Investment Partners S.A.

Opinie o Investment Partners S.A.

Aktualność
Paweł Leśniak w "Przed Północą" napisał "nieważne jak o Tobie mówią, liczy się tylko to, żeby po prostu mówili". Tak moglibyśmy podchodzić do każdej z opinii, które pojawiają się w Internecie.

Natomiast my chcemy wiedzieć co o nas mówią nasi współpracownicy i klienci, ponieważ każda pozytywna opinia jest świadectwem naszej pracy, wysokiej jakości, profesjonalizmu i etyki, natomiast każda negatywna konstruktywna opinia jest dla nas impulsem do dalszego ulepszania naszej usługi.

Pochylamy się nad każdą opinią, która do nas spływa, by być z Państwem w ciągłym kontakcie i reagować na bieżąco. Ze względu na to, że jesteśmy firmą partnerską opinie naszych obecnych bądź byłych współpracowników są dla nas bardzo ważne, a Gowork jest dla nas przestrzenią do tego, aby te opinie poznać.

Zachęcamy do udzielania opinii, a naszych klientów zachęcamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami także w Google:

Łukasz Kamieniarz

Współpracę z firmą inPartners rozpocząłem ponad rok temu. Zaczynałem jako klient i jestem bardzo zadowolony z planu finansowego skrojonego na miarę moich potrzeb. Gdy opowiadałem znajomym o swoich doświadczeniach z tym związanymi, zauważyłem ogromną potrzebę na tego typu usługi, więc zdecydowałem się dołączyć jako współpracownik niecały miesiąc temu. Podczas okresu przygotowawczego otrzymałem pełne wsparcie, żeby móc budować swoją karierę w oparciu o gotowy system. Wiem, że to dopiero początek, ale dotychczasowe doświadczenia napawają mnie optymizmem.

Dominik Sadowski
@Łukasz Kamieniarz

Profesjonalista! Dzięki Łukasz za pomoc.

Gosia

Z czystym sumieniem moge polecić pracę w tej firmie. Na początek to co mi sie nasuwa to Ogromny Rozwój i ludzie z pasjami którzy na każdym etapie pomogą ci w zrealizowaniu swojego celu. Moja menagerka która bardzo mnie wspiera i jest ze mną, znajduje dla mnie czas, szkoli mnie, i daje mi tyle możliwości rozwoju! dla mnie to znaczy bardzo wiele. Szczerze polecam

@Gosia

Dziękujemy za opinię.

Andrzej Kwiatkowski

Moja przygoda w inPartners zaczęła się od telefonu od menedżera firmy, poszukującego pracowników. Było to niecały rok temu. Pierwsze wrażenie — co to u diaska jest? Teraz — nie zostawię tej firmy. Podejście do pracownika, jako od samego początku współpracownika (każdy nosi buławę w plecaku), który może zostać współwłaścicielem firmy. Mało tego, jest realna możliwość stania się współwłaścicielem w rozwoju swojej kariery! Naprawdę dobre zarobki, nawet przy nie aż tak dużej inwestycji czasu (student studiujący dziennie, bardzo zaangażowany w działalność duszpasterstwa akademickiego, plus dbający o swoją rodzinę jest w stanie zarobić po 6k miesięcznie — tak w moim przypadku) jest mega pozytywne. Praca wymaga jednak totalnego opuszczenia własnej strefy komfortu: praca z klientami; pokazanie się przed znajomymi jako planner finansowy, na którego wielu pluje lub uważa za nierobów; nauczenie się kompletnie nowego języka komunikacji; dbanie o marketing własny i polecenia; nieraz trudne słowa we współpracy z ludźmi... Każdy dzień, to wyłażenie z buciorami ze swojej strefy komfortu, bez tego nie ma co liczyć nawet na złamany grosz. Jak bardzo warto! Ło matko! Jak bardzo warto każdego dnia walczyć z własnym baniem się, dzwonić do klientów, umawiać się na spotkania! Praca świetna dla kogoś, kto chce zarobić i łączyć pracę z innymi rzeczami w swoim życiu. Musisz jednak być gotowy, że przeorasz się przez własny komfort i wcale nie będzie Ci przyjemnie. Pierwsze pół roku to układanie sobie w głowie, że naprawdę godzę się na te trudy, bo wizja firmy i to, co ona daje, jest tego warta. Naprawdę, tylu ludziom można tak bardzo pomóc, tak uczyć się regularnie utrzymywać kontakt, ratować innych przed ich własnym konsumpcjonizmem, a przy tym uczciwie i dobrze zarabiać. Praca nie dla każdego. Jest to praca dla kogoś, kto chce chwycić ster swojego życia, walczyć codziennie z samym sobą, powalczyć z otoczeniem, które prawie zawsze będzie go miało za (usunięte przez administratora) i jednak pokazać, że wizja bezpiecznego bogacenia, świadomości finansowej i odpowiedzialnego podejścia do mamony jest po prostu ważna. A tak, jest to praca dla kogoś, kto chce być jak pierwsi twórcy telewizji — na początku wyśmiewani, ale wszyscy wiemy, co stało się później.

@Andrzej Kwiatkowski

Dziękujemy za Twoją opinię.

Łukasz

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę InPartners. Od niedawna spełniam się w roli współpracownika i już widzę jak wiele ta Firma oraz ludzie, z którymi współpracuję mi dają. Świetne podejście do człowieka, mnóstwo wartościowej wiedzy, a co najważniejsze szacunek i szczerość. Mogę rozwijać siebie, przez co mogę uczyć moje środowisko, a co za tym idzie, daję ludziom szansę na uświadomienie sobie tego, co ja w młodym wieku- m.in. jak ważne jest zarządzanie budżetem i posiadanie rezerwy. Szczerze polecam!

@Łukasz

Dziękujemy za opinię i życzymy powodzenia w dalszych działaniach.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Investment Partners S.A.?

Panzer_44 Nowy wpis

Witam. Chciałbym serdecznie polecić współpracę z finansowym planerem Wiktorem Królem. Wiktor wyjaśnił mi na czym polega inwestowanie, i jak zabezpieczyć się przed losowymi wypadkami w życiu. Pomoc w wyborze ubezpieczenia czy dobrym ulokowaniu kapitału to jego specjalność. Wiktor w swojej pracy jest uczciwy i rzetelny. Prywatnie znamy się z Duszpasterstwa Akademickiego św. Anny w Krakowie. Już sam fakt przynależności do tak wspaniałej wspólnoty powinien skłonić do zaufania Wiktorowi i powierzenia naszych finansów w jego ręce. Pozdrawiam serdecznie Marcin Sokołowski

Rafał Sałęga

Jestem bardzo zadowolony z pracy w firmie InPartners. Atmosfera jest przyjazna i profesjonalna, a menagerowie są uczciwi i zawsze służą pomocą. Są duże możliwości rozwoju. Polecam tą pracę każdemu kogo męczy etat i sam chce decydować o tym kiedy i gdzie pracuje.

@Rafał Sałęga

Cześć, napiszesz coś więcej o możliwości rozwoju? Zaczynałeś na jakim stanowisku oraz z jakim doświadczeniem? Udało ci się już awansować? Już od samego początku ustalana jest indywidualna ścieżka kariery?

Rafał Sałęga Nowy wpis

Cześć, przyszedłem do firmy po ukończeniu Szkoły Planerów, moje doświadczenie w branży można było określić jako znikome. Ścieżka rozwoju jest z góry określona, awansowanie jest zależne od własnych wyników. Z racji tego, że pracę tutaj obecnie traktuję jako dodatkową - to jeszcze nie udało mi się uzyskać wyniku potrzebnego do awansu. Co kwartał organizowane są warsztaty, na których można poszerzać swoją wiedzę oraz polepszać pracę z klientami. Dodatkowo, zależnie od potrzeb i menadżera są organizowane szkolenia/warsztaty już w mniejszym gronie.

@Rafał Sałęga

Mówisz, że awanse od wyników zależne. A jakie są ogółem oczekiwania w tym zakresie? Mam na myśli to, czy mocno wyśrubowane sa ewentualne normy czy inne wskaźniki, w zależności od tego, co tam macie. Jak to pracodawca wyznacza?

Chciałabym podzielić się swoją opinią na temat firmy In Partners i Pani Anety Ogińskiej. Z Panią Anetą współpracuję od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z jej usług. Pani Aneta jest profesjonalistką, która zna się na swojej pracy. Potrafi kompleksowo ocenić sytuację finansową klienta i stworzyć plan, który jest dostosowany do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Pani Aneta jest również bardzo empatyczną i wyrozumiałą osobą. Umie słuchać klienta i zrozumieć jego potrzeby. Współpraca z nią to przyjemność. Zdecydowanie polecam firmę In Partners i osoby tam pracujące wszystkim, którzy chcą poprawić swoją sytuację finansową i osiągnąć swoje finansowe cele. Pani Aneto, dziękuję za poświęcony czas. Dzięki Pani pomocy mam teraz jasny obraz mojej sytuacji finansowej i wiem, jak osiągnąć swoje cele. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną obsługę. Jeszcze raz dziękuję! @Pracodawca

Zgłosiłam się poprzez formularz OLX w ogłoszeniu o pracę, odzew uzyskałam po około 4 dniach. Spotkanie z Prezesem firmy odbyło się punktualnie, zaproponowano mi kawę, herbatę. Rozmowa prowadzona była w miłej atmosferze i z szacunkiem. Trwała około pół godziny. Zostałam szczegółowo przepytana z zawartości mojego kilkustronicowego CV, wszystko zostało poruszone. Pytania były merytoryczne i odpowiednie. Pomimo braku doświadczenia na podobnym stanowisku, otrzymałam pracę, z której jestem bardzo zadowolona.

Na jakim kierunku chciałabym się rozwijać w firmie? W jakich umiejętnościach czuję się mocna? Czy pracowałam kiedyś na podobnym stanowisku? Dlaczego wybrałam szukanie pracy na takim stanowisku? Gdzie chciałabym pracować w przyszłości? Czego nauczyłam się podczas studiów? Jakie mam hobby? Czy umiem obsługiwać pakiet Office? Dlaczego zrezygnowałam z poprzedniej pracy? Co cenię sobie u pracodawcy? W jaki sposób organizuję swoją pracę? Jak odnajduję się w pracy w zespole? Jakie są moje mocne i słabe strony? W jaki sposób objawia się moja komunikatywność? Co sądzę o profilu firmy?

Agnieszka Dolna

To jest mój pierwszy raz, kiedy spotkałam się z firmą reprezentującą zupełnie inne podejście do współpracowników, w porównaniu do tego, czego doświadczyłam na rynku pracy. No właśnie, choćby fakt, że tam nie ma pracowników - są współpracownicy. I choć, moje pierwsze zetknięcie się z Investment Partners odbyło się z poziomu klient - Planer Finansowy, to widząc reprezentowany wysoki poziom profesjonalizmu, zaangażowanie i indywidualnie ułożony dla mnie plan finansowy, zdecydowałam się wysłać swoje zgłoszenie. Aktualnie, jestem uczestniczką III edycji Szkoły Planerów i niezwykle cenię sobie bardzo wysoką jakość prowadzenia szkoleń, merytoryczność i profesjonalność z jednoczesnym uwzględnieniem pełnego wsparcia - w postaci materiałów dydaktycznych, rozmów z kompetentnymi Planerami Finansowymi, ale i w pracy nad mentalnością i mindsetem. Tutaj, nikt nikogo nie zostawia samego, jest wzajemny szacunek, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Atmosfera jest przyjazna i zachęcająca do rozwoju. Bycie współpracownkiem w firmie Investment Partners poniekąd wymusza (w sensie pozytywnym) wydobycie swojego pełnego potencjału, a wszystko to sprawia, że nie tylko chcę współpracować z InPartners, ale prawdziwie stać się IN.

Beata Majewska

Mam już swoje lata (54), z niejednego pieca chleb jadłam, w wielu firmach byłam pracownikiem i przez jakiś czas sama prowadziłam firmę, więc myślę, że moja ocena jest nie tylko szczera, ale i merytoryczna. Rozpoczęłam swoją przygodę z firmą InPartners bardzo niedawno, ale już teraz mogę stwierdzić, że tak uczciwego, rzetelnego i przyjaznego środowiska pracy nie widziałam do tej pory nigdzie. W firmie InPartners wszystko jest powiedziane z góry, nikt niczego nie ukrywa, od samego początku każdy dostaje wsparcie bez względu na to jakie właśnie ma stanowisko. Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek uda mi się trafić w takie miejsce, gdzie od każdego z pracowników będę się mogłą uczyć, inspirować ich osiągnięciami i prosić o pomoc w sytuacjach, gdy z czymś mam wyzwanie. Co nie znaczy, że ta praca jest lekka i łatwa, ale zawsze jest przyjemna o ile ktoś lubi pomagać innym ludziom. Polecam i będę polecać zawsze.

Kamil Farganus

Pracuje na etacie w amerykańskiej korporacji. Postanowiłem spróbować czegoś nowego, przebranżowić się, ponieważ na etacie więcej już zarabiać nie mogę. Trafiłem na firmę Investment Partners S.A. Zapisałem się na szkolenia, pojechałem do Katowic na zjazdy i tak już 8 miesiąc tam jeżdżę. Bardzo fajna atmosfera, ludzie myślący pozytywnie. Wspierają, gdy mamy słabość, a nie czekają na nasz błąd i przejęcie naszego stanowiska jak w korporacji. To jest właśnie ta różnicą. Dodatkowo mogę zarabiać coraz więcej, ale to też jest uzależnione od własnego zaangażowania i umiejętności, których uczą w IP. Ogólnie, to jest super!

