Elhurt Sp. z o.o.

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Luiza

Pracuję w Elhurt i bardzo chwalę sobie tu pracę a rotacje zawsze będą.

Aneta

@Iza a co najbardziej lubisz w swojej pracy?

qwe

widziałem, że szukają głównej księgowej. Może wreszcie będzie ktoś z wiedzą. Nie wiecie dlaczego szukają nowej?

Bot
@qwe

Czyzby krnabrna S.SK w koncu sie ulatniala?

@qwe

I coś wiadomo na ten temat ?

@qwe

I coś wiadomo na ten temat ?

Iza

Elhurt to zupełnie spokojna firma. Zawsze znajdzie sie ktoś komu praca nie odpowiada. Myślę, że najlepiej ja zmienić tym bardziej , że jest duże zapotrzebowanie na ludzi do pracy.Pracuję tu i nie narzekam, ludzie w moim dziale stworzyli super zespół!!

Pracownik Produkcji

Bardzo nieprofesjonalna. Pani od HR nie ma zielonego pojęcia o elektronice . Jej testy których czasem używa to są śmieszne. Czy to od języka angielskiego na poziomie podstawowym. Haha. Może lepszych nie była wstanie sprawdzać ???? a o elektronice to polewa. Jak ludzie na produkcji nazywają kondensatory "lizaczkami"

Głupie.

Ann

Najgorsza firma w jakiej pracowałam! Wszystkie negatywne opinie to prawda. Jak teraz pomyślę że mogłam się zgodzić na ich warunki to aż jestem na siebie zła. Zakres obowiązków przekraczający znacznie jedno stanowisko. A wynagrodzenie najniższa krajowa. Nawet nie... bo sprytna pani kadrowa sobie wymyśliła ze podstawowe wynagrodzenie wynosić będzie 1850 brutto + 150 brutto premii regulaminowej ( za niechorowanie) haha radzę się zastanowić czy warto marnować swój potencjał na taka pracę

Ann

Natalia

Słyszałam, że to spoko firma i obecnie szukam nowej pracy. Może coś więcej dowiem się na tym forum? Czy Elhurt Spółka z o.o. ma aktualnie nowe oferty pracy? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Będę wdzięczna za info!

Adi

Jeśli można zapytać o przedział wynagrodzenia dla osób pracujących w dziale projektowym np. jako PCB Designer albo Elektronik Inżynier , będę wdzięczny za realne dane na obecną chwilę ;)

Aneta

Rozważasz aplikację do firmy Elhurt Sp. z o.o.? Masz jakieś pytania do obecnych pracowników? Zostaw komentarz, postaramy się pomóc znaleźć na nie odpowiedz.

Kamil

@Byly pracownik ale tu wszyscy pracownicy wobec siebie są tacy nieprzyjemni? Jak dla mnie to faktycznie może być kiepska sprawa, zawsze staram się być w porządku do ludzi, ale jeśli jest tak jak mówisz to nie zawsze się da...

Cześć. Praca nie jest idealna ( administracja, dział eksportu). Brutto otrzymasz 2800 plus premia ( zadania, które co miesiąc są zmieniane...niektóre powielające się bądź zależne od współpracowników). Po jakimś czasie ( mimo że ofercie pracy tego nie ma ) będziesz jeździć jako kierowca z towarem/po towar do klientów - nie będąc magazynierem ani kierowcą ( przerzucanie czyiś obowiązków... ). Praca nuda i powtarzająca się. Towarzystwa średnio miłe, czekające na twoje potknięcie ( chyba że akurat macie wspólne zadanie liczone do premii ). Brak kultury i ogólnie panujące chamstwo. Dobre jako pierwsza praca - nauczysz się jak zachowywać w miejscu gdzie każdy chce Ci wsadzić szpile w bok, jak nie reagować na zaczepki słowne i robić słodką minkę kiedy sytuacja od Ciebie tego wymaga. Jako praca na stałe? Osobiście nie polecam - nawet jeśli uda Ci się wytrzymać 3 miesiące próby i stwierdzisz, że praca sama w sobie jest ok, to wierz mi że atmosfera Ciebie szybko zniechęci.

Miejsce - dno

Zdecydowanie jedna z NAJGORSZYCH! Pozytywne opinie piszą zapewne kierownicy o których tu najczęściej mowa czyli M.B z wycen prod.

Nie wiem gdzie to słyszałeś, ale kogoś ostro poniosła fantazja. Gwarantuję Ci, że po miesiącu będziesz myślał o zmianie pracy, a po dwóch zaczniesz jej szukać. Chcesz próbować, to próbuj, ale ja odradzam, szkoda czasu.

a

Praca ok. Jak będziesz dobry to założysz później własną firmę tak jak pozostali fachowcy z elhurt.

Dandy

@malina Weronika i No way! pisały o pracy w części administracyjnej, więc ciężko powiedzieć jak płacą innym pracownikom.

No way!

Weronika niestety zgadzam sie z Toba... miałam identyczne odczucia pracujac w pionie administracji. Spory miedzy piętrami, spory miedzy działami, ciagle obgadywanie, zazdrość o ladniejsze koleżanki, z metra cięta główna księgowa która udaje sympatie by Cie za plecami obsmarowac, podobnie gwiazda Pani M.H. - pleciuch jakich mało... do tego przełożeni zrzucajacy swoje obowiazki na nizszych szczeblem, tak, tak m.in. Pani MB. Dziwne konszachty odstreczajace od tego miejsca, a praca za smieszna kase. W zyciu bym tam nie wrocila..

Weronika

Najgorsza firma w której przyszło mi pracować. Marne wynagrodzenie, kiepska atmosfera i warunki socjalne. Cieszę się że mam to już za sobą. Odradzam pracę tam!!

Hanibal

@Dandy, Tak kierowniczka to nadal MB. Masz coś na jej temat do powiedzenia?

worker

koordynator projektów produkcyjnych - praca bardzo nudna i monotonna. Szukanie i ręczne wklepywanie cen tysięcy elementów do bazy danych. Zarobki słabe (1400-1600), wieczny stres i wszystko na wczoraj. Nic tylko siedzisz i wpisujesz dane jak robot.

Dandy

@tymon a kierowniczka tego działu nadal jest pani MB?

JESZCZE RAZ PRACOWNIK

TY PRACOWNIK, JESTEŚ CHYBA NIENORMALNY, TRZEBA SIĘ WALNĄĆ W GŁOWĘ NIE PISZ GŁUPOT JEST TU SPOKÓJ JAK NA RAZIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.