Opinie o Innergo Systems Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Innergo Systems Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Innergo Systems Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Innergo Systems Sp. z o.o. w Warszawa

3 rozmowy rekrutacyjne? Na każdym stanowisku tak jest czy to może zależy? chce przyjść na instalatora urządzeń IT, widnieje taka oferta na stronie, fajnie byłoby jednak jeszcze moc poznać wasze zdanie odnośnie pracy. jaki zarobek? Adekwatny do wykonywanych zadań?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Artur

19.01.2024 03:01

Arturikona wywiad

Chcę opowiedzieć o rekrutacji w tej firmie. Trwała prawie miesiąc, rekrutujący byli że wszystkiego zadowoleni, ale jednak nie zdecydowali się na współpracę ze względu na oczekiwane wynagrodzenie, którego wysokość znali od początku.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Junior Administrator IT.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Arturikona wywiad

Zarówno HR, jak i bezpośredni przełożony.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

3 etapy.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

Arturikona wywiad

Rekrutacja odbywała się zdalnie.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Arturikona wywiad

Rozmowa o znajomościach technologii IT oraz sprawdzenie poziomu języka angielskiego, które oceniane były na bieżąco.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

Arturikona wywiad

Atmosfera była dobra, byłem chwalony i rekruterzy sprawiali wrażenie zadowolonych z mojej kandydatury.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

Arturikona wywiad

Firma mogła zakończyć całą tę rekrutację już na początku, skoro podałem swoje oczekiwania finansowe, a wiadomo było, że nie zostaną one spełnione.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji?

Arturikona wywiad

Za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Jakie informacje zwrotne otrzymałeś/-aś po zakończeniu rekrutacji?

Arturikona wywiad

Jedyną informacją, jaką otrzymałem, było to, że firma nie zdecyduje się na współpracę.

Czy wyjaśniono Ci, co wpłynęło na wynik rekrutacji?

Arturikona wywiad

Nie. To są jedynie moje domysły. Nic innego nie mogło wpłynąć na wynik rekrutacji, bo rekrutujący aż mnie chwalili - dlaczego więc nie podjęli współpracy?

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Arturikona wywiad

Nie. To strata czasu, ponieważ prowadzono rekrutację, choć moje oczekiwania finansowe od początku były zbyt wysokie dla tej firmy.

Kandydat Nowy wpis

Nie poważna firma. 3x rozmowy rekrutacyjne, wszystkie rozpatrzone pozytywne, wysyłanie certyfikatów i jeszcze wiele rozmów telefonicznych. Ba! Nawet były pochwały, za przygotowanie. Tak bardzo byli zadowoleni, że aż dwa stanowiska pracy mi zaoferowali. Koniec, końców jednak się nie zdecydowali. Powód? Domyślam się, że pensja, ale stawkę znali od samego początku, więc mogli sobie już na wstępie zaoszczędzić mój, jak i swój czas. Osobiście nie polecam firmy.

Administrator Nowy wpis

W Innergo Systems Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Kierownik Projektu. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Czy kandydat na stanowisko Junior Apple MDM IT Engineer w firmie Innergo Systems Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Interesuje się praca tutaj na stanowisku tłumacza języka hiszpańskiego. W ofercie, którą mają na stronie napisano, że jest to praca w formie zdalnej. Ktoś wie czy aplikować mogą osoby bez względu na lokalizację? Czy czasem trzeba się pojawiać bezpośrednio w siedzibie?

Czy w Innergo Systems Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Data Analyst?

Erni

3 miesiące okres próbny, potem jest możliwa umowa na czas nieokreślony.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Innergo Systems Sp. z o.o.?

Bob

1. Odpowiedzieć na ofertę pracy 2. Przyjść na rozmowę lub uczestniczyć w niej zdalnie 3. Być najlepszym kandydatem. serio tego nie wiecie?

Smutny Gość

Firma schodzi na psy - im wyżej się pnie, tym bardziej gnoi ludzi i nie szanuje nikogo.

Kamil
@Smutny Gość

Podobne opinie wyrażają też inni. Była mowa głównie o braku szacunku do ludzi. Zarówno tych już zatrudnionych, jak i tych potencjalnych. Ktoś też wspominał, że pracy jest dużo i jest miejsce dla ambitnych. Zgadzasz się z tym?

Smutny Gość
@Kamil

Zgadzam się. Dużo zależy od działu, w którym pracujesz - ale nie ma czasu na nudę i ambitni się mogą wykazać..

Helena
@Smutny Gość

A w takim razie który dział jest oceniony przez Ciebie za najlepszy, skoro dużo od niego zależy? Ty właściwie na którym pracowałeś?

Dawid

Macie jakieś wspólne wyjazdy ekipowe ?

ONO
@Dawid

Tak, grill pod biurem, na parkingu, jeśli ekipa pracująca w biurze sama go zorganizuje

qwerty
@ONO

W sumie jak tak to ująć to brzmi kiepsko haha

Halina
@qwerty

Przecież ONO stosuje sarkazm :D Wątpię, czy by na Odrowąża palili grilla, bo by ich od razu ścignęła Straż Miejska.

@Dawid

Jest co roku integracja firmowa. Ale na czas pandemii zostały zawieszone takie wyjazdy.

Anon
@Halina

Ten grill to właśnie na Odrowaza pod wiatą dla palaczy :) Miałem/am kilka razy nieprzyjemność w tym uczestniczyć.

Halina
@Anon

Byłam pewna, że to sarkazm albo żart. XD I dałeś radę udawać entuzjazm z powodu firmowego "poczęstunku"?

cwtr

Od czego tu zacząć. Nie znoszę kiedy pracodawca nie szanuje przyszłych pracowników. Po telefonie i odbyciu spotkania, dostałem obietnicę informacji zwrotnej zadnego info z firmy, "nie jednak nie", a ktos czeka zgodnie z obietnica, na informacje ZENADA Skoro na tym etapie tak "szanują" pracowników to jestem ciekaw co jest potem. Ogólnie bardzo mnie to zirytowało - nie trawię braku szacunku do drugiej osoby.

JackStrong
@cwtr

Miałem to samo

Złożyłam CV do biura i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do której nie mam w sumie żadnych zastrzeżeń. Odbyła się w miłej atmosferze, nie było mowy jednak o warunkach finansowych więc pomyślałam że może jest drugi etap gdzie omawia się te kwestie. Ku mojemu zaskoczeniu tego samego dnia otrzymałam maila z informacją o wynagrodzeniu na tym stanowisku i zapytaniem czy przy podjęciu współpracy takie warunki by mi odpowiadały. Korespondencję mailowa wymieniałam z rekruterka gdzie ustaliliśmy że po okresie próbnym chciałabym aby stawka była wyższa. Kolejnego dnia dostałam telefon że chcieli by podjąć ze mną współpracę i zgadzają się na moją propozycję. Ponieważ nie była to jedyna firma w której otrzymałam pozytywny odzew chciałam się zastanowić. Osoba z którą rozmawiała poprosiła mnie abym podjęła decyzję do końca dnia i gdyby odpowiedź była pozytywna żebym porozmawiała ze swoim obecnym pracodawca o skróceniu mojego okresu wypowiedzenia. Warunki jakie zaproponowano odpowiadały mi jak i lokalizacja biura dlatego napisałam maila że decyduje się na współpracę z firmą innegro i w dniu jutrzejszym tak jak obiecałam porozmawiam ze swoim przełożonym aby skrócić mój okres wypowiedzenia w poprzedniej firmie. Otrzymałam maila że warunki finansowe zostały wysłane do zarządu do akceptacji i w dniu jutrzejszym ktoś się ze mną skontaktuje aby ustalić kiedy możemy nawiązać współpracę. I uwaga ponowne zaskoczenie. Czekając cały dzień na telefon dopiero po południu otrzymałam maila że zarząd nie zaakceptował owych warunków i firma dziękuję mi za odbyta rozmowę, życzą powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy. Tym oto sposobem zostałam bez żadnej pracy przed świętami... Brawo za brak jakiegokolwiek szacunku do drugiego człowieka. Może i dobrze się stało bo strach pomyśleć jak traktują już obecnych pracowników

Mr T

Dobrych parę lat spędzonych w INNERGO bardzo dobrze wspominam. Miejsce zdecydowanie dla ambitnych, szukających wyzwań osób. Dużo się dzieje i dużo jest pracy ale czas płynie szybko :) Co ważne fajni ludzie są w zespołach. Jeśli szukasz spokojnego miejsca gdzie „samo się robi” to nie tutaj ;)

Mimo, że nie zostałam przyjęta, rozmowa przebiegła miło i spokojnie. Pytania wiązały się ogólnie z pytaniem, czemu chcę pracować w Innergo, byłam wypytywana o poprzednie doświadczenia zawodowe, ustalanie priorytetów itp. Było również zadanie w Excelu z tabelą.

Krystyna

Dawno nie pisaliście aktualności o Innergo Systems, do tej pory mieszane opinie. Zmieniło się coś ostatnio u tego pracodawcy? Może były jakieś podwyżki itp.

Jak jest z pakietem medycznym w Innergo Systems Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

W tej firmie nie było i nie ma żadnych benefitów, jedyną słuszną nagrodą jest uścisk dłoni prezesa. Wszyscy na to czekają, pracując po godzinach i w weekendy.

Emilia

A jak z zarobkami w Innergo Systems? :) Podpisujesz się jako pracownik więc może podpowiesz czym firma Cię zachęciła do siebie na początku, że zdecydowałeś się na pracę w niej? I czy wspomniana praca po godzinach i w weekendy jest dodatkowo płatna czy jakoś inaczej rozliczana?

Czy w Innergo Systems Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak, ignorowanie i pomijanie milczeniem. Sprawdza się za każdym razem :/

Realo

oj, oj cieniutko coś tu.... z tymi opiniami pracowników + klakierzy Firmowi próbują nadganiać

Ola
@Realo

@Realo, nie wiem jak w Twoim przypadku, ale kilka lat w firmie pozwala mi wypowiadać się o realiach pracy, ale czy daje mi miano „klakiera firmowego”? Sama nie wiem... Wiem za to, że jestem bardzo zadowolona ze swojej pracy - skoro to forum jest miejscem do dzielenia się doświadczeniami na temat danej firmy, to i ja mam do tego prawo - zauważ, że każdy pozytywny wpis, niezależnie prawdziwy czy też nie, jest odbierany jako fałsz. Pomyśl nad tym :) W komentarzu poniżej znajduje się link do mojego profilu na LinkedIn. Jeśli tylko chcesz, możesz się odważyć i wyrazić swoją opinię nie skrywając się za anonimowym wpisem, chętnie opowiem Ci jak jest naprawdę.

Aneta

@nick oceniasz tak firmę Innergo Systems ze względu na wynagrodzenie czy coś jeszcze wpływa na Twoją opinię? To ważne, by zawsze argumentować swoje wypowiedzi. Dzięki merytorycznym wypowiedzią użytkownicy dowiadują się jak najwięcej o firmie.

Ola

@Aneta pracuję w firmie Innergo Systems już od kilka lat. Sam profil naszej działalności wiąże się z ciągłym rozwojem, poznawaniem najnowszych technologii, projektowaniem pionierskich rozwiązań. W związku z tym, że pracujemy z produktami światowych producentów, stale podnosimy swoje kompetencje w zakresie rozwiązań np. Alcatela, Apple, Cisco, przy czym tutaj zapewniane są szkolenia i materiały, więc spokojnie można się przygotować. Dla stanowisk administracyjnych także istnieją możliwości szkoleń oraz rozwoju, nie tylko zawodowo, firma wspiera także pasje pracowników przy pomocy dedykowanych programów wewnętrznych. Teraz szukamy osób na stanowiska Key Account Managera, Service Level Managera, Inżyniera Systemowego i Fakturzysty/ Fakturzystki. Jeśli któraś szczególnie Cię interesuje to możesz oczywiście śmiało mnie pytać o więcej szczegółów dotyczących pracy w Innergo lub o kontakt do osoby, która już pracuje na tym stanowisku. Znajdziesz mnie na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/aleksandra-czarnecka-940456a4/ Pozdrawiam Ola

nick

Tragedia, wynagrodzenie żałosne

Zostaw merytoryczną opinię o Innergo Systems Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Innergo Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Innergo Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Innergo Systems Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Odrowąża 15
    03-310 Warszawa
  • NIP: 9522064794 KRS: 0000329441

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Innergo Systems Sp. z o.o.