Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Sonia Kosmala

Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze firmę inPartners, ponieważ to dzięki planerom finansowym tej firmy uświadomiłam sobie jak istotne jest posiadanie rezerwy finansowej, bogacenie się, efektywne zarządzanie własnym budżetem i wiele więcej. Dzięki temu środowisku już jako młoda osoba jestem nie jeden, a kilkanaście kroków przed innymi. ???? Z czego jestem bardzo dumna. Polecam inPartners z całego serca jako klientka oraz współpracownik.

@Sonia Kosmala

Dawid Sarota

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Łukaszem Piotrowskim. Polecam!

@Dawid Sarota

DG

Porządne rozwiązania finansowe

@DG

Andrzej Jankowski

Miałem dwa spotkania z p.Sonia Kosmala podczas tych spotkań powiększyłem swoją wiedzę na tematy związane z zarządzaniem swoimi finansami w bardzo przystępny i partnerski sposób.polecam

@Andrzej Jankowski

Dziękujemy za opinię w imieniu Soni :)

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Kamil

Polecam współpracę z firmą Investment Partners. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Cały plan działania został perfekcyjnie wytłumaczony przez Mateusza Urbaniaka. Dzięki temu dowiedziałem się o nowych możliwościach.

@Kamil

Dziękujemy w imieniu Mateusza :)

współpracownik

polecam

@współpracownik

Dziękujemy.

Andrzej Kwiatkowski

Moja przygoda w inPartners zaczęła się od telefonu od menedżera firmy, poszukującego pracowników. Było to niecały rok temu. Pierwsze wrażenie — co to u diaska jest? Teraz — nie zostawię tej firmy. Podejście do pracownika, jako od samego początku współpracownika (każdy nosi buławę w plecaku), który może zostać współwłaścicielem firmy. Mało tego, jest realna możliwość stania się współwłaścicielem w rozwoju swojej kariery! Naprawdę dobre zarobki, nawet przy nie aż tak dużej inwestycji czasu (student studiujący dziennie, bardzo zaangażowany w działalność duszpasterstwa akademickiego, plus dbający o swoją rodzinę jest w stanie zarobić po 6k miesięcznie — tak w moim przypadku) jest mega pozytywne. Praca wymaga jednak totalnego opuszczenia własnej strefy komfortu: praca z klientami; pokazanie się przed znajomymi jako planner finansowy, na którego wielu pluje lub uważa za nierobów; nauczenie się kompletnie nowego języka komunikacji; dbanie o marketing własny i polecenia; nieraz trudne słowa we współpracy z ludźmi... Każdy dzień, to wyłażenie z buciorami ze swojej strefy komfortu, bez tego nie ma co liczyć nawet na złamany grosz. Jak bardzo warto! Ło matko! Jak bardzo warto każdego dnia walczyć z własnym baniem się, dzwonić do klientów, umawiać się na spotkania! Praca świetna dla kogoś, kto chce zarobić i łączyć pracę z innymi rzeczami w swoim życiu. Musisz jednak być gotowy, że przeorasz się przez własny komfort i wcale nie będzie Ci przyjemnie. Pierwsze pół roku to układanie sobie w głowie, że naprawdę godzę się na te trudy, bo wizja firmy i to, co ona daje, jest tego warta. Naprawdę, tylu ludziom można tak bardzo pomóc, tak uczyć się regularnie utrzymywać kontakt, ratować innych przed ich własnym konsumpcjonizmem, a przy tym uczciwie i dobrze zarabiać. Praca nie dla każdego. Jest to praca dla kogoś, kto chce chwycić ster swojego życia, walczyć codziennie z samym sobą, powalczyć z otoczeniem, które prawie zawsze będzie go miało za (usunięte przez administratora) i jednak pokazać, że wizja bezpiecznego bogacenia, świadomości finansowej i odpowiedzialnego podejścia do mamony jest po prostu ważna. A tak, jest to praca dla kogoś, kto chce być jak pierwsi twórcy telewizji — na początku wyśmiewani, ale wszyscy wiemy, co stało się później.

@Andrzej Kwiatkowski

Dziękujemy za Twoją opinię.

Przemek

Firmę Investment Partners cechują etyka i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Klient jest tu najważniejszy, jego bezpieczeństwo i przyszłość finansowa. Ponadto miła atmosfera w zespole, wsparcie współpracowników, możliwości rozwoju. Jest to Firma, gdzie każdy każdemu poda pomocną dłoń. Polecam! :)

@Przemek

Łukasz

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę InPartners. Od niedawna spełniam się w roli współpracownika i już widzę jak wiele ta Firma oraz ludzie, z którymi współpracuję mi dają. Świetne podejście do człowieka, mnóstwo wartościowej wiedzy, a co najważniejsze szacunek i szczerość. Mogę rozwijać siebie, przez co mogę uczyć moje środowisko, a co za tym idzie, daję ludziom szansę na uświadomienie sobie tego, co ja w młodym wieku- m.in. jak ważne jest zarządzanie budżetem i posiadanie rezerwy. Szczerze polecam!

@Łukasz

Dominika

Firma Inpartners to przede wszystkim wspaniali ludzie pełni pasji, którzy pomagają i wspierają swoich klientów i współpracowników. To miejsce, które daje możliwość dużego rozwoju. Polecam !

@Dominika

Rafał

Polecam współpracę z firmą Investment Partners. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Współpraca z Panem Piotrem Jojko na wysokim poziomie, w atmosferze szacunku i otwartości.

@Rafał

PiotrD

Obejrzalem odcinek o planowaniu finsowym u Grzegorza Kusza i skłonił mnie on do kontaktu i przez ostatni miesiąc miałem kilka spotkań z P. LUKASZEM CZARNIKIEM. Było merytorycznie, profesjonalne i rzeczowo...a przy okazji, prywatnie, P. Łukasz jest bardzo fajnym gościem. P.Lukasz przedstawił mi plan, rzeczowe i konkretne produkty i rozwiązania ale w tym momencie z nich nie skorzystałem gdyz już mam podobne produkty. Myślę że konsultacja na pewno przyda się ludziom którzy nie wiedzą jak zacząć ale też i Ci którzy mają jakąś wiedzę o finansach mogą dowiedzieć się o czymś nowym czy chciaz potwierdzić że idą w dobrym kierunku. Ważne: nie ma oplaty, ale zobowiązujemy się do napisania opini oraz polecenie znajomym. Łukasz otwarcie już na początku to wyjaśnił. Łukasz zarabia na prowizji od sprzedawcy produktu który zdecydujemy się nabyć Tyle . Pozdrawiam i życzę powodzenia w życiu nie tylko w finansach

@PiotrD

Panie Piotrze, dziękujemy za opinię.

Julia

Bardzo polecam Pana Mateusza Urbaniak. Wszystko wytłumaczone super, rozmowa też bardzo profesjonalnie i pozytywnie przebiegła. Jestem zadowolona z naszej współpracy.

Mikołaj
@Julia

Powiesz coś więcej o tej współpracy? Doradzają ci w sprawach finansowych i powiększaniu kapitału? Dużo to kosztuje? Bo też jestem zainteresowany.

@Mikołaj

Panie Mikołaju, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę www.inpartners.pl, gdzie chętnie wyjaśnimy w jaki sposób przebiega proces współpracy. Pozdrawiamy.

Dzień dobry. Pana pytanie zostało zaakceptowane. Nie wiem dlaczego nie pojawiło się na tablicy. Natomiast odpowiadając, zarobki są prowizyjne i uzależnione od zaangażowania. Głównym obowiązkiem planera finansowego jest indywidulana praca z klientem obejmująca sferę zarówno finansów prywatnych, jak i firmowych (w przypadku przedsiębiorców). Nie, nie jest to piramida finansowa.

Sandra Ligus

Inpartners to firma, która wspiera klientów, ale też współpracowników. Tu nie ma pracowników tu są partnerzy biznesowi. Tu nie ma klientów tu są przyjaciele ???? Inpartners to nie praca to styl życia ????

@Sandra Ligus

Rodzina inPartners!

@Sandra Ligus

@Sandra Ligus dziękujemy za podzielenie się opinią.

Andy

Praca tutaj to ogromne ryzyko. Na początku wielkie obiecanki a potem każde spotkanie to inne wersje. Moim zdaniem to chcą nabić sobie nowych klientów.

@Andy

Uprzejmie prosimy o podanie faktów, na podstawie których wyciągnął Pan tak pochopne i subiektywne wnioski? Przypominamy, że jako firma działająca na rynku finansowym jesteśmy pod stałym nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, a jakość naszej pracy badana jest każdego dnia przez wewnetrzną Komisję Etyki. Jednakże, jesteśmy gotowi do konstruktywnej dyskusji, jeśli podane przez Pana fakty, nie opinie, będą wskazywały na brak naszych kompetencji w zakresie profesjonalnego planowania finansowego.

Majk
@Investment Partners S.A.

Od kilku miesięcy Wasi pracownicy swoje stanowiska nazywają różnymi nazwami... Najpierw doradcy finansowi, potem planerzy finansowi, teraz opiekunowie finansowi. To kim w końcu jesteście skoro sami nie wiecie i zmienicie nazwy co dwa miesiące ?! Zatrudniacie tylko ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o finansach, bo widać, że coś tu śmierdzi i dzięki temu im ktoś mniej świadomy i zadaje mniej pytań tym lepiej... Każecie naciągać własną rodzine i znajomych, którzy mają być klientami. To nie jest profesjonalne podejście!!! Przestrzegamy przed PARTNERS!

Marcin Mazurek
@Majk

Panie Majk, Pracuje w tej firmie od 2016 roku. Kim jestem? Różnie klienci mnie nazywają - Opiekunem?, bo tak czuja, Doradca? bo skutecznie doradzam, Aniołem Finansow? Bo czuja ze nie zostają sami, Planerem bo planuje ich finanse. Czy to coś strasznego - nie wiem. Może Pan nie chodzi do fryziera bo zmienił nazwę na Barber albo zmienił na stylistę, albo zmienił na wizażystę - ma Pan do tego prawo - choć nadal jest to samo dobre miejsce które zajmuje się wyglądem. Ma Pan do tego prawo ???? Ma Pan racje ze do współpracy przyjmujemy osoby które nie maja doświadczenia w finansach, bo ich tego uczymy - tak jak mnie nauczono w 2016 a wiedziałem niewiele. No niestety żaden uczony z nieba nie spadł - i tutaj chciałem PODZIĘKOWAĆ PARTNERS za to ze jednak nie poszło Pana narracja i zechciało mnie przyjąć i nauczyć (tak korzystając z okazji). Przy nauce zawsze towarzyszył mi mentor abym nigdy nie skrzywdził klienta podczas nauki aż do momentu w którym obecnie jestem mentorem dla innych, a moi klienci cenią sobie moja prace. Czy idziemy tylko po kontakty na rodzinę? Nie ukrywam Panie Majk ze to moje małe marzenie... żeby cała moja rodzina korzystała z dobrodziejstwa świadomości finansowej, bardzo. Niestety nie w każdym przypadku tak jest, również mnie to boli jak Pana. Ale się nie poddam i będę walczył o nich dalej i nie tylko o moja rodzine, ale rodziny również moich współpracowników i rodziny moich klientów. Gwarantuje Panu ze nigdy się nie poddam ???? Pana wpis jeszcze bardziej mnie motywuje - za co serdecznie Panu dziekuje. Kłaniam się nisko, może będzie dane nam kiedyś nawiązać konwersacje bez żadnych kamuflaży. Spokojnych świat ????

Dawid Kozioł
@Majk

Z wielkim zainteresowaniem odczytałem ten anonimowy wpis. I chciałbym się do niego ustosunkować, tym bardziej, że są to dwa negatywne komentarze, zamieszczone dzień po dniu. Opinie zbiegają się w czasie z wypowiedzeniem umowy współpracy z osobą, która złamała zasady etyki, zarówno wobec Klientów jak i Partners. Na to w naszej Firmie zgody nie ma i nie będzie! Ad rem. W Partners cenimy sobie transparentność. Osobiście współtworzę filozofię oraz nadaję kierunek Firmie. Dlatego na każdym poziomie komunikacji deklaruję chęć merytorycznej rozmowy i poznania opinii, także tych krytycznych. Pana P., a także inne osoby, zachęcam do kontaktu m.in. poprzez e-mail, adres to: dawid.koziol@partnerspl.pl. DK

Dawid Kozioł

@Majk

Moglibyśmy ten wpis potraktować kategorią słów Pawła Leśniaka z „Przed Północą”: „Nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili, a im gorzej mówią, tym korzystniej dla ciebie.” Jednakże jest kilka powodów, dla których wobec takich wpisów nie możemy przejść obojętnie. Po pierwsze, szacunek do naszych Klientów, który bez względu czy mają obok siebie Doradcę, Plannera czy Opiekuna Finansowego, po prostu czują się bezpiecznie i profesjonalnie obsłużeni. Po drugie, szacunek do naszych Współpracowników, którzy bez względu na sytuację Klienta, w której się znajdują wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Po trzecie, szacunek do naszych Menedżerów, którzy z wielką starannością i profesjonalizmem przygotowują aplikantów do pracy, której celem jest Bogacenie przy Zachowaniu Pełnego Bezpieczeństwa. Powtórzymy, zawsze jesteśmy gotowi i otwarci do wszelkich rozmów, lecz opartych na prawdzie i wzajemnym szacunku. A prawda i etyka zawsze same się obronią. Przewaga dzięki idei.

Zgoda
@Andy

To prawda. Robią spotkania z rozmachem i czarują, ale później wraz z szczegółowym drążeniem w temacie okazuje się, że nie ma tam innego pomysłu, jak: przynieś nam swoich znajomych, żeby byli naszymi klientami, nawet jeśli ty odejdziesz.

Zz
@Majk

Byłem kandydatem i tak jest

Kris

Z całym sercem mogę polecić usługi Invest Partners S.A. Analiza zrobiona przez Krzysztof Capute w pełni pokazała całą gamę możliwości inwestycji jak i opcje pełnego zabezpieczenia majątku. Pełny profesjonalizm cóż można powiedzieć więcej. Polecam jeszcze raz wszystkim :)

@Kris

Aneta

O Firmie In Partners mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach - etyczne podejście, chęć niesienia pomocy, dobre rozwiązania i co najważniejsze stały kontakt! Mimo początkowego sceptycyzmu i braku zaufania, uważam że wchodząc współpracę z In Parnters podjęłam najlepszą z możliwych decyzji. Świadome zarządzanie swoim budżetem domowym daje mi przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa ale również możliwość uwolnienia w przyszłości czasu, który jest tak cenny. Po przeprowadzeniu kilku rozmów z ludźmi, którzy tworzą tę Firmę z czystym sumieniem mogę zagwarantować, że nie ma czego się bać i warto zrobić ten pierwszy krok. Firma jest ukierunkowana przede wszystkim na Klienta i polepszanie standardu jego życia, a nie na własny zysk. Szczerze polecam!

@Aneta

Pani Aneto, dziękujemy za opinię.

JoannaWłodarczyk

Po ponad połowie roku bycia częścią Investment Partners S.A. podzielę się swoimi doświadczeniami: Jeśli szukasz w życiu czegoś więcej niż zwykła, monotonna praca, to jesteś w odpowiednim miejscu. Trzeba na początku, oczywiście, pokonać blokady mentalne, uwierzyć w swoje możliwości, zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i odważyć się na więcej. Nikt jednak nie mówi, że droga do sukcesu usłana jest różami... Jednak InPartners to przede wszystkim ludzie, wspierający przyjaciele- nie tylko z teorii i nazwy, a w 100%, więc jest po prostu łatwiej. Tutaj każdy każdemu z otwartym serduchem i pomocną dłonią. Polecam każdemu. Dla mnie najważniejsze w pracy tutaj jest podejście do klienta. Nie ma musu wciskania byle czego (byle statystykę podbić) tu ważny jest interes korzystających z usług i to aby to przede wszystkim oni byli bezpieczni i mogli się bogacić. A jeśli można zarabiać, uszczęśliwiając innych ludzi, to czego szukać więcej.

@JoannaWłodarczyk

Pani Joanno, dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia w dalszych działaniach.

Małgorzata

Jestem nowym klientem Państwa Firmy. Moim planerem jest Pan Dawid Kozioł. Udało mu się w sposób jasny i zrozumiały (dla laika) wyjaśnić mi podstawowe arkana ekonomii niezbędne do dalszego działania. Za mną omówienie zasad współpracy, analiza stanu obecnego i doradztwo- czyli przedstawienie mojego indywidualnego planu finansowego. Wszystko odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze, dało mi poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Polecam i DZIĘKUJĘ BARDZO !!!

@Małgorzata

Dziękujemy za opinię!

Kamil.

W odpowiednim momencie w moim życiu poznałem osobę, która utwierdziła mnie w moim przekonaniu, jak zarządzać swoimi finansami. Oczywiście w 100% Polecam ;)

@Kamil.

Nigdy nie jest za późno!

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.