Opinie o Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o. w Kraków

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Koordynator Zespołu?

Czekamy na aktualne info odnośnie firmy Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o. w miejscowości Kraków i tego jak to wygląda teraz.

ja Nowy wpis

Mam nadzieje ze sytuacja jest obecnie lepsza, jednak wiele zalezy od ludzi a niestety na pewnych stanowiskach jak wszedzie siedza nieodpowiedni pracownicy ,choc sa przekonani, ze dokonuja wspanialych rzeczy lecz przykro stwierdzic kulisy pokazuja cos wprost odwrotnego kiedy w gre wchodza pieniadze ,korzysci majatkowe , chca wciaz wiecej , ok mozna zrozumiec lub niekoniecznie,.tak bylo zawsze ,przy tym najgorsze nieumiejetnosc ,nieuczciwosc ,niestarannosc ,niewiedza itd.to jest smutne a nawet przeraza to jest Krakow z innej strony

ja Nowy wpis

dokonuja przetargow mieszkan jest to po prostu jeden wielki przekret po prostu, w biurze siedza ludzie ktorzy graja tak by konto firmy bylo obfite ,najczesciej kosztem ludzi chorych ktorzy nie posiadaja dosc pieniedzy na przetarg jednak staja do przetargu, poniewaz potrzebuja mieszkanie, azeby moc normalnie zyc pomimo problemow zdrowotnych, byc samodzielnym i niezaleznym zadnym obciazeniem dla innych , nastepnie placa bardzo wysoki czynsz przetargowy nic dodac nic ujac jak to wszystko dobrze sie kreci wraz ze wspolpracujacym szpitalem ktorego szefem jest rowniez szef Malopolskich Parkow Przemyslowych dokonujacy owych przetargow o czy miasto rowniez ma doskonala wiedze poniewaz przekazala spolce cale terytorium szpitala ,wszystko jest zrozumiale!!! jednak kto ma pieniadze ,mozliwosci oraz nienaruszone zdrowie kupi mieszkanie lub placi wysoki czynsz jednak slabszy nalezy pomoc by w przyszlosci mogli rowniez zyc ,niestety szpital i personel nie zawsze moze pomoc lub nie chce lub nie ma ochoty ,sa wyjatki bo istnieja dobrzy lekarze ,personel o czym sie wielokrotnie przekonuje ,chcemy aby w naszym kraju ludzie zdrowieli na tyle mozliwe by moc pracowac nie byc obrazanym ponizanym itd bez obciazania panstwa i ludzi ktorzy wciaz narzekaja iz podatki na renty !!!itd ,itd, itd. Moje sugestie dla Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o.: Powinni zaczac zastanowic sie jak swoja dzialalnosc ulepszyc i zarabiac pieniadze po ludzku bo to jest mozliwe !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wiele

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o. - Kraków

Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o.
  • DR J. Babińskiego 29 lok. 24/2A
    30-393 Kraków
  • NIP: 6751333892 REGON: 120117835 KRS: 0000242954

Małopolskie Parki Przemysłowe Sp. z o.o.