Elhurt Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny

Jak przebiega proces rekrutacji?

1.Analiza i selekcja nadesłanych aplikacji 
Staramy się dobierać zespół pracowników w sposób przemyślany, dlatego dokładnie analizujemy każdą z nadesłanych aplikacji. Zwracamy uwagę nie tylko  na wykształcenie, doświadczenie zawodowe i staż pracy, ale także na zainteresowania, dodatkowe umiejętności oraz lokalizację.
 
2.Kwestionariusz kwalifikacyjny
Jeżeli informacje, które przekazałeś w CV idealnie współgrają z naszymi oczekiwaniami, możesz spodziewać się kontaktu mailowego lub telefonicznego, w którym poprosimy Cię o odpowiedzenie na kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenia i oczekiwań.
 
3.Spotkanie rekrutacyjne
Jeżeli Twoje odpowiedzi, których udzieliłeś w ramach kwestionariusza kwalifikacyjnego będą zgodne z naszymi preferencjami możesz spodziewać się zaproszenia na spotkanie rekrutacyjne. W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, podczas spotkania oprócz standardowej rozmowy kwalifikacyjnej możesz zostać poproszony o uzupełnienie kilku testów, które mają na celu sprawdzenie Twojej wiedzy z języka angielskiego, elektroniki, wiedzy z zakresu stanowiska na które aplikujesz. Prawdopodobnie zostać poproszony również o wypełnienie testu osobowościowego, dzięki któremu sprawdzimy czy Twoje usposobienie będzie kompatybilne z temperamentem naszych pracowników.
 
4.Wynik rekrutacji i informacja zwrotna
W ciągu maksymalnie dwóch tygodni (choć zwykle na odpowiedź możesz liczyć w ciągu kilku dni) otrzymasz informację zwrotną na temat tego, czy chcemy podjąć z Tobą współpracę. Odpowiedź otrzymasz niezależnie od wyniku rekrutacji.
 
5.Podjęcie współpracy
Z kandydatem, który okazał się najlepszym w procesie rekrutacji umawiamy się na spotkanie mające na celu ostateczne ustalenie warunków, podpisanie umowy i omówienie szczegółów dotyczących rozpoczęcia pracy.
W rezultacie wspólnie cieszymy się, że dołącza do naszego zespołu! :)

Jeżeli chcesz dołączyć do zgranego zespołu zadowolonych pracowników sprawdź w zakładce „Aktualne oferty pracy” jakich pracowników obecnie poszukujemy i wyślij nam swoje CV na adres mailowy praca@elhurt.com.pl
W tytule wiadomości koniecznie umieść nazwę stanowiska, na które aplikujesz!

 

 

 

www.elhurt.com.pl

 
Elhurt Sp. z o.o.