Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Wolf System Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wolf System Sp. z o.o.?

Damian Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglada dojazd do firmy czy jest autobus dostosowany do godzin pracy ,a może jest jakiś bus zakładowy?

Mali Nowy wpis
Inne

Nie będzie to zależne od lokalizacji? I teraz dalej nie wiemy czy jest ten zakładowy czy nie? jeśli tak to trzeba ekstra się dopłacać? Do czegoś jeszcze człowiek się dorzuca z własnej kieszeni?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wolf System Sp. z o.o.?

2
Janusz
Kandydat
 Pytanie

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki na początek jeżeli chodzi o montera prefabrykowanego w technologii drewnianej ponieważ znalazłem takie ogłoszenie ,ale niestety nie dowiedziałem się nic o zarobkach z tego co się dowiedziałem jest to ustalane na etapie rozmowy rekrutacyjnej ,ale zanim dojdzie do tej rozmowy chciałbym się dowiedzieć ,ponieważ nie jestem stąd jak to wygląda bo opis jest dość obszerny również dowiem się coś o socjalu że są pożyczki że są bony żywnościowe że jest dużo innych między innymi ubezpieczenie że są nadgodziny (usunięte przez administratora)również jest informacja że od razu dostaje się ubrania, że po roku jest umowa na stałe chętnie bym się dowiedział coś więcej na ten temat bo nie ukrywam że bez tych informacji na rozmowę mam za daleko jeszcze mam obecnie pracę więc to też nie jest takie proste Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi które zostaną tu udzielone

Pracodawca

@Janusz

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy do jednego z naszych działów pracowników na stanowisko pracy: monter domów prefabrykowanych. Jest to praca świadczona na budowach, na terenie całego kraju. Aby móc uczestniczyć w procesie rekrutacji rekomendujemy wysłanie CV za pośrednictwem strony internetowej https://www.wolfsystem.pl/praca-i-staz/ oraz zachęcamy do śledzenia naszych innych ofert pracy. W razie braku zapotrzebowania kadrowego kandydat może przesłać swoją kandydaturę na tzw. przyszłą rekrutację. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Będzie to okazja aby dokładniej poznać lokalizację i zobaczyć firmę od środka. Przed złożeniem CV z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące warunków pracy i zatrudnienia, jednakże kwestia dotycząca wynagrodzenia za pracę stanowi część spotkania kwalifikacyjnego – pozostanie omówiona na końcowym już etapie rozmowy.

anonim
Inne
@Wolf System Sp. z o.o.

Jak praca jest na budowach w całej Polsce to co z zakwaterowaniem dla pracowników? Firma je organizuje i pokrywa? Są dodatkowe diety za takie wyjazdy czy ustalona wypłata i nic więcej?

anonim
Kandydat
@Wolf System Sp. z o.o.

a ja tak zapytam o rozmowę rekrutacyjną, czy odbywa się tylko jedna rozmowa i czy da radę zdalnie ją odbyć? Ile czasu będę czekał na odzew od Was jak wyślę CV? Bo właśnie zastanawiam się nad aplikacją na Projektanta konstrukcji? Sprawdzacie jakimiś testami lub zadaniami wiedzę na to stanowisko?

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, w czasie rozmowy telefonicznej rekruter przedstawia kandydatowi agendę spotkania. Zazwyczaj jest jedna rozmowa kwalifikacyjna odbywająca się w siedzibie naszej firmy, a w sytuacji złożonego procesu rekrutacyjnego przeprowadzamy drugą rozmowę kwalifikacyjną. W czasie spotkania mogą zdarzyć się pytania testowe sprawdzające poziom wiedzy i doświadczenie zawodowe potencjalnego kandydata.

anonim
Inne
@Wolf System Sp. z o.o.

W sytuacji, gdy taki test ma miejsce, to on głównie brany jest pod uwagę? Czy jednak doświadczenie bądź wykształcenie ma większe znaczenie? Czasami lubi się noga powinąć ze stresu, dlatego pytam...