Kacper Stypka

Investment Partners to gamechanger na rynku. Nikt nie podchodzi tak do klienta na naszym rynku. Zacząłem współpracę jako klient jestem zadowolony z współpracy. Dołączyłem jako współpracownik przez szkołę planerów. Środowisko w firmę nastawiony na rozwój i wsparcie na każemy kroku. Polecam współpraca na poziomie klienta i też jak współpracownika

Patrycja Romanowska

Wspaniałe miejsce dla osób chcących więcej od życia i dla swojeo rozwoju. Każdy tutaj otrzyma wsparcie i niezbędne przygotowanie. Największą wartością jest środowisko, które pozwala się realizować na wielu płaszczyznach. Jeżeli ktoś mierzy wysoko i jest ambitny, to InPartners daje naprawdę duże możliwości!

Damian Wągrowski

W czerwcu zeszłego roku, poprzez projekt Metamorfozy Finansowej dołączyłem do grona klientów Inpartners. Pół roku później, zostałem pracownikiem. Poznałem mnóstwo ludzi, którzy zainteresowani rozwojem osobistym, swoje doświadczenie i wiedzę w tym temacie przekazują dalej. Jestem pozytywnie zaskoczony. Polecam!

Krystian Jotejko

Współpracę z firmą Investment Partners rozpocząłem we wrześniu 2023 jako klient. Dziś jestem również współpracownikiem i z wielką przyjemnością realizuję wspólny cel bogacenia się przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Firma oparta na zasadach partnerstwa i wysokiej etyki pracy.

Szymon Ł.

Firma inPartners jest doskonałą odpowiedzią na kształtujące się aktualnie potrzeby rynku finansowego i około-finansowego. Dzięki referencji z kręgu znajomych miałem szczęście trafić na nich z pozycji klienta by finalnie spróbować swoich sił jako współpracownik. Nic nie dzieje się z przypadku tak i moja decyzja wynikała z jakości świadczonych usług, poszanowania i podejścia do klienta oraz wysoce rozwiniętych kompetencji z zakresu bezpieczeństwa finansowego. Co prawda moja przygoda z inPartners dopiero się zaczyna ale na pierwszy rzut oka widać, że środowisko na jakie trafiłem pozwala w pełni rozwijać swoje skrzydła oraz (co bardzo ważne!) przebywać wśród ludzi myślących podobnie i podążających w jednym kierunku. Serdecznie polecam

Michał Urbaniak

Bardzo polecam firmę inPartners. Współpracę z firmą rozpocząłem 2 miesiące temu. Osoby z którymi działam jak i firma zrobili na mnie ogromne wrażenie. Jest się od kogo uczyć i kogo naśladować. W pełni profesjonalne wdrożenie do pracy, pomoc mentorów/menadżerów na każdym kroku.

Mateusz Bryl

Współpracę z firmą zacząłem od bycia klientem. Projektem metamorfoza finansowa zainteresowałem się w 2023 r. i od tego momentu wszystko się zmieniło. Ułożony i skrojony na miarę plan finansowy bardzo mi pomógł w realizacji własnych celów finansowych, oprócz tego, poprzez pracę z finansami zacząłem nabywać większej wiedzy w tym zakresie co przełożyło się aktualnie na współpracę z firmą InPartners. Jeżeli chodzi o współpracę to nie znalazłem nigdzie indziej na swojej drodze zawodowej takiej firmy, która tak wspiera współpracowników, dzieli się wiedzą, kontaktami, umożliwia rozwój i pokazuje, że jeśli się czegoś pragnie i chce się to zmienić to w tym środowisku jest to możliwe. Pozostaje w tej rodzinie i każdemu innemu gorąco polecam pracę w takim gronie ludzi ! Pozdrawiam serdecznie !!!

Iwona Młotkowska

Z Inpartners spotkałam się po raz pierwszy kilka miesięcy temu - szukałam inspiracji do zmiany zawodowej sprzyjającej zwiększeniu dochodu. Szukałam również na social media. Tam też napotkałam propozycję współpracy z tą firmą. Najpierw jednak chciałam zobaczyć jak działają i zostałam Klientem. Mimo doświadczenia w branży finansowej, po raz pierwszy spotkałam się z tak kompleksowym i etycznym podejściem do Klienta. W krótkim czasie zapragnęłam dawać ludziom podobną wartość. Rozpoczęłam współpracę miesiąc temu i wciąż jestem na etapie szkoleń, jednak widzę ogromny potencjał na rynku. Przy nieocenionym wsparciu zespołów szkoleniowych mam już pierwsze efekty. Ta firma daje od siebie bardzo dużo, żeby pomoc nowej osobie się rozkręcić. Polecam współpracę!

