Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Joanna

InPartners to coś więcej niż firma, to rodzina, która wspiera, pomaga, zwiększa świadomość finansową. Gdyby nie oni, nie uświadomiła bym sobie jak bardzo ważne jest odkładanie pieniędzy w czasie, w dodatku z możliwością, że same na siebie pracują. A teraz, dzięki tej firmie sama mogę zwiększać świadomość i pomagać innym.

@Joanna

Cieszymy się Joanna, że jesteś z nami!

Aktualność
Paweł Leśniak w "Przed Północą" napisał "nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili". Tak moglibyśmy podchodzić do każdej z opinii, które pojawiają się w Internecie.

Natomiast my chcemy wiedzieć co o nas mówią nasi współpracownicy i klienci, ponieważ każda pozytywna opinia jest świadectwem naszej pracy, wysokiej jakości, profesjonalizmu i etyki, natomiast każda negatywna konstruktywna opinia jest dla nas impulsem do dalszego ulepszania naszej usługi.

Pochylamy się nad każdą opinią, która do nas spływa, by być z Państwem w ciągłym kontakcie i reagować na bieżąco. Ze względu na to, że jesteśmy firmą partnerską opinie naszych obecnych bądź byłych współpracowników są dla nas bardzo ważne, a Gowork jest dla nas przestrzenią do tego, aby te opinie poznać.

Zachęcamy do udzielania opinii, a naszych klientów zachęcamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami także w Google:

Jakie narzędzia pracy zapewnia Investment Partners S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dziękujemy za to pytanie! Odpowiedzią na nie jest nasz plan kariery, którego celem jest wykształcenie przyszłych przedsiębiorców w branży finansowej, ponieważ każdy współpracownik to dla nas potencjalny Partner firmy. Zapewniamy mu pełne zaplecze do tego, aby mógł stworzyć własny biznes, otrzymuje dostępy do wszelkich narzędzi IT firmy, specjalistów z różnych dziedzin finansów, szkoleń, programów motywacyjnych, w tym wyjzdów zagranicznych. Natomiast są elementy, o które przyszły przedsiębiorca musi zadbać sam, a są to choćby narzędzia pracy takie jak telefon, laptop czy samochód. Jednak cyklicznie w firmie odbywały się już konkursy związane z wygraniem laptopa czy telefonu i nie wykluczamy możliwości kolejnych takich konkursów w przyszłości. A także warto wspomnieć, że aneks menadżerski daje możliwość uzyskiwania dofinansowania do użytkowania samochodu w celach biznesowych w wysokości 1500zł, 2500zł, a nawet 4000zł miesięcznie, zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.

Czy nowo zatrudnione osoby w Investment Partners S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nasi Współpracownicy nawiązują z nami umowę współpracy w formie (do wyboru): 1. przedsiębiorca zarejestrowany do VAT 2. przedsiębiorca bniezarejestrowany do VAT 3. student do 26. roku życia 4. umowa o pracę z innym podmiotem 5. samodzielne zlecenie bez ubezpieczenia chorobowego 6. samodzielne zlecenie z ubezpieczeniem chorobowym

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Mikolaj

Jeśli zastanawiasz się nad współpracą z Partners bo szukasz pracy 8-16 i nic oprócz tego to źle trafiłeś. Natomiast jeśli chcesz od życia coś więcej to lepiej trafić nie mogłeś. Współpracownicy nastawieni są na rozwój nie tylko firmy ale też samych siebie przy wzajemnym pomaganiu sobie nawzajem, bez podcinania skrzydeł, bez obgadywania za plecami czy też innych zachowań w typowym corpo.

@Mikolaj

Cieszymy się, że udaje nam się tworzyć dobre środowisko.

Szymon Londzin

Firma Partners Financial wykazała się niebywałym profesjonalizmem. Jako rzetelny partner w interesach potwierdził, że jest marką samą w sobie. Najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie.

@Szymon Londzin

Dziękujemy!

Iwona LN

Do Partners dołączyłam początkiem kwietnia 2021 i była to jedna z najlepszych decyzji, które podjęłam w swoim życiu. Świetna atmosfera, cała masa pozytywnej energii, niesamowite wsparcie współpracowników, ogromne możliwości dla swojego rozwoju na wielu płaszczyznach-to tylko kilka aspektów, z całej puli plusów jakie dostrzegam pracując w Partners. I choć początki nie są łatwe, bo wymagają ode mnie przełamywania się w wielu kwestiach, pokonywania swoich wewnętrznych ograniczeń i złych nawyków, to wiem, że warto, bo korzyści dostrzegam już dzisiaj.

@Iwona LN

Dziękujemy za wspólne dwa miesiące.

M

Jako wieloletni klient a od niedawna współpracownik bardzo cenię Partners za: - budowanie relacji opiekun klient oraz między współpracownika - firma stoi relacjami - nie owijanie w bawełnę - nie ma wątpliwości czy problemów pozostawionych samemu sobie - mocne stawianie na etykę i klienta na pierwszym miejscu Etatowcom nie polecam. Tym którzy chcą coś w sobie faktycznie zmienić - zdecydowanie zalecam.

@M

Dziękujemy i nadal będziemy wspierać naszych współpracowników!

Czy w Partners Financial Services Polska S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Nasi Współpracownicy otrzymują od firmy wiele benefitów: konkursy, wyjazdy firmowe, spotkania integracyjne, spotkania okolicznościowe, konkursy sprzętowe, biznes tripy np. Kuba, Grecja w tym Zakynthos, Turcja, Lanzarote, Portugalia, wyjazdy weekendowe np. Piwniczna, Kaprun, Góry Izerskie, Tary słowackie, Praga. I moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać :) Ponieważ Partners to dla nas rodzina, więc i święta to zawsze dla nas czas wręczania prezentów i wspólnego spędzonego czasu.

Agnieszka

Z firmą Partners miałam przyjemność współpracować przez okres roku. Czas ten co prawda był formą stażu, ale szczerze mogę polecić to miejsce każdemu kto chce robić coś dla innych oraz dąży do samorozwoju. Cały rok wspominam niesamowicie dobrze, niezliczone szkolenia, wyjazdy integracyjne, pomoc kolegów, brak "nieodpowiednich pytań", wyczerpujące ćwiczenia praktyczne. Istotnym aspektem jest nie tylko atmosfera panująca w firmie, ale również wizja i cel, który łączy wszystkich ludzi w tym jednym miejscu. Dzięki tym 12 miesiącom, zrozumiałam co chcę robić w życiu, nawiązałam wiele przyjaźni oraz zyskałam finansową pomoc NAJLEPSZYCH doradców finansowych ( nie tylko dla siebie, ale również dla moich bliskich) ! Praca ta jest niezwykle satysfakcjonująca - sama świadomość pomocy drugiemu człowiekowi, fakt bycia potrzebnym, możliwość wykorzystania obszernej wiedzy - więc jeśli jeszcze nie zdecydowałeś to uwierz mi - na prawdę warto. Nawet jeśli tymczasowo - ta firma może zmienić wszystko ☺️

@Agnieszka

Dziękujemy Agnieszko za wspólny rok! Życzymy Ci samych sukcesów na dalszej drodze zawodowej :)

Paulina

W firmą Partners jestem związana od samego początku - od kwietnia 2012. W tym czasie Partners dało mi możliwość rozwoju osobistego, jak i zawodowego. Dzięki zdobytej wiedzy, mam również większą świadomość finansową. Partners to grupa ludzi, która wspiera się i motywuje do działania. Polecam serdecznie!

@Paulina

Dziękujemy Paulina za Twoją lojalność od tylu lat!

tomek

W Partners jestem od kiedy, zakończyłem "przygodę" z bankowymi korporacjami. Od razu kupiłem ideę "stania po stronie" klienta w kontakcie z instytucjami finansowymi, gdzie relacja z klientem oparta jest o długofalową współpracę, a nie sprzedaż aktualnej oferty "promocyjnej" banku. Również partnerski model zarządzania, gdzie lider i partner w biznesie zastępuję dyrektora jest dla mnie znacznie bliższy od dotychczasowych doświadczeń. Polecam każdemu, kto szuka niekorporacyjnego podejścia i chciałby aby jego praca wnosiła wartości w życie innych ludzi.

@tomek

Od korporacji do własnego biznesu! Piękna historia :)

Marcin Mazurek

Dzień Dobry, Smutne jest to, że jak jest dobrze to nikt się nie dzieli ale jak coś złego się dzieje - to od razu milion negatywnych komentarzy. Stąd pomyślałem, że warto pochwalić firmę w której mam przyjemność pracować już od prawie 5 lat. Miejsce w który jest możliwe tak naprawdę wszystko - rozwój, nieograniczone zarobki, duża doza wsparcia. Kompetencje które otrzymałem przez te lata, pomogły moim ponad 100 klientom w wielu aspektach finansowych, gospodarczych i innych. Firma szerzy prawdziwą wizję doradztwa a nie tylko "sprzedażą" - rzetelnie uczy jak wykonać dobrą etyczną i zgodną z prawem pracą. Firma bardzo dobrze wynagradza a najbardziej mnie się podoba wynagrodzenie prowizyjne - ponieważ realnie otrzymuję wynagrodzenie za moją ciężką pracę i nie mam sufitu. Dodatkowo mnóstwo ciekawych bonusów - wyjazdy zagraniczne, krajowe, miejsca które nie są dostępne dla ludzi z zewnątrz tak łatwo, nie wspominając o zniżkach u klientów naszej firmy (no ślub miałem o 30% taniej niż standardowy Kowalski). Na koniec powiem, że udało się nam stworzyć taką ekipę którą można spokojnie nazwać rodziną ale taką nie z obrazka, ale realnie co wspiera :) Polecam to miejsce!

Dawid Kozioł
@Marcin Mazurek

Pięknie napisane, dziękuje za zaufanie ! :)

@Marcin Mazurek

Marcinie, Twoje słowa są nieocenione. Jesteś naszym Patriotą Polskich Finansów :) Obrońcą wartości i etyki. Dziękujemy!

Darek

Kilka lat temu doradca z tej firmy nie tylko pomógł mi w inwestycji, ale zainwestował we mnie swój czas i swoja postawę. Zaowocowało to tym, że dzisiaj moja rodzina i ja żyjemy w dużym poczuciu bezpieczeństwa, i w sytuacji kryzysowej która się wydarzyła w naszym życiu, mogliśmy bez paniki "oczekiwać" na lepsze dni. Dzisiaj kilka lat później jestem dumny i spełniony mogąc działać w gronie tych zaangażowanych profesjonalistów z ogromna wizja dla ludzi wokół siebie.

@Darek

Darku, to zaszczyt, że jesteś z nami!

Łukasz Schabowski

Dzień Dobry, Z Partners jestem związany od samego początku, czyli od 2012 roku. Podczas zdobywania w 2007 roku Certyfikatu Europejskiej Federacji Doradców Finansowych EFFP pokazano mi jak wygląda prawdziwe Doradztwo Finansowe w USA i innych krajach Europy Zachodniej. Od tego momentu przez 5 lat szukałem firmy która będzie kierowała się się podobnymi wartościami których mnie nauczono. Dopiero w Partners odnalazłem to czego szukałem, w końcu znalazłem firmę która reprezentuje klienta i jego potrzeby na rynku finansowym oraz dba o jego bezpieczeństwo, wolność i przyszłość finansową. Partners dało mi również doskonałą okazję na rozwój i realizację swoich celów. Taką szansę dostaje od nas każdy obecny oraz przyszły współpracownik.

@Łukasz Schabowski

Łukaszu, osoba z takimi osiągnięciami, potwierdzeniami wiedzy i kompetencji przynosi nam dumę i wartość. Dziękujemy!

Sonia Kosmala

Bardzo się cieszę, że spotkałam na swojej drodze firmę Partners, ponieważ to dzięki doradcom finansowym tej firmy uświadomiłam sobie jak istotne jest posiadanie rezerwy finansowej, bogacenie się, efektywne zarządzanie własnym budżetem i wiele więcej. Dzięki temu środowisku już jako młoda osoba jestem nie jeden a kilkanaście kroków przed innymi. Z czego z resztą jestem ogromnie dumna! Polecam Partners z całego serca jako klientka oraz współpracownik.

@Sonia Kosmala

Soniu, super, że to z nami zaczynasz swoją drogę zawodową, a tak jesteś pewna tego co robisz! Jesteśmy dumni!

Patrycja

Z firmą Partners związana jestem od kilku miesięcy. Jest to miejsce, które szerzy wizję prawdziwego, etycznego doradztwa opartego na realnej trosce o Klienta, o jego bezpieczeństwo oraz przyszłość finansową. Swoim współpracownikom oferuje nieograniczone możliwości rozwoju oraz wsparcie na każdym etapie wdrożenia. Jestem dumna będąc częścią tego środowiska ludzi zmieniających obecne myślenie o finansach.

@Patrycja

Patrycjo, to my jesteśmy dumni, że jesteś z nami!

Tomasz

Polecam PARTNERS jako klient i współpracownik ponieważ to zespół etycznych osobowości realnie dbających o świadomość oraz bezpieczeństwo finansowe swoich klientów.

@Tomasz

Dziękujemy Tomasz!

Consultant

Witam, mieszkałam za granicą i wiem że tam Doradztwo Finansowe jest o wiele bardziej rozwinięte, jestem bardzo mocno pozytywnie zaskoczona że znalazłam je i tu w Polsce. Praca z klientem nie wygląda jak każde inne "doradztwo " w Polsce a wierze że ono dopiero się rozwija i jest to zalążek tego co będzie za kilka lat, przede wszystkim. Uważam że bardzo ważne jest by każdy z nas miał świadomość finansową, co później przełoży się na jakość naszego życia a w przyszłości na naszą wolność czasowo-finansową. Jeśli chodzi o współpracowników to nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się spotkać tak życzliwych i pomocnych ludzi ! Polecam serdecznie :)

@Consultant

Super, dziękujemy! Porównanie z obcymi rynkami jest cenne.

Wiktoria

Jako współpracownik ale również jako klientka mogę powiedzieć, że z całego serca polecam firmę Partners. Daje niesamowite możliwości, jak i rozwoju tak i finansowe. Firmę Partners wyróżnia unikalna idea oraz etyka pracy. Ludzie, którzy działają w tej firmie maja wspólny cel-bezpieczeństwo każdego człowieka z osobna.

@Wiktoria

Wiktorio, cieszymy się, że młode osoby odnajdują się u nas :)

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.