DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

gosc

do olka! kasowane? nie wydaje mi sie, z tego co widzę są negatywne i pozytywne opinie jak w kazdej firmie, jakby same pozytywy były to byście byli zadowoleni?

olka

pamietajcie, ze to oszusci i wszystkie opinie sa ustawione a te zle kasowane. Sami sie przekonacie.

mariusz

dzis zrezygnowalem z pracy po 3 miesiacach z powodow osobistych. Na koniec firmie wystawiam dobra opinie, za atmosfere w pracy, za szkolenia i pieniadze zawsze na czas.

Mati

Pracuję, w firmie już 2 lata więc pewnie nie będę dużym wyznacznikiem, ale warunki bardzo się poprawiły. Osobiście polecam pracę w DGM jako pracownik z dużym stażem

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

rozmowa

jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na projekcie Orange, zaproponowano mi podstawę 1500 do 1900 z możliwością zwiększenia podstawy do 1800 do 2200 po zdobyciu odpowiednich kwalifikacji. Dodatkowo premie tygodniowe 50-200. Od poniedziałku zaczynam szkolenie. Czy jest ktoś już również po rozmowie?

~~Angela
@rozmowa

Cześć, właśnie wracam z rozmowy (która do łatwych nie należała) a od byłam juz kilkanaście rozmów. Tez od poniedziałku zaczynam szkolenie i zobaczymy co będzie, narazie pozytywne nastawienie, rozmowa rzeczowa i na temat. Na chwile obecną ide z nastawieniem ,,pożyjemy zobaczymy" zobacze umowę, warunki na papierze wtedy będę myślec i oceniać dalej, jak narazie plus

zainteresowana

Mam iść na rozmowę i stąd moje pytanie. Słyszałam, że można uzyskać premie "sprzedażowe". Chciałabym wiedzieć jak to wygląda w praktyce. Załóżmy, że mamy do czynienia z jedną nową umową, którą udało mi się zdobyć..ile wtedy wynosi moja premia? jest liczona 1umowa =kwota premii?

iza
@zainteresowana

zalezy od projektu wszedzie jest podstawa lub godzinowka, na jednym sa premie tygodniowe na innym za umowe, a na jeszcze innym za sprzedaz towaru ale to projekt dla znajacych jezyki tam za klienta mozna duzo zarobic. Wczoraj dziewczyna zrobila dniowke ponad 600zl

przemek

Rekrutacja w firmie DGM. Zostałem umówiony na rozmowę i się nie pojawiłem z prywatnych względów, co mnie zdziwiło pani z rekrutacji zadzwoniła ponownie i zaproponowała inny termin. Spodobało mi się takie podejście i pojawiłem się na rozmowie, na którą czekałem 15 minut więc nie najgorzej. Rozmowa nie była wcale prosta osoba która wyszła przede nie została przyjęta. No ale rozmowa, łatwa nie była ale zostałem przyjęty i wiem dlaczego co uznaję za profesjonalne podejście firmy do przyszłego pracownika. Później zostałem skierowany na szkolenie i nic dodać nic ująć odbyło się dnia następnego gdzie bardzo dużo mnie nauczono. Niestety z powodów osobistych nie mogę podjąć pracy już, ale to co zobaczyłem do tej pory zasługuje na komentarz w dwóch słowach PEŁEN PROFESJONALIZM. Odezwę się do Państwa jeżeli będzie jeszcze możliwość zatrudnienia będę zobowiązany! pozdrawiam

jutyna

Obiecałam to piszę, jest ok wszystko się zgadza

justyna

Zgadza się byłam wczoraj na rozmowie i dzisiaj na szkoleniu. System wynagrodzeń jak ktoś napisał powyżej. Jutro mam jutro lub piątek mam jeszcze podpisać umowę to dam znać czy wszystko się zgadza.

Filip z konopii

Czytając opinie managerów liderów i innych osób z DGM wypowiadających się na tym forum jak to pięknie i fajnie się u nich pracuje dostaje torsji i rozwolnienia jednocześnie ze śmiechu. Drodzy (usunięte przez administratora)(może kogoś pominąłem to przepraszam)jeżeli już pofatygowaliście się pisać na temat pracy W DGM to róbcie to rzetelnie piszcie prawdę jak to wygląda w rzeczywistości. Może wtedy znajdziecie ludzi którzy zechcą u was zagrzać miejsce na dłużej niż kilka miesięcy.

