DGM Direct.Group.Marketing

Opinie o DGM Direct.Group.Marketing

Dział Rekrutacji DGM

Witamy, Chcielibyśmy zaznaczyć, że szanujemy czas naszych kandydatów dlatego zamieszczane przez nas ogłoszenia zawsze są przejrzyste i precyzyjne. Dokładnie informujemy o stanowisku, oraz zakresie obowiązków. Prosimy więc kandydatów aby przed wysłaniem aplikacji zapoznali się z treścią ogłoszenia. W naszym zespole mamy nie tylko młodych i ambitnych pracowników ale także doświadczonych sprzedawców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu stworzyliśmy unikalne środowisko pracy pozwalające na ciągłe podnoszenie kompetencji naszych konsultantów. Bardzo ubolewamy nad faktem, że nie możemy przyjąć każdego kandydata. Wiemy, że nie przejście do kolejnego etapu rekrutacji może być przykrym doświadczeniem, ale staramy się aby klutura naszego środowiska pracy pozostała przyjazna i pełna pozytywnej energii. Przygotowanie kandydata do rozmowy kwalifikacyjnej jest dla nas kluczowe gdyż pozwala uniknąć niekomfortowych sytuacji i nieporozumień. Pozdrawiamy serdecznie, Dział Rekrutacji

kobi

Direct Gruop Marketing = Lime ul. Zapolskiej 38 Kraków V piętro. Jedna z najgorszych firm jakie można spotkać. Wystawiają ofertę pracy z obsługa klienta, później okazuje się, że to call centre. Na pytanie podczas pierwszej rozmowy tel. odnośnie warunków pracy czy też na czym konkretnie polega praca Pani mówi, że wszystkiego się dowiesz na rozmowie. Rozmowę przeprowadza jakiś chłopaczek z wąsikiem jakby dopiero co skończył 18 lat myśląc, że ma jakieś wybitne zdolności hr-owskie. Nie mówię już o tym, że CV w ogóle nie było wydrukowane co świadczy o profesjonalnym podejściu do kandydata oraz jego umiejętności. Wypełniasz jakiś śmieszny formularz rekrutacyjny w którym pytanie.. czego oczekujesz od tej pracy? (nie wiedząc na czym ona polega) było po prostu śmieszne. Rozmowa trwała 5 minut. To mój osobisty rekord. Jak jesteś studentem albo masz 20 lat to może to dla Ciebie, a nie dla kogoś kto ma 8-10 lat doświadczenia w pracy. Praca polega na siedzenie 8 godz na słuchawkach i dzwonieniu do ludzi wciskając im jakieś badziewne produkty. O warunkach zatrudnienia się nie dowiedziałem podobnie jak o formę zatrudnienia ponieważ chłopaczek z wąsikiem nie chciał zdradzać jej. Ogólnie praca dla osób którzy lubią call centre i siedzenie na dupie przed 8 godz. OMIJAĆ Z DALEKA jeśli tego nie lubisz!

Rekrutacja

Witam, aplikacje można nadsyłać na adres mailowy rekrutacja.kr@dg-marketing.pl Następnie kontaktujemy się telefonicznie z naszymi kandydatami zapraszając na rozmowę kwalifikacyjną. Pytania oraz aplikacje proszę kierować na podany adres mailowy Pozdrawiamy, Dział Rekrutacji

dzieki

Właśnie zakończyłem współpracę, szkoła już za chwilę a jeszcze odpocząć trzeba :) Za rok chętnie wrócę na wakacje. Praca w miłej atmosferze możliwości kasowe również! DZIĘKI

Telemarketer

rozmowa przeprowadzona idealnie ! niestety dziewczyna ktora mnie rekrutowala juz tam nie pracuje ..

aga

ja pracuje ponad 3 miesiące i jestem zadowolona, kwiecień ok 1 tys a teraz już udaje się po 2,5 z prowizją. Miła atmosfera i kasa na czas. Ja mieszkam w tamtym rejonie więc tym bardziej mi pasuje ta praca

pentar

Jakiś czas temu pracowałem w firmie DGM ogólnie atmosfera super ciężko o lepszą chyba w pracy jeżeli chodzi o wynagrodzenie to zawsze dostawałem tyle ile wyrobiłem i byłem świadomy z czego to wynika. Z tego co się orientuje to oddział w Olkuszu został zlikwidowany . Na koniec wystawiam dobrą opinię wszystko się zawsze zgadzało pieniądze były na czas może kokosów nie było ale nie byłem też jakiś wybitny w sprzedaży. A z tego co się orientuje jak ktoś rzeczywiście miał dobry miesiąc to 2000 + spokojnie był w stanie zarobić.

była

pracowalam tam rok temu tyle ze w oddziale w Olkuszu , wielkie obiecanki i nic wiecej , z tego co wiem lider ktory wtedy tam panowal nie pracuje juz w tej firmie i to naprawde jest mega duzy PLUS ! atmosfera w pracy z reguly byla spoko, z kasa roznie . ogolnie polecam prace bo naprawde mozna to polubic i sprawdzic sie w takiej dziedzinie :)

milka

Zrezygnowałam w tamtym tygodniu z pracy. Chcę podziękować za cały czas spędzony we wspólnym gronie. Dziękuję za przeszkolenie, które na pewno przyda mi się "na przyszłość" :) pozdrawiam cały zespół

Kamil Ginger

proponuję cie przyjść i się przekonać. ;-) Nie będziesz żałował.

aaaa

czy DGM zajmuje sie projektami umawiania spotkań

ioso

Tyle pochlebnych opinii? jestem w szoku. pracowałam tam jakiś czas temu na projekcie, powiem krótko - robienie ludzi w... Podpisanie umowy o DZIEŁO, której oczywiście nie podpisałam, ze względu na to, że DGM to krętacze. Na rozmowie mi mówią jedno, kiedy po raz setny spytałam o kruczki z uśmiechem na ustach mówili, że ich firma jest miejscem porządnym i nie powinnam się o nic obawiać. Okazało się, że w ogóle wypłacą mi jeżeli wykonam tyle i tyle telefonów (to był projekt tylko informacyjny), będę pracować tyle i tyle godzin w tygodniu, co mijało się z celem. Nie polecam.

pracownik DGM
@ioso

W firmie DGM nigdy nie było i nie będzie umów o dzieło, więc albo piszesz o innej firmie, albo jesteś z konkurencji. Projektów informacyjnych również nie prowadzimy.

optymalna

Czytam te wpisy... Czy konkurencji naprawdę zależy na tym aby zamiast do firmy o której mowa pracownicy przyszli do nich? Kto szukał pracy ten wie jak wielu jest chętnych na 1 miejsce. Akurat o brak chętnychh na rekrutacje na jakiekolwiek stanowisko w jakiejkolwiek firmie nie jest brak. Druga sprawa czy poprzez dodawanie złych opini naprawdę można sobie pomoc w likwidacji konkurencji o miejsce pracy? Biorąc pod uwagę przemiał w Call C to nie ma sensu. Czy jeżeli ktoś ma dobra prace to rozgłasza to w Internecie? Nie. Chwali się conajwyzej przyjaciolom lub rodzinie. Tyle odemnie. Te wpisy są ustawione by promować firmę i zachęcać do pracy. Jeżeli firma stosuje tego typu podstrona promocje to nie jest dobra.

krzysiek

Już nie pracuję, ale na koniec chciałem podziękować za współpracę, szkolenia, atmosferę. Pozdrawiam!

xyz

Nie polecam. Nie warto.

xyz

Z pieniędzmi jest tak: - jeśli w miesiącu będzie przepracowane pon-piątek + 2 soboty będzie podstawa czyli 1500 brutt, netto 1280 dla studenta. Hmm co dalej. Jeśli będą średnio 3 umowy dziennie, gdzie klient się nie rozmyśli w ciągu dnia to są premie, oczywiście to też jest zależne od rodzaju umowym. Tzn droższa umowa jest wyżej punktowana. Co do pracy to jest fajna atmosfera wszystko fajnie i przyjemnie, lecz trzeba do tej pracy poważnie podejść, inaczej jak nie będzie wyników to będzie out. Myślę że twoją wypowiedzią rozwiałem wszelkie pytania odnośnie płacy. ;]

aga

Słoneczny, z tego co wiem to firmie nie zależy na zwalnianiu kogokolwiek, bo i jaki mieliby w tym interes? Chodzi o to że firma rozliczana jest za projekty prowizyjnie i jeżeli wypłaca nam podstawę i premie, to musi się to opłacać. Wynik robi przychód na takich projektach. Są pewne wymagania minimalne żeby nie dokładać do projektu i to wszystko.

słoneczny

Pracowałem tam jakiś czas temu ;) atmosfera była ogólnie w porządku Leśna bardzo miła Krzysztof też się starał ale strasznie denerwowały mnie odsłuchy... na prawdę ciężko się zmotywować do pracy po tym jak wytykane ci są wszystkie błędy ale taka jego rola do której podchodzi z pełnym profesjonalizmem.Czytając wszystkie te komentarze z częścią muszę się zgodzić a reszta to po prostu bzdury po 1 : na pewno zgodzę się z tym że jest niesamowity przemiał pracowników.Pracowałem tak kilka tygodni i na prawdę codziennie siedział obok mnie ktoś inny. po 2 : nie chcę nikomu nic zarzucać ani nikogo pouczać ale z własnych obserwacji doszedłem do wniosku że wg mnie polityka firmy nie jest najlepsza ;) wywnioskowałem to na podstawie mojego zwolnienia.Już w pierwszy dzień zrealizowałem 1 target potem co jakiś czas udawało mi się zdobyć kolejnego klienta.Koniec końców w piękny słoneczny dzień na bieżanowie podeszła do mnie leśna poprosiła mnie do sali konferencyjnej i rozwiązała ze mną umowę ;) wszystko w przyjaznej atmosferze wytłumaczyła dlaczego co i jak jednak nie do tego biję ;) w momencie zwolnienia pozostawiłem po sobie dużą bazę klientów tylko do zamknięcia umowy ;) po prostu chcieli sobie coś sprawdzić byli przekonani o tym że podpiszą umowę tylko potrzebowali skontaktować się w inny dzień.I tutaj wg mnie realizuję się ta zła polityka firmy ;) zwalniacie młodych dobrych ludzi którzy na prawdę mają gadane a trzymacie na stanowiskach starych pracowników ;) jeden szczególnie wpadł mi do głowy ale to forum publiczne więc nie będę pisał kto ;) powiem tylko że jest strasznie pewny siebie i wozi się niesamowicie ... nie to co reszta ale mniejsza z tym .Chodzi mi o to że zwalniając tych pracowników ich targety trafiają własnie na tych starszych którzy siedzą już po kilka projektów co niesamowicie ułatwia im pracę kosztem tych ludzi których zwolniliście ;) Myślę że gdyby w jakiś sposób dało się zresetować bazy klientów ci którzy uważają się za następców Jordana Belforta na pewno nie osiągali by takich wyników ;) po 3 - finanse jak komu odpowiada wszystko jest przedstawione na umowie ;) Rozmowa kwalifikacyjna też na poziomie przynajmniej u pani Ani z tym że jednak jest różnica pomiędzy warunkami przedstawionymi na ogłoszeniu pracy a rzeczywistością ale nie odbiegają one dużo od średniej krajowej więc nie jest źle ;) Wypłata na czas nie duża ale na czas a to się liczy ;) z mojej strony to tyle ;) pozdrawiam

karol

witam, jestem umówiony jutro na rozmowę kwalifikacyjną na godzinę 14.00. warunki przedstawione w ogłoszeniu w sumie mi odpowiadają. Czy ktoś był może ostatnio na rozmowie w tej firmie i może mi podpowiedzieć jakie pytania padają? dzięki, pozdrawiam

karpik

Podstawa na tym projekcie nie jest wysoka, z tego co pamiętam to około 1400zł. Jasne, że bywają różne miesiące tyle że jak zbudujesz sobie bazę klientów to już później w zasadzie większość czasu spędzasz na obsłudze tych co ich już masz i jest z nich ta sama prowizja co za nowego klienta. Przykładowo pozyskując 2 klientów miesięcznie po 1000 liquidów, po 5 miesiącach masz już takich klientów 10. Za każdego z nich jeżeli dobrze ich obsługujesz zarabiasz 400zł-600zł * 10 klientów to jest nieźle. Początek jest ciężki, bo pierwsze efekty pojawiają się po około 2 tygodniach do miesiąca. Kwestia decyzji czego się chce. Jeżeli myśli się o pracy w dłuższej perspektywie i stopniowym wzroście zarobków ma to sens. Jeżeli liczy się na tu i teraz to tak się nie da na tym projekcie.

karpik

Tak jest możliwa na projekcie Lime, masz płaconą podstawę + prowizję od sprzedaży. To projekt międzynarodowy więc wymagana jest znajomość języka przynajmniej angielskiego. Jeżeli złapiesz stałego dobrego klienta to możesz mieć z niego co miesiąc 400zł-1000zł, a im więcej takich klientów to wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o DGM Direct.Group.Marketing - Zielonki

• Jak się pracuje w DGM Direct.Group.Marketing?

Zobacz opinie na temat firmy DGM Direct.Group.Marketing tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM Direct.Group.Marketing?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM Direct.Group.Marketing?

Kandydaci do pracy w DGM Direct.Group.Marketing napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM Direct.Group.Marketing