EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Opinie o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI

Tk

Zgadzam się w 100%. Nic skrupułów litości dla klienta. Maksymalnie wyciągnąć jak najwięcej bo od tego każdy z nich ma prowizję.

justynjustyn100

Jakaś masakra ci co zbierają raty zmieniają się co chwile nawet jak splacam terminowi SA tak nie mili stare dewoty a zwłaszcza slupsk

Sydia

Odpowiedź

zainteresowany

wiadomo coś o nowym projekcie firmy ?

Kierownik Sprzedaży

Bardzo profesjonalnie tylko daleki dojazd. Szkoleniowiec, dyrektor regionu. Testy i dużo rozmów. Bardzo profesjonalna atmosfera. Byłem 10 minut przed czasem ale to Oni czekali na mnie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

azja

Ale brak ci profesjonalizmu w tej branży !!!!!!!!!!!!!!!

krycha

Temat postu: Pożyczki Bocian - Opinie Ale wy ludzie jesteście głupi.... bo nie dostałem tyle ile chciałem. Dzwoni na infolinię jak ostatni buc ani dzień dobry, ani me ani be i jeszcze niecha Pani do mnie oddzwoni bo pieniążki mi się kończą na karcie. Czy wy ludzie nie zdajecie sobie z tego sprawy że to również wpływa na waszą zdolność? Jak bym poszła do banku zaniedbana i cały czas mówiła nie mam, jestem bez grosza, to bym była wiarygodna? Druga sprawa, nie czytają umów, podpisują a potem z pretensjami dzwonią. Przecież nikt Wam nie zabrania czytać co jest w umowie! Wpłacają ratę,uważają że za dużo/za mało. za często/ za rzadko ale nie porozmawiają o tym od razu z doradcą tylko lecą i dzwonią na Infolinie jaki ten przedstawiciel jest zły. A zapytał Pan/Pani o to doradcę? Nie. A dlaczego nie? Przecież był na miejscu! Na waszą głupotę to nawet konsultant na infolinii nie pomoże. I moje ulubione: czyli nie mieszka Pan w miejscowości X? Nie to poczta ;-) Prostych pytań nie rozumieją.

Basta88

Oszuści i naciagacze!!! Nie polecam tej firmy!!! Już lepszy jest Provident!!! Tam przynajmniej można się dogadać a w bocianie traktują ludzi jak śmieci. Tragedia!!!

zztop

albo chce się pracować za wszelką cenę albo być człowiekiem. Zawsze warto podjąć próbę. Czy Przyjaciele Sowy czują się teraz lepiej? A to taka super knajpa była!!! W Providencie pracowałem 10 lat i nie ma Klienta, który powie, że JA go oszukałem czy okradłem.Że nie pasowałem do zespołu? Nic to. Dostałem propozycję z tych " nie do odrzucenia" i już mnie tam nie ma. Co oni mogą mi zrobić? Nic. Tylko zwolnic

salvatore

kolejny internetowy maruda i użalator

byly pracownik

Chodzi oczywiście o podjęcie pracy u nich.bo klientów nie sprawdzają pod tym kątem.

byly pracownik

Można być w biku do 6tys .jeśli masz powyżej to raczej odpadasz.

lunek

Witam i przestrzegam przed tą głupią firmą bocian pracuje tam banda (usunięte przez administratora) takich jak Agnieszka W ze Śremu i inni karierowicze oderwani od pługa Jak potrzebujesz siana zdala od Bociana

XXXXX

kupię bazę firm pożyczkowych,oferty na darek.biurex@wp.pl

...

nigdy do nobilonu!!!!z dala od i kierowniczki S...firma to porażka!!!

Ares

Firma Angelus siedzibe ma w Poznaniu z tego co wiem to są już oddziały w Środzie Wlkp. , Jarocinie , Koninie, Pleszewie, Ostrowie Wlkp.

zula

Czy ta firma ma też oddział w Kaliszu ?

luki
@zula

Bylam przed chwila na rozmowie. Podstawy nie ma. Za 10 nowych klientow placa 800zl na reke. Zero telefonu, zero zwrotow za telefon i paliwo.

luki

Mowa o Angelus finance.

JAS
@luki

TO PRAWDA ,KŁAMIĄ JAK MOGĄ ROBIĄ Z KLIENTÓW GŁUPKÓW A ZWŁASZCZA PAN S.D, I JEGO KIEROWNIK,CO INNEGO MOWIĄ I CO INNEGO ROBIĄ.

@luki

Takie bzdury tu piszecie .Pracuje w tej firmie i jeżeli ktoś powie że nie da zarobić to bzdury.Dostaje pieniądze za kążdą umowę za każdą zbiórkę ,dodatkowo premie za przyrost klientów i premię za osiągnięcie progu zbiórki.Ale jeżeli komuś się nie chce pracować to zarabia psinco.

@azja

Znowu bzdury masz służbowy telefon możesz nawet prywatnie korzystać be limitu

jaak

zgłosić do prokuratory i tyle, kolejny AMBER GOLD, odsetki na poziomie ponad 70%, kto na to pozwala??? Państwo, posłowie, kolesie, i media. jak możliwe, że jeden z udziałowców firmy jest notowany w KRS ponad 20 podmiotów gospodarczych???, stawia dom za kosmiczne pieniadze, kupuje auto za prawie 4 mln złoty, pytam się jak to możliwe, jak???

Słaby

W jakim mieście Cie tak potraktowalu z rekrutacją? Bo chyva mam podobnie...

szkoda slow

Osobiscie nie polecam aplikowania do bociana. Nie szanuja przyszlego pracownika podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Nie powiedza kiedy zadzwonia i czy dadza znac o wyniku rozmow. Czlowiek sam sie musi dopytac i slysZy; 1,2 tygodnie, a jak nie to dziekujemy. Co to ma byc?trudno dac odpowiedz nie lub tak a czlowiek potem szuka pracy w tym durnym kraju jak beduin. Czlowiek wyksztalcony z doswiadczenuem bankowym, a tu takie zachowanie, jeszcze jakies sprawdzanie na zegarku xo powiesz w minute itp, zenada. NIE POLECAM

Witam, jakie wymagania musi spełniać osoba ubiegająca się na stanowisko przestawiciela, doradcy?? Chodzi mi bardziej o kwestie bików, czy firma to jakoś weryfikuje i czy to jest jakieś przeciwskazanie?? Nie mam komorników, ani też nigdy nie byłam karana, aczkolwiek w biku jestem,. Proszę o odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI - Poznań

• Jak się pracuje w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Zobacz opinie na temat firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI?

Kandydaci do pracy w EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI