Centrum Zdrowia Apteka dla Ciebie j.Grabias

Kraków

Centrum Zdrowia Apteka dla Ciebie j.Grabias

Opinie o Centrum Zdrowia Apteka dla Ciebie j.Grabias

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Centrum Zdrowia Apteka dla Ciebie j.Grabias? Od dłuższego czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

Macao

No apteka Centrum Zdrowia Apteka dla Ciebie j.Grabias ma naprawdę dobre oferty, zdecydowanie polecam jesli w tym rejonie poszukujecie pracy, to musicie wybrać własnie ich, nie potrzeba doświadczenia mieć

farmawariat

W zach-pom to inna spółka. Nazwa podobna, ale to nie ta sama firma.

megson

Witam, dostalem oferte pracy u nich w zachodniopomorskim- zaraz po stazu a bez rozmowy kwalifikacyjnej. Czy moglby ktos napisac pare slow od siebie jak tam wyglada praca?

rgot

Również nie polecam. Tam się co prawda firma zmieniła, ale ludzie zostali ci sami. Na terminową wypłatę nie ma co liczyć, same obietnice bez pokrycia. Pod adresem spółki jakieś puste mieszkanie i pełna skrzynka na listy. Mi już zalegają dwie pensje, złożyłem wypowiedzenie i sprawa idzie do sądu.

Miko
@rgot 22.07.2015 03:34

Czy sprawa się wyjaśniła? Mam ofertę pracy od nich i się zastanawiam.

pola
@Miko 29.10.2015 15:10

Pracowałam kiedyś u p. Jakuba, początkowo było ok dopóki nie przestał płacić wynagrodzenie, do dziś zalega mi 2 wypłaty (minął już prawie rok).

pani anna

Dyrektor nie ma czas, by stwierdzić czy pracownik nadaje się do pracy, za to pani kierownik a aptece w Strzelnie w woj.k-p najlepiej wie..nie pilecam

aaa

Uwazajcie na ta apteke.(usunięte przez moderatora) Na rozmowie o prace pani Manager naobiecuje ci gruszek na wierzbie zeby tylko dostac twoj podpis na umowie o prace a za kilka dni-tygodni z wszystkiego sie wycofuje. Pensje regularnie obcinane. do umowy o prace jest sto aneksow i nigdy nie wiesz czy w danym miesiacu znowu nie dostaniesz aneksu o obnizeniu zarobkow. Poza tym telefony w srodku nocy o raporty kasowe, farmaceuci dostaja tysiac maili dziennie i maja wszystko wykonac miedzy pacjentami. Pan Wielki Prezes udaje madrzejszego niz jest, nie umie sie wyslawiac i jedyne co umie powiedziec to(usunięte przez moderatora)słoma z butów. Co do godzin pracy to zmieniaja sie jak w kalejdoskopie i nigdy nie wiesz czy nie kaza ci przyjsc na drugi dzien na 10 lub 12 godzin - oczywiscie dla pani Manager to jest zawsze wyjatkowa sytuacja. Pan Prezes - farmaceuta- nie ma pojecia o funkjonowaniu apteki, w zyciu nie stał na froncie i oprocz wydawania kasy na niczym sie nie zna. tatus dal pieniazki dla synusia to sie synus bawi kosztem pracownikow. Zenada. Pani Manager klamie w zywe oczy a jak cos potrzebuje to do(usunięte przez moderatora) weszla a jak cos jest nie po jej mysli to pokazuje prawdziwa twarz. Odradzam prace dla wlasnego dobra i zdrowia psychicznego

Zostaw opinię o Centrum Zdrowia Apteka dla Ciebie j.Grabias - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Zdrowia Apteka dla Ciebie j.Grabias