Elhurt Sp. z o.o.

Opinie o Elhurt Sp. z o.o.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Elhurt Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Nairobe

Nie ma tu systemu 12/12. System 3 zmian na dwóch działach, pozostałe działy jedna zmiana (6-14)

Nik

Dlaczego

X

Czy pracują tam jakieś osoby z okolic Kartuz?

Ona1111

Czy pracownicy mogą liczyć na wsparcie pod kazda postacia w Waszej firmie ? Czy jest do kogo się zwrócić z problemami dotyczących miejsca pracy oraz współpracowników?

@Ona1111

Dzień dobry Jesteśmy firmą świadomą potencjału naszych pracowników, dlatego ciągle udoskonalamy procesy wpływające na wzrost zadowolenia zatrudnionych u nas osób. Nasza kadra zarządzająca oraz Dział HR jest otwarty na rozmowy z pracownikami, udzielanie im porad i rozwiązywanie ewentualnych konfliktów.

Pracownik Produkcji

Bardzo nieprofesjonalna. Pani od HR nie ma zielonego pojęcia o elektronice . Jej testy których czasem używa to są śmieszne. Czy to od języka angielskiego na poziomie podstawowym. Haha. Może lepszych nie była wstanie sprawdzać ???? a o elektronice to polewa. Jak ludzie na produkcji nazywają kondensatory "lizaczkami"

Głupie.

Ona1111

Czy pensja wpływa na konto czy jest wypłacana do ręki, czy są premie na święta jeśli tak to w jakiej wysokości, jeśli jest to inna forma to jak to się odnosi do dzieci

@Ona1111

Dzień dobry Wynagrodzenie jest wypłacane w postaci przelewów bankowych. Jednym z benefitów, jaki oferujemy są świąteczne karty podarunkowe. Dla dzieci naszych pracowników co roku przygotowujemy natomiast zabawę z okazji Dnia Dziecka.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Elhurt Sp. z o.o.?

HR

Dzień dobry. Warunki, jakie należy spełnić są zależne od stanowiska, na które prowadzimy proces rekrutacyjny. Zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami: https://www.elhurt.com.pl/oferty-pracy/ Nawet jeżeli żadna z aktualnych ofert Pana/Pani wystarczająco nie zainteresowała, mimo wszystko zachęcam do przesłania aplikacji na adres mailowy praca@elhurt.com.pl i przedstawienia swojej kandydatury opisując jednocześnie, czym chciał(a)by się Pan(i) docelowo zajmować.

ciekawski

Co tam się dzieje? Warto aplikować?

Tak.. .
@ciekawski

Moim zdaniem praca jak kazda inna, ,trzeba samemu sie przekonac czy komentarze stad sa prawdziwe,glownie wiekszosc pisza te same osoby.Nie udalo sie wywalczyc swoich przekonań u dyrketorstwa ,wiec moca! TEn kto pracowal tutaj to wie o kim mowa!! Ciagle nienawistna atmosfera nakrecana przed te same pracownice .

ciekawski
@Tak.. .

pytam bo slyszalem zle rzeczy ze firma (usunięte przez administratora) na premiach i lepiej z daleko sie trzymac. dzieki za info

@ciekawski

Skąd miałeś informacje o premiach w firmie Elhurt? Jestem ciekaw, które stanowisko pracy Cię zainteresowało? Może słyszałeś coś o stabilności zatrudnienia w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się, czy aplikując tam, można liczyć na stałe zatrudnienie.

putol
@Jerzy

nie warto nie polecam kategorycznie...odradzam

@putol

Skoro uważasz, że nie warto ubiegać się o zatrudnienie w firmie Elhurt to chciałbym, abyś sprecyzował dlaczego? Myślę, że na pewno wpłynęły na to jakieś konkretne powody, więc z chęcią bym je poznał.

Tommy

Jak to co? Czytają co piszesz i mają Cie gdzieś, to samo bedzie, jak sie tam zatrudnisz, myślisz?

@Tommy

Jesteś osobą, która ma doświadczenia związane z pracą w firmie Elhurt? Widziałem, że firma poszukuje obecnie nowych pracowników. Kilka ofert wygląda interesująco, dlatego chciałem się dowiedzieć, czy mógłbyś wyrazić opinię, czy warto tam aplikować? Oferty dostępne są na oficjalnej stronie internetowej https://www.elhurt.com.pl/oferty-pracy

Smt

Jestem zainteresowany pracą w Elhurt jako operator smt. Może ktoś coś więcej napisać?

Tłósty Czwartek
@Smt

Pączków nie będzie! Szkoda

Dyro
@Tłósty Czwartek

Coś słabo z wiedzą na temat tradycji panujących w dziale produkcji Elhurtu. Zapraszam jak co rok na tradycyjne pączki dla moich podwładnych. Przy okazji pożyczę słownik ortograficzny ;)

Yyy
@Tłósty Czwartek

Paczki były z Biedronki

Aneta

Trzeba przyznać, że piszesz w sposób bardzo chaotyczny. Ale jasne jest to, że sporo wiesz na temat firmy Elhurt. Długo w niej już pracujesz. Na ich stronie można zauważyć, że właśnie poszukują kilku kandydatów na ciekawe stanowiska takie, jak chociażby Specjalista ds. HR. Wiesz może, jak podchodzą do osób bez praktycznie żadnego doświadczenia w danym zawodzie? Mają one jakiekolwiek szanse w procesie rekrutacji?

Czarek
@Aneta

Kolega ma chyba jakiś żal do tej firmy. Ale przyznam, że nie rozumiem, co chciał przekazać.

@Czarek

A czy Ty posiadasz jakieś doświadczenia związane z pracą w Elhurt? Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. HR i interesuje mnie, jak wygląda praca na nim. Oferowany jest atrakcyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych wyników oraz dostęp do szkoleń zawodowych. Czy posiadasz jakieś informacje, jak wygląda to w praktyce?

Aneta

@Niebo, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Elhurt, rozumiem więc, że jesteś w jakiś sposób związany z tą firmą. Możesz napisać coś więcej o pracy w niej? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników? @Anon, a czy Ty pracowałeś w Elhurt w Gdańsku? Czy kwestia nadgodzin była w jakiś sposób poruszana z odpowiednimi osobami w firmie? Myślę, że czasem warto wyjść z inicjatywą i nie bać się pytać.

@Aneta

firma wiedziała, że jest to problem, wiedział o tym szef działu, sprawa była poruszana na spotkaniach z prezesem firmy. mimo to sprawa nie była rozwiązana zgodnie z prawem. pracownicy w zamian za zostanie 2+h po godzinach mogli zamówić pizzę na koszt firmy. pozdrawiam, naprawdę

@Aneta

@Aneta - jeszcze nie zaczęłaś pracy w tej firmie a już chcesz wychodzić z inicjatywą oraz chcesz zgłaszać sprawy gdzie nawet nie wiesz jak jest rzeczywiście wewnątrz firmy (?!) Tego jeszcze nie grali na tym form :D :D :D

Aneta

@Anon, rozumiem, wygląda więc na to, że ta kwestia jest już jasna. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! Czy znajdą się na forum osoby, które obecnie pracują w Elhurt w Gdańsku? Jestem ciekawa, jak aktualnie przedstawia się sytuacja w tej firmie oraz czy zaszły w niej jakieś istotne zmiany.

Anon

Nie płacą za nadgodziny ani nie udzielają za nie dni wolnych. Może się ktoś w końcu przełamie i gdzieś to zgłosi

Niebo
@Anon

W pracy się pracuje,a nie na komórce prywatę. Chcesz kasy, to pracuj, to czas,że dla kogoś robisz. Albo buduj swój biznes sam. Spróbuj. Uda się ,wyciągniesz 30K,na miech.---SZACUN. Tylko narzekasz i frustracja.

@Niebo

Pani/e Niebo, warto zwrócić uwagę, że niepłacenie za nadgodziny ani nie wydawanie za nie dni wolnych jest niezgodne z prawem. Pani/a komentarz nie na miejscu.

Aneta

@Pedro, a jakie stanowisko by Cię interesowało w Elhurt? Jakie warunki byłyby dla Ciebie zadowalające? Aktualne oferty pracy w tej firmie znajdziesz tutaj: https://www.elhurt.com.pl/oferty-pracy/ @PRACUJĘ-TERAZ- TU-TAJ, możesz napisać coś więcej? Jakieś szczegóły, konkrety? Jaka atmosfera panuje w firmie, czy jest jakiś socjal dla pracowników?

Pedro

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

PRACUJĘ-TERAZ- TU-TAJ

To nie ja pisałem, ktoś się podszywa pode mnie, szału nie ma, ale na razie ogólnie jest ok.

Karol

Idealnych firm nie ma. Zawsze może coś się nie podobać!!

Aneta

@PRACUJĘ-TERAZ- TU-TAJ a czy w ciągu tych trzech lat, Twoje warunku zatrudnienia, jakie są Ci przez Elhurt Sp. z o.o. zapewniane, uległy poprawie? Trzy lata jest to już całkiem długi staż pracy, więc na pewno wielu forumowiczów będzie wdzięczna za informacje, czy jest na produkcji szansa na podwyżki.

@Aneta

TAK, OTRZYMAŁEM KILKA PODWYŻEK I PROPOZYCJI AWANSU.

PRACUJĘ-TERAZ- TU-TAJ

PISAŁEM WAM O TEJ FIRMIE W PAŹDZIERNIKU 2015, ŻE JEŚLI BĘDZIE ŹLE NAPISZĘ WAM O TYM, ROZCZARUJĘ WAS, NIESTETY PO 3 LATACH NIC TAKIEGO NIE STWIERDZIŁEM. DALEJ TWIERDZĘ - PRACA NA PRODUKCJI JEST OK. NIE MA WYŚCIGU SZCZURÓW. PO CO PISAĆ TE BZDURY O UMOWACH ŚMIECIOWYCH I NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ. I NIKOMU SIĘ NIE PODLIZUJĘ.

majk

A jakie stawki tam teraz dają? Widziałem kilka ofert - SMT, AOI i zastanawiam się czy jest sens aplikować.

DobraRada
@majk

Nie ma sensu aplikować. Ta firma to strata czasu. Jest wiele firm, które płacą więcej niż najniższą krajową. Najwidoczniej ta myśli że jest inaczej.

Villa
@DobraRada

prawda

Stahoo Johnes
@DobraRada

Stawka niska to prawda, ale za to praca na luzie, zero stresu. Przełożeni niezbyt rozgarnięci, więc często da się kręcić wała. A dorobić można na nadgodzinach. Z zadaniami nikt się nie śpieszy, bo firma stawia na jakość, a poza tym zdarzają się przestoje (protip: jeśli nawet zaczną cie poganiać, to zwal winę na sprzęt, jakieś braki, błędy w dokumentacji, czy coś w tym stylu ;)) Atmosfera genialna, tak jak mówił poprzednik, wiele osób lubi po pracy wyjść na pifko :)

king
@Stahoo Johnes

Co ty Chcesz...!!!!! Ludzie są OK. Jak kokosy chcesz ,to w UK.. Jedź i tam żyj,tu Polska i WSZYSTKO JEST OK.!!!! Nie chcesz pracować w ELHURCIE..nie potrzeba tu takich jak ty. Może zrozumiesz,gdy tłumaczyć się będziesz ,że w kiblu byłeś. Robisz7.45 według prawa pracy i..DILL Nie chcesz NIE PRACUJ.

Banny
@king

Wirdać, że dział HR mocno moderuje tę stronę. Większej obłudy w opiniowaniu dawno nie widziałęm. Chcesz poznać tę firmę? Musisz poznać ich kierownictwo. Wtenczas omijać ją będziesz z daleka. Ludzie ok. Choć dużo lizusów.

Zostaw merytoryczną opinię o Elhurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Elhurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elhurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elhurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elhurt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elhurt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elhurt Sp. z o.o.