Opinie o decathlon.pl - DECATHLON SP. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Decathlon Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Decathlon Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decathlon Sp. z o.o. w Warszawa

Niestety, szkoleniowiec to tylko dodatkowe obowiązki i nic poza tym. Oczywiście będą Ci wmawać, że dzięki temu rozwijasz swoje kompetencje i zwiększasz szanse na awans ale z doświadczenia wiem, że to bajeczki dla naiwnych.

Eniu

Zastanawia mnie czy jak sprzedawca zostaje szkoleniowcem, to ma to jakieś odzwierciedlenie w wypłacie? czy tylko dostajesz nowe obowiązki na głowę i dalej zarabiasz (usunięte przez administratora)

podziękowania pracownikom,robią swoje,ale to (usunięte przez administratora) a ci co tutaj piszą superlatywy niech (usunięte przez administratora)

Jestem pracownikiem od paru lat i po tym co tutaj przeczytałam to mogę stwierdzić że jesteście żałośni, potraficie tylko narzekać że źle, że nie dobrze, a gdyby tak zabrać się do pracy? Jeżeli chcecie zarobków takich jak we Francji to nic was tutaj nie trzyma. Droga wolna.

Nie wiem, ile jeszcze czasu musi upłynąć, by coś zaczęło się zmieniać w toku prowadzonych polskich rekrutacji. Pomijam już fakt, że widełki wynagrodzenia były nieznane. Ale bardzo przykry jest fakt zupełnego zniknięcia rekrutera... Informacje o braku zakwalifikowania do kolejnego etapu dostałam jako mail automatyczny, bez prawdziwego feedbacku i podania przyczyn. Rekruterka obiecała telefon niezależnie od decyzji - finalnie był mail Dwukrotnie pisałam wiadomość o konkretne powody - zeru odzewu, rekruterka zapadła się pod ziemię. Jako kandydatka poświęciłam trochę czasu, by jak najlepiej odpowiedzieć na pytania w ankiecie i przed rozmową telefoniczną (ok. 20 minut), by się do nie przygotować. Przykry jest brak odzewu, a jedynie automatyczny mail z podziękowaniem za udział w rekrutacji. I wiem, pojawią się głowy - rekruter ma mnóstwo pracy itd. Doskonale to rozumiem. Ale nie rozumiem takiego podejścia w przypadku, gdy wymogiem były odpowiedzi w ankiecie. I nie jestem pierwszą taką osobą, to bardzo przykre. Przykre doświadczenie, ale jeśli tak mógłby wyglądać początek pracy w tym miejscu, to raczej można odetchnąć z ulgą. Szkoda, bo praca w branży sportowej to moje marzenie! Czas je zrealizować w bardziej przyjemnych okolicznościach.

Najpierw była ankieta online dot. dotychczasowego doświadczenia i ogólnej motywacji do pracy w sporcie. Rozmowa telefoniczna była poniekąd powtórzeniem ankiety + mogłam zadać dodatkowe pytania.

obserwator

Witajcie, nie jestem pracownikiem Decu, ale zastanawiam się nad wspolpraca z nimi poniewaz dostalem propozycje pracy jako KS. Po tym co tu widze to nie wyglada to najlepiej. Musze jednak nie zgodzic sie z czescia opini, bo o ile ktos czuje sie chamsko traktowany czy tez wyzyskiwany to oczywiscie ma do tego prawo i za pewne racje, ale jesli ktos nazeka na tego czy innego pracodawce piszac ze praca totalnie beznadziejna ze trzeba caly czas pracowac i non stop faceowac to sory ale mysleliscie ze bedziecie pracowac jako modelki czy tez modele i chodzic tylko po sklepie. Ludzie przeciez kazdy wie do jekiej branzy idzie - wiadomo że w odzieżowce (usunięte przez administratora) przy towarze, w spozywczym przy wykladaniu towaru, jako handlowiec bedzesz pracowal po 10 iwiecej godzin dziennie wciskajac jakis badziewny towar klientom. pracuje na stanowiskach menagerskich od 7 lat, nie jest to moze az tak duzo ale widze ze ludzie teraz czasami ida do pracy z mysla ze zarob(usunięte przez administratora) godziny pracy i 4 godziny chodzenia po sklepie. zanim awansowalem na stanowisko kierownicze piolem sie do góry przez 3 lata wiec krew mnie zalewa jak ktos tu pisze ze nie bedzie 2 lata (usunięte przez administratora) na kasie bo chce byc od razu kierownikiem - odpowiedz dla takich osób jest taka, ze skora nie zostali kierownikami to sa na nich za słabi albo za malo wydajnie pracuje. Gdyby wszyscy po roku czy tez 2 awansowali na stanowisko kierownicze nie mialby kto pracowac bo byliby sami menagerowie. niestety w naszej kochanej Polsce zaczyna sie robic sytuacja ze ludzie po studiach od razu chca byc kierownikami, najlepiej robic niewiele i zarabiac przynajmniej (usunięte przez administratora) ze tez tak chciale i sie udalo bo zapierdzielalem przed i na studiach wlasnie na takich stanowiskach jak kasjer czy pracownik działu. teraz zarzadzam zespołem 25 handlowców i tez czasami pracuje po 10, 12 h ale tak to jest w handlu i tak to jest jak chce sie zarabiac duze pieniądze. dla osb które chca tak szybko byc kierownikami mam propozycje - wlasna dzialalnos, jesli sie ktos nadaje na kierownika to zarobi kokosy. no troche sie rozpisalem. dzieki za informacje, parca po godzinach mnie nie przeraza, ale kasa o której tu piszecie jednak nie zacheca do nawiazania wspolpracy. Zobacze jeszcze czego dowiem sie na spotkaniu. powodzenia Wszystkim :)

ktotam

Czyli uważasz, że rodzaj sprzedawanego towaru świadczy o renomie firmy i mozliwościach rozwoju pracowników? Gratulacje. Co prawda paleta z polarami waży mniej niż paleta z mąką ale to nie powód, żeby w takich kategoriach oceniać supermarket.

złośliwy

moja droga biedronko: a) niedoinformowany b) wiem dokładnie co oferuje biedronka, mimo tego nie chciałbym handlować szynką, pieczywem etc.

biedronka

Moj drogi kolego, jestes na tyle nie do informowany ,ze nie wiesz, że biedronka nalezy do (usunięte przez administratora) to jest jedna z najbogatszych i najbardziej perspektywicznych firm w polsce. Dziękuję i dobranoc!

kurka

a od kiedy to od sprzedawców w supermarkecie wymaga się posługiwania się piękną polszczyzną...???

Z Twoją ortografią i stylistyką proponuję złożyć aplikację do biedronki.

Odradzam tam pracę, chyba, że ktoś jest studentem, chce spotkac w miare spoko ludzi i zarobić na małe wakacje. Mało sie tam zarabia, ja jakimś cudem dostałam (usunięte przez administratora) ręki plus premia o ile jest. Premia jest w zależności na jakim dziale sie pracuje, bo dział musi mieć sezon by uzbierac jakas okreslona sume na premie. Zazwyczaj biora kogos z zewnatrz na kierownika, mimo, że jest pełno sprzedawców, którzy sie jak najbardziej nadaja na kiero. Na rozmowie kwalifikacyjej pieprza jak latwo awansowac... zenada. Raz na rok niby podwyzka, której tak naprawde nie ma, malo kto dostaje, u nas w reducie w tym roku moze ze 3 osoby dostaly. Inni ani grosza, sa osoby, któe 4 lata jak nie dłużej pracują i ani razu przez ten czas nie dostały. Wyjasnienia sa idiotyczne, to za malo ri, to malo sie angazujesz, to nie byles przy otwarciu nowego sklepu, to pracujesz tu zaledwie 8(usunięte przez administratora) kasy to nei dostaje kredytow, tak wiec maja (usunięte przez administratora) bo nikt za to nie wyzyje, moja kolezanka nie miala jak sie utrzymac w warszawie za te marne grosze i zmienila prace.

kurka

Dobre... dobre... Kto to wymyślił?

To tam nie ma tylko i wyłącznie przyszłych Dyrektorów ? -d[o.0]b-

U nas na Targówku to samo. Kolejnych trzech kierowników rozstało się z firmą :O

Tak, we Wrocławiu ciągła rotacja... wszyscy się wykruszają... albo sami się zwalniają, albo są zwalniani...

Czy ta niesamowita rotacja wsrod KS, to czasem nie Wroclaw? Bo srednio co 2, 3 miesiace pojawia sie ogloszenie o prace.

razdwa

firma oferuje bardzo szeroko rozbudowany pakiet obietnic... tylko obietnic

kurka

A w którym sklepie byłeś na rozmowie? Coś czuję, że w tym, w którym ja pracuję, gdyż to właśnie u nas kierownicy rezygnują jeden za drugim i w związku z tym dyrektor proponuje potencjalnym kandydatom złote góry. Niestety rzeczywistość to weryfikuje. Rozczarowani i co tu ukrywać oszukani odchodzą. Pozostają wolne miejsca i tak od nowa...

Byłem na rozmowie na Kierownika Sektora. Mam doświadczenie, jestem sportowcem, w poprzedniej pracy osiągałem sukcesy i zrezygnowałem z nawiązania współpracy z firmą Decathlon. Proponuję zapytać : ile osób odeszło w przeciągu ostatnich 3 miesięcy z stanowiska Kierownika Sektora, jakie były to powody, czy ostatnio nie zmienił się Dyrektor Sklepu oraz ile osób w przeciągu ostatnich 3 miesięcy awansowało na wyższe stanowiska. Cyfry są zaskakujące, a zmieszanie osoby rekrutującej bezcenne. Bo albo nie chce podać, albo sprytnie się wymiguje :-)

Jako sprzedawca - super praca na poczatek z obserwacji mojej ekipy, Jako kierownik - nie jestem zadowolony. W sklepie w ktorym pracuje jest bardzo duza rotacja kadry. Wiekszosc kierownikow chodzi na rozmowy kwalifikacyjne do innych firm i szczerze to nie dziwie sie ... Sam zaczynam sie rozgladac. Problem jest standardowy, za malo ludzi do pracy, a wymagania wobec kierownika ogromne. Praca na pewno dla kogos kto lubi siedziec po godzinach. Szef mowi na wstepie ze mozesz pracowac kilka godzin, albo kilkanascie. Jego to nie obchodzi, praca ma byc zrobiona ok i zalezy wszystko od organizacji. Fajny wabik, ktory w rzeczywistosci niestety nie jest taki rozowy. Tygodniowo pracuje okolo 50 - 60 h, czesto rezygnuje z dni wolnych, raczej uwazam sie za osobe zorganizowaną ... Nadgodziny w wypadku kierownikow nikogo nie interesuja, nie sa platne. Jest to praca na pewno dla ludzi zaangazowanych, nastawionych na cel. Poniewaz nie slyszy sie tu slow pochwaly, a wrecz przeciwnie. Na kazdym kroku dowiadujesz sie co masz do poprawy, co jest zle, co jest skrajnie denerwujace w momencie kiedy wiesz, ze siedzisz wlasnie X nieplatna nadgodzine i wiesz co masz jeszcze do poprawy. Decathlon malo placi, tak jak jest ww. Kierownicy z mniejsza odpowiedzialnoscia (ktora jest prawie religia firmy), w innych sklepach zarabiaja wiecej. System zarobkow, dla mnie bardzo niejasny jak i dla wiekszosci pracownikow. Firma podobnie jak zachodni, upadly gigant inwestuje tylko w ludzi, w ktorych widzi mozliwosc rozwoju. Inni, moga odejsc i nie maja szans na prace dalej. Mozliwosc rozwoju? To prawda, sa duze, jednak na stanowisko dyrektora sklepu, administratora ktorzy nie zarabiaja znowu tak fenomenalnych pieniedzy za to podobnie jak kierownik, strasznie duzo czasu spedza w pracy... Firma nie daje stabilnego, bezpiecznego zatrudnienia. Ostatnio znajomy zadal fajne pytanie \"zostaniesz dyrektorem sklepu i co dalej?\". Podsumowujac - zanim zlozysz swoja aplikacje, zastanow sie czy chcesz poswiecic swoj prywatny czas, jestes zdecydowany na rozwoj w branzy jaka jest detal w brzydszej formie jaka jest handel w sklepie wielkopowierzchniowym...

Zostaw merytoryczną opinię o Decathlon Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Decathlon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Decathlon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Decathlon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decathlon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Decathlon Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decathlon Sp. z o.o.