Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Jakub Cykowiak

Świetne środowisko pełne ludzi podchodzących do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem. Najpierw zostałem klientem, który dostrzegł dużą wartość z możliwości współpracy z planerem, a dziś sam nim jestem.

Arkadiusz Stęchły

Swoja przygodę z firma rozpocząłem od spotkania z planerem finansowym. Byłem bardzo ciekawy co przyniesie ta rozmowa. I od tej rozmowy zaczęła sie moja nowa droga życiowa, w której inaczej podchodze do kwestii finansów osobistych. Natomiast najwieksze wrażenie zrobiło na mnie samo środowisko, otwartosc, życzliwość, wsparcie i ogromna dawka motywacji we wszystkim co robię w życiu. Ci ludzie są niesamowici!????

Przemek Modzelewski

Polecam serdecznie Investment Partners Wiedza, podejście, i możliwość pracy w tak kreatywnym zespole zasługuje na duże brawa :)

@Przemek Modzelewski

Powiesz coś więcej, trudno tam się dostać ogółem? Właśnie obawiam się, czy aplikować czy nie, bo mam trochę mało doświadczenia i w sumie nigdy w takiej firmie nie pracowałem większej. Jakie mają wymogi teraz, jeśli chodzi o te kwalifikacje i nie tylko?

Witamy serdecznie i z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Dla naszej firmy priorytetem jest zaangażowanie oraz chęć do nauki, gdyż nasze szkolenia obejmują kompleksowe wprowadzenie w tematykę, bez konieczności posiadania doświadczenia w branży finansowej. Nasi doświadczeni menadżerowie, wykorzystując dostępne kursy, prowadzą każdego uczestnika przez kolejne etapy nauki. Podstawowym wymaganiem jest posiadanie wykształcenia średniego. Dodatkowo, dwa razy w roku organizujemy Szkołę Planerów, do udziału w której serdecznie zachęcamy. W celu uzyskania bliższych informacji i zapisów prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@inpartners.pl

Na jakie benefity można liczyć w Investment Partners S.A.?

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Czy Investment Partners S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Od 8:00 do 16:00 w dni powszednie pomocą służą pracownicy Centrali, natomiast planerzy finansowi pracują w wybranych przez siebie godzinach, zdalnie jak i stacjonarnie.

Miro
@Investment Partners S.A.

Witam. Zainteresowało mnie to, co napisaliście o stanowisku planera finansowego. Szukam właśnie zajęcia, gdzie mógłbym sam sobie układać pracę i być rozliczanym z wyników. Czy forma współpracy z Państwem na tym stanowisku to umowa b2b, czy umowa o pracę? Jest jakieś szkolenie wprowadzające i czy jest wymóg pojawiania się w biurze?

@Miro

Dzień dobry, można z nami nawiązać formę współpracy na zasadzie umowy zlecenie, jako przedsiębiorca, student lub umowy o pracę z innym podmiotem. Są oczywiście szkolenia wprowadzające, nie ma wymogu pojawiania się w biurze - organizacja własnej pracy leży po stronie planera. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą jako Planer Finansowy prosimy o wiadomość na kontakt@inpartners.pl

Grzegorz

Dzięki współpracy z InPartners dowiedzieliśmy się dużo istotnych rzeczy odnośnie zrządzania finansami. Współpraca z Panem Arturem Garus jest na najwyższym poziomie, polecamy ze względu na profesjonalizm i szczegółowe zainteresowanie każdym tematem.

Żart

Na Google opinie o firmie są jedynie dodawane przez znajomych pracowników. Skąd wiem? Sam byłem wręcz zmuszany do dodawania pozytywnej opini!!!! Plan finansowany tworzony przez ososbe która sama nic nie ma na koncie wielkie X D Porady żeby w obligacje inwestować X D Uważam , ze jedynie PRAKTYK moze dawac mi rady jak i wstawiać; a nie tylko TEORETYK.

@Żart

Opinie na Google są tylko i wyłącznie wystawiane przez klientów Investment Partners, o czym świadczy ilość wystawianych opinii. Na dzień dzisiejszy to 1357 indywidualnie wystawianych opinii naszych klientów. Nikt nie jest zmuszany do dodawania pozytywnych opinii, ale średnia 5,0 jest powodem do dumy i zobowiązaniem do utrzymania naszej jakości na dotychczasowym poziomie. Zawsze prosimy klientów o szczere i merytoryczne oceny, aby móc doskonalić nasze usługi. Jeżeli nie był Pan/Pani zadowolony z naszej usługi to taką opinię oraz merytoryczne uzasadnienie, może Pan/Pani wystawić na naszej wizytówce Google. Każdy z planerów inPartners jest praktykiem naszej filozofii działania: „Bogacenie się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa”, ale każdy z nas jest na różnym etapie tego działania. To samo dotyczy naszych klientów, którzy mogą być na różnym poziomie budowania swojego bezpieczeństwa finansowego, mają różne doświadczenia i wiedzę finansową. Wspomniane obligacje, są jednym z możliwych składowych przygotowywanego planu finansowego, a każdy plan dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

Zuzia

Czytam wątek, i pracownik firmy wspomniał o tym, że aktualnie poszukają planerów finansowych. Jedne co mi nie daje spokoju, to wynagrodzenie oparte jedynie na samych prowizjach. Jak to wygląda w teorii? Pracuje ktoś na tym stanowisku, i napisze średnie zarobki? Warto w to iść?

@Zuzia

Oferowana przez nas forma współpracy nie jest typową pracą na etacie. Dążymy do kreowania samodzielnych przedsiębiorców, stąd nie oferujemy stałej pensji. Wynagrodzenie oparte jest na prowizjach i bonusach w związku z pozyskaniem klientów dla oferowanych przez nas produktów. Nie jesteśmy w stanie podać średnich zarobków, ponieważ wszystko jest zależne od pracy i zaangażowania planerów. Po więcej szczegółów odnośnie współpracy zapraszamy pod mailem kontakt@inpartners.pl

Robert Podeszwik

Współpracę z Inpartners rozpocząłem w listopadzie 2022 roku jako klient. Byłem niesamowicie zadowolony z planu finansowego i współpracy co otworzyło mi oczy na wiele aspektów, o których nigdy wcześniej nie myślałem. Po kilku miesiącach dostałem możliwość współpracy i nie wahałem się ani chwili. Niesamowite środowisko przedsiębiorczych i wspierających ludzi.

Bartosz Rydzkowski

Współpracę z firmą InPartners rozpocząłem 10 miesięcy temu i wtedy w 100% poczułem, że zaczęła się moja przemiana finansowa, w której przez cały czas wspierał mnie mój planer. Kilka miesięcy później dostałem szansę dostania się do zespołu i dzisiaj rozwijam się w tym kierunku jeszcze bardziej, ponieważ czuję, że stało się to moją pasją, a dodatkowo mogę pomagać innym poszerzać ich świadomość finansową!

Alek
@Bartosz Rydzkowski

Przemiana finansowa? Mógłbyś wytłumaczyć w prostych słowach a nie tak górnolotnie? Zacząłeś więcej zarabiać? Od razu nie byłeś w zespole tylko kilka miesięcy później? To na jakiej zasadzie byłeś zatrudniony?

Bartosz Rydzkowski
@Alek

Współpracę najpierw rozpocząłem jako klient, a później jako planer, co również przyczyniło się do zwiększenia dochodów. W głównej mierze spowodowane było to moim podejściem do kwestii finansów, czyli mojej przyszłości. Zacząłem bogacić się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, a wiązało się to z ciągłą edukacją i rozbudową majątku.

Paulina

Firma daje duże możliwości rozwoju. Dzięki współpracy nauczyłam się umiejętności, które są przydatne w wielu dziedzinach na rynku, a tym bardziej w byciu przedsiębiorcom. Wszyscy ludzie, których spotkałam są niesamowitym zasobem wiedzy i doświadczenia. Cieszę, że mogę rozwijać sie w gronie ludzi, którzy podbudują i wspierają w działaniach.

Aneta

Z In Partners współpracuję od prawie dwóch lat i muszę przyznać, że nigdy nie spotkałam tylu wartościowych Osób w jednym miejscu. Firma daje ogromną możliwość rozwoju ścieżki zawodowej jak również budowania swojej marki osobistej co w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważne. Otrzymuję wsparcie na każdym kroku zarówno od zespołu jak i Managementu. Nie zamieniłabym In Partners na żadne inne miejsce pracy. Serdecznie polecam!

Jola G

Michał Zając i Rafał Jojko- dzięki Wam zaczynam się wkręcać w kwestie bezpieczeństwa finansowego! Do tej pory temat dla mnie nudny i trudny staje się ważniejszy i ciekawszy. Superelastyczne podejście do klienta, zrozumienie sytuacji, dostosowanie planu finansowego do indywidualnych potrzeb. Przede mną jeszcze sporo edukacji, mam nadzieję, że z Waszą pomocą zabezpieczę swoją przyszłość finansową, a przede wszystkim przestanę bać się tematów inwestowania!

Milena

W czerwcu 2022 roku zostałam pracownicą centrali Investment Partners S.A. w Katowicach. Uważam, że to jedna z najlepszych rzeczy w życiu jaka mi się do tej pory przytrafiła. Nie mogę do tej pory uwierzyć, ilu wspaniałych ludzi jest w niej skumulowanych w jednym miejscu. Każdy jest gotowy do pomocy, przyjazny i uśmiechnięty. Zarząd jest otwarty na rozmowy, pomysły, prośby i potrzeby pracowników i stara się je spełniać w miarę możliwości. Firma stanowi bardzo dobre miejsce do rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

Mikołaj
@Milena

Brzmi jak bajka. A jak z wypłatami? Też takie dobre? Prócz podstawy masz jakieś wynagrodzenie prowizyjne albo premie? Przydała by się informacja chociaż o widełkach bo jak na razie wszyscy w komentarzach chwalą ale bez żadnych konkretów.

Milena
@Mikołaj

Jestem pracownikiem administracyjnym firmy i na moje wynagrodzenie składa się godna wypłata+premie+bonusy okazjonalne, które są dla mnie satysfakcjonujące. Jako pracownik centrali moje wynagrodzenie jest tajemnicą przedsiębiorstwa, więc nie mogę podać tzw. widełek. To przykre, że godne warunki pracy są dla kogoś „bajką”, lecz nikogo nie namawiając - można to po prostu ocenić samodzielnie zgłaszając nam swoją kandydaturę. Obecnie poszukujemy planerów finansowych. Forma współpracy oferowana przez nas dla planerów to zawarcie umowy o współpracy - nie jest to typowa praca na etat. Wynagrodzenie planerów jest oparte na systemie prowizyjnym. Dążymy do kreowania samodzielnych przedsiębiorców, a w przyszłości naszych partnerów biznesowych. Wielu naszych współpracowników jest zadowolonych z tej formy współpracy, ponieważ pozwala ona na rozpoczęcie swojego pierwszego biznesu przy pomocy innych doświadczonych planerów i wsparciem ze strony firmy. Można stworzyć swoją strukturę planerów jako Team Manager lub pójść samodzielną ścieżką kariery i od tego zależy system wynagrodzenia. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało proszę pytać tutaj lub napisać mail na kontakt@inpartners.pl . Chętnie odpowiemy :)

Mikołaj
@Milena

Wynagrodzenie prowizyjne jest od początku zatrudnienia? Bo przez pierwsze miesiące jak się nowy pracownik uczy to wiadomo że niewiele z tej prowizji może mieć. Nie ma wtedy jakiejś stałej wypłaty? Zatrudnienie na B2B to znaczy trzeba mieć swoją działalność?

@Mikołaj

Nie ma obowiązku zakładania działalności gospodarczej w momencie podpisania umowy współpracy, a o formie rozliczeń między stronami decyduje nowy współpracownik. Dla większości współpracowników najbardziej korzystnym sposobem rozliczeń będzie właśnie działalność gospodarcza.

@Milena

Szkoda, że nie możesz podać widełek płacowych. A w takim razie powiedziałabyś czy te premie to przypadają co miesiąc, czy są to może premie kwartalne, no i od czego one zależą od wyników pracy, czy może jakiejś frekwencji?

@Marta

Dla pracowników administracyjnych premie są ustalone indywidualnie w zależności od przydzielonych zadań. Bonusy współpracowników natomiast są sprecyzowane w przejrzystym planie kariery i dodatki przydzielane są na podstawie określonych wyników.

Katarzyna

Sama jestem inżynierem i mimo iż myślałam, że znam się na finansach to moje zarządzanie nie przynosiło efektów. Dopiero gdy trafiłam pod skrzydła Pani Patrycji Kuli z Investment Partners, która pomogła mi skutecznie podzielić budżet i zagospodarować go tak aby przynosił zyski zrozumiałam, że warto powierzyć swoje finanse profesjonalistom :) Osobiście polecam

Magda

Wiele doświadczeń, wiele prób - i... od prawie 11 lat jestem IN I to mówi wszystko! 11 lat, to już szmat czasu... gdyby było źle, to miałabym czas by się zorientować, że coś "jest nie tak" - ale wciąż jest SUPER... Jak Wam to przedstawić...? ETYKA, PARTNERSTWO, ROZWÓJ, DRUGA RODZINA... Spędzamy w pracy minimum jedną trzecią naszego życia - a życie mamy jedno... Nie szkoda mi żadnej minuty, którą tu spędziłam. Czasami było trudno, ale mogłam liczyć na wsparcie, na pomoc, na zrozumienie... "Nie ma róży bez ognia" - nie ma sukcesu bez wysiłku, nie można żyć inaczej nie zmieniając swojego podejścia/działania... Mam ponad 50 lat, wiele przeżyłam, wiele doświadczyłam, trochę poznałam ludzi i życie... I po wielu tych doświadczeniach wiem, że InPartners - to mój drugi dom - serducho. Robię co lubię, dzielę się moim doświadczeniem, otaczam się wspaniałymi ludźmi, wciąż się uczę, rozwijam, mam wrażenie, że odejmuje mi to lat... Czy nie o to chodzi w życiu? Nie każdy się tu odnajdzie, ale warto próbować:) Bo lepiej zgrzeszyć i żałować, że się zgrzeszyło... niż przegapić okazję... A co robimy dla naszych klientów? Poczytajcie sami... https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=inpartners+opinie&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Paulina

Firma Investment Partners to miejsce, w którym jesteś w stanie rozwinąć skrzydła zarówno jeśli chodzi o rozwój zawodowy, ale i również swojej świadomości dotyczącej finansów, celów i swojego życia. Ludzie, których możesz poznać w tym miejscu są wspierający motywujący i chętni do pomocy. To co jest wartościowe to nie tylko etyczne podejście do współpracowników, ale i klientów. Serdecznie polecam współpracę.

Dominika J

Świadomość jest ważna ale jak rozpocząć proces budowania bezpieczeństwa finansowego? Szymon Skupnik planer finansowy, przekazał mi ogrom wiedzy i nie tylko. Dzięki jego pracy mogłam wykonać pierwszy świadomy krok w obszarze finansów. Dostosował dla mnie plan i pokazał w jaki sposób dobrze zarządzać budżetem. Przedstawił metody analizowania statusu majątku, pomógł określić cele na przyszłość i strategie dalszego działania. Dziękuje za zaangażowanie i cierpliwość. Teraz mogę świadomie budować bezpieczeństwo dla mnie i mojej rodziny. Polecam współprace z panem Szymonem.

Adrian W.

Firma oferuje szeroki zakres wsparcia dla pracowników, zapewniając dobrze zorganizowane szkolenia i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Pracownicy mają również dostęp do innych zasobów, takich jak biblioteki wiedzy i baz danych, co pomaga im w ciągłym rozwoju. Jeden z najlepszych aspektów pracy w InPartners to mentoring. Firma zapewnia mentorów dla swoich pracowników, którzy pomagają w rozwoju zawodowym poprzez udzielanie wskazówek, przekazywanie wiedzy i dzielenie się doświadczeniem. Mentorzy są bardzo doświadczonymi pracownikami, którzy posiadają wiele lat doświadczenia w branży, dzięki czemu mogą przekazać cenne informacje i pomóc pracownikom w rozwoju swojej kariery. Ogólnie rzecz biorąc, praca w InPartners to wspaniałe doświadczenie, gdzie pracownicy otrzymują wiele wsparcia, wiedzy i mentoringu, co pozwala im na osiągnięcie sukcesu w swojej pracy i rozwoju swojej kariery.

Artur Flasiński

Firma która stawia dobro klienta na pierwszym miejscu. Jedną z głównych wartości firmy jest etyka, zarówno w stosunku do klienta jak między współpracownikami. To powoduję, że firma rozwija sie w tak szybkim tempie dając tak dużą wartość swoim klientom. Jestem dumny, że jestem w InPartners i jestem przekonany, że tworzymy coś, co zmieni życie finansowe WSZYSTKICH Polaków.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.