Innergo Systems Sp. z o.o.

Adres: Odrowąża 15, 03-310 Warszawa

NIP: 9522064794 KRS: 0000329441

Innergo Systems Sp. z o.o.

Opinie o Innergo Systems Sp. z o.o.

Aneta

@Realo czemu uważasz, że firma ma swoich "klakierów" do pisania komentarzy? Po czym jesteś w stanie to wywnioskować? @Ola napisałaś, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Innergo Systems. Czy możesz powiedzieć co konkretnie w niej cenisz?

Wiarygodne opinie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych w Innergo Systems Sp. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

Realo

oj, oj cieniutko coś tu.... z tymi opiniami pracowników + klakierzy Firmowi próbują nadganiać

Ola
@Realo 28.11.2017 21:16

@Realo, nie wiem jak w Twoim przypadku, ale kilka lat w firmie pozwala mi wypowiadać się o realiach pracy, ale czy daje mi miano „klakiera firmowego”? Sama nie wiem... Wiem za to, że jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy - skoro to forum jest miejscem do dzielenia się doświadczeniami na temat danej firmy, to i ja mam do tego prawo - zauważ, że każdy pozytywny wpis, niezależnie prawdziwy czy też nie, jest odbierany jako fałsz. Pomyśl nad tym :) W komentarzu poniżej znajduje się link do mojego profilu na LinkedIn. Jeśli tylko chcesz, możesz się odważyć i wyrazić swoją opinię nie skrywając się za anonimowym wpisem, chętnie opowiem Ci jak jest naprawdę.

Aneta

@nick oceniasz tak firmę Innergo Systems ze względu na wynagrodzenie czy coś jeszcze wpływa na Twoją opinię? To ważne, by zawsze argumentować swoje wypowiedzi. Dzięki merytorycznym wypowiedzią użytkownicy dowiadują się jak najwięcej o firmie.

Ola

@Aneta pracuję w firmie Innergo Systems już od kilka lat. Sam profil naszej działalności wiąże się z ciągłym rozwojem, poznawaniem najnowszych technologii, projektowaniem pionierskich rozwiązań. W związku z tym, że pracujemy z produktami światowych producentów, stale podnosimy swoje kompetencje w zakresie rozwiązań np. Alcatela, Apple, Cisco, przy czym tutaj zapewniane są szkolenia i materiały, więc spokojnie można się przygotować. Dla stanowisk administracyjnych także istnieją możliwości szkoleń oraz rozwoju, nie tylko zawodowo, firma wspiera także pasje pracowników przy pomocy dedykowanych programów wewnętrznych. Teraz szukamy osób na stanowiska Key Account Managera, Service Level Managera, Inżyniera Systemowego i Fakturzysty/ Fakturzystki. Jeśli któraś szczególnie Cię interesuje to możesz oczywiście śmiało mnie pytać o więcej szczegółów dotyczących pracy w Innergo lub o kontakt do osoby, która już pracuje na tym stanowisku. Znajdziesz mnie na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/aleksandra-czarnecka-940456a4/ Pozdrawiam Ola

nick

Tragedia, wynagrodzenie żałosne

Aneta

@Maciej pytałam dlatego, bo firma w ofertach pracy wspomina o możliwościach rozwoju. Może jest to zależne od stanowiska. W jakim dziale firmy Ty pracowałeś? Na stronie internetowej firmy obecnie można znaleźć informacje o tym, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Key Account Manager. Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kwalifikacji również widnieją w tej ofercie. Ktoś z Was pracował na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się osoby, które na nie zaaplikują?

Aneta

Obecnie trwa jeszcze rekrutacja na stanowisko Pracownika Działu Technicznego. Co możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy?

Maciej
@Aneta 11.05.2017 15:11

Generalnie słabo, w większości pracownik ma się dokształcić sam, po okresie propozycje godne pożałowania - to przelało szare goryczy.

danka

@tpm owszem może i dają umowy o prace ale jednak chciałabym wiedzieć czy od razu po okresie próbnym jakimś

@

a po co mają się wystawiać publicznie na zarzut , że proponują zlecenie...

Pip......................

Umowa o prace to w tej firmie żart, musisz założyć własną działalność a jak nie to umowa zlecenie za minimalne wynagrodzenie,praca dla "oszczędnych" z Krakowa jak chcesz się dać łojć na kasę to startuj, nigdzie się tak nienazapi....asz jak tam i nic z tego nie będziesz miał....

Bibi
@Pip...................... 18.05.2016 13:11

Na jakie staniwisko jest wymagana dzialalnosc? W sumie jezeli chodzi o handlowca to zwykle tylko od niego zalezy czy bedzie dużo zarabiał, bo pewnie premię ma uzależnioną od wyników.

takToJa

Nie polecam tej firmy . Firma oszukuje swoich pracowników do tego kierownik wymaga sprzątania osobom IT..

Zostaw opinię o Innergo Systems Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innergo Systems Sp. z o.o.