Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wolf System Sp. z o.o.

KD Nowy wpis

Jak ta prowizja działa tam i ile to łącznie wychodzi? Mam na myśli ogłoszenie betoniarz zbrojarz - monter systemów szalunkowych. Napisali że poza podstawa są różne dodatki to chciałbym poznać konkrety.

Nowy wpis

@KD

Witamy, pracownik zatrudniony na stanowisku betoniarz-zbrojarz otrzymuje oprócz podstawowego wynagrodzenia zasadniczego także premię motywacyjną, premię uznaniową, dodatkowe wynagrodzenie za czynności wykonane w akordzie, za pełnienie funkcji brygadzisty i inne dodatki. Pracownik zaznajomiony jest z regulaminem pracy i wynagradzania, a także innymi dokumentami firmowymi, które regulują zasady przyznawania dodatkowych elementów płacy. Przed podpisaniem umowy o pracę ustalana jest wysokość wynagrodzenia.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wolf System Sp. z o.o.?

Wvx Nowy wpis

Praca spełnia moje oczekiwania ze względu na dobre podejście do pracownika, dobre warunki pracy, przyjazną atmosferę pracy.

Damian

Jak wyglada dojazd do firmy czy jest autobus dostosowany do godzin pracy ,a może jest jakiś bus zakładowy?

Mali

Nie będzie to zależne od lokalizacji? I teraz dalej nie wiemy czy jest ten zakładowy czy nie? jeśli tak to trzeba ekstra się dopłacać? Do czegoś jeszcze człowiek się dorzuca z własnej kieszeni?

RE

Jakie zarobki jako specjalista ds. ofertowania może uzyskać były pracownik samorządowy gminy o wysokim stopniu zaangażowania w inwestycje budowlane? Oczywiście piastujący stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, podkreślę dla jasności :)

Janusz

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki na początek jeżeli chodzi o montera prefabrykowanego w technologii drewnianej ponieważ znalazłem takie ogłoszenie ,ale niestety nie dowiedziałem się nic o zarobkach z tego co się dowiedziałem jest to ustalane na etapie rozmowy rekrutacyjnej ,ale zanim dojdzie do tej rozmowy chciałbym się dowiedzieć ,ponieważ nie jestem stąd jak to wygląda bo opis jest dość obszerny również dowiem się coś o socjalu że są pożyczki że są bony żywnościowe że jest dużo innych między innymi ubezpieczenie że są nadgodziny (usunięte przez administratora)również jest informacja że od razu dostaje się ubrania, że po roku jest umowa na stałe chętnie bym się dowiedział coś więcej na ten temat bo nie ukrywam że bez tych informacji na rozmowę mam za daleko jeszcze mam obecnie pracę więc to też nie jest takie proste Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi które zostaną tu udzielone

@Janusz

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy do jednego z naszych działów pracowników na stanowisko pracy: monter domów prefabrykowanych. Jest to praca świadczona na budowach, na terenie całego kraju. Aby móc uczestniczyć w procesie rekrutacji rekomendujemy wysłanie CV za pośrednictwem strony internetowej https://www.wolfsystem.pl/praca-i-staz/ oraz zachęcamy do śledzenia naszych innych ofert pracy. W razie braku zapotrzebowania kadrowego kandydat może przesłać swoją kandydaturę na tzw. przyszłą rekrutację. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Będzie to okazja aby dokładniej poznać lokalizację i zobaczyć firmę od środka. Przed złożeniem CV z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące warunków pracy i zatrudnienia, jednakże kwestia dotycząca wynagrodzenia za pracę stanowi część spotkania kwalifikacyjnego – pozostanie omówiona na końcowym już etapie rozmowy.

J
@Wolf System Sp. z o.o.

Jak praca jest na budowach w całej Polsce to co z zakwaterowaniem dla pracowników? Firma je organizuje i pokrywa? Są dodatkowe diety za takie wyjazdy czy ustalona wypłata i nic więcej?

S
@Wolf System Sp. z o.o.

a ja tak zapytam o rozmowę rekrutacyjną, czy odbywa się tylko jedna rozmowa i czy da radę zdalnie ją odbyć? Ile czasu będę czekał na odzew od Was jak wyślę CV? Bo właśnie zastanawiam się nad aplikacją na Projektanta konstrukcji? Sprawdzacie jakimiś testami lub zadaniami wiedzę na to stanowisko?

@S

Dzień dobry, w czasie rozmowy telefonicznej rekruter przedstawia kandydatowi agendę spotkania. Zazwyczaj jest jedna rozmowa kwalifikacyjna odbywająca się w siedzibie naszej firmy, a w sytuacji złożonego procesu rekrutacyjnego przeprowadzamy drugą rozmowę kwalifikacyjną. W czasie spotkania mogą zdarzyć się pytania testowe sprawdzające poziom wiedzy i doświadczenie zawodowe potencjalnego kandydata.

P
@Wolf System Sp. z o.o.

W sytuacji, gdy taki test ma miejsce, to on głównie brany jest pod uwagę? Czy jednak doświadczenie bądź wykształcenie ma większe znaczenie? Czasami lubi się noga powinąć ze stresu, dlatego pytam...

Zenek

Witam, czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy montera na terenie całej Europy? Jakie warunki zapewnia rzeczywiście pracodawca oraz jakie początkowe realne zarobki są możliwe?

Czes

Witam. Jak się kształtują zarobki na stanowisku asystenta projektanta w Wolf Haus? Jakie widełki. Pozdrawiam

Cz3s

Witam. W jakim przedziale są zarobki na stanowisku asystenta projektanta w dziale Wolf Haus? Ktoś się orientuje?

Jakie godziny pracy obowiązują w Wolf System Sp. z o.o.?

A można coś konkretniej się dowiedzieć? Podasz w jakich godzinach jest prac i czy są dwie zmiany? Jak z grafikiem? Można ułożyć elastycznie pod siebie?

Krystian

Witam mam takie pytanie mam paru kolegów w tej firmie i dwóch co robią na jednej hali jeden twierdzi że nie wyciąga nawet 4tys a drugi twierdzi że spokojnie dobija 6700 robią to samo tylko inne stanowiska ,i nie mówię tutaj o zarobkach z nadgodzinami czy sobotami nie maja zadluzen chodza do pracy ,możecie mi powiedzieć jak to jest ,bo mam wrażenie że jeden z nich mija się z prawdą

Wojtek

Witam jakie są zarobki robotnika budowlanego na początek i jaka umowa.Pozdrawiam

Małgorzata

Mój mąż pracuje jako kierownik budowy. Zbudowaliśmy dom murowany 48 cm porothermu i 25 styropianu. Rekuperacja , gruntowy wymiennik ciepła. Okna 3szybowe antywłamaniowe, dębowe. Mąż docenia szybkość realizacji, byliśmy na jednej budowie Wolfa. Ale co w przypadku dostania się wody do ścian? Czy taki problem jakiemuś klientowi się zdarzyl?

@Małgorzata

Dziękujemy za zainteresowanie się naszymi domami prefabrykowanymi, energooszczędnymi. W przeciągu 3 miesięcy jesteśmy w stanie wybudować dom w standardzie deweloperskim z płytą fundamentową. Dokładamy starań, aby minimalizować możliwość ewentualnego przedostania się wody do wnętrza ściany zarówno na etapie produkcji, transportu, montażu jak i w finalnie wykonanym budynku. Po zakończeniu naszych prac przy właściwym użytkowaniu budynku nie powinno dojść do wspomnianej sytuacji. Gdyby jednak doszło do sytuacji, w której w trakcie zamieszkiwania uległaby zalaniu ściana , należy podjąć odpowiednie działania np. miejscowe otwarcie części ściany i wysuszenie danego fragmentu. Czynność taka jest jednak zależna od stopnia zalania oraz czasu przez jaki ściana taka była poddana zamoknięciu, jak również oceny powstałych zniszczeń. W celu dalszego wyjaśnienia, pozostajemy do dyspozycji. Możliwość kontaktu na naszej stronie internetowej: https://wolfhaus.pl

Jakość domów słaba ,siostra mieszka w ich domu i ma z nim same problemy . Pracownicy non stop byli pijani na budowie , widziałem osobiście , nie dziwota ze ciagle coś nie gra . Bzdura , to żadna niemiecka firma , na budowie sami polscy podwykonawcy .

Małgorzata
@Pracodawca

Czy mogę zapytać jakie problemy ma siostra?

@Pracodawca

Z chęcią wyjaśnimy całą sytuację, bowiem z naszego punktu widzenia „jakość domów słaba”, „same problemy”, „non stop pijani”, „coś nie gra”, „bzdura” to wybitnie niekonkretne i niemerytoryczne informacje. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby zgłoszone reklamacje były jak najszybciej rozpatrywane. Każdorazowo w przypadku ich zasadności podejmujemy działania naprawcze. Niejednokrotnie wykraczamy poza standardowy zakres usług zawarty w umowie, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Prosimy zatem o kontakt z naszą firmą, o podanie rzetelnych i konkretnych informacji, abyśmy mogli się ustosunkować.

