Elhurt Sp. z o.o.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy Elhurt Sp. z o.o.

Katka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglada praca na produkcji?chodzi mi czy jest względnie dobra atmosfera pracy? Jakie są zarobki?

Nick
Były pracownik
 Pytanie

Atmosfera w firmie? Fajna, owocowe wtorki, czwartki i jeszcze raz w tygodniu ciasto bo ktoś się zwalnia ;)

Byłyś mi bliski
Były pracownik
@Nick

Owocowe wtorki czwartki :) polewa jak pracownicy rzucają sie na jabłka. Bo jest to ich jedyna premia do wpłaty. Kiedyś myślałem że jabłeczniki w domu robią.

Obserwator Nowy wpis
Pracownik
@Byłyś mi bliski

Na szczęście córka pani od jablecznika już wróciła z macierzynskiego :)

Sylwia Nowy wpis
@Obserwator

Ojej, rozumiem, że raz w tygodniu jabłecznik dla ludzi tutaj wjeżdża? ;)

Potencjalny Pracownik Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam Chciałem aplikować na stanowisko "Specjalisty ds. Wdrażania Technologii Produkcyjnych" (NPI Engieneer). Czy na tym stanowisku jest aktualnie osiągalna stawka 6500 PLN Netto?

Zaciekawiony
Były pracownik
 Pytanie

Podwyżki jakieś były? Inflacja te sprawy. Wszystko kosztuje w (usunięte przez administratora). A w elhurcie się zarabiało mniej niż najniższa krajowa. Więc jak tam u was? Da się żyć czy nadal nie?

Edward
@Zaciekawiony

Też bym chciał wiedzieć jak płacą bo chciałem aplikować. Pracowałeś tu że wiesz że penje były niskie? Kiedy? Bo jak dawno to faktycznie mogło się dużo zmienić, nie?

Były.
Były pracownik
@Edward

Jak ja pracowałem to się wypytałem wszystkich czy są jakiekolwiek godne możliwości zarobku. Wszyscy odpowiadali zgodnie ze tak. Ale nie tutaj :) jak pracowałem w elhurcie to minimalna była (usunięte przez administratora)z hakiem. Notorycznie przelewy dostawałem (usunięte przez administratora). Zresztą same wampiry energetyczne. Pracować się z nimi nie dało.

.
Pracownik
@Były.

Kwoty usunięte. Ale wychodziło tak. Że wypłata była na umowie o pracę na rękę mniejsza niż najniższa ustawowo.

Agata
@.

Ale jak to możliwe, kiedy jakoś w 2019 czy 2020 na początku był nawet strajk i wtedy dali jakąś podwyżkę? No i jak inspekcja się zapatruje na tę niższą od legalnej najniższej?

Beata
Kandydat
 Pytanie

Witam,a jak wygląda sytuacja na stanowiskach biurowych? Jak atmosfera? Czy też podobne klimaty jak na produkcji? Można palić papierosy?

2
Urszula
@Beata

W biurze chcesz palić papierosy? Zwariowałaś? Chyba na papierosa to się idzie na zewnątrz?

Monika
Kandydat
 Pytanie

Zastanawiam się nad złożeniem CV ale na biura. Miałam okazję być w siedzibie firmy przy okazji i pierwsze wrażenie ok. Ale wiadomo jak to jest z wrażeniem...raz złożyłam CV bo wydawało się ok a wyszedł (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Czy ktoś może coś.napisac o biurach? Duża rotacja? Na któryś dział szczególnie zwrócić uwagę ?

3
Pytający
Kandydat
 Pytanie

Czytając opinie wygląda to na jeden wielki horror. Czy praca na stanowisku tester układów elektronicznych na które to wisi oferta na stronie wygląda tak samo makabrycznie? Warto wysyłać cv?

Pracownik
Pracownik
@Pytający

Nie warto, wogole się z tą firmą jakkolwiek wiązać. Odradzam wogole patrzenie na budynek bo normalnych ludzi może spotkać nieszczęście. Czyli że będą musieli tam chodzić. A jeżeli chodzi o stanowisko testera. To bez żadnego namysłu podłączanie kabelków które co chwilę się rozwalają. I bezmyślne naciskanie przycisku. I wymiana modułu... Czyli praca która zabija samodzielne myślenie. I to będzie problem z znalezieniem sobie czegoś po tym stanowisku. Bo każdy inny pracodawca nagrodzi za samodzielnie myślenie. Elhurt zabierze za to premie.

kandydat
Kandydat
 Pytanie

hej, czy ktoś orientuje się z ilu etapów składa się proces rekrutacyjny do pracy w biurze? jakie są mniej więcej stawki na stanowisku kupca? Czy firma ma problemy z dostawami elektroniki? (Dość mocne pytanie retoryczne.)

Pracownik
Pracownik
@kandydat

Cześć, Byłam przyjmowana na początku tego roku i wtedy były to trzy etapy, ostatni to już spotkanie w biurze. Bardzo dobrze wspominam cały proces. Sprawnie dostawałam odpowiedzi nt. kolejnych etapów.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Pytanie do pracowników. Ta firma jest w ogóle wypłacalna? Wypłaty przychodzą na czas takie jak na umowie ?

Pracownik
Pracownik
@Zainteresowany

Tak, jeśli chodzi o wypłaty to są zawsze na czas.

Polak
Kandydat
 Pytanie

Widzę, że cały czas Elhurt szuka pracowników. Czy tak ludzie z niej odchodzą, jak zobaczą na czym ta praca polega i ile płacą? Przecież zarobki w Trójmieście między 4-5 tyś na produkcji bez Łaski. A ile zarabiacie w Elhurcie, bez nadgodzin? Pozdrawiam

Teges
Kandydat
 Pytanie
@Polak

Zarobki 4-5 tyś????? Mieszkam od zawsze w Trójmieście i jeszcze takiej wypłaty nie uświadczyłem ????

karl
Były pracownik
@Polak

Pewnie że tyle zarobisz ,ale za dwa miesiące pracy

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Słabe place. Z nadgodzinami słabo nawet wyciągnąć 4 na początku. Słaba atmosfera. Muzyczka w pracy? Zapomnij. Trzeba słuchać maszyn i przełożonych. Prawie to samo jak się drą przez całą hale. Każde wyjście do WC odliczane z czasu pracy. Nie polecam.

Pracodawca

@Pracownik

Dzień dobry Każdy pracownik już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej jest informowany o tym, że firma nie gwarantuje możliwości wykonywania nadgodzin, a co więcej staramy się tak ułożyć pracę i zadania na poszczególnych stanowiskach i w poszczególnych działach, aby pracownicy mieli czas na życie prywatne i mogli znaleźć równowagę między nim a pracą. Zaskoczeniem jest dla nas, że ocenia Pan(i) atmosferę w naszej firmie, jako słabą. Przykro nam, że nie udało się Pani/Panu nawiązać relacji ze współpracownikami, którzy w przeprowadzonym kilka miesięcy temu Badaniu Satysfakcji, bardzo wysoko ocenili poziom swojego zadowolenia z atmosfery w naszej firmie oraz profesjonalizmu, jaki wykazują współpracownicy i przełożeni. Założenie, że pracownicy produkcyjni nie powinni słuchać głośnej muzyki przez słuchawki podczas wykonywania pracy, wynika przede wszystkim z dbałości o ich zdrowie i życie. W przypadku ich zagrożenia i konieczności ewakuacji, pracownik słuchający muzyki przez słuchawki nie usłyszy alarmu, krzyku lub ostrzeżenia innej osoby, awarii maszyny lub innego dźwięku alarmującego o pojawiającym się zagrożeniu. Ze względu na fakt, że toalety w budynku produkcyjnym znajdują się poza halą produkcyjną, wszyscy pracownicy produkcyjni mają wydłużony czas przerwy ponad ten, który określa Kodeks Pracy.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Elhurt Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry Oferujemy kilka możliwości, w ramach których pracownicy mogą się doszkalać. Zasadniczo jednak można podzielić to na szkolenia pracowników z inicjatywy firmy oraz szkolenia pracowników z ich inicjatywy. W przypadku, gdy pracownik bierze udział w szkoleniu z inicjatywy pracodawcy, szkolenie jest w pełni finansowane przez firmę. Tego typu szkolenia odbywają się u nas od kilku do kilkunastu razy w roku. Biorą w nich udział zarówno pojedynczy pracownicy, jak i kilku lub kilkunastoosobowe grupy zatrudnionych u nas pracowników. W przypadku, gdy to pracownik wysuwa inicjatywę chęci udziału w szkoleniu, kursie, czy studiach podyplomowych, które są zgodne z jego kierunkiem rozwoju w naszej firmie, to wówczas firma pokrywa 90% kosztów szkolenia.

