Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wolf System Sp. z o.o.

Pracowałem w Wolf, najpoważniejsza firma, wypłata na czas, stabilizacja, sprzęt ułatwiający pracę. Polecam tę firmę.

Odradzam pracę w tej firmie. Sam zrezygnowałem po dwóch miesiącach. Brak organizacji pracy to bolączka tej firmy.

Remik

@Stary Wolfowiec Możesz jaśniej napisać o co chodzi?

Kamil

Witam chce aplikować cv do tej firmy jako monter konstrukcji drewnianych i meyalowych na hali produkcyjnej (ogłoszenie z olx) pytanie dla was jakie zarobki po okresie próbnym czy jest możliwość nadgodzin i czy ogólnie firma jest godna polecenia (dodam ze zadnej pracy sie nie boje)

Stary Wolfowiec

Szkoda ze praca w firmie schodzi na psy. Czas na zmiane pracodawcy.

@Stary Wolfowiec

Skoro masz taką opinię o firmie napisz co chciałbyś zmienić lub poprawić. Takie informacje będą przydatne dla przyszłych pracowników.

Gal Anonim

Oszusci i zlodzieje. A kierownicy produkcji obrazalscy jak dzieci. Cos jest nie po ich mysli to na wszystkich sie wyzywaja. Szkoda nerwow i czasu na ta firme

@Gal Anonim

Znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl na którym nie można nikogo obrażać. Jest to niewłaściwe. Wcześniejsze opinie tak jak Twoja nie są zbyt pochlebne, jednak każda firma ma swoje mocne i słabe strony. Może mógłbyś dodać jakie pozytywy widzisz w zatrudnieniu, a co chciałbyś zmienić lub poprawić? Dyskusja na ten temat byłaby bardzo pomocna.

Hubert

Po lekturze opinie mam mieszane uczucia. Miałem zamiar aplikować gdyż słyszałem, że to dobra firma.

Danielo

Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie, wieczne przestoje, brak zlecen, wstrzymywana produkcja. (usunięte przez administratora)

Jarek

Ja obecnie zrezygnowałem z pracy w tej firmie obiecują bajki pani w biurze ma profity za werbowanie ludzi i wmawia głupoty pracowałem parę miesięcy myślałem.ze się zmieni coś ale nie odradzam pijanstwo nadgodzuny jakos dziwnym.trafem znikaja i nie ma mozliwosci udowodnienia premie sa ale lepoej nie mowic za co obecnie zmieniłem pracę i mam nadzieję że nie będzie tak obludnych ludzi

kk232456
@Jarek

Jaka Pani, jakie profity? co za bzdury pan wypisuje.

Iwona
@kk232456

Domyślam się, że jesteś pracownikiem Wolf System. W związku z tym, mam prośbę byś przedstawił swoją opinię na temat pracy w tej firmy. Uważasz, że warto wysłać tam swoje cv? Dla osób poszukujących zatrudnienia, każda opinia od doświadczonej osoby jest cenna i pomocna.

Janek

Ja nie chwalę tej firmy robiłam nadgodziny i niestety znikły zimówki masakryczne praca na miejscu równa się z odwykiem alkoholowym zaproponowano mi 15 zł na godzinę Żadna rewelacja bardziej że godziny nagle znikają zimówki znikają wszystko znika i nie jest tak fajnie jak wszyscy na początku mówią osobiście Zrezygnowałam z pracy i mam normalną pracę również na terenie Siemianowic

Jo
@Janek

A gdzie w Siemcach z chęcią złożę CV?

priv
@Janek

Jeżeli Pan Janek tyle pije, nic dziwnego, że wszystko mu znika...

Dawid

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Czy prowadzą jeszcze rekrutacje?

Jarek
@Dawid

A gdzie to słyszałeś chyba na dobranoc o 19:00

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Aneta
@Zainteresowany

Tam zawsze potrzebują jest cały czas wymiana ludzi niestety pijaństwo dlatego jest wymiana Więc wystarczy iść

Bardzo dobra firma i praca i widach jaka cisza jest na forum.

Piotrek
@Karolina

A to pisze pracownik tej firmy zbiera kasę za każdego zwerbowanego a firma sami pijacy wśród fizycznych i nie sposób uzyskać to co się przepracował o

Iwona

@Zainteresowany na stronie internetowej Wolf System znalazłam informację, że firma poszukuje w Siemianowicach Śląskich osoby do pracy jako SPECJALISTA ds. PRZYGOTOWANIA INWESTYCJI w Dziale Zbiorników i Silosów. Szczegóły ogłoszenia znajdziesz pod tym linkiem: https://www.wolfsystem.pl/koncern-wolf-system/praca/ Czy ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Będziesz wysyłał tam swoje dokumenty aplikacyjne?

Eryk

Czy ma dla kogoś takie znaczenie jak nazywają w firmie wypłatę za nadgodziny? Nie przesadzajcie.

Olaf

Ogólnie jak napisano powyżej... (usunięte przez administratora) a kasa żadnych rewelacji nie ma.

Pracuję w francuskim system wolf, obiecują złote góry, a w praktyce jest zupełnie inaczej, nadgodziny masz wypracowane i to znika gdzieś ( ponoć wyplacaja w formie premii). Ogólnie traktują ludzi jak niewolników, straszą zjazdem do Polski, w biurze (usunięte przez administratora) jest taki że szkoda gadać, szefostwo ludzi traktuje jak śmieci, każą gdzieś jechać, jak nie ma się samochodu to umarł w butach bo bo biuro nie przejmuje się tym jak się masz wydostać z dziur

oszukany

pracowałem w wolf system we francji na poczatku traktuja cie jak krola - hotele w marmurze , obiadki , poklepywanie po plecach pozniej nie wiesz jak cie rozliczaja , wywiaza gdzies na zadupie i masz sam sobie radzic i klamia przy wyplatach yzysk straszny i chamstwo z ich strony pracowalem w wielu krajach skusili mnie swietna oferta to klamstwo i bzdura szczerze nie polecam

Orange

Poszukują bo mają stale zlecenia i chcą powiększyć swoją załogę. Z tego co widzę na stronie internetowej to tak właśnie jest. Idę teraz do nich na rozmowę w sprawie pracy to się tu potem wypowiem co i jak.

Orange
@Orange

Polecam. Pozdro

Krista

Idz i sie przekonaj tez pracowalem tam kiedys dosyc dlugo wyzysk cZlowieka na zime zwalniaja i gadaja przyjdz na wiosne ale coz dziwnego chyba xos nie tak z firma na okraglo ogloszenia. Ze potrzebuja do pracy dobra firma sie oglaszac nie musi

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Wolf System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolf System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf System Sp. z o.o.