Przemysław Macioszek

Doświadczyłem pierwszych kontaktów z firmą InPartners pod koniec marca 2023 roku, wcześniej obserwując ją na kanałach biznesowych. Początkowo zostałem ich klientem, zrozumiałem realną wartość dostarczaną przez plannerów finansowych. Zainspirowany, zapytałem, jak dołączyć do ich szkoły plannerów. Teraz, będąc częścią tej szkoły, dostrzegam ogrom wiedzy, ale także wiem, że to wymaga wiele wysiłku i świadomości mojego "Dlaczego?" czyli powodu, dla którego chcę to robić.

Bogusław Nowak

Z firmą Investment Partners S.A. zetknąłem się w sierpniu 2023 roku za sprawą jej współpracownika Łukasza Czarnika, który na początku został moim Planerem Finansowym, aby po chwili stać się moim mentorem i prowadzącym. W październiku przystąpiłem do nauki w Szkole Planerów Finansowych. Od samego początku byłem pod wrażeniem pozytywnej atmosfery panującej zarówno w szkole jak i firmie Investment Partners S.A. Od samego początku dostałem duże wsparcie od prowadzącego jak i od pozostałych współpracowników firmy. Firma sporo wymaga , ale jeszcze więcej daje od siebie. Także Centrala jest dużą pomocą zarówno w załatwianiu wszelkich formalności, jak i przy korzystaniu z narzędzi firmowych, które ułatwiają pracę Planerom Finansowym. Jak już wcześniej wspomniałem duże wsparcie od prowadzącego, który zarówno wysłuchał mnie w „trudnych” chwilach, jak i udzielił merytorycznych wskazówek bardzo mi pomogło. Wysoka kultura i etyka oraz partnerstwo to główne atuty firmy Investment Partners S.A., które przekonują mnie do współpracy. Firma kładzie duży nacisk na rozwój współpracowników, jednocześnie rozwijając w nich przedsiębiorczość i samodzielność. Jestem na początku mojej drogi, ale wierzę, nie , Ja to wiem, że z firmą Investment Partners S.A. osiągnę sukces zawodowy i finansowy.

Tomasz Złoty

Wspólpracuje z firmą trzeci miesiąc i jestem ogromnie zaskoczony. W firmie jest się nie pracownikiem tylko współpracownikiem. Nowa osoba jest „za rękę” wprowadzana w nowy fach, szkolenia, materiały, wdrożenia wszystko na najwyższym poziomie. Na każdym kroku można liczyć na pomoc menadżerów i osób z większym doświadczeniem. Od samego początku jasno została przedstawiona możliwa ścieżka rozwoju wraz z wymaganiami na poszczególnych etapach. Jeżeli ktoś szuka rozwojowego środowiska, szczerych i pozytywnych ludzi, po prostu dobrego miejsca, to szczerze polecam Investment Partners.

@Tomasz Złoty

Cześć :) Takiego miejsca pracy właśnie szukam. Mogę wiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz lub w jakim dziale? Czy ogólnie, te informacje można przypisać do każdego stanowiska? Ile trwa to wdrożenie w obowiązki?:) Skoro ścieżka kariery została już ustalona, to zdradzisz, czy te wymagania co do awansu są bardzo duże? Jak myślisz, ile czasu zajmie dostanie pierwszego awansu? Chciałem też podpytać o zarobki. Płacą konkurencyjnie? Co z premiami i innymi dodatkowymi świadczeniami?:) Pozdrawiam, mam nadzieję, że nie zawaliłem cię pytaniami:)

Bogusław Nowak

Michał Świerczyński

Jako klient firmy Investment Partners uważam że firma robi świetna robotę w zakresie rozwoju edukacji Finansowej w naszym kraju. Przekłada się to nie tylko na bogacenie się Polaków ale przede wszystkim na rozumienie kwestii bezpieczeństwa, szczególnie istotnej w dzisiejszych czasach. Majac na uwadze jak zmienilo sie moje podejscie do kwesti finansów i jaki to moze miec wplyw na społeczeństwo, postanowiłem wstąpić w firmowe szeregi i zająć się planowaniem finansów osobistych. Widzę tu korzyści dla wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Partners S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Investment Partners S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Partners S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Partners S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 76 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investment Partners S.A.?

Kandydaci do pracy w Investment Partners S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investment Partners S.A.