Jarek
Kandydat
 Pytanie

Firma Elhurt na olx szuka monterów oferując wolne weekendy, czy to wiarygodna obietnica? I ile zapłacą na tym stanowisku? Pozdrawiam

1
Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Elhurt Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zatrudniona
Pracownik
@Pytanie

O ile dobrze pamiętam to były to trzy etapy: - wypełnienie kwestionariusza, który w dużej mierze dotyczył dotychczasowego doświadczenia zawodowego, powstaje z tego takie obszerniejsze CV, - zrobienie dwóch/ trzech zadań pisemnych (adekwatnych do stanowiska, na jakie aplikujesz) - rozmowa (na żywo, w biurze) Cała rekrutacja przebiegała bardzo sprawnie, wszystko było jasne, nie trzeba było się niczego domyślać, ostateczna decyzja była chyba w przeciągu 2-3 tygodni.

Zuzanna
@Zatrudniona

Czy te zadania pisemne są generalnie trudne w Elhurcie? Każdemu udaje się je ukończyć? Zastanawiam się właśnie jak dobrze przygotować się do rekrutacji :) Czy później na rozmowie jeszcze są jakoś weryfikowane umiejętności kandydata czy może omawiane poprzednie etapy i luźniejsza rozmowa?

Tomson
Kandydat
 Pytanie

Witam! Szukam jakichś opinii o firmie, atmosferze, premiach itd. Jak się mają stanowiska biurowe/handlowe? Ktoś się wypowie?

Zadowolona
Pracownik
@Tomson

Pracuję w Elhurcie na stanowisku biurowym od kilku lat i jestem zadowolona z pracy. Zdarzają się oczywiście sytuacje, które powodują frustrację, ale można przymknąć na to oko. Jest stabilnie, można się rozwijać, współpracownicy są pomocni i sympatyczni. Ogólnie polecam :)

:(
Były pracownik
 Pytanie

Nie wiem sam od czego tutaj zacząć, ponieważ od ponad roku (dla jednych TYLKO dla mnie AŻ) było wiele sytuacji w tej firmie, które utwierdziły mnie w przekonaniu, aby zakończyć współpracę. Zaczynając od samego wynagrodzenia, jest ono zbliżone do najniższej krajowej dla nowych pracowników. Wiele osób godzi się na owe warunki, ponieważ na rozmowie wstępnej z HR jest przedstawiona ścieżka zawodowa, która ma się nijak do rzeczywistości, dlaczego? Zwodzenie, wydłużanie terminu awansu z głupimi tłumaczeniami o wewnętrznych kryzysach w firmie (Sam jestem żywym przykładem na to, że awans, który powinienem dostać po 3 miesiącach ponieważ spełniałem wszystko z listy, a nawet i więcej został wydłużony do 8-9 miesięcy BO TAK). Około rok temu była zapowiedź o podwyżkach dla każdego działu. Czy była ta podwyżka? Tak! 3 zł brutto do miesięcznej pensji, śmiech na sali. Kolejną dość śmieszną sytuacją jest rozmowa z Dyrektorem produkcji, który mówi każdemu pracownikowi, że sam najchętniej zwolniłby się z tej firmy i poszukał czegoś innego. Może to ja jestem głupi i czegoś nie rozumiem, ale nie jest to najlepsza forma "Motywacji" swoich podwładnych do pracy. Był też kierownik zmiany, który mobbingował jedną ze swoich podwładnych, a i tak został zwolniony bez żadnego wpisu do papierów, aby mu nie robić w życiu pod górę. Firma posiada wiele za uszami i osobiście odradzam komukolwiek aby tam przychodził. Wszystko co opisałem wyżej nie jest z palca wyssane, ani nie jest czymś podkoloryzowanym. Nie chce działać na szkodę firmy, ale po tym co sam tam zobaczyłem i co sam tam przeszedłem nie jestem w stanie napisać nic innego.

Pracodawca

@:(

Jest nam bardzo przykro, że nie byłeś zadowolony z pracy w naszej firmie. Niestety nie alarmowałeś o tym Działowi HR w trakcie współpracy, zatem nie mogliśmy odpowiednio zareagować na opisywaną przez Ciebie sytuację. Dążymy do ulepszenia procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, dlatego jeżeli problem, który opisujesz jest bardziej złożony, prosimy o przesłanie szczegółowej opinii na adres mailowy: praca@elhurt.com.pl, abyśmy w przyszłości mogli podejmować decyzje, które wpłyną pozytywnie na odczucia pracowników w stosunku do zatrudnienia w naszej firmie.

Stefan
Kandydat
 Pytanie

Witam, Mam pytanie : czy firma Elhurt płaci za nadgodziny? Pozdrawiam

Nick
Pracownik
@Stefan

Nie, można „odebrać”, ale zazwyczaj nie ma na to czasu ;)

Jak wygląda praca w dziale IT?
Kandydat
 Pytanie

Jak wyżej, jak wygląda praca w dziale IT na Osowej?

Zainteresowany pracą
Klient
 Pytanie

Co to za poruszenie ? Myślałem o pracy w Elhurt przed COVID mieszkam na Osowie ale mam wątpliwości . . .

Nie warto
Były pracownik
@Zainteresowany pracą

Nie warto byku, firma przez wirusa obniżyła wynagrodzenia i zwalniała ludzi jak leci. Kiedyś jeszcze był w miarę luz i przyjemna atmosfera, a teraz trzeba się zastanawiać na każdym kroku, żeby tylko nie "wkurzyć" Pana dyrektora, bo wtedy leci wypowiedzenie. Premie były obcinane od zawsze za byle przewinienie, ale teraz to już przesada.

1
Janusz
Były pracownik
@Zainteresowany pracą

Nie warto na covid wyrzucili 30 ludzi a potem reszcie kazali podpisać niekorzystny aneks. Na nowej fali możesz być ty zwolniony i to jest stabilne zatrudnienie

Kaubabanga
Były pracownik
@Zainteresowany pracą

Lepiej od razu złożyć papiery do innej firmy chociażby Renk czy Selgros. Ba, nawet w Lidlu większa stawka. Nie opłaca się, chyba ze ktoś lubi ledwo wiązać koniec z końcem i żyć od wypłaty do wypłaty z nadzieja ze może w pracy docenia i dostanie awans haha. Szkoda nerwów, ta firma już leży...

.
Kandydat
 Pytanie
@Nie warto

Chodzi o pracownikow na produkcje czy inne ? Znalazłem kilka ogloszen do dzialu niemieckiego /zakupow

Janusz
Były pracownik
@.

Handlowcy przynajmniej nie narzekają więc z może przynajmniej tam da się jakoś wyżyć. Ale produkcja to właśnie te wszystkie komentarze zdenerwowanych ludzi. Strajk był w zeszłym roku. A w tym roku cofnęli wszystko co udało się wcześniej pracownikom wywalczyć.

Ona1111
 Pytanie

W jakich godzinach zaczyna się praca na produkcji, ile trwają przerwy

HR
@Ona1111

Dzień dobry Godziny rozpoczynania pracy w naszej firmie są elastyczne. Większość z pracowników produkcji pracuje w godzinach 6:00-14:00, jednak każdy ma możliwość rozpoczynania i kończenia pracy w godzinach mieszczących się między 5:00-15:00, z uwzględnieniem normatywnego czasu pracy wynoszącego 8 godzin. Płatna przerwa dla pracowników produkcji wynosi natomiast 20 minut.

HR F.U....C
Klient
@HR

Zgodnie z kodeksem . Praca w porze nocnej obowiązuje od 22.00 - do 6.00 Z Przepisów wynika ,że ZA PRACĘ w PORZE NOCNEJ,płacić pracodawca musi dodatek+.za godz 5.00.- 6.00 To świadome wykroczenie przepisów prawa pracy Do 6.00 rano to praca w nocy . Trzeba płacić za godziny,gdy przyjedzie się przed 5.00. I nie zaprzeczajcie ,bo NIE MACIE RACJI !!

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Elhurt Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii