DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

Misiek

Ja jestem już po szkoleniu i zostałem poproszony przez szkoleniowca o wyrażenie mojej opinii na temat szkolenia. Jak dla mnie szkolenia prowadzone są czytelnie i są na dobrym poziomie. Nie chcę mówić, że są świetnie, bo nie byłem na innych szkoleniach i nie mam porównania, ale złego słowa nie powiem. Dzwoni się nie łatwo na początku pracy, ale szkolenie mi to na pewno ułatwiło. To co naprawdę bardzo fajne to atmosfera panująca, w biurze, turnieje są w fifę i lotki.

Przemysław Górka

Czy można jeszcze do Państwa aplikować na stanowisko doradcy klienta?

Dział Rekrutacji DGM
@Przemysław Górka

Panie Przemysławie, mamy jeszcze wolne wakaty na stanowisko doradcy klienta, zapraszam do wysłania swojego CV na adres: rekrutacja@dg-marketing.pl Pozdrawiam, Dział Rekrutacji DGM

Piotr Dąbrowa

Witam Opieracie Państwo w ogłoszeniach wysokość wynagrodzeń, w oparciu o średnie wynagrodzenia na stanowisku doradcy klienta. Czy mogę prosić informację jak Państwo to liczycie?

Dział HR
@Piotr Dąbrowa

Panie Piotrze Oczywiście nie jest to tajemnica. Suma wynagrodzeń Naszych Doradców, pracujących powyżej 3 miesięcy, dzielimy przez sumę uzyskanych godzin = ŚREDNIA STAWKA GODZINOWA STAWKĘ GODZINOWĄ, wynikającą z powyższego mnożymy razy ilość dni, w okresie rozliczeniowym licząc dni od poniedziałku do piątku, razy 8 godzin. Tak wyliczamy średnie zarobki, czyli zgodnie ze stanem faktycznym. W okresie rozliczeniowym wrzesień średnia jaką uzyskali nasi doradcy wyniosła: 3609,76zł brutto, a dla okresu rozliczeniowego październik 4130,58zł brutto (staż +3 miesiące). Należy pamiętać, że nie wystarczy rozpocząć z Nami współpracy, żeby móc osiągać takie rezultaty. Jest to jedynie średnia wynikająca z obecnego stanu faktycznego, a uzyskanie jej jest możliwe pod warunkiem intensywnej nauki, czego zresztą oczekujemy od Naszych Doradców. Pozdrawiam, Dział HR

Dział sprzedaży

Panie Mateuszu Nasi managerowie, przechodzą ciągłe szkolenia mające na celu podniesienie ich kompetencji, oraz poprawę satysfakcji z wykonywanych zadań na rzecz zespołu. W tym celu raz w miesiącu przeprowadzana jest ankieta ewaluacyjna z pracy managerów (oceniającymi są nasi doradcy klienta) i na podstawie wyników ankiety podejmujemy stosowne działania. Aktualnie mamy nowego managera oddziału ocenianego przez wszystkich współpracowników na 4,97 (skala od 1-5), w zakresie kompetencji , zaangażowania i pracy na rzecz zespołu. Zaznaczam, że 100% naszych managerów zaczynało swoją karierę od stanowiska doradcy klienta, dlatego po awansie na nowe stanowisko, każdy manager potrzebuje około 60 dni na adaptację i przejście kompletu szkoleń. Pozdrawiam, Krzysztof Żylski

Rafał
@Dział sprzedaży

Krzysztof taka opinia była na rynku B2B, w tamtym miesiącu. Na rynku B2C ocena wynosi 4,77. Średnia i tak niezła, ale dla ścisłości :) Polecam suchary roja na aktualnościach :D

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

Mateusz

Czy ktoś może powiedzieć jak jest teraz z managerami? Coś się poprawiło?

JednaWielkaNiewiadoma

Zacząłem tą pracę stosunkowo niedawno. Póki co moje wrażenia całkiem pozytywne. Osoby zajmujące się nowymi osobami bardzo w porządku zawsze udzielają przydatnych informacji czy wskazówek. Pierwsza wypłata będzie raczej słaba ze względu na to iż godziny są liczone dopiero po ukończeniu szkolenia. Ale patrząc na tablicę wyników duża część osób wychodziła około 3200zł więc pensja na prace tego typu jest nie najgorsza. Rekord za poprzedni miesiąc to chyba ponad 7000zł (sporo). Umowa zlecenie też jest minusem, ale być może też się to zmieni skoro z tego co słyszałem firma bardzo się zmieniła przez ostatnie kilka miesięcy. Ta forma umowy raczej odstrasza

mika
@JednaWielkaNiewiadoma

Zgadzam się, lepsza byłaby umowa o pracę. Z tego co widzę to bierze się bardzo pod uwagę zdanie pracowników, bo dużo zmienia się na podstawie naszych opinii i to plus. Dlatego przychylam się do powyższych komentarzy. Gdyby doszła to tych zmian jeszcze umowa o pracę to będzie naprawdę super i o to apeluję, jeżeli czyta to ktoś z osób mogących to zmienić.

tomek

Wiadomo czy oferta pracy na kierownika produkcji jest jeszcze aktualna? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że posiadam wymagane 3-letnie doświadczenie, ale szkoda, że nie określili jakich zarobków można się teraz spodziewać u nich. Dzięki

kolorowy

Witam. Pracowałem w firmie DGM kilka ładnych tygodni, niedawno zakończyliśmy współprace. Firma ta myśli, że zatrudniając w znamienitej większości studentów lub ludzi po technikum czy liceum ( nie obrażając tutaj nikogo) kupuje sobie niewolników za 1850 zł brutto podstawy. W ich wyobrażeniach, oni nie mają nic do powiedzenia, ich główną robotą jest założyć słuchawki na uszy i dzwonić, nie ma mowy na żadne inne przerwy, nie rozumieją gdy klienci którzy 15 raz pod rząd nie chcą z nami rozmawiać, zawsze mówią "dzwoń, dzwoń", nawet notatek swoich nie można zrobić bo trzeba dzwonić. Jakieś horrendalne statystyki odnośnie czasu rozmowy z klientem, ilość czasu wykonywania połączeń, to na pewno nie wpływa dobrze na atmosferę w "team'ie". Cały czas ten "team" i "team", ale tak naprawdę jesteśmy tylko dla nich cyferką w excelu i nic więcej, patrzą tylko gdzie by Ci tu zabrać z i tak małej wypłaty. Odnośnie kadry kierowniczej: 1. Krzysztof Ż.- bardzo pomocny i ludzki gość, swoimi kompetencjami miażdży wszystkich w biurze, człowiek orkiestra, najlepsza osoba jaką spotkałem 2. Łukasz D.- gburowaty i niemiły, jak potrzebujesz wolnego to faktycznie daje wolne ale z wielką niechęcią i łaską, omijać z daleka 3. Rafał Sz.- arogancki i niesympatyczny, nie lubiłem szkoleń organizowanych przez niego, zawsze próbuje narzucić swoje zdanie innym 4. Piotr K.- spoko gościu, mało z nim miałem do czynienia ale wydaje się OK Ogólnie ludzie którzy pracują w biurze są bardzo pomocni i sympatyczni, kadra kierowniczą swoją drogą, z małymi wyjątkami (Krzysztof Ż.). Praca, jeśli ktoś dobrze wykonuje swoje obowiązki, zarabia dużo, ale to oczywiście przychodzi z czasem, nie wszyscy dotrwają do zarabiania 3000 zł/mies. Ogólnie kołchoz, nawet w soboty trzeba chodzić aby dostać 1850 zł brutto+ prowizja za zdobyte punkty, czasem w miesiącu nawet 24-25 dni w pracy za marne grosze. Mimo wszystko było mi niezmiernie miło poznać wszystkich pracujących :D

nosek
@kolorowy

Uff w biurze pojawił się nowy kierownik projektu, moim zdaniem bardzo dobry.

Łukasz
@nosek

Zastanawiałem się czy zaczynać po przeczytaniu niektórych komentarzy tutaj, ale mam już swoje zdanie i je wyrażę prosto, jest dobrze w tej firmie. Znam już wszystkie załączniki, znam ludzi którzy ze mną pracują i są naprawdę spoko, o liderach mam też do tej pory dobre zdanie. Miałem do czynienia już z innymi firmami tego typu i w porównaniu do nich poziom jest dobry

ByłaPracownica
@Łukasz

Ciekawe, który pracownik ma ochotę pisać pozytywne komentarze gdzie jest zatrudniany na umowę zlecenie...

mjn

Bezczelni oszuści, czekam na wypłatę już ponad 2 miesiące i przestali odbierać telefony. Po prostu oszuści.

Ta firma to oszuści !!!!! Od 3 miesięcy czekam na wynagrodzenie i doczekać się nie mogę.

trec

AVE i reszta. Stawka to 60 brutto od punktu, było pisane wyżej.1 umowa to 0,8 punkta na jednym z projektów, więc łatwo sobie wszystko obliczyć co i jak.

Katarzyna

Na pewno zarobi się więcej na stanowisku kierowniczym, chyba że jest się bardzo dobrym sprzedawcą. Jak to mówią najlepszy handlowiec zarobi zawsze więcej niż osoba zarządzająca. Mam nieco doświadczenia, w sprzedaży 4 lata i tak szukam dla siebie firmy i zastanawiam się nad waszą, bo słyszałam że są dobre warunki finansowe. Tylko prosiłabym o informację jeżeli to możliwe. Czy jeżeli jest się cały miesiąc (bez chodzenia w kratkę) w pracy i realizuje się cele, po jakim czasie można starać się o wyższe stanowisko?

taka prawda
@Katarzyna

jeśeli realizuje się cele i jest się dobrym pracownikiem, to zazwyczaj takiej osoby się nie awansuje bo ma robić wynik i sprzedawać

bla
@Katarzyna

podaj maila to polece Cię do centrali banku w sprzedazy. Pracowalem w 5 call center wlacznie z dgmem i kiepsko z zarobkami.

antek-

jak dla mnie pracowało się przyjemnie, zarobki mogą być, żyję sam więc mi to spokojnie na utrzymanie wystarczyło ok. 1900-2100 wyciągałem na rękę

krakuska

atmosfera fajna, ludzie fajni, jak ktoś ma gadane, to robota dla niego, a na wynagrodzenie, jak wszędzie, trzeba sobie zasłużyć

Kamil Ginger

salsa - mi na ten temat na chwile obecna nic nie wiadomo ale możesz pytac dział rekrutacji ;)

Powiem Ci tak. Pracowałem tam dość długi czas i w systemie opierającym się o prowizję nigdy nie zszedłem poniżej 2700 netto!

Dział Rekrutacji DGM

Prosimy o nie reklamowanie Piramidek Finansowych (Traffic Monsoon) na Portalu gdzie ludzie szukają opinii o pracodawcy. Uprzejmie informujemy, że zgłosimy te posty do moderacji. Więc gdyby posty użytkownika Tomsi zostały osunięte w całości, prosimy o ponowne zamieszczenie prawidłowo już skonstruowanego posta w późniejszym terminie. Pozdrawiam, Adam K.

Tomsi

Nie dlatego żeby napisac pozytyw. Wiem jakie osoby pracują tam i jakie mają możliwości. Co do firmy, jednostki tylko mogły mieć ponad 1 k zarobku, nie wiem kto tam teraz pracuje, ja byłem za kadencji Krzyska Ż. Adriana J. i Eweliny M. Ja osobiście nie wytrzymałem psychicznie po roku czasu ( miałem dość takiej pracy) i zmieniłem ją na coś co lubie robić i jest dużo lepiej opłacalne. Dodatkowo chciałem osoby które chcą dorobić i mają do tego predyspozycje zaprosić do biznesu reklamowego jakim jest TM Systematyczne-zarabianie.pl

Tomsi

Pracowałem tam dokładnie 3 lata temu, i powiem z czystym sumieniem że atmosfera była ok, kasa jeżeli byłes najlepszy np w konkursach swiątecznych udało sie wygrac ponad 1tys w bonach. Wiem że to nie wielkie pieniądze w porównaniu do normalnego etatu, ale zawsze coś szczególnie dla studentów. Przy okazji pracy tam można dorobić dodatkowe pieniądze wystarczy że wejdziesz na moją str: Systematyczne-zarabianie.pl jeżeli jest coś nie jasnego napisz do mnie to Ci wyjasnie i przedewszytkim zabiore na prezentacje firmy w Krk.pozdrawiam

karolek
@Tomsi

i że niby po 3 latach wszedłś tutaj zeby napisać pozytyw o starym pracodawcy?

Kamil Ginger

Szczerze to nie rozumiem tutaj poniektórych opinii. Pracuję tutaj można już powiedzieć.. pół roku, zarobki jak na taką pracę nie są wcale złe. Z tego co czytam tutaj uważam, że najczęściej wypowiadają się tu osoby które po szkoleniu uciekły bo nie chciało im się nic nauczyć i tylko wymówka jest kasa. Jak i wypowiadają się osoby które nawet nie miały styczności z tą firmą a opinie piszą na podstawie swojej pracy u konkurencji. Tak jak napisał Adam z działu rekrutacji przyjdź i zobacz jak to u nas wygląda. Potem oceniajcie . !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing