Wolf System Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wolf System Sp. z o.o.

Pati

Pracuję w firmie Wolf jako asystent projektanta w dziale domów prefabrykowanych. Pracuje mi się dobrze. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości nie ma problemu spytać innych osób o radę. Fakt faktem częsta jest praca pod presją czasową, jednak myślę, że to w branży budowlanej codzienność. Ogólnie jestem zadowolona z pracy i mogę ją z czystym sumieniem polecić innym osobom.

1920
@Pati

Skończcie już ściemniać jak to super jest w tej firmie ( w biurach i tak się obijacie i kawkę pijecie ). Wzięlibyscie się w końcu za hale produkcyjne ( zwłaszcza hale C ) (usunięte przez administratora) To wola o pomstę do nieba...

Gwiazda
@1920

Praca biurowa charakteryzuje się innymi cechami niż praca fizyczna, nie podlega to żadnej dyskusji. To, że ktoś rozmawia przez telefon czy "klepie" w komputer nie jest jednak mniejsza pracą, po prostu ma inny charakter - bardziej umysłowy, często poparty odpowiednim wykształceniem i latami doświadczenia. Wydaje mi się, że osoby tutaj się wypowiadające nie do końca zdają sobie sprawę z ilości pracy "dookoła" fizycznej budowy domu, jak chociażby kontakt z Inwestorami, podwykonawcami, dopinanie budżetów, tworzenie harmonogramów, organizacja transportu,, marketing, finanse i wiele wiele innych. Pracownicy biurowi stanowią znaczną część firmy, dlaczego zatem Ci pracownicy mieliby się nie odzywać na jej temat? Czy wypicie kawy podczas pracy w biurze jakoś jej umniejsza? Czy Panowie z produkcji takowej kawy w trakcie przerwy nie wypijają?

1920
@Gwiazda

Rozumiem że te prace się różnią, ale mimo wszystko proponuje zająć się tym co dzieje się na halach produkcyjnych...

1964
@1920

A co się według ciebie dzieje?

Szanowni Państwo, serwis Pracy GoWork.pl to miejsce gdzie możecie podzielić się swoją opinią i jeśli jest ona merytoryczna podejmujemy komunikację. W sytuacjach gdy opinie łamią Regulamin GoWork.pl lub Polskie Prawo podlegają archiwizacji. Bardzo prosimy pamiętać że nikt w internecie nie jest anonimowy, a jako Pracodawca możemy wyciągać konsekwencje prawne.

M.

Pracuję w firmie od półtora roku i pracuje mi się tutaj dobrze. Zapewne głównie ze względu na dobrą atmosferę, którą tworzą sami ludzie. To co najlepiej świadczy o atmosferze to brak rotacji wśród pracowników- kadra biurowa i kierownicza jest stała od lat (jedynie pojawiają się nowe osoby co wynika z ciągłego rozwoju firmy). Poza atmosferą doceniam ładny i nowoczesny biurowiec, brak problemów z parkowaniem samochodu, możliwości dalszego rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń. Minusem jest duża ilość pracy i presja czasu (ale gdzie w budowlance jest inaczej?). Generalnie polecam.

Krzysztof

Pracuję tu już ponad 2 lata i jestem zadowolony. W pracy panuje bardzo fajna, luźna atmosfera. W firmie można zdobyć cenne doświadczenie poprzez uczestniczenie lub obserwację realizacji budynku na każdym etapie jego powstawania. Chwalę sobie również elastyczny czas pracy przez co łatwiej mogę załatwiać prywatne sprawy.

Bardzo przyjemna i luźna atmosfera - zarówno wśród pracowników jak i szefostwa. Życzliwi ludzie, którzy pomogą rozwiać wątpliwości czy też rozwiązać problematyczne kwestie. Nowy, dobrze wyposażony, budynek biurowy przekłada się na komfort pracy, a elastyczne godziny (w tym krótszy czas pracy w piątki) pozwalają, np. na spokojne załatwienie prywatnych spraw. Do tej pory wiele udało mi się nauczyć i dowiedzieć, a to z pewnością nie koniec.

Walu
@Michał

Dlaczego tutaj się wypowiadają pracownicy biurowi tylko że wszystko jest super? Zamiast siedzieć przy biórkach zachęcam do zajrzenia na halę "C" lub "D" jaki tam jest bur... Bałagan...

@Walu

To może opowiesz jak to wygląda na hali? W sumie to logiczne że nie wszędzie jest tak samo, więc nie doszukiwałbym się tu jakiegoś spisku. ;)

Stefan

W wolfie realizuję swoje praktyki zawodowe. Uważam, że to co dla mnie najważniejsze, czyli zdobycie niezbędnego doświadczenia i wiedzy w jak najszerszym zakresie spełnia się w 100 procentach. W firmie panuje dobra atmosfera. Jest to zdecydowanie to, czego oczekiwałem szukając firmy, która pomoże mi postawić pierwsze kroki w branży.

