Elhurt Sp. z o.o.

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Bartosz

Może podpowiecie czy firma potrzebuje ludzi? Jaką macie atmosferę?

Witold

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Lukas

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego? Zawsze mogą być w firmie okresy lepsze i gorsze, może właśnie teraz macie gorszy czas? Przymierzam się do aplikowania i chcę dowiedzieć się coś więcej o firmie. Jakie jest nastawienie ludzi do siebie?

Kostucha
@Lukas

Atmosfera jest super, ludzie są super! Chodź na prawdę warto tu pracować!.

Witek

Jaka jest atmosfera w firmie? Warto aplikować? Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja.

o e tam
@Witek

Raz lepiej a raz gorzej, ale się pracuje

Kostucha
@Witek

Atmosfera jest rewelacyjna. Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu.

Pracownik Produkcji

Bardzo nieprofesjonalna. Pani od HR nie ma zielonego pojęcia o elektronice . Jej testy których czasem używa to są śmieszne. Czy to od języka angielskiego na poziomie podstawowym. Haha. Może lepszych nie była wstanie sprawdzać ???? a o elektronice to polewa. Jak ludzie na produkcji nazywają kondensatory "lizaczkami"

Głupie.

Aneta

@barabasz jaką dają umowę po okresie próbnym? Czy długo pracujesz w Elhurt Sp. z o.o.? Obecnie firma poszukuje na stanowisko MŁODSZY KOORDYNATOR PROJEKTÓW PRODUKCYJNYCH. Z oferty pracy wynika, że zapewniają atrakcyjny system wynagrodzenia adekwatny do osiąganych wyników i realizowanych zadań, udział w budowaniu nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmy, pracę w młodym, dynamicznym zespole. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

spacek
@Aneta

znam właściciela firmy. podejrzliwy nieprzyjemny typ. nie polecam kontaktów z nim

kasztan
@spacek

Jako pracownik jestem zupełnie odmiennego zdania. Może pierwsze wrażenie nie jest najlepsze, ale pan Prezes zyskuje z czasem ;) Rozsądny człowiek. Jak coś z nim ustalisz, to możesz być pewna/pewien, że dotrzyma słowa.

barabasz

Na początek jest to umowa na 3 miesiące okresu próbnego.

barabasz

Na początek jest to umowa na 3 miesiące okresu próbnego.

Aneta

@Me w takim razie czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? @Kamil niestety, ale obecnie nie ma takiej oferty pracy. Warto zaglądać co jakiś czas, może coś się pojawi nowego. @lepiej poinformowanyto dobra informacja, że nie ma w firmie Elhurt Sp. z o.o. umów śmieciowych. Na jaki czas można dostać umowę o prace na początku pracy?

Kamil

Wnioskuję, że to byłaby dobra firma do pracy. Takie pochwały od pracowników to najlepsza reklama dla firmy. Podpowiedzcie mi czy aktualna jest oferta dla przedstawiciela handlowego? Chodzi o Katowice?

lepiej poinformowany

Ogólnie to firma doskonale się rozwija . Obroty rosną . Firma cały czas inwestuje . Obecnie pracuje ok. 130 osób . Nie ma umów śmieciowych . Rotacja jest bardzo mała . Jeśli ktoś odchodzi to raczej w okresie próbnym .Większość osób pracuje wiele lat i jeśli po kilku latach odchodzą to doskonale radzą sobie w innych firmach i nie tracą kontaktu z byłymi współpracownikami. Nie wiem jaka jest atmosfera pracy na produkcji i w administracji ale w pozostałych działach na pewno jest bardzo dobra . Widać to w szczególności podczas spotkań podsumowujących miesiąc jak również w trakcie szkoleń prowadzonych przez zewnętrznych trenerów , które firma często organizuje.Pozytywne nastawienie ludzi widać też na stołówce firmowej :)

Aneta

@Józek a czy Ty pracujesz w firmie Elhurt Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć coś o warunkach pracy? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? Na jakim stanowisku jesteś? @nick powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z firmą? Z tego co piszesz to raczej jesteś niezadowolony.

Me
@Aneta

Aneta, interesuje cię budynek produkcji czy administracji? O pierwszym wiem niewiele, o drugim az za dużo

Józek

Ideałów nie ma więc zawsze może się coś wydarzyć z czego niektórzy nie będą zadowoleni. Ale nie znaczy to ,że firma jest zła!

Feliks

Słyszałem o Elhurt dobre opinie i nie rozumiem niektórych osób.

nick
@Feliks

Może dlatego, że słyszałeś opinie, a inni tam byli/pracowali.

Bartek

Elhurt ma kilka ofert na przedstawicieli handlowych, czym to jest spowodowane? Dopytuję ponieważ interesuje mnie praca dla firmy. Chciałbym dowiedzieć się coś więcej od pracowników zanim dotrę do firmy.

Aneta

@Krzysztof rozumiem, że nie miałeś najlepszych doświadczeń z pracy w Elhurt? Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Dlaczego uważasz, że nie można być zadowolonym z pracy w tej firmie?

Krzysztof

A ja zapeniam , że nie będziesz zadowolony z tej firmy. Tak jak setki osób, które dały się nabrać na ich słodkie "pierdzenie".

Luidzi

@Dandy Jesteś malkontentem i wszystko jest dla Ciebie złe. Więcej optymizmu i wiary w siebie a będziesz zadowolony z firmy.

G
@Luidzi

Jeżeli lubisz pracę, w której nie trzeba myśleć, jesteś mało ambitny i lubisz jak Tobą pomiatają to spoko, będziesz zadowolony. No i do tego uznaniowa pensja, dajesz sobą pomiatać to masz więcej. No nie dla mnie, wolę normalność.

Dandy

@Jurgen Praca koordynatora projektów produkcyjnych sprowadza się głównie do wypełniania excelów z cenami poszczególnych elementów projektów. Dużo telefonów z dalekim wschodem, dużo wycen do zrobienia. Przerabiasz pdf na excel, kwotujesz, wysyłasz do klienta i tak w kółko. W dodatku jak potwierdził "Hanibal" powyżej, kierowniczką jest nadal Pani M.B., ktora niestety nie wporwadza zbyt dobrej atmosfery w pracy i jak widać w komentarzach nie ma też zbyt dobrej opini. Polecam zastanowienie się zanim przyjmiesz tą pracę, bo na papierze wszystko dobrze wygląda, ale może się okazać, że będzie słabo.

Aneta

@Piotr a Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Elhurt. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie z Twojej perspektywy?

Jurgen

Czy oferta pracy dla koordynatora projektów produkcyjnych jest jeszcze aktualna? Pytam na forum ponieważ chcę się dowiedzieć czegoś więcej o firmie. Wprawdzie słyszałem dobre opinie ale nie zaszkodzi dopytać.

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.