Hejo

Jestem pracownikiem tej firmy i polecam ten zakład pracy, a moją pracę, którą wykonuję to sobie cenię. Mimo, że porobiło się nieciekawie na świecie tzn. mam na myśli tą pędzącą inflację to jednak Pracodawca stara się przezwyciężyć i przeczekać ten trudny okres, co nie jest łatwe i nie często spotykane wśród innych firm, a nie raz rozmawiam ze swoimi znajomymi, gdzie w ich przemyśle produkcyjnym zwalniają bez większych skrupułów i nie przejmują się jaką kto ma sytuację materialną itp. albo jak długo był ktoś związany z firmą. Co zaobserwowałem w ostatnimi czasy to widzę, że firma inwestuje w rozwój ludzi i w swą działalność, ma nowe projekty produkcyjne i plany na niedaleką przyszłość, a to sprawia, że mogę poczuć się aktualnie bezpiecznie. A już na pewno nie rozważam szukania innej pracy, bo to jakaś by była normalnie głupota tym bardziej teraz w tych czasach. Trochę tylko nie pokoi mnie, że nie szukają nowych ludzi do pracy, jak to bywało wcześniej. Będzie za niedługo impreza firmowa i póki co tym żyję :))) POZDRAWIAM

Krystyna

No tu niby lepszych rzeczy do roboty w pracy nie mają, żeby musieli kazać? A wyjaśnisz dlaczego to za farmazony uważasz? Każda opinia się liczy

Daro
@Krystyna

Radziłbym się po prostu zająć bałaganem panującym na hali C, którego kierownicy produkcji nie ogarniają. Święta zbliżają się WIELKIMI krokami i znowu będą sobie wyliczać kogo powysyłać na dłuższe a kogo na krótsze postojowe.

Daro
@Krystyna

Po co odpisywać skoro komentarze są usuwane?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Wolf System Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zależy na jakim stanowisku i gdzie

Elżbieta

A mógłbyś napisać o stanowisku biurowym? Akurat szukam pracy i pomyślałam czy by nie tutaj spróbować

Mustaki

Witam może ktoś napisać co dzieje się na tych halach, i czy pracownik produkcji ma również szansę rozwoju, czy u was to poprostu inny gorszy świat

@Mustaki

Witamy. Dziękujemy za zainteresowanie się pracą na stanowiskach robotniczych w naszej firmie. Posiadamy na terenie naszego zakładu kilka hal przemysłowych, w których pracuje już blisko 100 osób. W zależności od zapotrzebowania poszukujemy monterów zarówno wykwalifikowanych jak i mniej doświadczonych. Poza tym oferujemy zatrudnienie w pozostałych trzech działach, na budowie przy montażu domów oraz zbiorników i silosów, a także hal rolniczych i przemysłowych. Wyposażamy pracowników w profesjonalne narzędzia warsztatowe, a osoba zajmująca stanowisko decyzyjne dodatkowo otrzymuje firmowy telefon komórkowy, również do celów prywatnych. Chcielibyśmy zaznaczyć, że systematycznie organizujemy niezbędne dla pracowników szkolenia i kursy np. na operatora suwnicy, wózków widłowych, kierowcy, operatora dźwigu, a także inne w zależności od konkretnego stanowiska pracy. Nie mniej jednak staramy się indywidualnie podchodzić do potrzeb naszych pracowników i zapewnić im możliwości rozwoju.

Galanonim
@Mustaki

A co byś chciał? Z hali wyjść na dyrektora? Najpierw idź do szkoły.

Endru

Mam pytanie czy organizujecie pracownikom kursy ,np na suwnice ,koparki itp jak tak jak to wygląda i gdzie się odbywa szkolenie na zakładzie czy pracownik misi dojeżdżać gdzie czy dbacie o to by pracownicy byli obecni na kursach i co w momencie jak ktoś nie zda kursu teorii czy praktyki czy jest poprawka czy potrącanie koszt kursu pracownikowi i czy potrzebujecie wogole pracowników bo się do Państwa wybieram .Pozdrawiam

@Endru

Przed skierowaniem danego pracownika na kurs zawierana jest pisemna umowa na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Kwestie dotyczące wzajemnych praw i obowiązków stron oraz ewentualnego zwrotu kosztów przez pracownika są określone w postanowieniu umowy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego - uzyska Pan informacje na temat aktualnych ofert pracy.

P.

W firmie pracuje kilka miesięcy, na stanowisku asystentki projektanta. Praca spełniła moje oczekiwania, atmosfera, warunki pracy, możliwość rozwoju, elastyczność godzin. Polecam osobą niezdecydowanym.

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Wolf System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolf System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf System Sp. z o.o.