Zenek
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy montera na terenie całej Europy? Jakie warunki zapewnia rzeczywiście pracodawca oraz jakie początkowe realne zarobki są możliwe?

Czes
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jak się kształtują zarobki na stanowisku asystenta projektanta w Wolf Haus? Jakie widełki. Pozdrawiam

Cz3s
Kandydat
 Pytanie

Witam. W jakim przedziale są zarobki na stanowisku asystenta projektanta w dziale Wolf Haus? Ktoś się orientuje?

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy obowiązują w Wolf System Sp. z o.o.?

Marcin
Kandydat

A można coś konkretniej się dowiedzieć? Podasz w jakich godzinach jest prac i czy są dwie zmiany? Jak z grafikiem? Można ułożyć elastycznie pod siebie?

Małgorzata
Inne
 Pytanie

Mój mąż pracuje jako kierownik budowy. Zbudowaliśmy dom murowany 48 cm porothermu i 25 styropianu. Rekuperacja , gruntowy wymiennik ciepła. Okna 3szybowe antywłamaniowe, dębowe. Mąż docenia szybkość realizacji, byliśmy na jednej budowie Wolfa. Ale co w przypadku dostania się wody do ścian? Czy taki problem jakiemuś klientowi się zdarzyl?

Pracodawca

@Małgorzata

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi domami prefabrykowanymi, energooszczędnymi. W przeciągu 3 miesięcy jesteśmy w stanie wybudować dom w standardzie deweloperskim z płytą fundamentową. Dokładamy starań, aby minimalizować możliwość ewentualnego przedostania się wody do wnętrza ściany zarówno na etapie produkcji, transportu, montażu jak i w finalnie wykonanym budynku. Po zakończeniu naszych prac przy właściwym użytkowaniu budynku nie powinno dojść do wspomnianej sytuacji. Gdyby jednak doszło do sytuacji, w której w trakcie zamieszkiwania uległaby zalaniu ściana , należy podjąć odpowiednie działania np. miejscowe otwarcie części ściany i wysuszenie danego fragmentu. Czynność taka jest jednak zależna od stopnia zalania oraz czasu przez jaki ściana taka była poddana zamoknięciu, jak również oceny powstałych zniszczeń. W celu dalszego wyjaśnienia, pozostajemy do dyspozycji. Możliwość kontaktu na naszej stronie internetowej: https://wolfhaus.pl

Pytanie
 Pytanie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Wolf System Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku i gdzie

Elżbieta
Inne
@Pracownik

A mógłbyś napisać o stanowisku biurowym? Akurat szukam pracy i pomyślałam czy by nie tutaj spróbować

M.
Pracownik
 Pytanie

Pracuję w firmie od półtora roku i pracuje mi się tutaj dobrze. Zapewne głównie ze względu na dobrą atmosferę, którą tworzą sami ludzie. To co najlepiej świadczy o atmosferze to brak rotacji wśród pracowników- kadra biurowa i kierownicza jest stała od lat (jedynie pojawiają się nowe osoby co wynika z ciągłego rozwoju firmy). Poza atmosferą doceniam ładny i nowoczesny biurowiec, brak problemów z parkowaniem samochodu, możliwości dalszego rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń. Minusem jest duża ilość pracy i presja czasu (ale gdzie w budowlance jest inaczej?). Generalnie polecam.

Jo
Pracownik
 Pytanie

Firma (usunięte przez administratora), chcesz zobaczyć cyrk?? to miejsce dla ciebie, mozna sie posmiac nikt nie interesuje sie produkcja, pracownicy robia co chca bez zadnej kontroli, istna (usunięte przez administratora) szczegolnie na drugiej zmianie hahaha sie narobia alew kase dobra maja to co beda narzekac

Dr Dre
Pracownik
@Jo

Druga zmiana to jest porażka i patologia... Zwłaszcza na styropianach... Gutex wymiata... Hehe...

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Wolf System Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Nikuś
Były pracownik
@Pytanie

Szefostwo dba o kierowników, ale kierownicy nie dbają o "szeregowców"...