SzukamPracy

Witam! Jestem na etapie poszukiwania pracy. Czy ktos sie moze orientuje jakie stawki proponuje firma? Ewentualnie gdzie mozna składac aplikacje? Z góry dziekuje za odpowiedz.

michał
@SzukamPracy

Obecnie jest system wynagrodzeń 1600zł podstawy do 2000zł podstawy + tygodniówki 50zł do 200zł tygodniowy, przy czym jest to nowy system wynagrodzeń. Wcześniej był słabszy.

olxy

To i tak dobrze! Ja zarobilem jeszxe mniej! Dramat jakis.

wyrypator

Pracowałem. Kasa po dwóch miesiącach , 300 pln. za mało , księgowa chyba z gimnazjum. Atmosfera i ludzie OK. Szef OK. Firmie jednak za bardzo zależy na sobie niż na pracownikach więc duży przemiał. Widać taką obrali POlityke. Szkoda czasu i pieniędzy na dojazd do samej pracy.. Dobre dla emerytów co nudzą się w domu. Tyle w temacie. Pzdr

buhahaha

hahhaa sami se zadaja pytania i smai odpowiadaja smiechu warte

Diego

Firma zajebista. Po prostu przekoty. Dali ogłoszenie, że poszukają magazyniera. Wysłałem aplikacje. Odzew: Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną jako Telemarketer. Uważajcie ludzie co wam oferują

......

Ok, bo tak czytam i nic z tego nie rozumiem. Stek bzdur zupełnie nie na temat. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem po szkoleniu, oddałem formatkę do umowy. Chcę konkretnie wiedzieć czy to prawda że stawka na projekcie UPC to 8,18zł za godzinę + prowizja za umowę do 25zł + premia po 2* 25% od stawki prowizyjnej? jedna za cel grupy, druga za bycie instruktorem? Proszę o konkretną odpowiedź, jeżeli tak jest mnie to odpowiada.

sefir
@......

Tak, jest dokładnie tak jak mówisz. Podpisując umowę będziesz miał wyszczególnione dokładnie system wynagrodzenia, czarno na białym. Pozdrawiam ;)

.....
@sefir

Dziękuję za informację, domyślam się Panie Mariuszu lub Albercie. W takim razie do zobaczenia za 30 minut, w biurze. Osobiście wystawiam wam pozytywną opinię. System daje zarobić dobre pieniądze, a dla mnie to jest kluczowe.

sefir

Tak pracuje w dgm ile razy jeszcze mam to powtarzać :) a zamiast słodzenia i opowiadania jak to wszystko jest piękne i cuwole wam opowiedzieć o realiach pracy niż koloryzować :)

hahahahj

smiesszni wszyscy jestescie no i wlasnie! odpisuja tu ludzi z dgm ktofrzy dbaja o pozytywny obraz firmy w oczach potemncjalnych kandydatow1 i to ma byc wiarygodne?!1 chyba nie. janek i sefir to ludzie z dgm ktorzy musza dbac o pozytywny wizerunek bo byc moze pracuja np w rekrutacji i staraja sie zrobic dobra opinie bottak nikt by nie przyszedl na rozmowe kwalif. jak dla mnie tak to dziala.

xyz

no bedziemy mieli okazje sprawdzic;) pewnie sefir nie bedzie nic pisal przez weekend bo jest ustawiony i pisze tylko komentarze w godz pracy:)

sefir to ktos na bank z dgm ale tak sie zastabawiam skoro dgm ma tyle negatywnych opini to niby czemu ktos celowo mialby to robic przeciez tego nie pisze 1,2,15 osob tylko duzo wiecej wiec skoro u tylu osob sobie przeskrobali to cos w tym musi byc. I raczej nie sadze ze nie nadawanie sie do pracy w caall center moze tak zbulwersowac czlowieka zeby caly swoj czas spedzal na pisaniu zlych rzeczy o firmie.(usunięte przez administratora) A co do Sefira to nie uwierze ze zwykly pracownik wchodzilby na forum codzinnie i pisal nie chcialoby mi sie chociazby to byla najlepsza firma pod sloncem serio. A tak btw to raczej jak ktos tu napise opinie to wiecej tu nie wraca wiec odpowiadanie sobie nawzajem jest bynajmniej dziwne. mi np mozecie nie odpowiadac bo juz tu nie wroce hehhe

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing