Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wolf System Sp. z o.o.

Stefan

Słyszałem, że Wolf System to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebują pracowników?

majka155

PRACA W TEJ FIRMIE TO JEDEN WIELKI [usunięte przez moderatora] CZLOWIEKA WYCISNA JAK CYTRYNE PRACA PO 12 14 GODZIN DZIENNIE 7 DNI W TYGODNIU A WYNAGRODZENIE ZADNE KOKOSY NIKOMU NIE POLECAM

aplikuje
@majka155

pewnie sikasz o swój stołek i nikomu nie polecasz:)

Kris

Pracowałem tam kiedyś na typowych budowach w całej PL i jakoś robota nie jest najgorsza, płacą trochę lepiej niż inni w tej branży, ludzie są w porządku. Dużo się nauczyłem i dlatego wyjechałem za granicę ???? teraz tam zbijam niezłe kokosy. Robota w budowlance jest ciężka więc nie polecam tym którzy lubią poobijac się.

Kris

balon

Pracuję w tej firmie od nie dawna i jak na razie jetem zadowolony. Zarobki nie są złe, jak ktoś jest pracowity to da się tam fajnie zarobić. Atmosfera w porządku

Iwona

Aktualnie firma poszukuje między innymi Specjalistów ds. sprzedaży domów. Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników firmy o tym jak wygląda praca na tym stanowisku. Jak przebiega typowy dzień pracy? Co jest największym plusem pracy w Wolf System Sp. z o.o.? Każda informacja będzie ważna dla osób szukających opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

czaro

ale to nie ma niby żadnego dnia przerwy tylko tak non stop zasuwasz przez cały tydzień? no powiem szczerze że nie chce mi się jednak wierzyć w takie bajki

Bodo
@czaro

To nie bajki. To fakt . Tak bylo dawniej i pewnie jest do dzisiaj.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Wolf System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolf System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf System Sp. z o.o.