DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

Rekord

premia - 2013-06-21 08:18:33 Tylko tyle że nikt najtańszych umów nie sprzedaje a np żeby wziąć 1000zł premii wystarczy spisać 100 umów które sprzedaje się na co dzień. Wychodziło by 5 umów na dzień co nie jest wcale takie trudne patrząc na wyniki ludzi pracujących dłużej (powyżej miesiąca), a rekord to podajże 13 czy 16 umów jednego dnia spisane przez najlepszego handlowca. Oczywiście jest fajna atmosfera ale trzeba mocno zapierniczać żeby dobrze zarobić na sprzedaży bo to wynik stymuluje wynagrodzenie.Zgadzam się, 5 to nie jest dużo, a rekord to chyba P.... zrobił, 26 w ciągu 1 dnia. Jak się chce robić wynik to się robi po 5, 9 umów. Pozdrawiam Krzycha i Leśną:)

Pracująca

Skoro napisałeś, że robi się po 3 dziennie, to premia wychodzi tak czy siak, jak się pisze abon za (usunięte przez administratora) zł, a to idzie najczęściej. Poza tym jak na osobę z półtora tygodniowym stażem, gdzie się tak naprawdę dopiero uczysz sprzedawać to jeszcze dobrze nie zacząłeś a już piszesz, że się nie da. Ja pracuję i mogę powiedzieć szczerze, że się da, sama wzięłam za maj 700 zł premii oprócz podstawy.

asd

Masz rację, że jest to proste dla osób pracujących dłużej niż miesiąc, jednak takich osób jest kilka (około pięciu czy sześciu) czyli, że albo jest się tam ciężko utrzymać albo ta praca jest zbyt męcząca i niewdzięczna jak na taką płacę.

asd

Premie obliczyłem sobie na początku. Nie wiedziałem jednak, że będzie to takie trudne. Na rozmowie kwalifikacyjnej mówili mi, że 5 umów dziennie (tych, o których pisałeś czyli najpopularniejszych) to wszyscy robią. W rzeczywistości zdecydowana większość robiła nie więcej niż 3. Z około 30 osobowej grupy tylko kilka osób dochodziło do 5 umów dziennie bądź ten limit przekraczało. Zresztą jak już pisałem estymacje na tych kartkach co rozdawali po tygodniu czerwca pokazywały, że jakiekolwiek premie grożą 5 osobom z około 30 osobowej grupy, więc nie jest to takie proste jak mówisz, a praca tak czy siak jest strasznie męcząca dla głowy 8h ciągłego gadania robi swoje.

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

premia

A i fajnie że dopiero prawie po 2 tygodniach zacząłeś sobie obliczać premie.

premia

asd

kontynuując: Obliczyłem sobie, że aby otrzymać (usunięte przez administratora)zł premii należy zrobić 300 najtańszych umów. Tragedia. Dużym plusem jest za to całkiem fajna atmosfera oraz szkolenia. Dziękuję za uwagę

coldpeer

Hej. Mam niedługo rozmowę na stanowisko Team Leadera. Ktoś wie jak kształtują się zarobki na tym stanowisku w DGM?

youtube

Zamiast cytować filmik z youtube albo innego jakiegoś portalu rozrywkowego napisałbyś samodzielnie coś konstruktywnego. Jeśli chodzi o twoją opinie o kasę to jest sprawa prosta, każdy zna swój system wynagrodzeń i godzi się na niego to raczej wie, ile może zarobić i mu to odpowiada. Problem może pojawić się w chwili, gdy ktoś nie chodzi do pracy i ma mało wypracowanych godzin i oczekuje nie wiadomo czego. Normalne jest że firma nie płaci za nieobecność w pracy. A rotacja moim zdaniem nie jest duża bo siedzę na słuchawce i cały czas pracujemy w tej samej ekipie a Lider nam cały czas pomaga, ogólnie atmosfera jest super :)

K.

Wcześniej robiłem na popołudnie, a teraz na www i nawet nie wiedziałem że istnieje tak przyjemna praca

Anabela

Od poniedziałku Orange będzie też na 1 zmianie, fajnie:)

Wujek Sam

Ja też pracuje na projekcie www i jest spoko, nawet sie nie spodziewałem że bedzie tak ok, bo telecentra źle mi sie kojarzą, a tu miła niespodzianka

Przemek

Ja polecam jestem od kilku miesięcy na projekcie www i jest super :) kasa ok robota też nie ciężka. Mam swoich stałych klientów i jest dobrze. Pracuje w zasadzie cały czas z tymi samymi ludźmi, nie ma rotacji tak jak w innych call center w których pracowałem.

gość

dla mnie jest OK

Adele

Jestem nowa w firmie, ale mnie się podoba. Wcześniej była Netia i ludzie mówią że była masakra i teraz dużo lepiej im się pracuje. Ja osobiście polecam, fajna atmosfera, warunki do pracy i wynagrodzenie jest ok, nie ma nic na minus

Karol

Pracuję na projekcie Orange i jest bardzo spoko. Zawsze jest godzinówka bez jakichkolwiek obwarowań, a premie łatwe do wyrobienia. Za samo to że siedzę i dzwonię powyżej 140 godzin już premia (usunięte przez administratora)zł, a jak jeszcze jest wynik o który nie jest ciężko na tym projekcie to można dorobić całkiem nieźle ja tak oceniam po tym jak dzwonię że 1500-1800 zł to spokojnie do wyciągnięcia.

gość

jeśli macie choć trochę oleju w głowie, nawet nie idźcie na rozmowę, pracowałam w tej "firmie" wszystko pięknie koloryzują, a potem jak przychodzi co do czego, tym bardziej do wypłaty, zastanawiasz się tylko czy dasz rade do końca miesiąca.(usunięte przez administratora)

w końcu fajne warunki w firmie :) system jest bardzo ok, oby tak dalej było! SUPER, konsultant

Od poniedziałku zaczynają się dopiero szkolenia, projekt ma ruszyć od kolejnego poniedziałku. Już wiadomo że będzie to projekt Orange :) będzie się działo

Emc2

od poniedziałku rusza nowy projekt:) na 2 zmianie

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing