Opinie o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cyfrowy Polsat S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cyfrowy Polsat S.A. w Warszawa

Aaa

Rekrutacja w tej firmie to żart, mówią o tygodniu dzwonią po miesiącu, z drugim etapem tak samo, a później jak uczciwie pytam czy rekrutacja jest zakończona bo mam opcje pracy w innej firmie ale chce znac wynik to dostaje informacje żeby przyjąć propozycje bo tu nic nie wiadomo i sami nie wiedza czy kogoś potrzebują.... żenada

Hanna
@Aaa

Ile jest w sumie etapów rekrutacyjnych w Cyfrowym Polsacie? Dwa jak wspomniałeś czy więcej? I jak one wyglądają? :D Jak się przygotować?

adek74

Dzisiejsza (21.05.2021w godz 08:00 - 08:30) obsługa klienta przez Panią Monikę poza krytyką. Rozłączanie i przełączanie na inne nr, brak jakiegokolwiek zaangażowania i chęci pomocy (chyba klient przeszkadza w piciu rannej kawki). Słabo słabo bardzo.

adek75
@adek74

Po co składasz tutaj zażalenia, gdy ten portal służy do oceny pracodawcy, a nie bezpośredniej oceny sytuacji i pracownika? Od tego masz dział reklamacji.

Pani Anna Zalewska, nie przyjemna, nie pomocna i bardzo chamska. Przy rozmowie chamskim tonem zwracała się do mnie że mam jej nie przerywac. Nie wiem jak można w taki sposób potraktować stałego klienta. Jest to bezczelne i karygodne. Nie polecam nikomu, ponieważ obsługa jest bardzo nieprzyjemna i problematyczna. Skandal i dramat! Jestem wręcz oburzona zachowaniem tej Pani.

Julia

Do mojej babci zadzwonił pan, żeby ją poinformować o możliwości wymiany dekodera. Babcia, świadoma niebezpieczeństwa załatwiania spraw przez telefon, bo już nie raz podpisała coś, z czego nie potrafiła się łatwo wyplątać, chciała grzecznie odmówić. A pan zaczął się pultać (przepraszam, nie da się tego inaczej określić), że ona podważa jego kompetencje, że co my możemy wiedzieć, czy ona chce go zbyć. W mojej opinii powinien zrozumieć, kiedy taktownie mu tłumaczyła, że takie sprawy chce załatwiać stacjonarnie. Jego zachowanie było nie na miejscu.

zebrano kilka osób na wyznaczoną godzinę, przedstawiono wymogi/płacę. dla tych poniżej 26 lat (umowa zlecenie), dla tych powyżej (działalność gospodarcza). w ofercie pracy na stronie internetowej była informacja "inna forma umowy"- gdyby TO było podane, to wcale nie byłoby mnie na tej rozmowie zapytano kto jest chętny, dla zainteresowanych wyznaczono termin szkolenia

kto jest chętny i nazwiska poproszę

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Epimeteusz

Z pracuj.pl widzę bardzo fajna rekrutacja w Dziale Rozwoju Portali. Opowiedzcie proszę jak się tam pracuje i może zdradźcie stawki, to wiedziałbym jak porozmawiać. Jakie metodyki, jaka kultura pracy, jak to tam u Was wygląda? :)

@Epimeteusz

Jeżeli chodzi o pracę w Cyfrowym Polsacie na zasadzie door to door to najgorsze (usunięte przez administratora) Za to polecam prace w Polkomtel to Plus jak i również Cyfrowy Polsat.

Bieg Katorżnika
@Epimeteusz

Jako pracownik zewnętrzny w tym obszarze zarabiałem 15000 netto + VAT + płatne urlopy. Stawki pracowników etatowych na odpowiadających mi stanowiskach znam ;) I nie powiem, bo pisać mogę tylko o sobie. Te stawki na pewno dowiecie się od kierownictwa na rozmowie :D

Czy mieliście ostatnio jakieś wypowiedzenia w firmie?

Robert

Puszkina 80 w Łodzi to już w ogóle jakaś parodia, Na drzwiach firmy nie ma firmy hehe. Kartka tylko z napisem rozmowy, żadnej nazwy firmy. Ludzie to 21wiek nie czas komuny

@Robert

Nienawidzę ich. Ta firma (usunięte przez administratora)i odebrała mi wszystko... Menadżer który głaszcze po głowie i manipuluje.

Pp
@Robert

Jutro mam tam rozmowę warto tam iść, co tam się robi?

@Pp

Nie warto. Wyzyskują ludzi. Praca door to door. Jeździsz po Łodzi, Aleksandrowie, Zgierzu, Pabianicach i pukasz jak jechowy do drzwi proponując telewizję, internet, telefon.

@Pp

Powiedz mi czy kogoś poszukują do placówki, czy rzeczywiście door to door. Jutro mam rozmowę.

@Kasia

Jeśli na Puszkina 80 w Łodzi to door to door.

Rozmowa z panią z godz 19 nie pamiętam jej nazwiska bo tak nie przyjemna ze nie chcem pamiętać takiej osoby chodziło o weryfikację konta pewnie to przeczytasz będziesz wiedzieć o kogo chodzi następnym razem jak pytasz kogoś o nazwisko to się sama przedstaw a nie ze trzeba się pytać kilka razy z jaką konsultantką się rozmawia. Wredna i nie mila BABA INACZEJ NIE POWIEM

Suzi

Jaka jest obecnie stawka od 1/01/21 na cp infolinia ? Oraz czy prowadzą rekrutacje ?

Zawracają głowę i marnują cenny czas długim procesem, zleceniam zadań rekrutacyjnych a następnie nawet słowem nie odpisują jaki jest wynik. To nieprofesjonalne podejście i ktoś z HR za coś takiego powinien stracić pracę.

Kandydat/Reporter

Witam, niech sytuacja z dnia wczorajszego z zablokowaniem Charytatywnej Transmisji Kanału Sportowego na (usunięte przez administratora) mówi sama za siebie o firmie Polsat oraz podmiotach należących do tej firmy. Prosiłbym przedstawiciela firmy o zajęcie stanowisko w tej sprawie i wytłumaczenie mi zaistniałej sytuacji. Pojawia się sporo plotek, chciałbym poznać prawdę. Chciałem aplikować do Państwa kanału telewizyjnego "Polsat Sport" na stanowisko reportera. Niestety po zaistniałej sytuacji mam spore obawy, czy rzeczywiście jesteście tak dobrą i przyjazna firmą za jaką się podajecie. Potencjalny przyszły pracownik

Robert

Witam. Firma krzak tragedia, (usunięte przez administratora) ludzi. Żaden konsultant tylko okazuje się na rozmowie że zwykły akwizytor. Na pytanie z kim będę miał umowę nie dostałęm odpowiedzi. Żadnego stałego wynagrodzenia, sprzedasz niby coś to dostaniesz choć do końca też nie wierzę. Nie dajcię się oszukać ludzie.

