażekom

ctsk

....jakby ktoś tam chciał pracować dłużej to na pewno by nim został

@Chętny

Atmosfera jest różna Zależy na kogo trafisz Jedno jest pewne NIE WOLNO DAC SOBA POMIATAC przez starszych pracowników Potem już jest spoko Praca ciężka Ale idzie się przyzwyczaić Kasa różna Trzeba robić nadgodziny żeby jakoś wypłata wyglądała Masz dodatek nocny pełny socjal i to jest plus tej firmy

Pracownik z dlugim stazem
@Chętny

Masz 16 zł brutto plus premia Pelna socjalka Atmosfera różna Zależna od osoby która Cię uczy Smutne ale prawdziwe Mimo wszystko da się wytrzymać Szczeze polecam Możesz spróbować i zostać albo zrezygnować

;)

Po ch... zadowoleni, właśnie tacy tylko zostali jak ty, nadający sie najwyżej do pilkingtona pajacyku ;))

jesy

Nie gadaj że dodatek nocny jest plusem tej firmy. Pracowałem tam trochę i wiem co znaczy przepracować bite osiem godzin w nocy. Częste bóle głowy, rozdrażnienie i zmęczenie za jakieś marne grosze. Nie warto.

lolo
@Kierownik

A co się dzieje z ludźmi jak sezon na okna się kończy czyli mniej więcej teraz? Wywalają?

@lolo

Teraz praca jest. Ludzi potrzebują i nie zwalniają. Ludzie sami od nich odchodzą

Jaki jest wkład kierownictwa Pilkington IGP Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pp

Czyj ? Kierownictwa ? A co to atmosfera ? Dramat jednym słowem co opisane w niektórych wpisach

Pomoc dla Ilonki

Pilkington Sandomierz - jakie są warunki zatrudnienia ? Wątek specjalnie założony dla Ilonki, gdyż sama nie potrafi a jedynie co robi pokazując swoj iloraz, bezpodstawnie czepia się innych wątków na tym forum. Myśle, ze o przyjęcie nie powinnaś się martwić. Pasujesz do firmy jak znalazł.

Ilona
@Pomoc dla Ilonki

Chyba w zły sposób zinterpretowałeś moje intencje. Absolutnie nie - jak to ująłeś - czepiam się innych wątków, a chcę jedynie dowiedzieć się czegoś konkretnego o pracy w Pilkington IGP. Czy wobec powiesz mi coś na temat wynagrodzenia w tej firmie?

@Ilona

W Krakowie bez nadgodzin wynagrodzenie na poziomie 2300-2500 tys. przy w miare wypracowanej premi Przypominam trzy zmiany i ciężkie, stresujące warunki pracy. Dla kobiet może troszkę lżej.

Touche

W końcu ktoś napisał prawdę.

Jasiek

Ten wątek dotyczy Sandomierza a nie Krakowa. Będzie dobrze jeśli każdy postara się dobrze pracować

PatoKraków

Nie polecam pracy w Krakowie. W fabryce panuje totalny chaos. Większość ludzi nie ogarnia swoich obowiązków, mistrzowie wegetuja 8 godzin zganiajac swoje obowiązki na liderów i pracowników. Na większości stanowisk praca bardzo ciężka. Jeżeli chodzi o wypłaty to temat tabu. Różnice są bardzo wysokie A dla pracownika nie pojete. Nikt nigdy nie wie dlaczego ZNOWU dostał tak mało. Ciągła presja, pretensje, stres to tylko ułamek "zalet" w tej firmie. System podwyzek- dadzą ci 100zl brutto A zabiorą 200 netto. Idac na l4 np bo wypadl ci dysk czy doznalas skaleczenia to masz przez dwa miesiace znacznie nizsza wyplate. Żeby wyciągnąć 3k wypłaty trzeba brać wiele nadgodzin. 12 godzin pracy w sezonie przy 36°C na hali niszczy człowieka. Zanim zdecydujesz się na złożenie CV zastanów się dwa razy. Praca na 3zm, ciezkie warunki, sporo stresu, skaleczenia, kontuzje kręgosłupa i nadgarstkow, urazy kolan... To wszystko za ok 2000- 3000zl które i tak ci pomniejsza bo z zasady jesteś nierobem i obibokiem...

BJ

Witam, słychać coś na temat nowych stawek godzinowych?

Biuro
@BJ

Zapraszam na rozmowe Wszystkiego sie dowiesz

Orzech
@BJ

Słuchać dzisiaj był mail, wszystko zależne od oceny za 3 masz 1,6 zł na 5- 2,4 zł jeśli dobrze pamiętam.

Aleksander
@Orzech

Firma Pilkington Polska wprowadziła nowe stawki godzinowe dla zatrudnionych pracowników? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Zależy mi na informacji, czy nowo zatrudnione osoby również automatycznie otrzymują wyższą stawkę po opisanych przez Ciebie zmianach? Fajnie słyszeć, że pracodawca zwiększa wynagrodzenia. Na pewno pozytywnie to wpływa na jakość pracy poszczególnych pracowników.

Kr

W którym oddziale?

Aleksander
@Kr

Pamiętajcie, że ten wątek dotyczy siedziby firmy Pilkington Polska mieszczącej się w Krakowie. Jest to ważne, aby dodawać opinie właściwe i nie mylić poszczególnych oddziałów, ponieważ dodając opinie dotyczące innych miejscowości, może powstać bałagan, przez co potencjalny pracownik zostanie wprowadzony w błąd.

Ja sam
@Orzech

W ktorym oddziale takie podwyżki są?

Ilona
@Ja sam

Chyba jeszcze trochę musimy zaczekać na to, aż jakaś dobrze zorientowana osoba zechce udzielić odpowiedzi. A w międzyczasie byłoby super, jakbyś opisał nam inne warunki pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w firmie Pilkington Polska. Wyszukałam informację, iż organizują tam staże absolwenckie oraz praktyki. Po ich zakończeniu oferują pisemną opinię na temat zaangażowania oraz nabytych umiejętności. A czy po odbyciu takiego stażu istnieje szansa na związanie się z firmą na dłużej? Napisz nam proszę, jak to wygląda.

Tak
@Aleksander

Nie ma firmy Pilkington Polska w Krakowie

W. Palczewski

W tej firmie ludzi przychodzących z skierowaniem z GUP uważa się za nierobów i roszczeniowych

Azibeel

Normalna praca w zakładzie, atmosfera okej, przynajmniej tam gdzie ja trafiłem, praca czasem ciężka, czasem mniej, zależy. Warunki płacowe ma się od razu przedstawione, jak im wyskakuje w systemie ze dany pracownik ma dostać podwyżkę, to ja dostaje, ja jak na razie żadnych problemów z dogadywaniem się z kierownictwem Itp nie mam.

@Azibeel

Oczywiście to co ktoś już w tym wątku napisał, mianowicie odnośnie starszych pracowników, spośród których wielu to naprawdę prymitywni ludzie to fakt, nie można dać się zgnoic i tyle. Oczywiście starsi pracownicy (nie wszyscy) co 40/50 minut na papieroska, wiedza wszystko, ale jesteś nowy to nie powiedzą nic, gdy z Nimi pracujesz nie przekażą intencji co właśnie robicie, bo po co. Miałem to szczęście ze trafiłem do człowieka który mnie nauczył fajnie jednej z maszyn, bo ludzie z którymi pracuje obecnie nie są w stanie niczego nauczyć. Nie ze nie ma czasu czy coś, po prostu, złośliwie. No ale ogólnie nie jest praca w Pilkingtonie zła, obecnie jestem tu 3 miesiąc. Nie obawiam się pisać tak pozytywnych, jak i negatywnych opinii, i będę je umieszczał pod tym postem.

@Azibeel

Kolejny dzień w Pilkingtonie, akurat ostatnia „nocka”. Cóż rzec, trafiłem w ostatnich 2 tygodniach na szczególnie prymitywnego współpracownika. (usunięte przez administratora) Oczywiście jutro mam zamiar to zgłosić kierownictwu, gdyż nie mam zamiaru pozwalać komukolwiek Na takie traktowanie, a słowna dyskusja z takim osobnikiem nie odniosła skutku:) Tak to wyglada na dzień dzisiejszy. Jeśli trafisz na odpowiednia osobę - praca super. Jeśli nie, to masz osobisty mały Wietnam :)

@Azibeel

Cóż, w nawiązaniu do powyższego. Kierownictwo zachowało się w porzadku, od razu usłyszałem ze nie ma takiej możliwości żeby ktoś sie tak odnosił, poprosiłem o nie robienie afery, tylko zmianę współpracownika. Przełożony zaproponował ze zainterweniuje, ja jednak poprosiłem tylko o zmianę. Fajnie ze nie zbagatelizowano sprawy, tylko od razu zaoferowano pomoc i rozwiazanie

Rysiek

Witam Myślę o wysłaniu papierów na kontrolera jakości. Czy wie ktoś może jak wyglada ta praca? W jakim systemie(ile zmian)? Chodzi o filie w Krakowie.

Panna wanna

I z czego tu sie cieszyc w Krakowie wygrał stary układ ale co się dziwić, ci którym PIS dał najwięcej nawet nie poszli do wyborów bo to dziadostwo czekające tylko na 500+ które zaraz wymieniają na nalewki wiśniowe po 5,00 zł.

tyrystor

Patologia to jest w PO,jedź pod Sejm i dźyj Jape Konstytucja dostaniesz pić złoty na jabola od sorosza ! Tyle w temacie !

Wyborca
@tyrystor

Co robi Kaczyński gdy chce sexu, odwraca kota ogonem ????

nowy

Witam na jakie realne zarobki miesieczne mozna liczyc na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.