Walu
@Stefan

Ale to te praktyki odbywasz chyba w biurze? Na produkcji raczej nie byłbyś taki zadowolony.

Gosia

Bardzo chwalę sobie pracę w tej firmie za fajną atmosferę oraz świetnych ludzi. Zaczynałam swoją karierę w branży w tej firmie i myślę, że nie mogłam trafić lepiej. Dużo się tutaj nauczyłam i zawsze mogłam liczyć na pomoc. Mnóstwo ciekawych realizacji i różnorodna problematyka.

W Wolfie pracuje od około półtora roku w biurze i nie narzekam. Miła i fajna kadra pracownicza, zarówno jeśli chodzi o pracowników w biurze, szefostwo jak i znanych mi pojedynczych pracowników z hal produkcyjnych. Elastyczny czas pracy - można przyjść godzinę wcześniej i wyjść godzinę wcześniej. Firma ma bardzo ładne nowe, w pełni wyposażone budynki biurowe z kuchniami pozostającymi do naszej do dyspozycji (ekspres do kawy, czajnik, zmywarka, toster, mikrofalówka). Praca spełnia wszystkie moje oczekiwania i jestem z niej zadowolona.

Baca
@Ania

O 11.28 masz czas na siedzenie na necie? Mnie również by się podobało jakbym mógł robić co chce w godzinach pracy. Tymczasem wracam dopiero do domu.

MERCEDES
@Baca

Zabawny jesteś :))))) - każdemu należy się w ciągu pracy 15 minutowa przerwa i to jego sprawa, co wtedy robi.

Baca
@MERCEDES

Hehe, nie wierzę że to było na przerwie. Wiemy jak wygląda praca w biurze u Was

Kolega

Jest jedna zasada wśród kolegów Nie donosimy ,aby ktoś wyleciał pomyślcie zebkazdy ma na kogo robić, za plecami nie gadamy na innych a kosztami za jazdę się dzielimy pozdrawiam hale d i c

Bolek

Firma wcale nie jest zła przeciwnie jak kto lubi pracę na hali z pełnym socialem w tych czasach to polecam

Jaca
@Bolek

Nie jest zla ale nie jest dobrze

Łucja

Wiesz, na ten moment Twój wpis nie mówi za wiele.. Podasz jakieś szczegóły o co chodzi? Co się wyprawia? Dlaczego pracownicy odchodzą z Wolf Systemu? Chodzi o jakieś konkretne warunki zatrudnienia?

@Łucja

Co się wyprawia dlaczego odchodzą a nie widzicie tego ci co poklepują i donoszą do kierowników mają wyższe stawki a za przeproszeniem (usunięte przez administratora)robią i wykorzystuja innych do gorszej roboty ja robie na hali ...ale na ...nie ma lepiej robię pod lub z panem wcześniej wspomnianym w komentarzach i wcale nie jest on taki dobry w tym co robi wiecej gada i dyryguje nisz robi dostal się do roboty wiadomo jak i wykorzystuje to u kierowników zresztą czuje się tu tak pewnie ze nawet szef mu powiedzial tybdecydujesz kto idzie do zwolnienia a kto nie to jest w porządku wystarczy aby ktoś miał inne zdanie niż on i leci chyba ze widzi jak można go wykorzystać to go łostawi by mieć korzyść Kiedys to byla firma na poziomie teraz tak nie jest a na imprezie we wrzesniu zas wiecej się dowiedxa kierowniki bo będom z nimi pić pod stolem % i tak właśnie to wyglonda szkoda bo pan Groszek jest wartościowym człowiekiem ino ufa złym ludziom tak samo inni wyżej postawieni ale przybendom nowi ludzie do was bo kolejni się szykuja by odejsc x tego co wiem razem ze mną odchodzi dwóch jeszcze z naszej hali a z nnych też odchodzą a o szczegolach nie będę się rozpisywal bo to nic nie da bo wszyscy widzą i wiedza i nic z tym nie robiom

Madzia

Chciałbym wiedzieć co za osioł wypisuje takie bzdury ten gościu ma oczy wszędzie pilnuje roboty i jeszcze robi i to nie mniej niż wszyscy

Kozak

"fachowiec" na "fachowcy", ręce opadają jak się to widzi.

@Kozak

Hmmm, możesz napisać jaśniej o co ci chodzi? Nie wiem co masz na myśli w tym wpisie... Czy jesteś pracownikiem Wolf System? Jeśli tak to z chęcią się dowiem czy warto wysyłać tu CV, czekam na to co mi powiesz! :)

Czeladnik

Dobrze że jest dużo pracowników pochodzenia wiejskiego =====>>>>można sobie pogadać o hodowaniu pomidorów czy gołębitemat tabu, polski "barszcz ukraiński"

Kierowca TIRa

Chciałbym tam być "kierownikiem" produkcji... Śmiesznie wygląda jak Niemcy przyjeżdżają a "kierownicy" ani po angielsku ani po niemiecku słowa... Kabarety...

Zen
@Kierowca TIRa

Hehe.Zgadzam się. "kierownicy " krytykują i ubliżają pracownikom a sami nie mają o niczym pojęcia. Gdyby tak zmienić podejście firmy do pracowników produkcji to byłaby całkiem fajna i spokojna robota.

Danielo

Poniewaz moja tresc zostala ocenzurowana (nie wiem dlaczego?) dopisze tylko ze praca w tej firmie na produkcji czy zbiornikach nie ma sensu. Naprawde obiecuja gruszki na wierzbie i niestety na tym sie konczy... Firma wybudowala sobie nowy budynek biurowy za kupe kasy (widac po uzytych materialach wykonczeniowych) twierdzac ze po prostu w dotychczasowym budynku brakowalo miejsca (nie powiem bo bylo ciasno), lecz nie mieli przyjmowac nowych pracownikow biurowych. Tym czasem przyjeto 48miu nowych pracownikow (ich liczba przewyzsza pracownikow fizycznych na produkcji, bodowie, magazynach i zbiornikach) a produkcja w porownaniu do lat poprzednich doslownie stoi. Niestety zarzadzanie ta firma przez Polakow jest niestety ponizej krytyki, niestety Niemcy doliczyli sie wydanych pieniedzy ktore nie przekladaja sie w zaden sposob na produkcje i zakrecili kurek z "ojro"... Pracownicy z firm podwykonawczych maja lepsze stawki od pracownikow WolfSystem (pracownicy glownie z Malopolski i Ukrainy) lecz nie maja placonych urlopow oraz chorobowego, to w firmie "niemieckiej" z wieloletnia tradycja juz nikogo nie obchodzi niestety... Naprawde odradzam ta firme jako pracodawce...

Daro
@Danielo

No to warunki i zarządzanie super...

Fachman

Tutaj każdy myśli że jest fachowcem???? zwłaszcza parę osób na hali "C"????

Fred
@Fachman

Niestety przyznaje rację...

x
@Fachman

dlaczego?

Dr Dre
@x

Jeżeli chcesz się przekonać to musiałbyś się tu zatrudnić...

Jo

Firma (usunięte przez administratora), chcesz zobaczyć cyrk?? to miejsce dla ciebie, mozna sie posmiac nikt nie interesuje sie produkcja, pracownicy robia co chca bez zadnej kontroli, istna (usunięte przez administratora) szczegolnie na drugiej zmianie hahaha sie narobia alew kase dobra maja to co beda narzekac

Dr Dre
@Jo

Druga zmiana to jest porażka i patologia... Zwłaszcza na styropianach... Gutex wymiata... Hehe...

Jak szefostwo w Wolf System Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Nikuś

Szefostwo dba o kierowników, ale kierownicy nie dbają o "szeregowców"...

Banialuki

Same banialuki pociska na rozmowie kwalifikacyjnej... Jak przyjdzie co do czego to kantyka na wszystko co się da... Obiecanki cacanki a głupiemu radość...

@Banialuki

Nie za bardzo rozumiem co chciałeś/aś przekazać poprzez swój wpis. Możesz wytłumaczyć? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Wolf Systemie?

Majówkowy

Odnośnie opinii co, jak i dlaczego... Po pierwsze (usunięte przez administratora) w pracy (nikt się tym nie interesuje na drugiej zmianie ponieważ nie ma nikogo z biura)... Po drugie kradzieże i fatalne stawianie budynków (oczywiście w zależności od ekipy na którą się trafi)... Pozdrowienia z przerwy...

Majówkowy

Po prostu kpina... Dzięki Bogu z końcem miesiąca umowa mi się kończy...

@Majówkowy

Dlaczego masz takie zdanie o firmie Wolf System "Kpina"? Niestety nie dodałeś żadnego wyjaśnienia i nie wiem co według Ciebie jest nie tak. Sprecyzujesz?

@Łucja

Po pierwsze nie jesteśmy na ------>>>>>TY

Zostaw merytoryczną opinię o Wolf System Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Wolf System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wolf System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wolf System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wolf System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wolf System Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wolf System Sp. z o.o.