Większość rzeczy, które opisują tutaj ludzie jest zwykłym kłamstwem. Jeśli jest się pracowitym i ambitnym, można zarobić niezłe pieniądze, bo rzędu 4000 złotych netto, ale, jak już wspomniałem, trzeba oczywiście pracować, a nie zbijać bąki i czekać na stanowisko dyrektora, nie robiąc niczego konstruktywnego. Skąd wiem? Sam zarabiałem takie pieniądze, mając miejsce w czołowych rankingach sprzedażowych w całej firmie, gdzie CP dawało mi również upominki, dodatkową przerwę i czasami podwyższoną pensję za konkursy. Firma od początku płaci za szkolenie, które wykonywane jest przez trenerów, a po tym okresie wysyła jeszcze do opiekuna, byśmy mogli jak najlepiej nauczyć się pracy w Call Center (opiekun to najczęściej osoba z wieloletnim doświadczeniem w firmie, również konsultant). Jeśli przejdzie się pozytywnie wszystkie testy, zostaje podpisana umowa. Szkolenia ze sprzedaży to istny majstersztyk, gdyż mamy tutaj do czynienia z Panem Iżyckim, w mojej opinii jednym z najlepszych trenerów sprzedaży, z jakimi się spotkałem, który świetnie potrafi przedstawić odpowiednie techniki sprzedaży, aby zarabiała na tym firma, jak i sam konsultant. Jeśli jest się zdeterminowanym, prowizja może wynieść nawet tysiąc złotych, co znacznie podnosi naszą stawką. Od nas samych zależy, ile faktycznie zarobimy. Kolejnym plusem jest aspekt samozatrudnienia, czyli fakt, iż jeśli danego dnia, najzwyczajniej w świecie, nie chce nam się przyjść do pracy, to wyjmujemy telefon, dzwonimy do kierownika, a on zapisuje tę informację i mamy dzień wolny. Możemy te godziny odrobić w dowolnym dniu, kiedy mamy np. wolne. Elastyczny grafik to coś, co zdecydowanie jest plusem, jeśli chodzi o posiadanie własnej firmy. Dodatkowym atutem jest fakt, że dowolną zmianę możemy oddać innemu współpracownikowi za pieniądze, jak i takie zmiany przyjmować, jeśli chcemy dodatkowo dorobić. Średnia kwota takiej zmiany wynosi około 140 złotych za 7 godzin, co daje nam 20 złotych na godzinę netto. Stawka to, jak wcześniej było wspomniane, 18 złotych na godzinę oraz prowizja ze sprzedaży, a także zgody elektroniczne, na które klient wyrazi zgodę, za którą również otrzymujemy prowizję. Przykładowo: jeśli klient wyrazi zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych ws. marketingu, to CP wypłaca nam za to również prowizję, co jest oczywiście dopisane do końcowego rachunku. Na samych zgodach można zarobić około 100 złotych, jeśli jest się zdeterminowanym. Są również zmiany po 14 godzin, ale to również jest do ustalenia, jeśli ktoś nie chce ich robić, również można o tym poinformować bądź po prostu nie przyjść na drugą zmianę i tyle, oczywiście nie przesadzając, aby pracodawca miał do nas zaufanie. Jedna zmiana to 7 godzin. Minusem wydaje się fakt, że przez pierwsze dwa lata mamy tzw. mały ZUS, czyli płacimy tylko 540zł plus podatek dochodowy od wystawionej faktury. Potem ZUS wskakuje na kwotę 1500 złotych, co jest już problematyczne. Przez pierwsze pół roku od założenia firmy jest jeszcze bardziej kolorowo, bo mamy tzw. ulgę na start, gdzie płacimy tylko ubezpieczenie zdrowotne w kwocie 342,42zł, a potem wskakujemy na 540zł. Kolejnym minusem jest, że podatek opłacamy sami, tj. podatek dochodowy, który musimy wyliczyc sobie sami albo zatrudnić księgową, jak i opłatę ZUS. Podsumowując, ta praca, jak i każda posiada plusy i minusy, ale zdecydowanie warto tam przyjść, jeśli jest się ambitnym człowiekiem, który naprawdę chce zarobić, a nie wiecznie narzekać jak to wszędzie jest źle i (usunięte przez administratora) bo komuś się nie chce pracować. Osobiście nie żałuję tego wyboru, ale sam niedługo będę zmieniać pracodawcę, gdyż szukam nowych wyzwań, a to co miałem już osiągnąć w tej firmie, zdecydowanie mi się udało. Pozdrawiam — polecam zdecydowanie mniej partactwa życiowego, a faktycznych ambicji, zamiast wystawiania nieprzychylnych not.

Denver

Chyba za krótko tam pracujesz żeby w miarę obiektywnie się wypowiedzieć. Większość opinii jest niestety trafiona, Twój opis podchodzi propagandą...

@Denver

To nie żadna propaganda, po prostu jeśli ktoś chce, to odnajdzie się w większości miejsc. :)

Baba

Jezeli praca w CP to dla ciebie ambitna praca to szkoda mu ciebie człowieku

@Baba

Pokazała Pani poziom tym wpisem, nie ma co :) Tylko pogratulować kultury.

Też pracowałem dwa lata na infolinii cp. (usunięte przez administratora)Pretensja i, pseudo kierownicy z którymi cokolwiek jest ciężko załatwić, wszystko robione z kaska. Pan od(usunięte przez administratora)2 lata od kiedy pracoealem miesiąc w miesiąc pyta o imię i nazwisko współpracownika {trzeba w bilibil zainwestować}. Generalnie kto pracował w polsacie ten się z cyrku nie śmieje. Praca ogólnie nie jest zła, wina jest tych wszystkich wszechedzacych u góry, którzy nie szanują współpracowników. Generalnie współpraca tego nazwać nie można. Przy podpisywaniu grafiku nie mozesz pewnych zmian dokonać w ogóle, więc nie mów że grafik jest elastyczny. Co do Pana(usunięte przez administratora) a także kilkoma kontrolerami i ludzi z odsluchów są to jedyni wartościowe ludzie w tej firmie. Problemem w tej firmie jest kadra zarządzająca a nie ludzue, dlatego też brakuje im rąk do pracy a ludzie uciekają, bo jak można pracować, dlyzej, lepiej a zarabiać mniej? Pomimo wszelkich minoaow za moich czasów w CP jak dobrze sprzedawała mogles zarobić dobre pieniądze, szkoda że czasami kosztem zdrowia i wysłuchaniu idiotyczny h zaleceń współpracowników. Pozdrawiam

Flora

18 zł na h trochę mało jak na formę zatrudnienia , i 1 tys przy determinacji to tez nie kokos. Płacisz ZUS , podatek i zostaje pewnie trochę ponad 2 tys hmm , czyżby w Toruniu W cp ,były lesze zarobki niż w Warszawie ?

Kolos
@Flora

Stawka za godzinę to teraz 21 zł dla swiezaka

Oferta pracy Konsultant/Sprzedawca w Łodzi na ul.Puszkina 80 nijak ma się do rzeczywistości.Pani która rekrutuje tworzy atmosferę jakby to była praca co najmniej w ministerstwie a ,po przejściu tego etapu w dniu próbny człowiek się dowiaduje ,że jest to praca typu D2D. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) od samego początku,nie polecam na tam jeździć nawet na rozmowę rekrutacyjną po prostu to strata czasu.Pracownicy centrali cyfrowego polsatu przy ul.Puszkina 80 w Łodzi nie znają czegoś takiego jak punktualność umawiają się na spotkanie o konkretnej godzinie i nikt nie wychodzi do kandydata.Ważne informacje dotyczące miejsca pracy są ukrywane do samego końca po to żeby nikt się wcześniej nie wycofał.

@Kandydat

No właśnie mój chłopak tam pracuje i nic nie było wiadome od początku. Kompletnie nie opłaca mu się tam dojeżdżać ale wciąż tam pracuje. Ich menadżer to dobry manipulator. Szkoda gadać. Nie ma podstawy. Płacone jest tylko od podpisanych umów czyli nie wiesz czy danego miesiąca zarobisz 800 zł 1500 zł czy 2500 zł bo nie każda umowa przejdzie.

Mm
@Molly

Byłam ostatnio na rozmowie, właściwie monologu. Trwało to 5 min i odnioslam wrażenie, że niepotrzebnie zawracam mu głowę.. Pan od wejścia przedstawiał sobą nieprofesjonalizm i lekcewazacy sposób bycia. Ubrany od stóp do głów w markowe ciuchy na którym logo aż 'krzyczaly'. W czapeczce ale za to bez maseczki, a jak :D Rozsiadl się na kanapie, poprosił aby powiedziała dwa zdania o sobie i zaczął 5 min monolog. Przez cały czas patrzył jedynie w cv które przyniosłam i coś tam klepal. Na rozmówcę nawet nie spojrzał, gdyż był odwrócony bokiem w drugą stronę.. Zachowanie poniżej krytyki.

Bezdomny

Niepodoba się to won do pracy do TVP. Tam jak będziecie pracować sterowani będziecie z NOWOGRODZKIEJ.

Korowiow
@Bezdomny

Ale wiesz Pan, czym się różni Cyfrowy Polsat od Polsatu? Bo z tego wpisu na to nie wygląda, ale świetnie, że poruszasz Pan tutaj ten temat, bo przy rekrutacji 90% kandydatów w pierwszym rzędzie bierze pod uwagę, czy aby nie będą sterowani z Nowogrodzkiej, a takie sprawy, jak zarobki netto, forma zatrudnienia, godziny pracy czy socjal, to jedynie pedantyczni egoiści uwzględniają

Kamila

Nie polecam rekrutowania się do tej firmy. Szef działu, do którego się rekrutowałam nie przyszedł na rozmowę rekrutacyjną, nie informując mnie o tym. Nie chciałabym mieć takiego szefa. Nie dostałam też zadnej ifnormacji z przeprosinami za zaistaniałą sytuację.

sans
@Kamila

wskaż szczegóły.. firma stara się teraz pracować głównie zdalnie, ciekawe na co Ty liczysz teraz kobieto ??

Scheisskopf
@Kamila

No cóż, śnieżynki nie są gotowe na CP, a CP nie jest gotowy na śnieżynki

Napewno nie przyszły pracownik

Brak szacunku do pracownika i żenujące warunki pracy. Uciekajcie.

Witam. Na produkcji pracowałem jakiś czas, praca ta do ciężkich nie należy jednakże niektórzy kierownicy przesadzają. Wyznaczona dzienna norma jest wręcz niemożliwa do wyrobienia a i tak została podwyższona! Ludzie posądzani są o bycie niewydajnymi mimo szczerych chęci i pracowitości. Dodatkowo zastraszani przez kierownika zmiany, iż zostaną wyrzuceni gdy wezmą więcej niż 2 dni wolnego przez cały okres swojej pracy (tu warto wspomnieć, iż jest to umowa zlecenie i wolne i tak jest niepłatne a dużo osób pracujących to studenci bądź uczniowie). Owy kierownik Mariusz potrafi również wychodzić za pracownikami na przerwe i pilnować aby nie spóźnili się ani sekundy... dodatkowo przepływ informacji między strukturami firmy jest słaby. Panie rekrutujące proszą kierowników o rekomendacje a następnie nie przekazują gdy np. W procesie rekrutacji podziękują danej, wcześniej rekomendowanej osobie przez co na hali powstają pomówienia głoszone przez kierownika Mariusza typu „ktoś miał pracować u nas na wakacje, ale nie pojawił się w pracy i nie dał nawet znaku życia”. Następne taka niczemu niewinna osoba trafia na przysłowiową „czarną listę” i nie ma już możliwości aplikowania na dane stanowisko gdyż przez pomówienia jest „spalona” u kierowników. Nie bez powodu z hali pana Mariusza odchodzi tyle osób.. Pracę polecam ale tylko na zmianach u kierownika Kamila czy Łukasza. Pana Mariusza odradzam, jego „humorki” psują atmosferę w miejscu pracy.

Kate

Cześć, a w jaki sposób aplikować na stanowisko konsultanta? Obsługa dotyczy tylko CP, czy również Plk. Proszę o informację jaka stawka na godzinę, oraz, czy można rzeczywiście zarobić tam uczciwe pieniądze?

Gosc18
@Kate

Witam Chesz pracować na Łubinowej czy centrum ?

Ka
@Gosc18

A gdzie są lepsze warunki? Czym różnią się lokaluzacje :)

Magda

11 czerwca (święto),o godzinie 21.45 zostałam przekierowana przez konsultanta Plusa do działu CP,ponieważ i tam chciałam dokonać zmian w danych osobowych.Pan Mateusz w celu weryfikacji zadał mi hurtem pytania 'pesel,imie,nazwisko',..Zrozumiałam,że stwierdza ,że te dane nie są zmienione i zmierza dalej do celu mojego kontaktu,czyli zmiany adresu zamieszkania.Nie.Chodziło o weryfikację,zrozumiałam to po chwili,podałam te dane.Padło pytanie czy mam dodatkową kartę sim..jak się to ma do prośby o wprowadzenie (czy też sprawdzenie) miejsca zamieszkania,nie wiem.Konsultant prowadził rozmowę w taki sposób,że spokojnie oznajmiłam mu,że jest bardzo niemiły i nieuprzejmy."A jaki mam być?Dzwoni Pani w święto,o godzinie 21.45 i mam być miły?" Zakończyłam rozmowę,a właściwie już monolog tego pana,bowiem cały czas mówił nie dając mi dojść do głosu.Rozmowy są podobno nagrywane,zapraszam do odsłuchania przełożonych tego pana,któremu zakłociłam spokój w godzinach jego pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cyfrowy Polsat S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cyfrowy Polsat S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cyfrowy Polsat S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cyfrowy Polsat S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cyfrowy Polsat S.A.?

Kandydaci do pracy w Cyfrowy Polsat S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cyfrowy Polsat S.A.