Olo
Były pracownik
 Pytanie

Witam. Jakis czas temu widziałem ogłoszenie na stanowisko kierowcy C+E / operatora załadunkow. Jest ktoś w stanie coś więcej napisać o tej pracy? Czy warto sobie głowę zawracać?

Kolo
Pracownik
@Olo

Praca spoko jak na to że poprzedni kierowca się w niej zajechał a firma się wypiela.

Olo
Kandydat
 Pytanie
@Kolo

A możesz coś więcej napisać?

Kolo
Pracownik
@Olo

Tu nie ma co pisać... Znowu będzie przestój w produkcji zaraz... Jeszcze trochę to firma będzie więcej stała niż pracowała... Znowu pracownicy na L4 uciekają... Kabaret... Cieszę się że mi się umowa kończy powoli...

Olo
Pracownik
@Kolo

Czyli firma nie ciekawa. A Pani przez telefon obiecywała gruszki na wierzbie.

Kolo
Pracownik
@Olo

Każdemu dużo obiecują... A okazuje się (usunięte przez administratora) Zwłaszcza jak nie dogadasz się z kierownikami...

Olo
Pracownik
@Kolo

Widzę ogłoszenie 2 dni temu znowu się pojawiło :) ale czytając opinie na GoWorku chyba dam sobie spokój.

Kolo
Pracownik
@Olo

Serio szkoda nerwów... Zwłaszcza jak masz jakieś doświadczenie...

Magdalena
Kandydat
 Pytanie
@Kolo

Szkoda nerwów a jednak nadal jest Pan pracownikiem Wolf System? Czyżby nie chciał Pan robić sobie konkurencji? @Kolo @Olo

Magdalena
Inne
@Olo

W tej firmie szanują porządnych pracowników, jak uczciwie pracujesz to też uczciwie zarabiasz, jak ktoś kręci, (usunięte przez administratora) to ląduje na GoWorku i wypisuje złośliwe komentarze.

Andi
Pracownik
 Pytanie
@Olo

Ale telefonowala do Ciebie bezposrednio z wolfa, czy z podwykonawczej? Jak bezpośrednio to chłopie przegapiles dobra szanse, lekka robota

Olo
Pracownik
@Andi

Raczej nic nie przegapiłem bo ogłoszenie wisi na OLX od 2 miesięcy więc chyba miodu nie ma skoro nadal kierowcy nie mają :)

Lol
Pracownik
@Olo

W tej firmie nikogo nie szanują...

Lol
Pracownik
@Lol

Tam się "szanują" wzajemnie Ci z biur...

roman
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy wie moze ktoś jak mozna sie skontaktowac z pracodawca ktory zatrudnia pracownikow w Niemczech przy silosach itp?bardzo mi zalezy .Prosze o odp jesli ktos cos wie.pozdrawiam

Riki
Pracownik
@roman

Jak znasz niemiecki to kontaktuj się z niemieckim wolfem. W "naszym" Cię oskubia i Niemcy będą oczy przecierać że pracujesz np za 1000€...

irek
 Pytanie

witam.jak mozna zatrudnic sie w tej firmie?prosze o odp

Wesoły
@irek

Trzeba iść na rozmowę po wcześniejszym złożeniu CV

1
Lolo
@irek

Najlepiej jest w delegacjach idzie dobre pieniądze zarobić

Hello
 Pytanie

A czy ktoś może się wypowiedzieć jakie są zarobki zbrojarzy z Niemczech na delegacji z tej firmy ??

Marcin
Inne
@Hello

Też liczę na jakieś informacje w tym temacie. Ostatnio panuje tu spory ruch, więc mam nadzieję że niedługo ktoś podzieli się swoimi przemyśleniami i powie coś więcej.

Kamil
 Pytanie

Witam chce aplikować cv do tej firmy jako monter konstrukcji drewnianych i meyalowych na hali produkcyjnej (ogłoszenie z olx) pytanie dla was jakie zarobki po okresie próbnym czy jest możliwość nadgodzin i czy ogólnie firma jest godna polecenia (dodam ze zadnej pracy sie nie boje)

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Wolf System Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii