EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Blondas

Ogólnie to powiem tak.Na przedstawiciela firmy pożyczkowej nie nadają się osoby które boją się ludzi,są nieśmiali,mają kiepskie zdrowie (w tym nerwy) i brak im cierpliwości. To praca dla upartych,odważnych i wytrwałych. Pracuję w trzeciej firmie tego typu (staż 9 lat)

bocian

to nie blef to fakt lepiej tam nie idź bo cie zmieszają z błotem.Pracowałam tam i wiem co mówię.Klijentów nazbierałam 60 ciu i paliwa wraz nie było byle sikse wsadzą na stołek i już piórko w dupie rośnie a tym bardziej jak ma poparcie u kierownika.A jak była przedstawicielem to pisała pożyczki tam gdzie niepowinno sie dawać albo duże kwoty żeby ludzi pogrżyć.A jak ktoś ma chwile słabości i odrazu rozwiązuje umowe.

nina

A orientujecie się może ile na stanowiskach kierowniczych można zarobić? Pozdrawiam.

oficjalny

"ile realnie można zarobić bo u mnie w mieście też szukają doradcy?" Złożona odpowiedź. Zależy czy rozpoczniesz pracę na stosunkowo nowym terenie gdzie Bocian jest od niedawna (wtedy pisze się sporo nowych umów) czy wchodzisz na starszy teren i otrzymujesz bazę klientów lub nie.(wkład pracy musi być wtedy większy, żeby osiągnąć ten sam efekt) Nie można podać konkretnej kwoty, byłoby to nieuczciwe. Są przedstawiciele, którzy zarabiają 50zł tygodniowo (i poświęcają na to 2-3 godziny) i tacy, którzy tygodniowo przeciętnie osiągają ok 300-400zł. Pomijam tych z wyższymi zarobkami, bo tutaj potrzeba większego doświadczenia i stażu (zdarzają się jednak do dzisiaj osoby zarabiające po 1500-2000 tygodniowo!!!) Do tego dochodzi nielimitowana karta SIM. Najważniejsze to zgłosić się i spróbować, do tej pracy trzeba mieć predyspozycje.

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Robert

Ile realnie można zarobić bo u mnie w mieście też szukają doradcy?

aga

ile mozna zarobic na zbiorkach na tydzien

ania

przyjełam się do pracy w bociamie i jak narazie jest ok nie narzekam, dobrze płacą

nina

Dlaczego żenada? Możecie coś powiedzieć istotnego o tej firmię bądź dlaczego tacy jesteście nie zadowoleni? Bo jakiś konkretnych argumentów to tu nie widzę.

Violla

Nie ma nic normalnego o bocianie. Zenada na maxa. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI